Toronto Reptorsi su savladali Bruklin Netse rezultatom 119:109 u još jednoj sjajnoj utakmici srpskog trenera Darka Rajakovića koji je nastavio uspešan niz.
Ingram je postigao 25 poena uz pet skokova i četiri asistencije, dok je Kvikli imao poen manje, uz osam uhvaćenih lopti i pet asistencija.
I ostali starteri Reptorsa su bili "dvocifreni", a po dabl-dabl su zabeležili Skoti Barns sa 15 poena uz 11 skokova i pet asistencija, te Džejkob Peltl sa 12 poena i 10 uhvaćenih lopti.
Ar-Džej Beret je dodao 13 poena uz šest asistencija, iako je šutirao katastrofalnih 0/7 za tri poena.
Ono što sigurno brine Rajakovića je (ne)doprinos klupe – rezervisti su zajedno postigli svega 30 poena, od kojih 9 Kolin Marej-Bojls.
Ekipu Bruklina predvodili su Nik Klakston i Majkl Porter Džunior sa po 21 poenom, te osam, odnosno šest skokova.
Noa Klauni je dodao 18 poena uz takođe osam uhvaćenih lopti, dok je dvocifren učinak imao još samo Egor Demin sa 16 poena uz pet asistencija.
Katastrofalno veče imao je Zair Vilijams koji je promašio svih osam šuteva iz igre, od kojih je sedam bilo za tri poena.
Toronto je sada na skoru 6-5, dok Bruklin ima samo jednu pobedu iz deset poraza u istočnoj konferenciji NBA.
Toronto u narednom meču gostuje Klivlend Kavalirsima, dok Netsi putuju na Floridu, u Orlando.
NBA, rezultati:
Bruklin – Toronto 109:119
Njujork – Memfis 133:120
Filadelfija – Boston 102:100
Oklahoma – Golden Stejt 126:102
Juta – Indijana 152:128
Sakramento – Denver 108:122
Generalni sekretar Rukometnog saveza Srbije Ivan Milivojević kaže da je Međunarodna rukometna federacija (IHF) priznala grešku sudija na meču između naše selekcije i Farskih Ostrva.
Crvena zvezda saopštila je da će svi mališani koji poseduju "Super Zvezdaš" kartice utakmicu protiv Vojvodine moći da prate sa istočne tribine stadiona "Rajko Mitić", a ulaz je specijalno obeležen.
Košarkaška reprezentacija Srbije savladala je Bosnu i Hercegovinu u Sarajevu rezultatom 74:72 u utakmici drugog kola grupe C kvalifikacija za plasman na Svetsko prvenstvo 2027. godine.
Crvena zvezda saopštila je da će svi mališani koji poseduju "Super Zvezdaš" kartice utakmicu protiv Vojvodine moći da prate sa istočne tribine stadiona "Rajko Mitić", a ulaz je specijalno obeležen.
Utakmica Partizana i Bajerna u Evroligi ostaće upamćena kao jedan od najneobičnijih mečeva koji su se ikada odigrali u beogradskom hramu košarke – a možda i mnogo šire.
I u osmini finala Kupa Srbije nije bio kraj iznenađenjima. Motivisano su delovali klubovi iz Prve lige Srbije, te su pred njima na kolena padali superligaši.
Jedna od najboljih košarkašica Evrope svih vremana i reprezentativka Jugoslavije Razija Mujanović najavila je meč BiH i Srbije u kvalifikacijama za SP 2027.
Čini se da je iPhone 17 Pro neprimetno izgubio jednu dugogodišnju Apple funkciju kamere - korisnici su otkrili da Night Mode Portrait više nije dostupan na ovogodišnjim Pro modelima.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar