Kup Italije, 1/2 finale: Juventus – Inter 0:0

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u finale italijanskog Kupa, uprkos činjenici da je revanš meč u Torinu završen 0:0.

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti revanš meč polufinala Kupa Italije između Juventusa i Intera.

Prva utakmica završena je trijumfom "Stare dame" u Milanu rezultatom 2:1.
KRAJ
Juventus je uspeo da se plasira u finale Kupa Italije (2:1, 0:0).
90+ Četiri minuta nadoknade
85' Inter pokušava
Ali...

Juventus se uspešno brani i, kako stoje stvari, sačuvaće kapital iz prve utakmice.
74' Umalo autogol
Lopta posle Sensijevog udarca je umalo uz pomoć Aleksa Sandra završila u golu Bufona.

Samo korner.
73' Bizaran sudar
Oštar start Brozovića nad Bentankurom.

Hrvat je dobio žuti karton.
70' Sjajan prodor Ronalda
Minijatura Portugalca.

Prešao je trojicu, šutirao, ali je Handanovič opet bio oprezan.
66' Kolarov na terenu
Uz njega i Sensi je novi igrač u redovima Intera.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO
64' Zicer
Ronaldo je izašao jedan na jedan sa Handanovičem, ali Slovenac je nogama odbranio udarac.
63' Izmene
Mekeni menja Bernardeskija.
59' Kontra Juventusa
Ronaldo nije želeo da dodaje nikom. Šutira je iskosa preko gola.
52' Prva šansa u II poluvremenu
Barela je "plesao", dodao Hakimiju, koji je šutirao, ali lopta je otišla preko prečke.
46' Počelo drugo poluvreme
Sa centra kreću igrači Intera.
POLUVREME
POLUVREME
42' Ronaldo zapretio
Šutirao je levom nogom u bliži ugao, ali je Handanovič bio oprezan.
37' Mirniji period
Nakon naleta Intera, strasti su se smirile.

Gosti su i dalje bolji u kontroli lopte, dok Juventusu ništa ne polazi za nogom.
29' Gol visi u vazduhu
Nova šansa za goste.

Prvo je Eriksen loše zahvatio loptu, da bi isto učinio i Lautaro. Samo korner.
26' Uh...
Oštar centaršut Eriksena, lopta je pogodila u telu Lukakua i završila nekoliko centimetara od desne stative Bufona.
25' Umalo penal
Aleks Sandro je pokupio Hakimija na ivici šesnaesterca i zbog toga dobio žuti karton.

EPA
22' Odličan blok
Dobra kontra gostiju, Hakimi se stuštio ka kaznenom prostoru domaćih, šutirao, ali se odlično postavio Demiral i izblokirao taj udarac.
13' Prvi žuti karton
Stradao je Ronaldo. Marijani javnu opomenu izriče Darmijanu.
10' Nema penala
Žale se gosti. Lautaro je pokušao da šutira, Bernardeski mu je sklonio loptu, sudija odmahuje rukom.
8' Bez šansi
Nije utakmica totalno zatvorena, pokušavaju naizmenično obe ekipe da naprave šansu, ali za sada bezuspešno.
1' Utakmica je počela