Pošta prodaje rashodovana vozila na licitacijama
Pošta Srbije organizovaće javnu prodaju 14 grupa rashodovanih vozila putem javnih licitacija koje će se od 1. septembra do 6. oktobra održati u radnim jedinicama širom zemlje.
14:19
18.8.2026.
16 d
Pošta Srbije organizovaće javnu prodaju 14 grupa rashodovanih vozila putem javnih licitacija koje će se od 1. septembra do 6. oktobra održati u radnim jedinicama širom zemlje.
14:19
18.8.2026.
16 d
Grad Novi Pazar ponudio je na javnom nadmetanju građevinsko zemljište u javnoj svojini, površine 309 m2, namenjeno investitorima za izgradnju poslovnih objekata.
8:11
13.8.2026.
21 d
Grad Subotica oglasio je prodaju nekadašnjeg Doma vojske u strogom centru grada, na Korzou, putem javnog nadmetanja, sa početnom cenom od 3,17 miliona evra.
15:55
27.3.2026.
160 d
Na jučerašnjoj licitaciji za izdavanje poslovnog prostora na zelenoj pijaci Centar interesovanje učesnika bilo je značajno i izdata su tri lokala u matičnom, kao i dva lokala u podzemnom trgovinskom objektu.
20:15
11.2.2026.
204 d
Privredni sud u Varaždinu objavio je zaključke o prodaji nekretnina i zemljišta Varteksa ukupno utvrđene vrednosti od 18,4 miliona evra i propisao načine i uslove prodaje na javnim licitacijama koje će sprovesti Finansijska agencija (Fina).
18:46
11.2.2026.
204 d
Aukcija za prodaju moskovskog aerodroma Domodedovo nije održana, saopšteno je zvaničnom sajtu Ruske Federacije za prodaju državne i opštinske imovine (GIS Torgi).
14:10
20.1.2026.
226 d
Stečajni upravnik Akcionarskog društva MIN Inženjering iz Niša u stečaju oglasio je prodaju pravnog lica i njegove imovine putem javnog nadmetanja.
20:37
16.7.2025.
414 d
Gradska vlast prodaje parcelu površine od oko 11.000 metara kvadratnih, pored garaže JGSP-a, na prostoru starog rasadnika, posle neuspele licitacije početkom ove godine.
11:03
17.10.2024.
686 d
Oglašena je prodaja dužnika Azotara doo u Subotici metodom javnog nadmetanja.
18:57
28.9.2024.
705 d
JКP "Tržnica" Novi Sad i ove godine organizuje javnu licitaciju za davanje u zakup slobodnih poslovnih prostora u Novom Sadu, odnosno rezervaciju slobodnih prodajnih mesta na Кvantaškoj pijaci.
19:54
11.7.2024.
784 d
Na današnjem javnom nadmetanju za prodaju "Prve srpske fabrike šećera Dimitrije Tucović 1898" iz Beograda, Stara šećerana je prodata za 690 miliona dinara.
12:57
11.6.2024.
814 d
Agencija za licenciranje stečanijh upravnika oglasila je prodaju stečajne mase javnim nadmetanjem preduzeća za izgradnju puteva i auto-puteva "Partizanski put".
8:35
6.5.2024.
850 d
Javna licitacija za zakup slobodnih prodajnih prostora, kao i licitacija za rezervaciju rashladnih vitrina na novosadskim pijacama, održaće se u sredu, 17. aprila u prostorijama "Tržnice".
12:57
16.4.2024.
870 d
B92 Games prvi put donosi Fantasy Lige šampiona. Sastavi tim od najboljih evropskih fudbalera, osvajaj bodove na osnovu njihovog učinka i takmiči se za vrh tabele.
15:30
3.9.2026.
10 h
Napadači pokušavaju da ciljaju korisnike mreže X nakon pokretanja usluge X Money.
15:30
3.9.2026.
10 h
Volkswagen grupa želi da preusmeri resurse na brend Cupra i zbog toga je plan da se Seat ugasi do 2029. godine.
15:00
3.9.2026.
11 h
Danas je petak, 4. septembar 2026. godine. Ovo su istorijski događaji koji su kroz istoriju obeležili ovaj datum.
0:02
4.9.2026.
2 h
Rat u Ukrajini ušao je u 1.652. dan, a ruske trupe su u Crnom moru izvele napade dronovima na brod za rasuti teret koji je prevozio oružje i municiju za ukrajinske oružane snage.
23:54
3.9.2026.
2 h
Centralna misija Izraela, odnosno rušenje iranskog režima je na dohvat ruke, izjavio je danas izraelski premijer Benjamin Netanjahu, tokom sastanka sa Generalštabom izraelske vojske.
23:36
3.9.2026.
2 h
Ministar spoljnih poslova Litvanije Kestutis Budris izjavio je danas da Evropska unija (EU) mora da pojača mere odvraćanja prema Rusiji.
23:20
3.9.2026.
3 h
Nemačka policija istražuje moguću povezanost dva napada na elektroenergetsku mrežu u pokrajinama Brandenburg i Severna Rajna-Vestfalija, nakon što je u vezi sa sabotažom kod elektrane Janšvalde pronađeno pismo u kojem se preuzima odgovornost za napad.
23:00
3.9.2026.
3 h
Rođak Doli Parton otkrio je šta je bila njena poslednja žena.
21:45
3.9.2026.
4 h
Prevarant tvrdi da se ne kaje, već "smeje na putu do banke" nakon što unovčio sve što je ukrao.
20:11
3.9.2026.
6 h
Škola koju će pohađati naslednici princa Harija i Megan Markl pruža učenicima gotovo sve što bi mogli da požele.
18:06
3.9.2026.
8 h
U emotivnoj poruci koju je objavila na Instagramu, Enisa Leković je otkrila da tek sada shvata koliko je imala sreće.
16:31
3.9.2026.
9 h
Kada se sve ovo spoji sa dragačevskim gostoprimstvom, dobije se ukus koji nije samo deo ručka, već i deo priče dragačevskog kraja i sećanja na hajdučki način života u planinama i šumama.
14:01
3.9.2026.
12 h
Pionirka feminizma i novinarka Glorija Stajnem preminula je u Njujorku u 92. godini, objavljeno je danas na njenoj zvaničnoj Instagram stranici.
12:58
3.9.2026.
13 h