Mirotić ima dva slobodna bacanja. Pogodio je jedno, 72:62.

Davidovac je pogodio jedno slobodno bacanje, 72:63.
Abrines nije uspeo da pogodi, Zvezda dolazi do lopte.

Ponovo pogađa Ročeti, 69:62.

Kalates vraća na +9, 71:62.

Dobrić je promašio trojku.
37' Jednocifren zaostatak
Simonović nije uspeo da pogodi flouter.

Na drugoj strani Nikola Mirotić pravi grešku u koracima. Tajm-aut.

Tejlor Ročesti pogađa trojku, 69:60.
36' Jak otpor Zvezde u drugom poluvremenu
Lengston Hol je pogodio flouter, 68:56.

Tom prilikom je fauliran Teri i centar Zvezde ima dva slobodna. Pogodio je jedno, 68:57.

Abrines je promašio, ali je Oriola došao do lopte u napadu i fauliran je. Pogodio je jedno, 69:57.
35' Borba
Dva slobodna bacanja za Terija. Pogodio je jedno, 66:52.

Mirotić posle ofanzivnog skoka poentira, 68:52.

Hol pogađa iz teške pozicije, 68:54.
34' Dobra igra Zvezde
Teri poentira pod košem, 63:49.

Zvezda je ispunila bonus za tri minuta. Dobra odbrana Kuridže, Oriola nije uspeo da poentira.

Hol pogađa za dva, 63:51.

Posle tajm-auta Abrines pogađa uz faul, 65:51. Pogodio je i bacanje, 66:51.
32' Lojd ne može ništa da pogodi
Loše dodavanje Hola za Rita. Ertel to nije kaznio.

Lojd nije uspeo da poentira i lopta je za Barselonu. Ni Katalonci ne pogađaju, a Lojd ponovo maši, ima 0/8.
31' Počela je 4/4
O'Brajant je pogodio uz faul, 61:47.

Na drugoj strani Ertel pogađa oba slobodna, 63:47.
30' Kraj treće četvrtine
29' Serija Barse
Dejvis je pogodio pod košem i prekinuo seriju Zvezde, 56:42.

Zvezda je odigrala slab napad, Volden je ostao na parketu i Barsa je imala višak u napadu. Pogođena je trojka 59:42.
28' Nešto bolja igra
Kori Volden dobio je rampu. Tri sekunde ima Zvezda za napad.

Ognjen Dobrić je pogodio trojku, 54:39.

Dobra odbrana i lopta je za Zvezdu.

Nova trojka Ognjena Dobrića! Zvezda je na -12, 54:42.
26' Zvezda ne uspeva da smanji zaostatak
Izmislili su poene crveno-beli. Pogađa Davidovac, 50:32. Kalates je promašio trojku, Teri uhvatio loptu i dobio faul, te će imati dva slobodna posle tajm-auta.

Teri je pogodio jedno, a Rit se izborio za novi napad, 52:33. Ročesti je izgubio loptu.
25' Mučenje
Dobra odbrana crveno-belih i lopta im pripada.

Barsa je u petom minutu treće četvrtine ispunila bonus. Lojd je promašio trojku, a onda i Ročesti.
24'
Davidovac poentira, 48:30.

Dvojka Mirotića preko Davidovca, 50:30. Na drugoj strani Hol dobija rampu, a onda ni O'Brajant ne poentira.
23' Barsa održava prednost
Higins je pogodio za dva, 48:26.

Lojd je fauliran i ima dva slobodna bacanja. Pogodio je oba, 48:28.

Izgubljena lopta Barselone.
21' Počela je 3/4
Dva poena za Barselonu, 41:22.

Davidovac je promašio težak šut. Loptu je uhvatio Mirotić. Oriola poentira, 43:22.
20' Kraj prvog poluvremena
Nije bilo mnogo pozitivnih stvari u igri Zvezde u prvom poluvremenu.

Odbrana je bila dobra, ali je napad potpuno zakazao. Barsa ima +17 na petnastominutnoj pauzi.
18' Veliki zaostatak
Nik Kalates pogađa uz faul, 33:17. Zvezda nije uspela da dođe do lopte posle promašaja sa linije za slobodna bacanja.

Potom je Mirotić šutirao za tri i Zvezda ponovo nije uhvatila loptu. Na kraju izgubljena lopta Mirotića.

Volden pogađa trojku, 33:20.
16' Davidovac u ritmu
Trojka Dejana Davidovca, 25:13. Konačno nešto dobro u napadu Zvezde.

Dobra odbrana crveno-belih, ali lopta ostaje u posedu.

Oriola poentira preko O'Brajanta, 27:13. Novi koš Davidovca, 27:15.
15' Tvrdo
Hol pogađa šut sa poludistance, 25:10. Tajm-aut. Koraci Kajla Kjurika.

Nova izgubljena lopta crveno-belih.
13' Minut bez poena
Izgubljena lopta Zvezde, Volden je nagazio liniju.

Faul u napadu Šmitsa. Malo košarke gledamo u ovim trenucima.

Dobrić je promašio trojku, ništa ne ide crveno-belima.
12' Muči se Zvezda
Šmits posle ofanzivnog skoka pogađa, 23:8.

Lojd je promašio otvorenu trojku. Loptu je uhvatio Šmits.

11' Počela je 2/4
Barsa poentira na startu druge četvrtine, 21:6.

Teri je pogodio oba slobodna bacanja, 21:8.
10' Kraj prve četvrtine
Barselona je odigrala paklenu odbranu, žargonski je "prebila" Zvezdu u prvoj četvrtini i to se vidi na semaforu.

Svega šest poena Zvezde za 10 minuta – 19:6.
9' Zvezda teško do koša
O'Brajant gubi loptu, Bolmaro je krade i poentira uz faul, 17:6. Promašio je bacanje.

Greška u koracima Dejana Davidovca. Hanga je promašio trojku.
8' Muči se Zvezda
Tajm-aut Saše Obradovića posle novog koša Barselone, 15:6.

Rit nije uspeo da pogodi trojku. Izgubljena lopta Barselone.
7' Koš za koš
Lepa finta O'Brajanta, ali je promašio. Lopta ostaje u posedu Zvezde jer Barsa nije uspela da iskontroliše skok. Lojd je promašio težak šut.

Kalates poentira, 13:4. Novi koš Rita, asistencija Ročestija, 13:6.
6' Zvezda u zaostatku
Dva slobodna bacanja za Pjera Oriolu. Pogodio je jedno, 11:2.

Rit poentira pod košem, 11:4. Dobra odbrana Zvezde.
4' Prvi poeni za Zvezdu
Izgubljena lopta Zvezde. Mirotić pogađa uz faul, 5:0.

Greška u koracima Lojda. Crveno-beli su i dalje bez poena.

Odlična lopta za Oriolu, 7:0. Dobrić je promašio trojku, Teri hvata loptu i pogađa, 7:2.
3' Jake odbrane
Dva slobodna bacanja za Mirotića.

Pogodio je oba, 2:0. Lojd nije uspeo da pogodi iz teške pozicije.

Sjajna rampa Terija.
2' Tvrdo na početku
Dobra odbrana Barselona i lopta je za domaćina.

Abrines nije pogodio trojku. Trojku je promašio i Branko Lazić.
1' Počela je utakmica
Prvi naoad imaju crveno-beli. Kuridža je promašio trojku, Mirotić hvata loptu.

Greška u koracima Korija Higinsa. Dobra odbrana Zvezde.
Predstavljanje košarkaša
Utakmica uskoro počinje.
Grafika: SofaScore

SofaScore
Reči Obradovića pre meča:
"Igramo protiv još jedne ekipe koja je favorit za TOP 4. Puno kvaliteta na svakoj poziciji. Igraju kod kuće, imaju ulogu favorita. Kada igramo protiv ekipa koje su uslovno rečeno 'na papiru0 bolje, vrlo je važno i kakav utisak ostavljate. Očekujem da odigramo dobro i zašto da ne - da iznenadimo ako nam se ukaže šansa", rekao je Obradović za klupski sajt.