Aktuelno 7

23.11.2025.

19:05

Napao holivudsku zvezdu, pa deportovan: Zabranjen mu ulazak u zemlju

Jedan muškarac, državljanin Australije koji je preskočio barikadu i napao holivudsku zvezdu Arijanu Grande deportovan je i zabranjen mu je ulazak u Singapur, preneli su lokalni mediji.

Izvor: Tanjug

Napao holivudsku zvezdu, pa deportovan: Zabranjen mu ulazak u zemlju
John Salangsang / Shutterstock Editorial / Profimedia

Podeli:

"Džonson Ven (26) osuđen je na devet dana zatvora zbog javnog uznemiravanja i zabranjen mu je ponovni ulazak u Singapur", saopštila je lokalna prava za imigraciju i kontrolne punktove (ICA), prenosi BBC.

Ven je 13. novembra sa fotografijama jurnuo na glumicu i pevačicu, koja je prisustvovala azijskoj premijeri filma "Wicked: For Good" 13. novembra.

Glumica Sintija Erivo ga je odvojila od Arijane Grande koja je nedavno govorila o svom post-traumatskom poremećaju nakon samoubilačkog bombaškog napada na koncertu u Mančesteru u maju 2017. godine u kojem su poginule 22 osobe, a više stotina je ranjeno.

Ven ima istoriju ometanja koncerata i događaja sa poznatima ličnostima uključujući skok na scenu na koncertu Keti Peri u Sidneju u junu ove godine.

Incident je izazvao ogorčenje javnosti u Singapuru i mnogi su ogorčeni na Vena jer je ponovo traumatizovao Arijanu Grande.

Podeli:

7 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Pristali su: Ovo je sve što bi trebalo da dobije Ukrajina

Ukrajina, Sjedinjene Američke Države i evropski partneri su se tokom pregovora koji se danas održavaju u Berlinu dogovorili o parametrima za postizanje mira u Ukrajini, prenosi ukrajinska agencija Ukrinform, pozivajući se na saopštenje evropskih lidera.

21:00

15.12.2025.

2 d

Strah od odmazde Moskve

Sve je palo u vodu: Neće biti dogovora

Belgija se usprotivila predlogu Evropske komisije za deblokiranje kredita Ukrajini od 210 milijardi evra finansiranog zamrznutom ruskom imovinom i uništila nade EU za dogovor do samita lidera.

16:40

16.12.2025.

1 d

Svet

Mađarska potpisala: "Isporučujemo gas"

Mađarska je danas potpisala ugovor sa Sjedinjenim Američkim Državama o isporuci 400 miliona kubnih metara tečnog prirodnog gasa (TPG) godišnje, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova i trgovine Peter Sijarto.

17:38

16.12.2025.

1 d

Podeli: