Aktuelno 2

15.10.2025.

21:01

Nikol Kidman posle razvoda presekla: Odlazi iz Amerike

Nikol Kidman se, nakon razvoda od muzičara Kita Urbana, navodno raspituje o nekretninama u Portugalu, i to u ekskluzivnom kompleksu Costaterra Gold and Ocean Club.

Izvor: Index.hr

Nikol Kidman posle razvoda presekla: Odlazi iz Amerike
Marechal Aurore/ABACA / Shutterstock Editorial / Profimedia

Podeli:

Luksuzno naselje poznato je kao "portugalski Hemptons", a nalazi se sat vremena južno od Lisabona, piše Dejli Mejl.

Slavni u komšiluku

Glumica je još u julu podnela zahtev portugalskoj agenciji za imigraciju, a već tada su se pojavila pitanja jer Kitovo ime nije bilo na dokumentima.

Možda vas zanima

Ako se Nikol sa ćerkama Sandej Rouz (17) i Fejt Margare (14) preseli u Portugal, imaće mnogo slavnih komšija. U odmaralištu Komporta, koje je Nikol razgledala, već imaju kuće princ Hari i Megan Markl, Džordž Kluni, Pariz Hilton i princeza Ejdženi. Prošle godine su Hari i Megan navodno potrošili 4,7 miliona dolara na luksuzni stan uz plažu u istom kompleksu.

Kraj braka i podela imovine

Nikol se, nakon 19 godina braka, razvodi od Kita. Par poseduje nekretnine u Tenesiju, na Menhetnu, u Sidneju i Novom Južnom Velsu, kao i vilu na Beverli Hilsu, ali još uvek nije poznato kako će imovina biti podeljena.

Možda vas zanima

Nikol je prošlog meseca podnela zahtev za razvod braka, navodeći "nepomirljive razlike", dok je izvor za Dejli Mejl izjavio da je Urban možda već u novoj vezi.

Podeli:

2 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: