Utorak, 27.02.2024.

08:30

Rajakovićev Toronto upisao treću pobedu u nizu – tripl-dabl Barnsa VIDEO

Košarkaši Toronto Reptorsa su savladali Indijana Pejserse, rezultatom 130:122, u okviru NBA lige.

Izvor: A.S.

Autor: A.S.

Izabranici Darka Rajakovića su upisali i treću uzastopnu pobedu.

Reptorsi se trenutno nalaze na 12 mestu Istoka sa 22 pobede i 36 poraza, dok su Pejsersi sedmi sa skorom 33-26.

Toronto je do pobede predvodio Er Džej Beret sa 24 poena i pet asistencija, pratio ga je Skoti Brans sa tripl-dablom, odnosno 21 poenom i po 12 skokova i asistencija, dvocifren je bio i Imanuel Kvikli sa 19 poena i šest skokova.

U ekipi iz Indijane, najbolji učinak je imao Kanađanin Benedikt Maturin, upisao je 34 poena uz devet skokova i pet asistencija, pratio ga je Paskal Sijakam sa 27 uz devet skokova i šest asistencija, a dvocifren je bio i Majls Tarner sa 16 poena i 11 skokova.

Utakmica je bila izjednačena gotovo 40 minuta (102:102), a onda su Reptorsi preuzeli vođstvo i nisu ga ispuštali do samog kraja.

Najbolji u tom periodu bio je Beret, koji je postigao devet poena u poslednjih osam minuta.

U nastavku takmičenja Reptorsi dočekuju Dalas Maverikse, dok Pejsersi Nju Orleans Pelikanse.