Politika 0

27.6.2026.

16:48

Srbija na nogama; Snažne poruke građana sa skupa u Beogradu: "Najvažnije očuvanje mira i stabilnosti"

Građani koji su danas došli na skup "Srbija - moja porodica" ispred Narodne skupštine u Beogradu poručili su da im je najvažnije očuvanje mira i stabilnosti u zemlji za čiji su opstanak, kako su dodali, sloga i jedinstvo najvažniji.

Izvor: Tanjug

Srbija na nogama; Snažne poruke građana sa skupa u Beogradu: "Najvažnije očuvanje mira i stabilnosti" TANJUG/ AMIR HAMZAGIĆ/ bg

Podeli:

0 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar