03.05.2026.
21:35
Tramp nema lepe reči za Megan Markl: "Čoveče, šta je uradila tom čoveku..."
Američki predsednik Donald Tramp komentarisao je britansku kraljevsku porodicu tokom posete kralja Čarlsa SAD-u, i pri tome oštro iskritikovao Megan Markl i odnos sa princom Harijem.
U neformalnom razgovoru iza zatvorenih vrata, u privatnom razgovoru u Ovalnom kabinetu, američki predsednik Donald Tramp izneo je niz stavova o britanskoj kraljevskoj porodici, pri čemu su posebno odjeknule njegove oštre reči o Megan Markl i odnosu sa princom Harijem.
Kraljevski biograf Robert Hardman otkrio je detalje susreta do kog je došlo tokom državne posete kralja Čarlsa i kraljice Kamile Sjedinjenim Američkim Državama. Iako je sastanak sa Trampom u početku bio otkazan, na kraju je održan u poslednjem trenutku, a razgovor se brzo pretvorio u otvorenu raspravu o britanskoj monarhiji, piše People.
Možda vas zanima
Tramp u donjem vešu, noge isprepletane sa misterioznom ženom: Svi se pitaju jedno FOTO
Na AI fotografiji Donald Tramp u kupaćim gaćama pluta na zlatnom dušeku u obliku fotelje i znatno je mršaviji nego u stvarnosti.
14:30
2.5.2026.
1 d
Tramp nizao neprijatne šale pred kraljem Čarlsom: "Nećemo dostići taj rekord, draga" FOTO/VIDEO
Tokom svečanog dočeka kralja Čarlsa i kraljice Kamile u Vašingtonu, američki predsednik Donald Tramp privukao je pažnju nizom neobičnih komentara – od šala na račun britanskog monarha do opaski o sopstvenoj supruzi Melaniji.
21:55
28.4.2026.
5 d
Tramp, poznat kao veliki obožavalac kraljevske porodice, imao je reči hvale za većinu njenih članova. Za kralja Čarlsa rekao je da je "sjajan čovek", dok je za princa Vilijama naveo da će biti "dobar kralj" i opisao ga kao "veoma simpatičnog".
Posebno pozitivno govorio je i o Kejt Midlton, princezi od Velsa, koju je upoznao tokom državne večere u Ujedinjenom Kraljevstvu.
"Kako je ona? Ona je sjajna. Bila je bolesna, ljudi su govorili svakakve ludosti o njoj, a ona je bila tako hrabra", rekao je Tramp, osvrćući se na njen period povlačenja iz javnosti 2024. godine, kada je bolovala od raka.
Zanimanje je pokazao i za najmlađe članove porodice, princa Džordža, princezu Šarlot i princa Luisa, pitajući da li su "dobra deca".
Međutim, ton razgovora se promenio kada je tema postao princ Hari i njegov odnos sa kraljevskom porodicom. Na pitanje da li bi Hari mogao da se vrati u kraljevski krug, Tramp je kratko rekao:
"Previše stvari, pretpostavljam."
Možda vas zanima
Trampov gest prilikom susreta s kraljem Čarlsom izazvao raspravu: Prekršen protokol? FOTO
Donald Tramp i prva dama Melanija Tramp ugostili su kralja Čarlsa i kraljicu Kamilu u Beloj kući prvog dana njihove državne posete, a nije prošlo dugo pre nego što je američki predsednik "optužen" za kršenje kraljevskog protokola.
15:29
28.4.2026.
5 d
Šta su jeli Tramp i Čarls? FOTO
Svečana večera koju je predsednik SAD Donald Tramp priredio za britanskog kralja Čarlsa III, sadržala je raznovrsan meni od francuskih jela, koji su napravili najbolji kuvari, a pripreme za samu večeru vodila je prva dama Melanija Tramp.
11:13
29.4.2026.
4 d
Najkontroverzniji deo odnosi se na Megan Markl. Tramp nije skrivao kritiku, rekavši:
"Ta njegova žena... Čoveče, šta je uradila tom čoveku...", rekao je i dodao da smatra kako je "zasenjena Vilijamovom suprugom".
Podsetimo, Hari i Megan su se povukli sa kraljevskih dužnosti 2020. godine i preselili u Kaliforniju, a odnosi u porodici, posebno između Harija i princa Vilijama, već godinama su napeti.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar