14.05.2025.
16:00
Ubica flegšipa postaje flegšip VIDEO
Kompanija Nothing je konačno spremna da lansira svoj prvi pravi flegšip telefon.

Nothing je već objavio Phone (3a) i Phone (3a) Pro telefone isz srednjeg segmenta tržišta, a kompanija se sprema da predstavi i Phone (3) koji će biti njen prvi pravi vrhunski (flegšip) telefon.
Nothing Phone (3) se očekuje tokom trećeg tromesečja ove godine, a ovo je otkrio izvršni direktor kompanije Karl Pei.
U YouTube videu Pei nije želeo da pokaže kako telefon izgleda, pa je zato uređaj u njegovoj ruci pikselizovan.
Pei je nagovestio i jedan od veoma bitnih elemenata Nothing Phone (3) modela, a to je njegova cena. Prema rečima Peija, telefon će imati cenu od oko 800 britanskih funti (oko 950 evra).
Pored toga, Pei je istakao da će Phone (3) krasiti i premijum materijali izrade, najveće nadogradnje performansi i softver koji zaista podiže lestvicu na novi nivo.
Jasno je da je cena bila jedan od glavnih elemenata koji je korisnicima zapao za oko, a mnogi među njima nisu baš presrećni.
"Ovih par piksela za Nothing Phone (3) me drže u životu", "Cenzurisao je telefon", "Nisam očekivao ovakvu cenu za Phone (3)", "S ovom cenom će moj san o Phone (3) ostati samo san", "Cena je veoma visoka", "Spustite cenu za svoje dobro", samo su meki od komentara korisnika.
Komentari 13
Pogledaj komentare Pošalji komentar