Tehnopolis

Subota, 22.04.2023.

13:10

Velika promena za korisnike: WhatsApp uvodi opciju koju ćete obožavati

WhatsApp će dozvoliti korisnicima da zadrže privremene poruke - ali će upozoriti pošiljaoca i dati mu moć da donese odluku o sudbinim porukama.

Izvor: Jutarnji.hr

Velika promena za korisnike: WhatsApp uvodi opciju koju ćete obožavati
Foto: Diego Thomazini / Shutterstock.com

Funkcija nestajanja poruka znači da se poruke automatski brišu nakon 24 sata, 7 dana ili 90 dana, piše Sky News.

Međutim, nova funkcija pod nazivom "zadrži u razgovoru" omogućava korisnicima da odrede koje bi poruke želeli dazadržati.

Pošiljatelj će biti obaviješten kada neko pokuša da sačuva poruku, a pravo na spremanje je u njegovim rukama.

"Verujemo da ako ste poslali poruku, Vaš izbor je hoće li drugi u razgovoru moći da je zadrže za kasnije, stoji u saopštenju WhatsAppa.

Ako onaj koji je poruku poslao odluči da se njegova poruka ne može sačuvati, "vaša je odluka konačna“, rekli su iz WhatsAppa.

"Niko drugi nije moguće da zadrži i poruka će biti izbrisana kada tajmer istekne. Na ovaj način imate poslednju rieč o tome kako su poruke koje šaljete zaštićene.

Poruke koje su opremljene će biti označene ikonom i organizovane po četu u mapi "Čuvane poruke“.

Kompanija je rekla da se nada da će ažuriranje korisnika dati veću fleksibilnost. U nadolazećim sedmicama ova izmena će biti uvedena globalno, piše Sky News.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 8

Pogledaj komentare

8 Komentari

Možda vas zanima

Ruska imovina pravi razdor

Potres u EU; Makron izdao Merca – "Za to će morati da plati"

Pokušaj nemačkog kancelara Fridriha Merca da ubedi čelnike EU da iskoriste 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine za pomoć Ukrajini doživeo je neuspeh kada je shvatio da mu ključni saveznik, francuski predsednik Emanuel Makron, okreće leđa.

20:31

21.12.2025.

1 d

Najnovija prognoza za Srbiju

Biće snega – negde i do 40 centimetara; Čeka nas veoma hladan januar

Snega će ipak biti u Srbiji oko novogodišnjih praznika, pokazuje najnovija vremenska prognoza, a januar će imati dosta hladnih dana sa temparturama ispod proseka. Već ove nedelje očekuje se da u Negotinskoj krajini napada čak 40 centimetara snega.

9:50

22.12.2025.

14 h

Podeli: