Nova vest
b92
Tenis 2

29.6.2025.

17:00

Novak za B92.sport o OnlyFans-u: "Sve što znam je..."

Novak Đoković kaže da ne zna kako izgleda OnlyFans. Da, stvarno je o tome govorio srpski teniser, za B92.sport.

Novak za B92.sport o OnlyFans-u: "Sve što znam je..."
EPA/TOLGA AKMEN

Razlog, iako ste verovatno mislili drugačije, nije nasumičan, već je vezan za njegovog narednog protivnika, Aleksasndrea Mulea.

Mule je trenutno 40. teniser sveta i jedini je aktivni igrač ovog sporta kojeg sponzoriše OnlyFans. Da, poznata platforma za eksplicitan, 18+ sadržaj.

Ne objavljuje tu svoje gole slike Francuz, ali mu se svakako ime te kompanije nalazi na majici, što Novak nije znao.

"Pa, nasmejao sam se (na to pitanje) jer ja iskreno ne znam ni kako ta platforma izgleda! Sve što znam je da se tu pokazuje više delova tela nego što bi možda trebalo, ali iskreno -- ne znam kako to izgleda! Da je to povezano sa finansijskim problemima i izazovima -- moguće. I to nije prvi put od nekog igrača tako nešto...", počeo je priču o OnlyFansu, koja se ekspresno pretvorila u priču o finansijama, Novak Đoković za B92.sport.

Srpski teniser je iskoristio ovu priliku da priča o finansijskim problemima sa kojim se iz dana u dan susreću teniseri koji nisu (otprilike) među najboljih 100 na svetu.

"Ljudi i mediji prezentuju nas nekolicinu iz vrha koji zarađujemo milione da smo mi bogataši koji se tu sad nešto bune oko novca i žale... Ja sam se trudio da kada god mogu, pogotovo kada sam bio aktivan u ATP Savetu igrača ili suosnivač PTPA, da uvek pričam o tome koliko je važno da se širi svest o tome da jako bali moj igrača i igračica živi od ovog sporta. Mnogi napuštaju sport, velika većina vrlo brzo, jer nemaju tu podršku Saveza ili nekog sportskog sistema", rekao nam je Novak, pa u dahu nastavio:

"Velika većina njih igra tenis, ali nema sredstava da plaća teniskog trenera ili kondicionog trenera, a kamoli fizioterapeuta, i tako dalje... Naravno, ima sportova koji se muče mnogo više nego mi, ali ja kada pričam specifično o Muleu i tako dalje -- to su neke realne situacije koje su prisutne i koje se dešavaju. Zato i PTPA kao organizacija koja zastupa pravo igrača je osnovana, da se bori za te igrače i da se izbori za bolje uslove za njih".

Podeli:

Komentari 2

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

9 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu