Aktuelno 3

05.06.2026.

16:07

Madona šokirala na poslednjem nastupu: Fanovi vrištali od straha zbog poteza kraljice popa FOTO/VIDEO

Madona je još jednom pokazala da ni posle više od četiri decenije na sceni ne odustaje od poteza koji publiku ostavljaju bez daha.

Izvor: Kurir

Madona šokirala na poslednjem nastupu: Fanovi vrištali od straha zbog poteza kraljice popa FOTO/VIDEO
Nancy Kaszerman / Zuma Press / Profimedia

Podeli:

Kraljica popa održala je iznenadni koncert na Tajms skveru u Njujorku, povodom početka Meseca ponosa, ali je jedan trenutak sa nastupa posebno uznemirio fanove.

Pevačica je nastupala na bini postavljenoj visoko iznad okupljene publike, u okviru događaja koji je organizovan u saradnji sa aplikacijom Grindr. Iako je uz ivicu bine bila postavljena prozirna zaštitna ograda, Madona je u jednom trenutku prebacila nogu preko barijere i delimično se nagnula iznad mase ljudi.

Snimak tog momenta brzo je počeo da kruži društvenim mrežama, a mnogi obožavaoci priznali su da su se ozbiljno uplašili da bi pevačica mogla da izgubi ravnotežu.

Možda vas zanima

Fanovi u panici

Na platformi X odmah su se pojavile burne reakcije. Jedna korisnica napisala je da je "vrisnula: Madona, ne, nemoj!" kada je videla kako pevačica visi preko ograde. Drugi su komentarisali da ih je prizor "presekao", da su se "uplašili na smrt" i da su sve vreme strahovali da ne dođe do nezgode.

Madona šokirala na poslednjem nastupu: Fanovi vrištali od straha zbog poteza kraljice popa FOTO/VIDEO
Nancy Kaszerman/ZUMA Press Wire / Shutterstock Editorial / Profimedia

Posebno se izdvojio komentar: "Bako, neeee", koji se brzo proširio među fanovima, dok su drugi uz šalu priznavali da je Madona i dalje u stanju da celu publiku drži na ivici živaca.

Iako je scena izgledala rizično, nastup je nastavljen bez incidenta. Madona je, kao i mnogo puta ranije, uspela da od jednog scenskog poteza napravi viralni trenutak.

Možda vas zanima

Prajd koncert u srcu Njujorka

Madonin iznenadni nastup održan je 4. juna 2026. godine na Tajms skveru, povodom početka Prajd meseca. Koncert je bio zamišljen kao veliko slavlje plesne muzike, LGBT zajednice i najava njenog novog albuma "Confessions II", koji bi trebalo da bude objavljen 3. jula.

Pevačica se pojavila u upečatljivom ružičasto-plavom korsetu, visokim čizmama i scenskom izdanju po kojem je publika odmah prepoznaje. Izvela je nekoliko pesama, među kojima su bili hitovi "Hung Up", "Get Together" i "I Love New York", ali i nove numere "I Feel So Free", "Bring Your Love" i "Love Sensation".

Na sceni joj se pridružio i engleski di-džej i producent Stjuart Prajs, njen dugogodišnji saradnik sa kojim je radila i na albumu "Confessions on a Dance Floor" iz 2005. godine. Upravo on učestvuje i u stvaranju novog albuma "Confessions II".

Podeli:

3 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Pao dogovor: Kijev pristao

Mađarski premijer Peter Mađar saopštio je danas da je sa ukrajinskim vlastima postignut sveobuhvatni sporazum o proširenju prava Mađara u regionu Zakarpatja u zapadnoj Ukrajini.

22:19

3.6.2026.

1 d

Podeli: