Utorak, 03.08.2021.

17:35

Iznenađenje u Tokiju: Francuzi bolji od Poljske

Odbojkaši Francuske plasirali su se u polufinale OI u Tokiju, pošto su u četvrtfinalu pobedili reprezentaciju Poljske sa 3:2 (21:25, 25:22, 21:25, 25:21, 15:9).

Iznenaðenje u Tokiju: Francuzi bolji od Poljske IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

5 Komentari

Sortiraj po:

Lbj

pre 2 godine

Nevjerovatna pobjeda uprkos strasnoj partiji Leona. Sa druge strane prosjecni igraci Patri i Kleveno, bar za standard olimpijade su razbili. Ngapet je tako bio los preotekle dvije klupske sezone u Zenitu, da je izgledalo da treba u penziju. Plus poceli su francuzi onim ubjedljivim porazom protiv SAD turnir, koji su eliminisani vec. Ali eto kako je sport nepredvidiv. Jednostavno od 2. seta nisu pogresili u prijemu i prvom napadu. Stvarno nevjerovatno.

Čiča Miloje

Atomska odbojka Francuza!
A dizač genije, ima oči i na temenu ... Uz to čim primi loptu, bar četiri igrača krene ka mreži, spremni na smeč bilo gde da dizač pošalje loptu! Niko ne stoji i gleda. Poljski blok je bio potpuno nemoćan. U četvrtom i petom setu koje sam gledao ni jednom se nisu odbranili blokom! Jednostavno ni dvojni čestito nisu sastavili!