igo-crno-beli
pre 16 godina
Došli su i fudbaleri velike Barse da pozdrave velikog maga Duleta,crno-bele mađioničare i da čuju huk grobara sa tribina!!!To je to majstori,vidimo se uskoro ponovo,grad svetlosti Pariz-Bersi!!!
Četvrtak, 11.03.2010.
19:50
Ekipa Partizana plasirala se u Top8 fazu Evrolige, pošto je Panatinaikos pobedio Marusi sa 82:79 u poslednjem kolu grupe E Top16 faze.
IMAGE SOURCE
pre 16 godina
Došli su i fudbaleri velike Barse da pozdrave velikog maga Duleta,crno-bele mađioničare i da čuju huk grobara sa tribina!!!To je to majstori,vidimo se uskoro ponovo,grad svetlosti Pariz-Bersi!!!
pre 16 godina
Bravo,svima!Partizan je bolji tim i od PAO-a,Dule Vujošević je ....trener i od Željka!!!
pre 16 godina
alo bre ljudi, ako cemo iskreno, partizan je zasluzio da ide na fajnal for! jesam navijac zvezde ali sam realan!pozdrav svim srbima!
pre 16 godina
Duleee treniraj me!!!
pre 16 godina
Najbolji komentar utakmice Panatinaikos-Marusi dao je Sarenac: Jedni nece, drugi ne znaju!
E, pa upravo tako je bilo!
pre 16 godina
dajte da slavimo
pustite zvezdu,mislice da samo o njima mislimo
pre 16 godina
e cigani, pošto nemate šta da pratite i za koga da navijae u zadnje vreme, možete da svi onako kolektivno pređete u redove navijača partizana, pa kad zvezda počne neke rezultate da postiže onda svi ponovo budite cigani... :-)
pre 16 godina
Izbacio sam sve Grke iz tima i odigrao za moj PARTIZAN. Necu da mi grci pustaju grke
Dule vidimo se u Parizu, bicu najglasniji navijac
pre 16 godina
Svaka cast majstori ipak smo zasluzeno u plej of!Mislim da mozemo da igramo protiv Makabija !Protiv Barse smo sami sebe dobili, 27 izgubljenih lopti je mnogo i protiv Zvijezde ;)!ovo nam je lekcija za top 8 !!!Srecno crno bjeli !!!
pre 16 godina
strasno, uvek se za neki prolazak dalje ceka da drugi igraju za nas!
(baja, 11. mart 2010 20:22)
Strasan je tvoj komentar...
pre 16 godina
Partizan je u Top8!!!
Molim navijace komsinice u bankrotu da ne salju komentare!
(Grobari Grdelica, 11. mart 2010 20:09)
Jadnice nijedan, zbog tvog komentara ostale necu ni citati. Pa svi navijaci kluba koji ocigledno ne volis,a medju kojima sam i ja, smo gledali utakmicu i navijali za Partizan, prika, ja cak i Pao - Maroussi. Mislim na one normalne. Deckonja, koliko godina imas? Kazi, nemoj da se stidis.
Sedi, minus jedan. Sram te bilo. QQ, ko sve nema internet...
pre 16 godina
Željka Obradovića predlažem za narodnog heroja!
pre 16 godina
Ko pronadje "Ajme"- njegov si je. Sala na stranu. Bok "Ajme". javi se -zabrinuti smo. Cim izadjes iz soka - javi se.
"Dijagnosticar", Sasa, Nis
pre 16 godina
Bravo za Partizan.
pre 16 godina
Po Vujakliji skracenica KKSS moze imati dva znacenja KK Sledeca Sezona i KK Stecajna Sezona, koji je trenutno u upotrebi.
pre 16 godina
Znaci, i pored velikog naseg uspeha izuzetno sam razocaran. Razocarao me Zeljko.
Pre svega cinjenicom da je izasao na marusi sa drugim timom, pa onda i sa cinjenicom da je njegova ekipa igrala u fazonu malo picimo basket pa sta bude.
Ja znam da ovo sigurno nikada necu oprostiti Obradovicu
pre 16 godina
Ja cekam AJMEa da ispuni sta je obecao.A vi?
pre 16 godina
Hoću Batista u Partizan!!!
pre 16 godina
Nikad do sada nisam opustenije docekao utakmicu ali sam se ipak dosta iznervirao
Kao da su zacarali kos
koliko li je samo cistih lopti izaslo nekim cudom iz kosa nisam mogao ni da izbrojim...neshvatljivo!cisto zakucavanje a lopta izadje iz kosa!!!
Ali sta je tu je...
Lasme nam dolazi.heheee
pre 16 godina
jos jednom je Zeljko pokazao da je najveci gospodin u evropskom basketu,svaka cast majstore!!!
pre 16 godina
Partizan-Maccabi u 1/4 finalu
ostali parovi
Real-Barcelona
CSKA-Caja
Olympiakos-Prokom
pre 16 godina
Bogu hvala, navijam za Crvenu Zvezdu...
Hvala PAO... Napred Partizan!!! Svim srcem uz Tebe protiv Makabija! Za pobedu i završni turnir euro lige!!! Srbija!!!
pre 16 godina
http://euroleaguequiz.euroleague.net/decadeVoting/
P.S. PRVO POGLEDAJTE, NA DNU STRANICE, VIEW RESULTS PA ONDA GLASAJTE!!!
pre 16 godina
Zeljko nas pustio :)
na "ovaj" ili "onaj" nacin :)))))
pre 16 godina
Barso gazi nas mi smo neunistivi!!!!!Volim ga ko oka dva!
pre 16 godina
rovukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
(bbrs, 11. mart 2010 20:15)
Hehe, ja samo dodjem da pogledam komentara webcigana koji se vracaju u proslost.. ovog puta je u Pitanju 1946 :D
pre 16 godina
JER MI SMO STOKA SA TRIBINE JUZNE.Idemo sad da POKUSAMO da pobedimo Katalonce,pa sta bude bice,ali svakako fantastican uspeh za tim sa najboljim navijacima na svetu
pre 16 godina
Naravno da je i TV snimak u Bgd pustio "Partizan".
pre 16 godina
Hvala Zejlko.BOG si bio i ostao.Partizan na final four!!!!!!!!!!!!
Samo jedan klub,
samo jedan grad....
pre 16 godina
Svi vi koji imate "dojave", "informacije iz prve ruke", "svi vi dobro obavijesteni"... igrajte na Marusi. Ja znam da je kvota na PAO raste i tako cu lagano da odigram na keca na PAO (sad ostavite po strani to kome treba pobjeda, zamislite samo da vam neko da koeficijent na mec PAO - Marusi 1 (1,85) ) Pa samo ludi nece odigrati na PAO. Dojavljivaci i svi vi dobro informisani batalite tu pricku da ce PAO da pusti Marusi. Nema sanse! Zivi bili pa vidjeli.
(PAO 1 poklon, 11. mart 2010 15:45)
Kao sto sam i rekao. Ne razmisljaju svi kao narod sa ex YU prostora.
p.s. Kako se Cibona obrukala ne bi me zacudilo da ih EL kazni. Ono je sramota kako su igrali kad su vidjeli da nemaju nikakve sanse, sramno! Direktno su izbacili Himki!
pre 16 godina
Svaka cast a sad glasajte za Bodirogu
http://euroleaguequiz.euroleague.net/decadeVoting/
pre 16 godina
grobari vi ste najjadnija skupina ljudi na ovim prostorima,umesto da se radujete uspehu partizana vi prozivate zvezdu,iz toga se vidi da ste toliko iskomleksirani da je to strasno,ma mozete da osvojite euroligu i dalje cete imati komleks od nas cigana.
(cale ti u djubretarima..., 11. mart 2010 20:32)
Decko ti si zreo za strucnu pomoc! Toliko mrznje u toliko malo reci!!!
pre 16 godina
PAO RUTINSKI...
pre 16 godina
Čestitke Partizanu od zvezdaša!Srećno u finale ipak je srbski klub,ovo jeVELIKI uspeh-ČESTITAMO još jednom.
pre 16 godina
A jel prosla Crvena Zvezda??!!
(Orthodox, 11. mart 2010 20:08)
Tipican kompeksas umesto da slavi misli o zvezdi.
Mike batist je odigrao strasan mec i moram da priznam da mi je delovalo da neki igraci pao zele da izgube(sramota), pre svih mi je smesan nacin na koji je jasikivivijus izveo bacanja u zadnjem minutu jedno je dao a i to je slucajno uslo. I da kod jedne situacije na 67-67 kad sudija nije svirao najocigledniji faul za pao pri sutu za 3 sam hteo da razlupam komp. :)))
pre 16 godina
Došo Leo Messi da uzme autogram od Dula Vujoševića. Čisto da se zna :)). Bravo majstore.
''Reči bi sve pokvarile''...
Pevaj SrbijO!!!!
pre 16 godina
Videli bi vi grobari ko je Zvezda samo da nije u STEČAJU.
pre 16 godina
ευχαριστώ πολύ ПАО !!!!!
pre 16 godina
HAHAHAHAHA, Delija sam, ali Grobari u dvorani - PRICELESS!
pre 16 godina
Boze hvala ti sto sma Grobar!!!hvala pokojnom dedi,koji,mi ukazao gde je sreca!!!
pre 16 godina
I komentator na Sportklubu se bas bese obradovao prolasku Partizana...
pre 16 godina
To, Zeljko, brate!!!
pre 16 godina
Hvala ti Zeljko. Bravo za pobedu. Idemo u TOP 8. HVALA ZELJKO!!!
pre 16 godina
opaca reaguj...
pre 16 godina
Opet nas Zeljko pustio :))))).....Sta ce reci Kapicic?!?!
pre 16 godina
Panatenaikos je dokazao da je prava ekipa na celu sa trenerom Obradovicem.Nije kukao kao nas trener Vujosevic da su poslali namerno Grcke sudije u Barselonu te zavera te ovo te ono.Preporucujem mu da malo procita koje je sve izjave davao i da drugi put ne izlece ko tele pred rudu.
pre 16 godina
Partizan+Dule Vujosevic=Fenomen(Supermen)
pre 16 godina
Raduj se Srbijo !!!! Toliko o tome da ce Zeljko pustiti Marusi =)
pre 16 godina
alo bre b92!!! zasto niste stavili link za bodibonda????????? pa mnogi ljudi verovatno i ne znaju da je glasanje za najboljeg igraca decenije u toku!!!!!! da ste stavili link, bodiroga bi imao troduplo vise glasova!!!! lako je uvek pjuvati po sve i svacemu, a u suprotnom tesko!!! ejjj, narode..... ajde ljudi idite na euroleague. net i glasajte za dejana.....
pre 16 godina
Puuu 'bem ti kolač , kada moram Batista da slavim :-D !!!!
pre 16 godina
ЖЕЉКО ГРОБАРЕЕЕЕЕЕЕ.....
Поново у осам најбољих...тамо нам је мјесто...још ако онако без оптерећења одиграмо против Барсе може свашта бити...
а онда куме за ПАРИЗ..........
pre 16 godina
Bravo,Bravo...Partizan sampion...
pre 16 godina
imaaaaaaaa jedaaan tim....!!!!!!!!!!!!!!
pre 16 godina
Pozdrav za sve neverne tome koje su govorile da nece grcki tim da izbaci grcki tim, da nece brat izbaciti brata, da ce Zeljko vratiti Partizanu sto ih je izbacio pre dve sezone. Hvala vam, vi nas cinite ovo sto jesmo
pre 16 godina
Veceras vodovod i kanalizacija umesto distribucije vode svoje korisnike casti pivom. Ako crveno-beli ne verujete odvrnite slavinu i uverite se.
Partizan do groba.
pre 16 godina
IMA BOGA, BILO JE VREME DA SE PLASIRAMO MEDJU OSAM NAJ BOLJI. A VECERAS IDEMO PO POBEDU!!!
pre 16 godina
hvala Zeljko,hvala milenko...
izdrzi partizane...ulog je veliki prva pozicija je blizu nemate sta da izgubite.
pre 16 godina
BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!
pre 16 godina
Kakav podvik. Svaka cast KK Partizan. Ja stvarno ne znam da imamo budzet kao PAO na primer, mislim da bi nas izbacili iz Euro League, jel bi stalno osvajali ili ukinuli trenersku licencu Duletu Vujosevicu. :)
pre 16 godina
Pustio nas Marusi
pre 16 godina
BRAVO OBRADOVICU POSTENJACINO
pre 16 godina
Vrlo posteno i sportsko ponasanje nasih pravoslavnih prijatelja. Da li bi nasi klubovi tako postupali?
pre 16 godina
Pustio nas Zeljko, hahahaha!!! Ko je sumnjao u Zeljkovu odanost i ljubav prema PARTIZANU, sada treba da se stidi!!!
pre 16 godina
Provukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
(bbrs, 11. mart 2010 20:15)
Citam ovaj komentar i smejem se! Ranije bih se iznervirao kada bih procitao ovakvu budalastinu, ali su mi toliko postali smesni da se sada svakom njihovom komentaru SMEJEM!!! :) ZELJKO MI TE VOLIMOOO! :D
pre 16 godina
POLUDEO SAM KAO KAD IGRA PARTIZAN!!!!
Da ne bese Batista i Jasikevicjusa, bilo bi tesko!!
Hvala ovim momcima, svi ostali totalno ne zainteresovani i naravno i posle svega HVALA ZELJKU OBRADOVICU!!!
...a Pekovic u poluvremenu javlja Duletu da ne brine, da Panatinaikos dobija!!!
A SAD PARTIZANE PRAVAC "FINAL FOUR"
pre 16 godina
Ih bre... a taman smo se naoštrili na Barselonu :(
A Obradovic je ispao najveci megašmeker na svetu u gotovo bezizlenoj situaciji "izmedju dve vatre". Uspeo je istovremeno i da pusti i da pobedi Marusi (ko je pratio livestream zna o cemu govorim) tako da ni Grci, a jos manje mi Srbi nemamo sta da mu zamerimo.
Cetvrtfinalisti tri zadnje Eurolige u nizu: CSKA, Olimpijakos, Barselona i Partizan. Svaki dalji komentar suvisan...
pre 16 godina
Ajde sad svi koji su pisali protiv Batista, jedno veliko izvinjenje! I oni koji su mu zvizdali vise nego drugima. Covek je car.
pre 16 godina
Partizan je zaslužio prolaz, jer je jedini iz grupe (do sada) pobedio sve protivnike. Evo sedimo sa decom, jedan nosi dres messija a drugi partizana i čekamo da obračun počne, pa kome opanci, kome ono drugo.
pre 16 godina
SVAKA CAST OBRADOVICU!! Cestitke Partizanu!! Jel moze neko da postavi link gde da glasamo za bodirogu, ne mogu da nadjem nigde na evroligaskom sajtu??
pre 16 godina
I IDEMOOOOOOOOOOO......
TOP 8 GOVORI SVE, 3GOD ZA REDOM!!!! Dule sacuvaj svoj carobni stapic za top 8..
pre 16 godina
Pokazao je to titulom prvaka Evrope,jedinom u istoriji srpskoga sporta,uzeo je pregrst medalja sa reprezentacijom od kojih je vecina zlatnih sa svih mogucih takmicenja,pokazao je da je najveci Grobar,Grobar u srcu uvek bio i ostao!Mislim da je zasluzio da dobije ulicu ili trg,znate i sami o kome govorim...legenda ostaje legenda!Hvala na svemu...
pre 16 godina
Hvala
pre 16 godina
Vrh brateeee
pre 16 godina
posteno, hvala
mada ipak je pravda pobedila i PARTIZAN ide dalje
pre 16 godina
NAJACI IPAK IDU DALJE !!!!
FORCA PARTIZAN
pre 16 godina
gde god ti da igras tu su tvoji grobari
pre 16 godina
HVALA TI ŽELJKO !!!
pre 16 godina
Bravo Željko, ti si moj junak. Ma činilo se meni da je on u Pioniru šapnuo Duletu "Nemoj da brines".
Veče je dobro počelo, sad mogžemo i Barcelonu da dobijemo, onako prida.
pre 16 godina
I Bojan Krkic i cela FK BARSA dosli da vide uzivo DULETA!!
pre 16 godina
zeljko hvala do neba!!!!!
prvo sto smo prosli, a drugi i isto toliko bitno je sto cu veceras da prodam sledecu pricu.
da sam spreman da odem kod taste na veceru i da ne gledam partizan u odsudnim trenucima. i da sam spreman da se odreknem neceka sto je za mene zivotno bitno, da bi bio dobar zet.
to dovodi do sledeceg-mir u kuci, redovan sex, i putovanje na F4.
hvala
pre 16 godina
Bravo srbine !!!
pre 16 godina
i jos jedna ekipa koju je marusi ubio trojkama...
sreca pa je pao za nekoliko klasa iznad pa trojke nisu toliko dosle do izrazaja....
pre 16 godina
Daaaj sad nam i Pao kida zivce hehehehe,toooo breeeeeeeeee,TOP 8 ziveliiiii !!!!
pre 16 godina
Gdje su oni teoretičari zavjere sad? ha ha ha. Željko, svaka čast, ovo samo pokazuje kolikav si profesionalac. Nisi džabe jedini protivnički trener kome smo skandirali u Beogradu (da sam znao kakav je gospodin i trener Marusija, skandirao bih i njemu ali šta je tu je)
pre 16 godina
Bogami BATIST se nameće DULETU ja bi voleo da ga dovedu u PARTIZAN...
pre 16 godina
Za-sto cu-ti-te,Za-sto cu-ti-te?
Za-sto cu-ti-te, Za-sto cu-ti-te
nana -na na-na????
pre 16 godina
namesteno
pre 16 godina
Molim administratore da ne prikazuju komentare koji sadrže gramatičke greške. Ovo je bruka i sramota ko sve komentariše. Molim takođe da objavite ovaj moj komentar ne bi li se prozvani prepoznali. Hvala.
pre 16 godina
Samo da obavestim delije da nas je Zeljko sad stvarno pustio.Ali sta cete kad mi imamo ne jednog,ne dva,vec tri kralja - Duleta,Zeljka i Dudu.Kad tome dodate Radomira Antica dobijete poker kraljeva.
pre 16 godina
@ Orthodox
Kakve veze ova vest ima sa Zvezdom? Koliki su to kompleksi kad ti u prolazu Partizana u cetvrtfinale evrolige pominjes ispadanje Zvezde?
Ja sam navijac Zvezde i iskreno mi je drago zbog prolaza Partizana, jer je on u evroligi iskljucivo srpski klub i zato u navedenom takmicenju navijam za njega. Toliko od mene...
pre 16 godina
Svaka cast, sampioni. Kidali ste nam zivce, igrali katastrofalnu odbranu, zezali se u napadu, ali pobedi se u zube ne gleda. Sada smo u najboljih 8 u Evropi, ZASLUZENO. Samo hrabro u Barsi...
pre 16 godina
Ajmeeeeeee,ljudi sta se to dogodilo!!!Ajmeeeeeee,usli smo tamo gde nam je od pocetka i bilo mesto,medju 8 najboljih u Evropi.Ah da,da ne zaboravim najvaznije:puknite(da ne upotrebim neku drugu rec)dusmani,od jeda,zlobe i zavisti!!!
pre 16 godina
A,sa Barsom,opet u finalu.
pre 16 godina
...nikad sladje...
pre 16 godina
Ευχαριστώ ΠΑΟ!
pre 16 godina
Nekom top 8, nekom revizori...
pre 16 godina
ok saznao sam... Idemo na Makabi ili Real!
pre 16 godina
PAO UPAO
pre 16 godina
Ziveo Zeljko Obradovic!!!!!!!!
pre 16 godina
Хвала Батист!
pre 16 godina
Ufff za malo šinko...Sad opušteno na Katalonce.Čestitam Duletu i momcima...
pre 16 godina
Hvala Batist sto nisi shvatio da treba da izgubite ! :D
pre 16 godina
Kao sto rekoh, idemo dalje!
Majstori svaka cast, treci put za redom, ali ove godine mnogo veci uspeh od oba prethodna!!!
Mislim da je ovoj utakmicom napokon Zeljko svima zapusio usta u vezi prica o pustanju.
Samo napred Partizan!
pre 16 godina
Napišem pre nekoliko dana da će PAO dobiti Marusi, jer u EL nema lažiranja. Na šta bi to ličilo da se naočigled cele Evrope nešto tako dogodi? Ne. Srbi su terali po svome. Ovde se u nešto najnormalnije ne veruje. PAO će igrati bez pet najboljih igrača, sudije određene u Barseloni... To postaje opasno koliko ovaj narod može da se zaluđuje pisanjen tabloida, da im veruje, i nikako da shvati da je njihova pojava velika bruka za novinarstvo i stanje duha jedne nacije.
pre 16 godina
Komsije, cestitam od srca, zasluzili ste! Puno srece u FINAL 8!
pre 16 godina
Ma pustio nas marusi :))
pre 16 godina
Provukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
(bbrs, 11. mart 2010 20:15)
HA HA HA .Bitno da nisi zaboravio da napises rec SLEDECA
pre 16 godina
E vidite gani: sada nas je STVARNO pustio Željko!!!
pre 16 godina
Pohod na Pariz se nastavlja! Nadam se sa pozicije broj 1!
pre 16 godina
Svaka cast Pao-u!opasno napeta utakmica!a svaka cast i nasim momcima,zasluzeno su u Top 8!
pre 16 godina
Imam pouzdane informacije da su u nekim grckim kladionicama stopirane uplate na mec PAO - marusi!!!
Sad ne znam kakvo je stanje kod nas, nisam jos bio.
Ako moze da se igra onda je 2,75 na Marusi poklon.
Cak citam da Panatinaikosu ne igra pola tima i da su potpuno nezainteresovani za ovaj mec. Cak i navijaci uopste ne razmisljaju o njemu, svi se spremaju za mec sa Standardom, tako da sumnjam da ce doci da podrze klub u nevaznom mecu, bez obzira na pomeranje termina. To je samo stos da ispadne kako je Panatinaikosu stalo do ovog meca sa Marusijem i kao da ih publika podrzi.
Zato ljudi nemojte se previte nervirati, a ni previse nadati. Barsa i Marusi idu dalje i to se vec zna!
...Mada ima tu jos nesto sto vidim da niko i ne pominje. Barsa ce igrati pametno i osluskivati vesti iz Madrida zbo cega ne ocekujte veliki hendikep na poluvremenu. Verujem da bi Barsa mogla da pusti Partizan u slucaju da dobije vesti da Makabi vodi, mada u to je tesko poverovati.
(grcke mucke, 11. mart 2010 13:36)
Koliko si para stavio na poklon kvotu?
Imas neku dojavu za vikend?
pre 16 godina
Ja sa navijac Zvezde..ono sto zelim da kazem je to da je iluzorno pricati o \"pustanju\" ako neko mora da DOBIJE utakmicu ...pustanjem bih smatrao da je zeljko izveo petlice u Beogradu toliko o tome !
pre 16 godina
PARTIZAN je svojim igrama zaslužio TOP 8 !!! ON JE PONOS SRBIJE !!!
pre 16 godina
GOTOVO JE!!!!!
Svaka cast PAO-u, svaka cast Zeljku, dokazao je da ni on ne pusta ni na pesacki , a kamoli utakmicu, valjda od Duleta naucio:) A navijaci KK Katanac, Bankrot ili kako vec, posto ce da menjaju ime, nek se prebace na Barsu, ili dalje na Real ili Makabi, posto ni od Marusija ni od SS nije bilo vajde. NAJJACI SMO!!!
pre 16 godina
grobari vi ste najjadnija skupina ljudi na ovim prostorima,umesto da se radujete uspehu partizana vi prozivate zvezdu,iz toga se vidi da ste toliko iskomleksirani da je to strasno,ma mozete da osvojite euroligu i dalje cete imati komleks od nas cigana.
pre 16 godina
BGD13, ajde molim te ne k..., zamisli da postoji neko, ko srpski nije ucio u skoli, pa sad ako napravi gresku, ti taj komentar nemoj citati. Ti si gramatiku izgleda jeo kasikom. Cestitam!!!!!
pre 16 godina
ipak nas je pustio Željko...
pre 16 godina
Svaka čast Željku. Izbacio iz tima četvoricu "sumnjivih" koji se sigurno ne bi mnogo zalagali. A i greota da dalje ode Marusi, tim dobar ali bez navijača. Pa našta bi to ličilo?
NAPRED PARTIZAN !!!
pre 16 godina
ovo je teska namestaljka. zeljko je namerno pobedio samo da bi partizan prosao dalje. 100 %
pre 16 godina
hvala, željko
pre 16 godina
I opet nas pustio Željko :)))
pre 16 godina
Necu da se zahvaljujem nikome,nisam ni sumljao u postenje pa to je EURO LIGA.Sve sto smo postigli,postigli smo svojim radom,angazovanjem i igrama!A zato se zahvaljujem samo Partizanu i najboljim navijacima na svetu i jos jedno veliko i od SRCA HVALA na svemu sto radite sve ove godine,a verujte tako bi bilo i da nismo prosli!
pre 16 godina
Bravo za nasu filijalu !
pre 16 godina
Prošla u klikerima. Ako se to negde igra?
pre 16 godina
A sad je vreme da se otvori sampanjac :)
pre 16 godina
Pokazao je to titulom prvaka Evrope,jedinom u istoriji srpskoga sporta,uzeo je pregrst medalja sa reprezentacijom od kojih je vecina zlatnih sa svih mogucih takmicenja,pokazao je da je najveci Grobar,Grobar u srcu uvek bio i ostao!Mislim da je zasluzio da dobije ulicu ili trg,znate i sami o kome govorim...legenda ostaje legenda!Hvala na svemu...
pre 16 godina
Navijaci "sledece sezone"... umrite od zavisti...
pre 16 godina
Hvala Obradovicu sto je izdrzao pritisak grcke javnosti,
hvala Batistu sto je odigrao profesionalno
i hvala Tepicu sto nije igrao poslednju cetvrtinu.
pre 16 godina
▒▓█▀▄▀▄▀▄ DULE VUJOSEVIC ▀▄▀▄▀▄▀█▓▒ CAR!
pre 16 godina
Hvala PAO, hvala Zeljko, hvala Milenko i pogotovo hvala Mike Batiste!!! igrao je covek mnogo dobro poslednju cetvrtinu... e sad necu da ulazim u to da li su pobedili za nas, za zeljka ili prosto zato sto su profesinalci... bitno je da smo u cetvrtfinalu, svaka cast kosarkasima partizana (i veceras PAO-a) i jel moze neko da mi kaze kako se ukrstaju grupe, ili da li ce biti zreb???
pre 16 godina
Dubok naklon gos'n Dule i
bravo za dečake
pre 16 godina
Hvala Pao, hvala Zeljko, napred Partizan! Idemo na prvo mesto! Cuda se ponekad desavaju!
pre 16 godina
Batist nije znao da treba da puste Marusi.
Sramotna igra i angažovanje igrača Pao.
pre 16 godina
PAO je opalio....:))
pre 16 godina
Partizan je u potpunosti zasluzio top 8.Presudna je bila pobeda protiv Barselone.Ipak cestitke i Panatinaikosu ne verujem da bise i jedan nas klub ponasao ovako u slicnoj situaciji.
pre 16 godina
Svaka čast Panatinaikosu na sportskom pristupu,ali bilo je vidljivo da je ova utakmica za njih bila revijalnog karaktera. Ishitreni šutevi,mekša odbrana i obilje izgubljenih lopti. Ali i takvim pristupom pobedili su Marusi,što ghovori o tome da je to ipak tim limitiranih vrednosti. Bilo kako bilo,voda na vodenicu Partizana,koji sad može rasterećeno da odigra i možda da pokuša da iznenadi Barsu. Opušteno pred TV i da odgledamo i tu utakmicu...
pre 16 godina
hvala zeljku i celom timu,ali posebno batistu...milenko,milenko,opusti se vec jednom i igraj!!!
pre 16 godina
sada mozemo jedno ladno NIKSICKO
pre 16 godina
Potpuno izjednacena utakmica.
Pao jako oslabljen bez Pekovica, Spanulisa, Diamantidisa, ... i uz to u utakmici bez rezultatskog znacaja je vodio cijelu utakmicu, ali nije mogao da napravi vecu prednost od 5-6 poena.
jako motivisani marusi, sa sutom za poena od 50% je bio konstantno u prikljucku, a poceo da prelazi u vodjstvo u poslednjoj cetvrtini. Najvise zahvaljujuci odlicnim Batistu, Sermadiniju, Jasikevicijusu, a i nekim promasajima Marusija, potpuno ravnopravna utakmica je prevagnula u korist Panata.
Hvala Zeljko, hvala Panata.
Valjda je sad jasno da grcko-grckog namjestanja nema.
Srecan nam treci uzastopni ulazak u 8 najboljih, a sad u Barseloni do prvog mjesta i bar 2 domaca terena u cetvrtfinalu!
Znam za jedan tim...!!!
pre 16 godina
Hwala Zeljko, kralj si majke mi!!! Nadam se da mu ovo grobari nece zaboraviti kad bude sledeci put dolazio u BG... A sad partizan da odigra mec za grobare :D I gde god ti da igras....
pre 16 godina
trala lala la Dule sad si medju 8 odvali barsu trala lala la
pre 16 godina
Hvala Batist...sve ti je oprosteno...joooj sto volim Partizan!!!
pre 16 godina
Prokleto sam ponosan na ove momke i naravno Duleta! Jos kad bi nam obezbedili da vas gledamo i top 4, to bi bilo sjajno! Hvala u napred! :)
pre 16 godina
Ja sa navijac Zvezde..ono sto zelim da kazem je to da je iluzorno pricati o "pustanju" ako neko mora da DOBIJE utakmicu ...pustanjem bih smatrao da je zeljko izveo petlice u Beogradu toliko o tome !
pre 16 godina
Provukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
pre 16 godina
...dve reci - PARTIZAN BEOGRAD -...
pre 16 godina
O0o0o partizane wolimo te
pre 16 godina
▓▒▓▒▓ PARTIZAN ▓▒▓▒▓
pre 16 godina
Ale a le Ale a le o...
Moje oci vide samo crno belo...
Ale a le o Ale a le o
Tebi dacu svoje srce celo!!!!
pre 16 godina
Grobari, zahvalite se Batistu i Focisu, a Jasikevicius je bio vrlo sumnjiv. Oslabljeni PAO se mucio i mogao je i da izgubi, ali sve je gotovo, radujte se!
pre 16 godina
Najbolji smo!!!!!!!! Veceras pada Barcelona i to opusteno!!
Naprijed Partizan!!!
pre 16 godina
HVALA Zeljko,hvala Pao!Zeljko je pokazao gde je stasao kao igrac i kao trener , gde je stekao naviku da se uvek posteno bori i gde je naucio da cast nema cenu.Jos jednom veliko HVALA. PARTIZAN ovim postaje stalni clan osam najboljih klubova Evrope!
pre 16 godina
Cestitam grobari!!!
Ne obazirite se na komentare nasih net navijaca da je zeljko pustio itd... I da jeste, svaka mu cast na tome!!!
A vama sve najbolje, pa sta uradite nema veza... i ovo je mnogo veci uspeh nego sto ce Barsi biti i da osvoji EL...
pre 16 godina
Spekulacije...
pre 16 godina
Hvala PAO, hvala Zeljko, hvala Milenko i pogotovo hvala Mike Batiste!!! igrao je covek mnogo dobro poslednju cetvrtinu... e sad necu da ulazim u to da li su pobedili za nas, za zeljka ili prosto zato sto su profesinalci... bitno je da smo u cetvrtfinalu, svaka cast kosarkasima partizana (i veceras PAO-a) i jel moze neko da mi kaze kako se ukrstaju grupe, ili da li ce biti zreb???
(MojBratBane, 11. mart 2010 20:08) Idemo ili na Real ili Maccabi!
pre 16 godina
Sta li smo se mi prpali od ovog Marusija, pa oni su poslednji u grupi O.o
pre 16 godina
Ideeemooooooooo ! ! !
Zeljko zmaj , Partizane vrati im tako nesto narednih godina ;) ! ! !
pre 16 godina
Sve ide po planu...
pre 16 godina
O0o0o partizane wolimo te
pre 16 godina
Žao mi je komšinice SS (sledeće sezone), ali mi smo ipak Partizan VP (večiti prvaci). I da nije PAO pobedio, VP se voli...
pre 16 godina
Batist hoce da igra za Duleta :)
pre 16 godina
Batist Srbine!
pre 16 godina
STVARNO!?!?!?!?!?!!?
pre 16 godina
Sapnu Zeljko Duletu i tako i bi. Svaka cast Zeljko majstore, svaka ti dala. :) Cigani, sta cete vi ovde, dosli vam revizori?!
pre 16 godina
A jel prosla Crvena Zvezda??!!
pre 16 godina
Partizan u Top8!
Cestitammm komsije i dabogda osvojili 2 mesto .°;)SVAKA cast vredite ko 2 barse.
pre 16 godina
Pustio nas Zeljko :)
pre 16 godina
bravo,znao sam,a sad da dobijemo Barsu i to je to.Samo se bojim da su oni skauti iz Amerike bili da gledaju Duleta,kako cemo bez njega na godinu?
pre 16 godina
Najveseliji dan u godini!!!!Hvala Zeljko od srca i tebi i svim igracima tvoje ekipe!
A,poruka za nase heroje,idemo na 1. mesto!!!Srecno!!
pre 16 godina
Od srca cestitke PAO i nasem Partizanu; PAO i Zeljku na pokazanom fer pleju a Partizanu na Top 8 !!!!
pre 16 godina
Bravo Željko,
zapušio si usta svima i spasao obraz. Preslišao si i Partizan i Marusi i omogućio da dalje ide ekipa koja je dobila Barsu kući.
pre 16 godina
Molim sve da kliknu na PREPORUCUJEM!
pre 16 godina
Ko zna, zna!
Jedan klub, svima znan beogradski PARTIZAAAAAAAAAN!
pre 16 godina
PAO MARUSI!!!!!!!!!
pre 16 godina
Zeljko Obradovic je jos jednom pokazao zasto je najbolji trener u Evropi.
Za vas koji cete pricati o nekom pustanju, treba da uzmete u obzir da je Partizan svojom igrom dosao u poziciju da se bori za top 8, i da je sasvim zasluzeno tamo trecu godinu zaredom!
pre 16 godina
Неко иде у ТОП 8, а неко иде у стечај.
pre 16 godina
E sad da probamo da dobijemo Barcu i da startujemo sa 1. mesta.
pre 16 godina
Ovo, bre, pošteno, a ne kao onomad naši klinci protiv Litvanije!
Željko, svaka čast!
pre 16 godina
TI SI PONOS ZEMLJE MOJE!!!
pre 16 godina
strasno, uvek se za neki prolazak dalje ceka da drugi igraju za nas!
pre 16 godina
Nemojte se samo obrukati veceras i izgubiti sa puno razlike :)
pre 16 godina
E samo da vise ne gledam ovaj Marusi , smucili su mi se i skratili zivot za 15 godina . Sve kao mala su ekipa i nemaju zvucno ime a kidaju joooooooooj Nikolas i Tepic kakvi kriminalci, ko bi rekao Batist nas spasao . Al sam se izmorio gledajuci utakmicu , cestitam Partizanu na prolasku ali cetitam i Marusiju na prikazanoj igri da su i oni prosli ne bi bilo nezasluzeno
pre 16 godina
Ovi kladionicari sto cas govore da je sigurna dvojka na marusi pa kad izgube onda je namesteno i sta sve ne, mislim, nisu mi jasni, ae malo nazad u realnost..
pre 16 godina
Partizan je u Top8!!!
Molim navijace komsinice u bankrotu da ne salju komentare!
pre 16 godina
'Ajmo crno-beli oooOOOooo!!!(nastavi)
pre 16 godina
Hvala ali i dalje sam ubedjen da ste se izdogovarali pre samo neke stvari su vam krenule naopako....bilo kako bilo PARTIZAN SAMPION!!!!
pre 16 godina
To Zeljko!Jos jednom je pokazao kakav je covek i trener i da nikoga ne pusta.Nikad nisam bio srecniji posle pobede neke ekipe za koju ne navijam kao sto je to slucaj sada posle pobede PAO-a.Veceras mozemo opusteno da gledamo Partizan,a i igraci ce sigurno da osecaju manji pritisak.
pre 16 godina
Капа доле мајсторима!
pre 16 godina
SRBIJA ima dosta neprijatelja u svetu, ali ima i 3 .....verna prijatelja u vidu....grka, rusa i rumuna ! Bog voli hrabre, verne i postene !
pre 16 godina
Sad jedino "brinemo" ko ce nam u goste ???
Novica ili Laza (Lasme)???
I jedan i drugi su vise nego dobrodosli !!!
pre 16 godina
nema na cemu! i drugi put! sve za moje Grobare!
volim i ja vas!
pre 16 godina
I like Batiste Mike :)
A sledeci put aplauz za gosn Majka oprosteno mu je sto ne zna pravila ;)
pre 16 godina
Brawo Panatinaikos. . .
pre 16 godina
Sreca prati hrabre,a mi smo hrabri i mnogo smo jaki ! ! ! A sada u Pariz...NAPRED PARTIZAN,POZDRAV ZA SVE GROBARE ! ! !
pre 16 godina
Cestitke Partizanu i ovim hrabrim momcima samo tako do FINALA!!Cestitke od Komsija!
pre 16 godina
Pustio nas Zeljko.
Ponovo.
pre 16 godina
Veliki si covek,"Grebicu"!
pre 16 godina
Hvala Obradovicu sto je izdrzao pritisak grcke javnosti,
hvala Batistu sto je odigrao profesionalno
i hvala Tepicu sto nije igrao poslednju cetvrtinu.
pre 16 godina
zeljko hvala do neba!!!!!
prvo sto smo prosli, a drugi i isto toliko bitno je sto cu veceras da prodam sledecu pricu.
da sam spreman da odem kod taste na veceru i da ne gledam partizan u odsudnim trenucima. i da sam spreman da se odreknem neceka sto je za mene zivotno bitno, da bi bio dobar zet.
to dovodi do sledeceg-mir u kuci, redovan sex, i putovanje na F4.
hvala
pre 16 godina
alo bre b92!!! zasto niste stavili link za bodibonda????????? pa mnogi ljudi verovatno i ne znaju da je glasanje za najboljeg igraca decenije u toku!!!!!! da ste stavili link, bodiroga bi imao troduplo vise glasova!!!! lako je uvek pjuvati po sve i svacemu, a u suprotnom tesko!!! ejjj, narode..... ajde ljudi idite na euroleague. net i glasajte za dejana.....
pre 16 godina
Partizan je zaslužio prolaz, jer je jedini iz grupe (do sada) pobedio sve protivnike. Evo sedimo sa decom, jedan nosi dres messija a drugi partizana i čekamo da obračun počne, pa kome opanci, kome ono drugo.
pre 16 godina
Hvala PAO, hvala Zeljko, hvala Milenko i pogotovo hvala Mike Batiste!!! igrao je covek mnogo dobro poslednju cetvrtinu... e sad necu da ulazim u to da li su pobedili za nas, za zeljka ili prosto zato sto su profesinalci... bitno je da smo u cetvrtfinalu, svaka cast kosarkasima partizana (i veceras PAO-a) i jel moze neko da mi kaze kako se ukrstaju grupe, ili da li ce biti zreb???
pre 16 godina
Molim administratore da ne prikazuju komentare koji sadrže gramatičke greške. Ovo je bruka i sramota ko sve komentariše. Molim takođe da objavite ovaj moj komentar ne bi li se prozvani prepoznali. Hvala.
pre 16 godina
Provukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
(bbrs, 11. mart 2010 20:15)
HA HA HA .Bitno da nisi zaboravio da napises rec SLEDECA
pre 16 godina
A jel prosla Crvena Zvezda??!!
pre 16 godina
I Bojan Krkic i cela FK BARSA dosli da vide uzivo DULETA!!
pre 16 godina
Batist hoce da igra za Duleta :)
pre 16 godina
Čestitke Partizanu od zvezdaša!Srećno u finale ipak je srbski klub,ovo jeVELIKI uspeh-ČESTITAMO još jednom.
pre 16 godina
Неко иде у ТОП 8, а неко иде у стечај.
pre 16 godina
I like Batiste Mike :)
A sledeci put aplauz za gosn Majka oprosteno mu je sto ne zna pravila ;)
pre 16 godina
Ziveo Zeljko Obradovic!!!!!!!!
pre 16 godina
E vidite gani: sada nas je STVARNO pustio Željko!!!
pre 16 godina
Svi vi koji imate "dojave", "informacije iz prve ruke", "svi vi dobro obavijesteni"... igrajte na Marusi. Ja znam da je kvota na PAO raste i tako cu lagano da odigram na keca na PAO (sad ostavite po strani to kome treba pobjeda, zamislite samo da vam neko da koeficijent na mec PAO - Marusi 1 (1,85) ) Pa samo ludi nece odigrati na PAO. Dojavljivaci i svi vi dobro informisani batalite tu pricku da ce PAO da pusti Marusi. Nema sanse! Zivi bili pa vidjeli.
(PAO 1 poklon, 11. mart 2010 15:45)
Kao sto sam i rekao. Ne razmisljaju svi kao narod sa ex YU prostora.
p.s. Kako se Cibona obrukala ne bi me zacudilo da ih EL kazni. Ono je sramota kako su igrali kad su vidjeli da nemaju nikakve sanse, sramno! Direktno su izbacili Himki!
pre 16 godina
Opet nas Zeljko pustio :))))).....Sta ce reci Kapicic?!?!
pre 16 godina
grobari vi ste najjadnija skupina ljudi na ovim prostorima,umesto da se radujete uspehu partizana vi prozivate zvezdu,iz toga se vidi da ste toliko iskomleksirani da je to strasno,ma mozete da osvojite euroligu i dalje cete imati komleks od nas cigana.
(cale ti u djubretarima..., 11. mart 2010 20:32)
Decko ti si zreo za strucnu pomoc! Toliko mrznje u toliko malo reci!!!
pre 16 godina
Ajde sad svi koji su pisali protiv Batista, jedno veliko izvinjenje! I oni koji su mu zvizdali vise nego drugima. Covek je car.
pre 16 godina
Nekom top 8, nekom revizori...
pre 16 godina
ovo je teska namestaljka. zeljko je namerno pobedio samo da bi partizan prosao dalje. 100 %
pre 16 godina
Došo Leo Messi da uzme autogram od Dula Vujoševića. Čisto da se zna :)). Bravo majstore.
''Reči bi sve pokvarile''...
Pevaj SrbijO!!!!
pre 16 godina
Batist Srbine!
pre 16 godina
Ma pustio nas marusi :))
pre 16 godina
HAHAHAHAHA, Delija sam, ali Grobari u dvorani - PRICELESS!
pre 16 godina
nema na cemu! i drugi put! sve za moje Grobare!
volim i ja vas!
pre 16 godina
Molim sve da kliknu na PREPORUCUJEM!
pre 16 godina
hvala, željko
pre 16 godina
Хвала Батист!
pre 16 godina
Partizan je u Top8!!!
Molim navijace komsinice u bankrotu da ne salju komentare!
pre 16 godina
POLUDEO SAM KAO KAD IGRA PARTIZAN!!!!
Da ne bese Batista i Jasikevicjusa, bilo bi tesko!!
Hvala ovim momcima, svi ostali totalno ne zainteresovani i naravno i posle svega HVALA ZELJKU OBRADOVICU!!!
...a Pekovic u poluvremenu javlja Duletu da ne brine, da Panatinaikos dobija!!!
A SAD PARTIZANE PRAVAC "FINAL FOUR"
pre 16 godina
Videli bi vi grobari ko je Zvezda samo da nije u STEČAJU.
pre 16 godina
Pozdrav za sve neverne tome koje su govorile da nece grcki tim da izbaci grcki tim, da nece brat izbaciti brata, da ce Zeljko vratiti Partizanu sto ih je izbacio pre dve sezone. Hvala vam, vi nas cinite ovo sto jesmo
pre 16 godina
Gdje su oni teoretičari zavjere sad? ha ha ha. Željko, svaka čast, ovo samo pokazuje kolikav si profesionalac. Nisi džabe jedini protivnički trener kome smo skandirali u Beogradu (da sam znao kakav je gospodin i trener Marusija, skandirao bih i njemu ali šta je tu je)
pre 16 godina
Cestitke Partizanu i ovim hrabrim momcima samo tako do FINALA!!Cestitke od Komsija!
pre 16 godina
Hvala Zejlko.BOG si bio i ostao.Partizan na final four!!!!!!!!!!!!
Samo jedan klub,
samo jedan grad....
pre 16 godina
Najveseliji dan u godini!!!!Hvala Zeljko od srca i tebi i svim igracima tvoje ekipe!
A,poruka za nase heroje,idemo na 1. mesto!!!Srecno!!
pre 16 godina
To Zeljko!Jos jednom je pokazao kakav je covek i trener i da nikoga ne pusta.Nikad nisam bio srecniji posle pobede neke ekipe za koju ne navijam kao sto je to slucaj sada posle pobede PAO-a.Veceras mozemo opusteno da gledamo Partizan,a i igraci ce sigurno da osecaju manji pritisak.
pre 16 godina
Ευχαριστώ ΠΑΟ!
pre 16 godina
Batist nije znao da treba da puste Marusi.
Sramotna igra i angažovanje igrača Pao.
pre 16 godina
ευχαριστώ πολύ ПАО !!!!!
pre 16 godina
Vrlo posteno i sportsko ponasanje nasih pravoslavnih prijatelja. Da li bi nasi klubovi tako postupali?
pre 16 godina
Hvala Batist sto nisi shvatio da treba da izgubite ! :D
pre 16 godina
Navijaci "sledece sezone"... umrite od zavisti...
pre 16 godina
A jel prosla Crvena Zvezda??!!
(Orthodox, 11. mart 2010 20:08)
Tipican kompeksas umesto da slavi misli o zvezdi.
Mike batist je odigrao strasan mec i moram da priznam da mi je delovalo da neki igraci pao zele da izgube(sramota), pre svih mi je smesan nacin na koji je jasikivivijus izveo bacanja u zadnjem minutu jedno je dao a i to je slucajno uslo. I da kod jedne situacije na 67-67 kad sudija nije svirao najocigledniji faul za pao pri sutu za 3 sam hteo da razlupam komp. :)))
pre 16 godina
Ih bre... a taman smo se naoštrili na Barselonu :(
A Obradovic je ispao najveci megašmeker na svetu u gotovo bezizlenoj situaciji "izmedju dve vatre". Uspeo je istovremeno i da pusti i da pobedi Marusi (ko je pratio livestream zna o cemu govorim) tako da ni Grci, a jos manje mi Srbi nemamo sta da mu zamerimo.
Cetvrtfinalisti tri zadnje Eurolige u nizu: CSKA, Olimpijakos, Barselona i Partizan. Svaki dalji komentar suvisan...
pre 16 godina
Bravo za nasu filijalu !
pre 16 godina
Sad jedino "brinemo" ko ce nam u goste ???
Novica ili Laza (Lasme)???
I jedan i drugi su vise nego dobrodosli !!!
pre 16 godina
sada mozemo jedno ladno NIKSICKO
pre 16 godina
Provukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
(bbrs, 11. mart 2010 20:15)
Citam ovaj komentar i smejem se! Ranije bih se iznervirao kada bih procitao ovakvu budalastinu, ali su mi toliko postali smesni da se sada svakom njihovom komentaru SMEJEM!!! :) ZELJKO MI TE VOLIMOOO! :D
pre 16 godina
Za-sto cu-ti-te,Za-sto cu-ti-te?
Za-sto cu-ti-te, Za-sto cu-ti-te
nana -na na-na????
pre 16 godina
A,sa Barsom,opet u finalu.
pre 16 godina
posteno, hvala
mada ipak je pravda pobedila i PARTIZAN ide dalje
pre 16 godina
PARTIZAN je svojim igrama zaslužio TOP 8 !!! ON JE PONOS SRBIJE !!!
pre 16 godina
Boze hvala ti sto sma Grobar!!!hvala pokojnom dedi,koji,mi ukazao gde je sreca!!!
pre 16 godina
E samo da vise ne gledam ovaj Marusi , smucili su mi se i skratili zivot za 15 godina . Sve kao mala su ekipa i nemaju zvucno ime a kidaju joooooooooj Nikolas i Tepic kakvi kriminalci, ko bi rekao Batist nas spasao . Al sam se izmorio gledajuci utakmicu , cestitam Partizanu na prolasku ali cetitam i Marusiju na prikazanoj igri da su i oni prosli ne bi bilo nezasluzeno
pre 16 godina
Partizan je u potpunosti zasluzio top 8.Presudna je bila pobeda protiv Barselone.Ipak cestitke i Panatinaikosu ne verujem da bise i jedan nas klub ponasao ovako u slicnoj situaciji.
pre 16 godina
GOTOVO JE!!!!!
Svaka cast PAO-u, svaka cast Zeljku, dokazao je da ni on ne pusta ni na pesacki , a kamoli utakmicu, valjda od Duleta naucio:) A navijaci KK Katanac, Bankrot ili kako vec, posto ce da menjaju ime, nek se prebace na Barsu, ili dalje na Real ili Makabi, posto ni od Marusija ni od SS nije bilo vajde. NAJJACI SMO!!!
pre 16 godina
Hvala Batist...sve ti je oprosteno...joooj sto volim Partizan!!!
pre 16 godina
gde god ti da igras tu su tvoji grobari
pre 16 godina
BRAVO OBRADOVICU POSTENJACINO
pre 16 godina
@ Orthodox
Kakve veze ova vest ima sa Zvezdom? Koliki su to kompleksi kad ti u prolazu Partizana u cetvrtfinale evrolige pominjes ispadanje Zvezde?
Ja sam navijac Zvezde i iskreno mi je drago zbog prolaza Partizana, jer je on u evroligi iskljucivo srpski klub i zato u navedenom takmicenju navijam za njega. Toliko od mene...
pre 16 godina
Ajmeeeeeee,ljudi sta se to dogodilo!!!Ajmeeeeeee,usli smo tamo gde nam je od pocetka i bilo mesto,medju 8 najboljih u Evropi.Ah da,da ne zaboravim najvaznije:puknite(da ne upotrebim neku drugu rec)dusmani,od jeda,zlobe i zavisti!!!
pre 16 godina
Partizan+Dule Vujosevic=Fenomen(Supermen)
pre 16 godina
A sad je vreme da se otvori sampanjac :)
pre 16 godina
Ja sa navijac Zvezde..ono sto zelim da kazem je to da je iluzorno pricati o \"pustanju\" ako neko mora da DOBIJE utakmicu ...pustanjem bih smatrao da je zeljko izveo petlice u Beogradu toliko o tome !
pre 16 godina
Pustio nas Marusi
pre 16 godina
Prokleto sam ponosan na ove momke i naravno Duleta! Jos kad bi nam obezbedili da vas gledamo i top 4, to bi bilo sjajno! Hvala u napred! :)
pre 16 godina
JER MI SMO STOKA SA TRIBINE JUZNE.Idemo sad da POKUSAMO da pobedimo Katalonce,pa sta bude bice,ali svakako fantastican uspeh za tim sa najboljim navijacima na svetu
pre 16 godina
Ideeemooooooooo ! ! !
Zeljko zmaj , Partizane vrati im tako nesto narednih godina ;) ! ! !
pre 16 godina
Bogami BATIST se nameće DULETU ja bi voleo da ga dovedu u PARTIZAN...
pre 16 godina
Sapnu Zeljko Duletu i tako i bi. Svaka cast Zeljko majstore, svaka ti dala. :) Cigani, sta cete vi ovde, dosli vam revizori?!
pre 16 godina
...nikad sladje...
pre 16 godina
Svaka cast, sampioni. Kidali ste nam zivce, igrali katastrofalnu odbranu, zezali se u napadu, ali pobedi se u zube ne gleda. Sada smo u najboljih 8 u Evropi, ZASLUZENO. Samo hrabro u Barsi...
pre 16 godina
Hwala Zeljko, kralj si majke mi!!! Nadam se da mu ovo grobari nece zaboraviti kad bude sledeci put dolazio u BG... A sad partizan da odigra mec za grobare :D I gde god ti da igras....
pre 16 godina
Ufff za malo šinko...Sad opušteno na Katalonce.Čestitam Duletu i momcima...
pre 16 godina
Napišem pre nekoliko dana da će PAO dobiti Marusi, jer u EL nema lažiranja. Na šta bi to ličilo da se naočigled cele Evrope nešto tako dogodi? Ne. Srbi su terali po svome. Ovde se u nešto najnormalnije ne veruje. PAO će igrati bez pet najboljih igrača, sudije određene u Barseloni... To postaje opasno koliko ovaj narod može da se zaluđuje pisanjen tabloida, da im veruje, i nikako da shvati da je njihova pojava velika bruka za novinarstvo i stanje duha jedne nacije.
pre 16 godina
opaca reaguj...
pre 16 godina
Od srca cestitke PAO i nasem Partizanu; PAO i Zeljku na pokazanom fer pleju a Partizanu na Top 8 !!!!
pre 16 godina
Komsije, cestitam od srca, zasluzili ste! Puno srece u FINAL 8!
pre 16 godina
Žao mi je komšinice SS (sledeće sezone), ali mi smo ipak Partizan VP (večiti prvaci). I da nije PAO pobedio, VP se voli...
pre 16 godina
Bravo Željko, ti si moj junak. Ma činilo se meni da je on u Pioniru šapnuo Duletu "Nemoj da brines".
Veče je dobro počelo, sad mogžemo i Barcelonu da dobijemo, onako prida.
pre 16 godina
Puuu 'bem ti kolač , kada moram Batista da slavim :-D !!!!
pre 16 godina
Naravno da je i TV snimak u Bgd pustio "Partizan".
pre 16 godina
Svaka čast Željku. Izbacio iz tima četvoricu "sumnjivih" koji se sigurno ne bi mnogo zalagali. A i greota da dalje ode Marusi, tim dobar ali bez navijača. Pa našta bi to ličilo?
NAPRED PARTIZAN !!!
pre 16 godina
rovukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
(bbrs, 11. mart 2010 20:15)
Hehe, ja samo dodjem da pogledam komentara webcigana koji se vracaju u proslost.. ovog puta je u Pitanju 1946 :D
pre 16 godina
Ko zna, zna!
Jedan klub, svima znan beogradski PARTIZAAAAAAAAAN!
pre 16 godina
Vrh brateeee
pre 16 godina
PAO MARUSI!!!!!!!!!
pre 16 godina
SRBIJA ima dosta neprijatelja u svetu, ali ima i 3 .....verna prijatelja u vidu....grka, rusa i rumuna ! Bog voli hrabre, verne i postene !
pre 16 godina
Pokazao je to titulom prvaka Evrope,jedinom u istoriji srpskoga sporta,uzeo je pregrst medalja sa reprezentacijom od kojih je vecina zlatnih sa svih mogucih takmicenja,pokazao je da je najveci Grobar,Grobar u srcu uvek bio i ostao!Mislim da je zasluzio da dobije ulicu ili trg,znate i sami o kome govorim...legenda ostaje legenda!Hvala na svemu...
pre 16 godina
I IDEMOOOOOOOOOOO......
TOP 8 GOVORI SVE, 3GOD ZA REDOM!!!! Dule sacuvaj svoj carobni stapic za top 8..
pre 16 godina
Ja cekam AJMEa da ispuni sta je obecao.A vi?
pre 16 godina
ipak nas je pustio Željko...
pre 16 godina
Pustio nas Zeljko, hahahaha!!! Ko je sumnjao u Zeljkovu odanost i ljubav prema PARTIZANU, sada treba da se stidi!!!
pre 16 godina
Pokazao je to titulom prvaka Evrope,jedinom u istoriji srpskoga sporta,uzeo je pregrst medalja sa reprezentacijom od kojih je vecina zlatnih sa svih mogucih takmicenja,pokazao je da je najveci Grobar,Grobar u srcu uvek bio i ostao!Mislim da je zasluzio da dobije ulicu ili trg,znate i sami o kome govorim...legenda ostaje legenda!Hvala na svemu...
pre 16 godina
Dubok naklon gos'n Dule i
bravo za dečake
pre 16 godina
Kakav podvik. Svaka cast KK Partizan. Ja stvarno ne znam da imamo budzet kao PAO na primer, mislim da bi nas izbacili iz Euro League, jel bi stalno osvajali ili ukinuli trenersku licencu Duletu Vujosevicu. :)
pre 16 godina
Bogu hvala, navijam za Crvenu Zvezdu...
Hvala PAO... Napred Partizan!!! Svim srcem uz Tebe protiv Makabija! Za pobedu i završni turnir euro lige!!! Srbija!!!
pre 16 godina
Ale a le Ale a le o...
Moje oci vide samo crno belo...
Ale a le o Ale a le o
Tebi dacu svoje srce celo!!!!
pre 16 godina
Sve ide po planu...
pre 16 godina
Cestitam grobari!!!
Ne obazirite se na komentare nasih net navijaca da je zeljko pustio itd... I da jeste, svaka mu cast na tome!!!
A vama sve najbolje, pa sta uradite nema veza... i ovo je mnogo veci uspeh nego sto ce Barsi biti i da osvoji EL...
pre 16 godina
Brawo Panatinaikos. . .
pre 16 godina
Necu da se zahvaljujem nikome,nisam ni sumljao u postenje pa to je EURO LIGA.Sve sto smo postigli,postigli smo svojim radom,angazovanjem i igrama!A zato se zahvaljujem samo Partizanu i najboljim navijacima na svetu i jos jedno veliko i od SRCA HVALA na svemu sto radite sve ove godine,a verujte tako bi bilo i da nismo prosli!
pre 16 godina
I opet nas pustio Željko :)))
pre 16 godina
PAO RUTINSKI...
pre 16 godina
Bravo,Bravo...Partizan sampion...
pre 16 godina
Veceras vodovod i kanalizacija umesto distribucije vode svoje korisnike casti pivom. Ako crveno-beli ne verujete odvrnite slavinu i uverite se.
Partizan do groba.
pre 16 godina
Hvala Pao, hvala Zeljko, napred Partizan! Idemo na prvo mesto! Cuda se ponekad desavaju!
pre 16 godina
IMA BOGA, BILO JE VREME DA SE PLASIRAMO MEDJU OSAM NAJ BOLJI. A VECERAS IDEMO PO POBEDU!!!
pre 16 godina
i jos jedna ekipa koju je marusi ubio trojkama...
sreca pa je pao za nekoliko klasa iznad pa trojke nisu toliko dosle do izrazaja....
pre 16 godina
Daaaj sad nam i Pao kida zivce hehehehe,toooo breeeeeeeeee,TOP 8 ziveliiiii !!!!
pre 16 godina
Ko pronadje "Ajme"- njegov si je. Sala na stranu. Bok "Ajme". javi se -zabrinuti smo. Cim izadjes iz soka - javi se.
"Dijagnosticar", Sasa, Nis
pre 16 godina
Grobari, zahvalite se Batistu i Focisu, a Jasikevicius je bio vrlo sumnjiv. Oslabljeni PAO se mucio i mogao je i da izgubi, ali sve je gotovo, radujte se!
pre 16 godina
Hvala
pre 16 godina
imaaaaaaaa jedaaan tim....!!!!!!!!!!!!!!
pre 16 godina
ЖЕЉКО ГРОБАРЕЕЕЕЕЕЕ.....
Поново у осам најбољих...тамо нам је мјесто...још ако онако без оптерећења одиграмо против Барсе може свашта бити...
а онда куме за ПАРИЗ..........
pre 16 godina
Izbacio sam sve Grke iz tima i odigrao za moj PARTIZAN. Necu da mi grci pustaju grke
Dule vidimo se u Parizu, bicu najglasniji navijac
pre 16 godina
Zeljko Obradovic je jos jednom pokazao zasto je najbolji trener u Evropi.
Za vas koji cete pricati o nekom pustanju, treba da uzmete u obzir da je Partizan svojom igrom dosao u poziciju da se bori za top 8, i da je sasvim zasluzeno tamo trecu godinu zaredom!
pre 16 godina
ok saznao sam... Idemo na Makabi ili Real!
pre 16 godina
E sad da probamo da dobijemo Barcu i da startujemo sa 1. mesta.
pre 16 godina
Pustio nas Zeljko.
Ponovo.
pre 16 godina
Hvala PAO, hvala Zeljko, hvala Milenko i pogotovo hvala Mike Batiste!!! igrao je covek mnogo dobro poslednju cetvrtinu... e sad necu da ulazim u to da li su pobedili za nas, za zeljka ili prosto zato sto su profesinalci... bitno je da smo u cetvrtfinalu, svaka cast kosarkasima partizana (i veceras PAO-a) i jel moze neko da mi kaze kako se ukrstaju grupe, ili da li ce biti zreb???
(MojBratBane, 11. mart 2010 20:08) Idemo ili na Real ili Maccabi!
pre 16 godina
Raduj se Srbijo !!!! Toliko o tome da ce Zeljko pustiti Marusi =)
pre 16 godina
bravo,znao sam,a sad da dobijemo Barsu i to je to.Samo se bojim da su oni skauti iz Amerike bili da gledaju Duleta,kako cemo bez njega na godinu?
pre 16 godina
Po Vujakliji skracenica KKSS moze imati dva znacenja KK Sledeca Sezona i KK Stecajna Sezona, koji je trenutno u upotrebi.
pre 16 godina
Sreca prati hrabre,a mi smo hrabri i mnogo smo jaki ! ! ! A sada u Pariz...NAPRED PARTIZAN,POZDRAV ZA SVE GROBARE ! ! !
pre 16 godina
Ja sa navijac Zvezde..ono sto zelim da kazem je to da je iluzorno pricati o "pustanju" ako neko mora da DOBIJE utakmicu ...pustanjem bih smatrao da je zeljko izveo petlice u Beogradu toliko o tome !
pre 16 godina
BGD13, ajde molim te ne k..., zamisli da postoji neko, ko srpski nije ucio u skoli, pa sad ako napravi gresku, ti taj komentar nemoj citati. Ti si gramatiku izgleda jeo kasikom. Cestitam!!!!!
pre 16 godina
Kao sto rekoh, idemo dalje!
Majstori svaka cast, treci put za redom, ali ove godine mnogo veci uspeh od oba prethodna!!!
Mislim da je ovoj utakmicom napokon Zeljko svima zapusio usta u vezi prica o pustanju.
Samo napred Partizan!
pre 16 godina
Ovi kladionicari sto cas govore da je sigurna dvojka na marusi pa kad izgube onda je namesteno i sta sve ne, mislim, nisu mi jasni, ae malo nazad u realnost..
pre 16 godina
Partizan je u Top8!!!
Molim navijace komsinice u bankrotu da ne salju komentare!
(Grobari Grdelica, 11. mart 2010 20:09)
Jadnice nijedan, zbog tvog komentara ostale necu ni citati. Pa svi navijaci kluba koji ocigledno ne volis,a medju kojima sam i ja, smo gledali utakmicu i navijali za Partizan, prika, ja cak i Pao - Maroussi. Mislim na one normalne. Deckonja, koliko godina imas? Kazi, nemoj da se stidis.
Sedi, minus jedan. Sram te bilo. QQ, ko sve nema internet...
pre 16 godina
Ovo, bre, pošteno, a ne kao onomad naši klinci protiv Litvanije!
Željko, svaka čast!
pre 16 godina
hvala zeljku i celom timu,ali posebno batistu...milenko,milenko,opusti se vec jednom i igraj!!!
pre 16 godina
Svaka cast a sad glasajte za Bodirogu
http://euroleaguequiz.euroleague.net/decadeVoting/
pre 16 godina
O0o0o partizane wolimo te
pre 16 godina
Panatenaikos je dokazao da je prava ekipa na celu sa trenerom Obradovicem.Nije kukao kao nas trener Vujosevic da su poslali namerno Grcke sudije u Barselonu te zavera te ovo te ono.Preporucujem mu da malo procita koje je sve izjave davao i da drugi put ne izlece ko tele pred rudu.
pre 16 godina
Zeljko nas pustio :)
na "ovaj" ili "onaj" nacin :)))))
pre 16 godina
To, Zeljko, brate!!!
pre 16 godina
Капа доле мајсторима!
pre 16 godina
hvala Zeljko,hvala milenko...
izdrzi partizane...ulog je veliki prva pozicija je blizu nemate sta da izgubite.
pre 16 godina
Imam pouzdane informacije da su u nekim grckim kladionicama stopirane uplate na mec PAO - marusi!!!
Sad ne znam kakvo je stanje kod nas, nisam jos bio.
Ako moze da se igra onda je 2,75 na Marusi poklon.
Cak citam da Panatinaikosu ne igra pola tima i da su potpuno nezainteresovani za ovaj mec. Cak i navijaci uopste ne razmisljaju o njemu, svi se spremaju za mec sa Standardom, tako da sumnjam da ce doci da podrze klub u nevaznom mecu, bez obzira na pomeranje termina. To je samo stos da ispadne kako je Panatinaikosu stalo do ovog meca sa Marusijem i kao da ih publika podrzi.
Zato ljudi nemojte se previte nervirati, a ni previse nadati. Barsa i Marusi idu dalje i to se vec zna!
...Mada ima tu jos nesto sto vidim da niko i ne pominje. Barsa ce igrati pametno i osluskivati vesti iz Madrida zbo cega ne ocekujte veliki hendikep na poluvremenu. Verujem da bi Barsa mogla da pusti Partizan u slucaju da dobije vesti da Makabi vodi, mada u to je tesko poverovati.
(grcke mucke, 11. mart 2010 13:36)
Koliko si para stavio na poklon kvotu?
Imas neku dojavu za vikend?
pre 16 godina
Hoću Batista u Partizan!!!
pre 16 godina
...dve reci - PARTIZAN BEOGRAD -...
pre 16 godina
Partizan u Top8!
Cestitammm komsije i dabogda osvojili 2 mesto .°;)SVAKA cast vredite ko 2 barse.
pre 16 godina
HVALA Zeljko,hvala Pao!Zeljko je pokazao gde je stasao kao igrac i kao trener , gde je stekao naviku da se uvek posteno bori i gde je naucio da cast nema cenu.Jos jednom veliko HVALA. PARTIZAN ovim postaje stalni clan osam najboljih klubova Evrope!
pre 16 godina
jos jednom je Zeljko pokazao da je najveci gospodin u evropskom basketu,svaka cast majstore!!!
pre 16 godina
trala lala la Dule sad si medju 8 odvali barsu trala lala la
pre 16 godina
Sta li smo se mi prpali od ovog Marusija, pa oni su poslednji u grupi O.o
pre 16 godina
Najbolji smo!!!!!!!! Veceras pada Barcelona i to opusteno!!
Naprijed Partizan!!!
pre 16 godina
Bravo srbine !!!
pre 16 godina
STVARNO!?!?!?!?!?!!?
pre 16 godina
'Ajmo crno-beli oooOOOooo!!!(nastavi)
pre 16 godina
Prošla u klikerima. Ako se to negde igra?
pre 16 godina
strasno, uvek se za neki prolazak dalje ceka da drugi igraju za nas!
(baja, 11. mart 2010 20:22)
Strasan je tvoj komentar...
pre 16 godina
Najbolji komentar utakmice Panatinaikos-Marusi dao je Sarenac: Jedni nece, drugi ne znaju!
E, pa upravo tako je bilo!
pre 16 godina
e cigani, pošto nemate šta da pratite i za koga da navijae u zadnje vreme, možete da svi onako kolektivno pređete u redove navijača partizana, pa kad zvezda počne neke rezultate da postiže onda svi ponovo budite cigani... :-)
pre 16 godina
Bravo Željko,
zapušio si usta svima i spasao obraz. Preslišao si i Partizan i Marusi i omogućio da dalje ide ekipa koja je dobila Barsu kući.
pre 16 godina
PAO UPAO
pre 16 godina
Spekulacije...
pre 16 godina
Barso gazi nas mi smo neunistivi!!!!!Volim ga ko oka dva!
pre 16 godina
Hvala ti Zeljko. Bravo za pobedu. Idemo u TOP 8. HVALA ZELJKO!!!
pre 16 godina
NAJACI IPAK IDU DALJE !!!!
FORCA PARTIZAN
pre 16 godina
Pohod na Pariz se nastavlja! Nadam se sa pozicije broj 1!
pre 16 godina
Svaka čast Panatinaikosu na sportskom pristupu,ali bilo je vidljivo da je ova utakmica za njih bila revijalnog karaktera. Ishitreni šutevi,mekša odbrana i obilje izgubljenih lopti. Ali i takvim pristupom pobedili su Marusi,što ghovori o tome da je to ipak tim limitiranih vrednosti. Bilo kako bilo,voda na vodenicu Partizana,koji sad može rasterećeno da odigra i možda da pokuša da iznenadi Barsu. Opušteno pred TV i da odgledamo i tu utakmicu...
pre 16 godina
Veliki si covek,"Grebicu"!
pre 16 godina
Pustio nas Zeljko :)
pre 16 godina
I komentator na Sportklubu se bas bese obradovao prolasku Partizana...
pre 16 godina
PAO je opalio....:))
pre 16 godina
Partizan-Maccabi u 1/4 finalu
ostali parovi
Real-Barcelona
CSKA-Caja
Olympiakos-Prokom
pre 16 godina
Željka Obradovića predlažem za narodnog heroja!
pre 16 godina
SVAKA CAST OBRADOVICU!! Cestitke Partizanu!! Jel moze neko da postavi link gde da glasamo za bodirogu, ne mogu da nadjem nigde na evroligaskom sajtu??
pre 16 godina
grobari vi ste najjadnija skupina ljudi na ovim prostorima,umesto da se radujete uspehu partizana vi prozivate zvezdu,iz toga se vidi da ste toliko iskomleksirani da je to strasno,ma mozete da osvojite euroligu i dalje cete imati komleks od nas cigana.
pre 16 godina
Provukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
pre 16 godina
Nikad do sada nisam opustenije docekao utakmicu ali sam se ipak dosta iznervirao
Kao da su zacarali kos
koliko li je samo cistih lopti izaslo nekim cudom iz kosa nisam mogao ni da izbrojim...neshvatljivo!cisto zakucavanje a lopta izadje iz kosa!!!
Ali sta je tu je...
Lasme nam dolazi.heheee
pre 16 godina
Svaka cast majstori ipak smo zasluzeno u plej of!Mislim da mozemo da igramo protiv Makabija !Protiv Barse smo sami sebe dobili, 27 izgubljenih lopti je mnogo i protiv Zvijezde ;)!ovo nam je lekcija za top 8 !!!Srecno crno bjeli !!!
pre 16 godina
dajte da slavimo
pustite zvezdu,mislice da samo o njima mislimo
pre 16 godina
O0o0o partizane wolimo te
pre 16 godina
Bravo za Partizan.
pre 16 godina
alo bre ljudi, ako cemo iskreno, partizan je zasluzio da ide na fajnal for! jesam navijac zvezde ali sam realan!pozdrav svim srbima!
pre 16 godina
Nemojte se samo obrukati veceras i izgubiti sa puno razlike :)
pre 16 godina
Svaka cast Pao-u!opasno napeta utakmica!a svaka cast i nasim momcima,zasluzeno su u Top 8!
pre 16 godina
namesteno
pre 16 godina
BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!
pre 16 godina
Samo da obavestim delije da nas je Zeljko sad stvarno pustio.Ali sta cete kad mi imamo ne jednog,ne dva,vec tri kralja - Duleta,Zeljka i Dudu.Kad tome dodate Radomira Antica dobijete poker kraljeva.
pre 16 godina
Znaci, i pored velikog naseg uspeha izuzetno sam razocaran. Razocarao me Zeljko.
Pre svega cinjenicom da je izasao na marusi sa drugim timom, pa onda i sa cinjenicom da je njegova ekipa igrala u fazonu malo picimo basket pa sta bude.
Ja znam da ovo sigurno nikada necu oprostiti Obradovicu
pre 16 godina
Hvala ali i dalje sam ubedjen da ste se izdogovarali pre samo neke stvari su vam krenule naopako....bilo kako bilo PARTIZAN SAMPION!!!!
pre 16 godina
http://euroleaguequiz.euroleague.net/decadeVoting/
P.S. PRVO POGLEDAJTE, NA DNU STRANICE, VIEW RESULTS PA ONDA GLASAJTE!!!
pre 16 godina
Došli su i fudbaleri velike Barse da pozdrave velikog maga Duleta,crno-bele mađioničare i da čuju huk grobara sa tribina!!!To je to majstori,vidimo se uskoro ponovo,grad svetlosti Pariz-Bersi!!!
pre 16 godina
strasno, uvek se za neki prolazak dalje ceka da drugi igraju za nas!
pre 16 godina
▒▓█▀▄▀▄▀▄ DULE VUJOSEVIC ▀▄▀▄▀▄▀█▓▒ CAR!
pre 16 godina
Duleee treniraj me!!!
pre 16 godina
Bravo,svima!Partizan je bolji tim i od PAO-a,Dule Vujošević je ....trener i od Željka!!!
pre 16 godina
Potpuno izjednacena utakmica.
Pao jako oslabljen bez Pekovica, Spanulisa, Diamantidisa, ... i uz to u utakmici bez rezultatskog znacaja je vodio cijelu utakmicu, ali nije mogao da napravi vecu prednost od 5-6 poena.
jako motivisani marusi, sa sutom za poena od 50% je bio konstantno u prikljucku, a poceo da prelazi u vodjstvo u poslednjoj cetvrtini. Najvise zahvaljujuci odlicnim Batistu, Sermadiniju, Jasikevicijusu, a i nekim promasajima Marusija, potpuno ravnopravna utakmica je prevagnula u korist Panata.
Hvala Zeljko, hvala Panata.
Valjda je sad jasno da grcko-grckog namjestanja nema.
Srecan nam treci uzastopni ulazak u 8 najboljih, a sad u Barseloni do prvog mjesta i bar 2 domaca terena u cetvrtfinalu!
Znam za jedan tim...!!!
pre 16 godina
HVALA TI ŽELJKO !!!
pre 16 godina
TI SI PONOS ZEMLJE MOJE!!!
pre 16 godina
▓▒▓▒▓ PARTIZAN ▓▒▓▒▓
pre 16 godina
Provukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
pre 16 godina
A jel prosla Crvena Zvezda??!!
pre 16 godina
grobari vi ste najjadnija skupina ljudi na ovim prostorima,umesto da se radujete uspehu partizana vi prozivate zvezdu,iz toga se vidi da ste toliko iskomleksirani da je to strasno,ma mozete da osvojite euroligu i dalje cete imati komleks od nas cigana.
pre 16 godina
Panatenaikos je dokazao da je prava ekipa na celu sa trenerom Obradovicem.Nije kukao kao nas trener Vujosevic da su poslali namerno Grcke sudije u Barselonu te zavera te ovo te ono.Preporucujem mu da malo procita koje je sve izjave davao i da drugi put ne izlece ko tele pred rudu.
pre 16 godina
namesteno
pre 16 godina
strasno, uvek se za neki prolazak dalje ceka da drugi igraju za nas!
pre 16 godina
Grobari, zahvalite se Batistu i Focisu, a Jasikevicius je bio vrlo sumnjiv. Oslabljeni PAO se mucio i mogao je i da izgubi, ali sve je gotovo, radujte se!
pre 16 godina
Molim administratore da ne prikazuju komentare koji sadrže gramatičke greške. Ovo je bruka i sramota ko sve komentariše. Molim takođe da objavite ovaj moj komentar ne bi li se prozvani prepoznali. Hvala.
pre 16 godina
Navijaci "sledece sezone"... umrite od zavisti...
pre 16 godina
Znaci, i pored velikog naseg uspeha izuzetno sam razocaran. Razocarao me Zeljko.
Pre svega cinjenicom da je izasao na marusi sa drugim timom, pa onda i sa cinjenicom da je njegova ekipa igrala u fazonu malo picimo basket pa sta bude.
Ja znam da ovo sigurno nikada necu oprostiti Obradovicu
pre 16 godina
Molim sve da kliknu na PREPORUCUJEM!
pre 16 godina
A jel prosla Crvena Zvezda??!!
(Orthodox, 11. mart 2010 20:08)
Tipican kompeksas umesto da slavi misli o zvezdi.
Mike batist je odigrao strasan mec i moram da priznam da mi je delovalo da neki igraci pao zele da izgube(sramota), pre svih mi je smesan nacin na koji je jasikivivijus izveo bacanja u zadnjem minutu jedno je dao a i to je slucajno uslo. I da kod jedne situacije na 67-67 kad sudija nije svirao najocigledniji faul za pao pri sutu za 3 sam hteo da razlupam komp. :)))
pre 16 godina
Partizan je u Top8!!!
Molim navijace komsinice u bankrotu da ne salju komentare!
(Grobari Grdelica, 11. mart 2010 20:09)
Jadnice nijedan, zbog tvog komentara ostale necu ni citati. Pa svi navijaci kluba koji ocigledno ne volis,a medju kojima sam i ja, smo gledali utakmicu i navijali za Partizan, prika, ja cak i Pao - Maroussi. Mislim na one normalne. Deckonja, koliko godina imas? Kazi, nemoj da se stidis.
Sedi, minus jedan. Sram te bilo. QQ, ko sve nema internet...
pre 16 godina
Hvala Obradovicu sto je izdrzao pritisak grcke javnosti,
hvala Batistu sto je odigrao profesionalno
i hvala Tepicu sto nije igrao poslednju cetvrtinu.
pre 16 godina
Неко иде у ТОП 8, а неко иде у стечај.
pre 16 godina
Za-sto cu-ti-te,Za-sto cu-ti-te?
Za-sto cu-ti-te, Za-sto cu-ti-te
nana -na na-na????
pre 16 godina
Videli bi vi grobari ko je Zvezda samo da nije u STEČAJU.
pre 16 godina
alo bre b92!!! zasto niste stavili link za bodibonda????????? pa mnogi ljudi verovatno i ne znaju da je glasanje za najboljeg igraca decenije u toku!!!!!! da ste stavili link, bodiroga bi imao troduplo vise glasova!!!! lako je uvek pjuvati po sve i svacemu, a u suprotnom tesko!!! ejjj, narode..... ajde ljudi idite na euroleague. net i glasajte za dejana.....
pre 16 godina
Nekom top 8, nekom revizori...
pre 16 godina
Partizan je u Top8!!!
Molim navijace komsinice u bankrotu da ne salju komentare!
pre 16 godina
@ Orthodox
Kakve veze ova vest ima sa Zvezdom? Koliki su to kompleksi kad ti u prolazu Partizana u cetvrtfinale evrolige pominjes ispadanje Zvezde?
Ja sam navijac Zvezde i iskreno mi je drago zbog prolaza Partizana, jer je on u evroligi iskljucivo srpski klub i zato u navedenom takmicenju navijam za njega. Toliko od mene...
pre 16 godina
grobari vi ste najjadnija skupina ljudi na ovim prostorima,umesto da se radujete uspehu partizana vi prozivate zvezdu,iz toga se vidi da ste toliko iskomleksirani da je to strasno,ma mozete da osvojite euroligu i dalje cete imati komleks od nas cigana.
(cale ti u djubretarima..., 11. mart 2010 20:32)
Decko ti si zreo za strucnu pomoc! Toliko mrznje u toliko malo reci!!!
pre 16 godina
SRBIJA ima dosta neprijatelja u svetu, ali ima i 3 .....verna prijatelja u vidu....grka, rusa i rumuna ! Bog voli hrabre, verne i postene !
pre 16 godina
Partizan je zaslužio prolaz, jer je jedini iz grupe (do sada) pobedio sve protivnike. Evo sedimo sa decom, jedan nosi dres messija a drugi partizana i čekamo da obračun počne, pa kome opanci, kome ono drugo.
pre 16 godina
I Bojan Krkic i cela FK BARSA dosli da vide uzivo DULETA!!
pre 16 godina
Vrlo posteno i sportsko ponasanje nasih pravoslavnih prijatelja. Da li bi nasi klubovi tako postupali?
pre 16 godina
zeljko hvala do neba!!!!!
prvo sto smo prosli, a drugi i isto toliko bitno je sto cu veceras da prodam sledecu pricu.
da sam spreman da odem kod taste na veceru i da ne gledam partizan u odsudnim trenucima. i da sam spreman da se odreknem neceka sto je za mene zivotno bitno, da bi bio dobar zet.
to dovodi do sledeceg-mir u kuci, redovan sex, i putovanje na F4.
hvala
pre 16 godina
E vidite gani: sada nas je STVARNO pustio Željko!!!
pre 16 godina
GOTOVO JE!!!!!
Svaka cast PAO-u, svaka cast Zeljku, dokazao je da ni on ne pusta ni na pesacki , a kamoli utakmicu, valjda od Duleta naucio:) A navijaci KK Katanac, Bankrot ili kako vec, posto ce da menjaju ime, nek se prebace na Barsu, ili dalje na Real ili Makabi, posto ni od Marusija ni od SS nije bilo vajde. NAJJACI SMO!!!
pre 16 godina
Provukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
(bbrs, 11. mart 2010 20:15)
HA HA HA .Bitno da nisi zaboravio da napises rec SLEDECA
pre 16 godina
Ajde sad svi koji su pisali protiv Batista, jedno veliko izvinjenje! I oni koji su mu zvizdali vise nego drugima. Covek je car.
pre 16 godina
Batist nije znao da treba da puste Marusi.
Sramotna igra i angažovanje igrača Pao.
pre 16 godina
Čestitke Partizanu od zvezdaša!Srećno u finale ipak je srbski klub,ovo jeVELIKI uspeh-ČESTITAMO još jednom.
pre 16 godina
ovo je teska namestaljka. zeljko je namerno pobedio samo da bi partizan prosao dalje. 100 %
pre 16 godina
Žao mi je komšinice SS (sledeće sezone), ali mi smo ipak Partizan VP (večiti prvaci). I da nije PAO pobedio, VP se voli...
pre 16 godina
Hvala Zejlko.BOG si bio i ostao.Partizan na final four!!!!!!!!!!!!
Samo jedan klub,
samo jedan grad....
pre 16 godina
Došo Leo Messi da uzme autogram od Dula Vujoševića. Čisto da se zna :)). Bravo majstore.
''Reči bi sve pokvarile''...
Pevaj SrbijO!!!!
pre 16 godina
Svaka cast a sad glasajte za Bodirogu
http://euroleaguequiz.euroleague.net/decadeVoting/
pre 16 godina
Opet nas Zeljko pustio :))))).....Sta ce reci Kapicic?!?!
pre 16 godina
Hvala ali i dalje sam ubedjen da ste se izdogovarali pre samo neke stvari su vam krenule naopako....bilo kako bilo PARTIZAN SAMPION!!!!
pre 16 godina
Svi vi koji imate "dojave", "informacije iz prve ruke", "svi vi dobro obavijesteni"... igrajte na Marusi. Ja znam da je kvota na PAO raste i tako cu lagano da odigram na keca na PAO (sad ostavite po strani to kome treba pobjeda, zamislite samo da vam neko da koeficijent na mec PAO - Marusi 1 (1,85) ) Pa samo ludi nece odigrati na PAO. Dojavljivaci i svi vi dobro informisani batalite tu pricku da ce PAO da pusti Marusi. Nema sanse! Zivi bili pa vidjeli.
(PAO 1 poklon, 11. mart 2010 15:45)
Kao sto sam i rekao. Ne razmisljaju svi kao narod sa ex YU prostora.
p.s. Kako se Cibona obrukala ne bi me zacudilo da ih EL kazni. Ono je sramota kako su igrali kad su vidjeli da nemaju nikakve sanse, sramno! Direktno su izbacili Himki!
pre 16 godina
Prokleto sam ponosan na ove momke i naravno Duleta! Jos kad bi nam obezbedili da vas gledamo i top 4, to bi bilo sjajno! Hvala u napred! :)
pre 16 godina
BRAVO OBRADOVICU POSTENJACINO
pre 16 godina
Batist hoce da igra za Duleta :)
pre 16 godina
Ajmeeeeeee,ljudi sta se to dogodilo!!!Ajmeeeeeee,usli smo tamo gde nam je od pocetka i bilo mesto,medju 8 najboljih u Evropi.Ah da,da ne zaboravim najvaznije:puknite(da ne upotrebim neku drugu rec)dusmani,od jeda,zlobe i zavisti!!!
pre 16 godina
E samo da vise ne gledam ovaj Marusi , smucili su mi se i skratili zivot za 15 godina . Sve kao mala su ekipa i nemaju zvucno ime a kidaju joooooooooj Nikolas i Tepic kakvi kriminalci, ko bi rekao Batist nas spasao . Al sam se izmorio gledajuci utakmicu , cestitam Partizanu na prolasku ali cetitam i Marusiju na prikazanoj igri da su i oni prosli ne bi bilo nezasluzeno
pre 16 godina
Po Vujakliji skracenica KKSS moze imati dva znacenja KK Sledeca Sezona i KK Stecajna Sezona, koji je trenutno u upotrebi.
pre 16 godina
Ziveo Zeljko Obradovic!!!!!!!!
pre 16 godina
Хвала Батист!
pre 16 godina
I like Batiste Mike :)
A sledeci put aplauz za gosn Majka oprosteno mu je sto ne zna pravila ;)
pre 16 godina
IMA BOGA, BILO JE VREME DA SE PLASIRAMO MEDJU OSAM NAJ BOLJI. A VECERAS IDEMO PO POBEDU!!!
pre 16 godina
Pustio nas Zeljko :)
pre 16 godina
SVAKA CAST OBRADOVICU!! Cestitke Partizanu!! Jel moze neko da postavi link gde da glasamo za bodirogu, ne mogu da nadjem nigde na evroligaskom sajtu??
pre 16 godina
Pustio nas Marusi
pre 16 godina
sada mozemo jedno ladno NIKSICKO
pre 16 godina
HAHAHAHAHA, Delija sam, ali Grobari u dvorani - PRICELESS!
pre 16 godina
Partizan+Dule Vujosevic=Fenomen(Supermen)
pre 16 godina
Hvala Batist sto nisi shvatio da treba da izgubite ! :D
pre 16 godina
Hvala PAO, hvala Zeljko, hvala Milenko i pogotovo hvala Mike Batiste!!! igrao je covek mnogo dobro poslednju cetvrtinu... e sad necu da ulazim u to da li su pobedili za nas, za zeljka ili prosto zato sto su profesinalci... bitno je da smo u cetvrtfinalu, svaka cast kosarkasima partizana (i veceras PAO-a) i jel moze neko da mi kaze kako se ukrstaju grupe, ili da li ce biti zreb???
pre 16 godina
Pustio nas Zeljko, hahahaha!!! Ko je sumnjao u Zeljkovu odanost i ljubav prema PARTIZANU, sada treba da se stidi!!!
pre 16 godina
Hvala Pao, hvala Zeljko, napred Partizan! Idemo na prvo mesto! Cuda se ponekad desavaju!
pre 16 godina
Bogu hvala, navijam za Crvenu Zvezdu...
Hvala PAO... Napred Partizan!!! Svim srcem uz Tebe protiv Makabija! Za pobedu i završni turnir euro lige!!! Srbija!!!
pre 16 godina
strasno, uvek se za neki prolazak dalje ceka da drugi igraju za nas!
(baja, 11. mart 2010 20:22)
Strasan je tvoj komentar...
pre 16 godina
e cigani, pošto nemate šta da pratite i za koga da navijae u zadnje vreme, možete da svi onako kolektivno pređete u redove navijača partizana, pa kad zvezda počne neke rezultate da postiže onda svi ponovo budite cigani... :-)
pre 16 godina
Najveseliji dan u godini!!!!Hvala Zeljko od srca i tebi i svim igracima tvoje ekipe!
A,poruka za nase heroje,idemo na 1. mesto!!!Srecno!!
pre 16 godina
Od srca cestitke PAO i nasem Partizanu; PAO i Zeljku na pokazanom fer pleju a Partizanu na Top 8 !!!!
pre 16 godina
POLUDEO SAM KAO KAD IGRA PARTIZAN!!!!
Da ne bese Batista i Jasikevicjusa, bilo bi tesko!!
Hvala ovim momcima, svi ostali totalno ne zainteresovani i naravno i posle svega HVALA ZELJKU OBRADOVICU!!!
...a Pekovic u poluvremenu javlja Duletu da ne brine, da Panatinaikos dobija!!!
A SAD PARTIZANE PRAVAC "FINAL FOUR"
pre 16 godina
Pozdrav za sve neverne tome koje su govorile da nece grcki tim da izbaci grcki tim, da nece brat izbaciti brata, da ce Zeljko vratiti Partizanu sto ih je izbacio pre dve sezone. Hvala vam, vi nas cinite ovo sto jesmo
pre 16 godina
Bravo za nasu filijalu !
pre 16 godina
Nemojte se samo obrukati veceras i izgubiti sa puno razlike :)
pre 16 godina
rovukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
(bbrs, 11. mart 2010 20:15)
Hehe, ja samo dodjem da pogledam komentara webcigana koji se vracaju u proslost.. ovog puta je u Pitanju 1946 :D
pre 16 godina
http://euroleaguequiz.euroleague.net/decadeVoting/
P.S. PRVO POGLEDAJTE, NA DNU STRANICE, VIEW RESULTS PA ONDA GLASAJTE!!!
pre 16 godina
Najbolji komentar utakmice Panatinaikos-Marusi dao je Sarenac: Jedni nece, drugi ne znaju!
E, pa upravo tako je bilo!
pre 16 godina
gde god ti da igras tu su tvoji grobari
pre 16 godina
Ideeemooooooooo ! ! !
Zeljko zmaj , Partizane vrati im tako nesto narednih godina ;) ! ! !
pre 16 godina
posteno, hvala
mada ipak je pravda pobedila i PARTIZAN ide dalje
pre 16 godina
Bravo Željko, ti si moj junak. Ma činilo se meni da je on u Pioniru šapnuo Duletu "Nemoj da brines".
Veče je dobro počelo, sad mogžemo i Barcelonu da dobijemo, onako prida.
pre 16 godina
Necu da se zahvaljujem nikome,nisam ni sumljao u postenje pa to je EURO LIGA.Sve sto smo postigli,postigli smo svojim radom,angazovanjem i igrama!A zato se zahvaljujem samo Partizanu i najboljim navijacima na svetu i jos jedno veliko i od SRCA HVALA na svemu sto radite sve ove godine,a verujte tako bi bilo i da nismo prosli!
pre 16 godina
Veceras vodovod i kanalizacija umesto distribucije vode svoje korisnike casti pivom. Ako crveno-beli ne verujete odvrnite slavinu i uverite se.
Partizan do groba.
pre 16 godina
Sta li smo se mi prpali od ovog Marusija, pa oni su poslednji u grupi O.o
pre 16 godina
Pustio nas Zeljko.
Ponovo.
pre 16 godina
▓▒▓▒▓ PARTIZAN ▓▒▓▒▓
pre 16 godina
Ih bre... a taman smo se naoštrili na Barselonu :(
A Obradovic je ispao najveci megašmeker na svetu u gotovo bezizlenoj situaciji "izmedju dve vatre". Uspeo je istovremeno i da pusti i da pobedi Marusi (ko je pratio livestream zna o cemu govorim) tako da ni Grci, a jos manje mi Srbi nemamo sta da mu zamerimo.
Cetvrtfinalisti tri zadnje Eurolige u nizu: CSKA, Olimpijakos, Barselona i Partizan. Svaki dalji komentar suvisan...
pre 16 godina
Sapnu Zeljko Duletu i tako i bi. Svaka cast Zeljko majstore, svaka ti dala. :) Cigani, sta cete vi ovde, dosli vam revizori?!
pre 16 godina
Imam pouzdane informacije da su u nekim grckim kladionicama stopirane uplate na mec PAO - marusi!!!
Sad ne znam kakvo je stanje kod nas, nisam jos bio.
Ako moze da se igra onda je 2,75 na Marusi poklon.
Cak citam da Panatinaikosu ne igra pola tima i da su potpuno nezainteresovani za ovaj mec. Cak i navijaci uopste ne razmisljaju o njemu, svi se spremaju za mec sa Standardom, tako da sumnjam da ce doci da podrze klub u nevaznom mecu, bez obzira na pomeranje termina. To je samo stos da ispadne kako je Panatinaikosu stalo do ovog meca sa Marusijem i kao da ih publika podrzi.
Zato ljudi nemojte se previte nervirati, a ni previse nadati. Barsa i Marusi idu dalje i to se vec zna!
...Mada ima tu jos nesto sto vidim da niko i ne pominje. Barsa ce igrati pametno i osluskivati vesti iz Madrida zbo cega ne ocekujte veliki hendikep na poluvremenu. Verujem da bi Barsa mogla da pusti Partizan u slucaju da dobije vesti da Makabi vodi, mada u to je tesko poverovati.
(grcke mucke, 11. mart 2010 13:36)
Koliko si para stavio na poklon kvotu?
Imas neku dojavu za vikend?
pre 16 godina
Ja sa navijac Zvezde..ono sto zelim da kazem je to da je iluzorno pricati o "pustanju" ako neko mora da DOBIJE utakmicu ...pustanjem bih smatrao da je zeljko izveo petlice u Beogradu toliko o tome !
pre 16 godina
Ja sa navijac Zvezde..ono sto zelim da kazem je to da je iluzorno pricati o \"pustanju\" ako neko mora da DOBIJE utakmicu ...pustanjem bih smatrao da je zeljko izveo petlice u Beogradu toliko o tome !
pre 16 godina
Cestitke Partizanu i ovim hrabrim momcima samo tako do FINALA!!Cestitke od Komsija!
pre 16 godina
JER MI SMO STOKA SA TRIBINE JUZNE.Idemo sad da POKUSAMO da pobedimo Katalonce,pa sta bude bice,ali svakako fantastican uspeh za tim sa najboljim navijacima na svetu
pre 16 godina
Boze hvala ti sto sma Grobar!!!hvala pokojnom dedi,koji,mi ukazao gde je sreca!!!
pre 16 godina
ευχαριστώ πολύ ПАО !!!!!
pre 16 godina
Hoću Batista u Partizan!!!
pre 16 godina
Duleee treniraj me!!!
pre 16 godina
Ko zna, zna!
Jedan klub, svima znan beogradski PARTIZAAAAAAAAAN!
pre 16 godina
A sad je vreme da se otvori sampanjac :)
pre 16 godina
Ufff za malo šinko...Sad opušteno na Katalonce.Čestitam Duletu i momcima...
pre 16 godina
To Zeljko!Jos jednom je pokazao kakav je covek i trener i da nikoga ne pusta.Nikad nisam bio srecniji posle pobede neke ekipe za koju ne navijam kao sto je to slucaj sada posle pobede PAO-a.Veceras mozemo opusteno da gledamo Partizan,a i igraci ce sigurno da osecaju manji pritisak.
pre 16 godina
Brawo Panatinaikos. . .
pre 16 godina
E sad da probamo da dobijemo Barcu i da startujemo sa 1. mesta.
pre 16 godina
ipak nas je pustio Željko...
pre 16 godina
Ovo, bre, pošteno, a ne kao onomad naši klinci protiv Litvanije!
Željko, svaka čast!
pre 16 godina
Cestitam grobari!!!
Ne obazirite se na komentare nasih net navijaca da je zeljko pustio itd... I da jeste, svaka mu cast na tome!!!
A vama sve najbolje, pa sta uradite nema veza... i ovo je mnogo veci uspeh nego sto ce Barsi biti i da osvoji EL...
pre 16 godina
'Ajmo crno-beli oooOOOooo!!!(nastavi)
pre 16 godina
NAJACI IPAK IDU DALJE !!!!
FORCA PARTIZAN
pre 16 godina
Zeljko Obradovic je jos jednom pokazao zasto je najbolji trener u Evropi.
Za vas koji cete pricati o nekom pustanju, treba da uzmete u obzir da je Partizan svojom igrom dosao u poziciju da se bori za top 8, i da je sasvim zasluzeno tamo trecu godinu zaredom!
pre 16 godina
Raduj se Srbijo !!!! Toliko o tome da ce Zeljko pustiti Marusi =)
pre 16 godina
O0o0o partizane wolimo te
pre 16 godina
hvala Zeljko,hvala milenko...
izdrzi partizane...ulog je veliki prva pozicija je blizu nemate sta da izgubite.
pre 16 godina
Partizan u Top8!
Cestitammm komsije i dabogda osvojili 2 mesto .°;)SVAKA cast vredite ko 2 barse.
pre 16 godina
▒▓█▀▄▀▄▀▄ DULE VUJOSEVIC ▀▄▀▄▀▄▀█▓▒ CAR!
pre 16 godina
Napišem pre nekoliko dana da će PAO dobiti Marusi, jer u EL nema lažiranja. Na šta bi to ličilo da se naočigled cele Evrope nešto tako dogodi? Ne. Srbi su terali po svome. Ovde se u nešto najnormalnije ne veruje. PAO će igrati bez pet najboljih igrača, sudije određene u Barseloni... To postaje opasno koliko ovaj narod može da se zaluđuje pisanjen tabloida, da im veruje, i nikako da shvati da je njihova pojava velika bruka za novinarstvo i stanje duha jedne nacije.
pre 16 godina
Kakav podvik. Svaka cast KK Partizan. Ja stvarno ne znam da imamo budzet kao PAO na primer, mislim da bi nas izbacili iz Euro League, jel bi stalno osvajali ili ukinuli trenersku licencu Duletu Vujosevicu. :)
pre 16 godina
ЖЕЉКО ГРОБАРЕЕЕЕЕЕЕ.....
Поново у осам најбољих...тамо нам је мјесто...још ако онако без оптерећења одиграмо против Барсе може свашта бити...
а онда куме за ПАРИЗ..........
pre 16 godina
Provukose se kroz iglene usi!
Hehe "ako pobedi"... Ako bre ne izgube sa vise od 30 razlike to je kao da su pobedili. Nadam se da ce uz prenos ici ono "zabranjeno gledaoce za ispod 18".
I onda im sledi ispadanje u cetvrtfinalu, kao i uvek, i onda sledeca faza lozenje da ce opet uzeti titulu, a zaboravljaju ko drzi neprevazidjeni rekord od 10 titula za redom ;)
(bbrs, 11. mart 2010 20:15)
Citam ovaj komentar i smejem se! Ranije bih se iznervirao kada bih procitao ovakvu budalastinu, ali su mi toliko postali smesni da se sada svakom njihovom komentaru SMEJEM!!! :) ZELJKO MI TE VOLIMOOO! :D
pre 16 godina
Spekulacije...
pre 16 godina
Hvala PAO, hvala Zeljko, hvala Milenko i pogotovo hvala Mike Batiste!!! igrao je covek mnogo dobro poslednju cetvrtinu... e sad necu da ulazim u to da li su pobedili za nas, za zeljka ili prosto zato sto su profesinalci... bitno je da smo u cetvrtfinalu, svaka cast kosarkasima partizana (i veceras PAO-a) i jel moze neko da mi kaze kako se ukrstaju grupe, ili da li ce biti zreb???
(MojBratBane, 11. mart 2010 20:08) Idemo ili na Real ili Maccabi!
pre 16 godina
imaaaaaaaa jedaaan tim....!!!!!!!!!!!!!!
pre 16 godina
Ma pustio nas marusi :))
pre 16 godina
Ale a le Ale a le o...
Moje oci vide samo crno belo...
Ale a le o Ale a le o
Tebi dacu svoje srce celo!!!!
pre 16 godina
A,sa Barsom,opet u finalu.
pre 16 godina
...nikad sladje...
pre 16 godina
Vrh brateeee
pre 16 godina
Svaka cast, sampioni. Kidali ste nam zivce, igrali katastrofalnu odbranu, zezali se u napadu, ali pobedi se u zube ne gleda. Sada smo u najboljih 8 u Evropi, ZASLUZENO. Samo hrabro u Barsi...
pre 16 godina
Sve ide po planu...
pre 16 godina
Batist Srbine!
pre 16 godina
hvala, željko
pre 16 godina
Hwala Zeljko, kralj si majke mi!!! Nadam se da mu ovo grobari nece zaboraviti kad bude sledeci put dolazio u BG... A sad partizan da odigra mec za grobare :D I gde god ti da igras....
pre 16 godina
trala lala la Dule sad si medju 8 odvali barsu trala lala la
pre 16 godina
Sreca prati hrabre,a mi smo hrabri i mnogo smo jaki ! ! ! A sada u Pariz...NAPRED PARTIZAN,POZDRAV ZA SVE GROBARE ! ! !
pre 16 godina
PAO MARUSI!!!!!!!!!
pre 16 godina
...dve reci - PARTIZAN BEOGRAD -...
pre 16 godina
Najbolji smo!!!!!!!! Veceras pada Barcelona i to opusteno!!
Naprijed Partizan!!!
pre 16 godina
Ευχαριστώ ΠΑΟ!
pre 16 godina
Puuu 'bem ti kolač , kada moram Batista da slavim :-D !!!!
pre 16 godina
O0o0o partizane wolimo te
pre 16 godina
Dubok naklon gos'n Dule i
bravo za dečake
pre 16 godina
Svaka čast Željku. Izbacio iz tima četvoricu "sumnjivih" koji se sigurno ne bi mnogo zalagali. A i greota da dalje ode Marusi, tim dobar ali bez navijača. Pa našta bi to ličilo?
NAPRED PARTIZAN !!!
pre 16 godina
PARTIZAN je svojim igrama zaslužio TOP 8 !!! ON JE PONOS SRBIJE !!!
pre 16 godina
i jos jedna ekipa koju je marusi ubio trojkama...
sreca pa je pao za nekoliko klasa iznad pa trojke nisu toliko dosle do izrazaja....
pre 16 godina
Kao sto rekoh, idemo dalje!
Majstori svaka cast, treci put za redom, ali ove godine mnogo veci uspeh od oba prethodna!!!
Mislim da je ovoj utakmicom napokon Zeljko svima zapusio usta u vezi prica o pustanju.
Samo napred Partizan!
pre 16 godina
Daaaj sad nam i Pao kida zivce hehehehe,toooo breeeeeeeeee,TOP 8 ziveliiiii !!!!
pre 16 godina
Gdje su oni teoretičari zavjere sad? ha ha ha. Željko, svaka čast, ovo samo pokazuje kolikav si profesionalac. Nisi džabe jedini protivnički trener kome smo skandirali u Beogradu (da sam znao kakav je gospodin i trener Marusija, skandirao bih i njemu ali šta je tu je)
pre 16 godina
Hvala
pre 16 godina
Hvala Batist...sve ti je oprosteno...joooj sto volim Partizan!!!
pre 16 godina
bravo,znao sam,a sad da dobijemo Barsu i to je to.Samo se bojim da su oni skauti iz Amerike bili da gledaju Duleta,kako cemo bez njega na godinu?
pre 16 godina
HVALA Zeljko,hvala Pao!Zeljko je pokazao gde je stasao kao igrac i kao trener , gde je stekao naviku da se uvek posteno bori i gde je naucio da cast nema cenu.Jos jednom veliko HVALA. PARTIZAN ovim postaje stalni clan osam najboljih klubova Evrope!
pre 16 godina
Svaka cast Pao-u!opasno napeta utakmica!a svaka cast i nasim momcima,zasluzeno su u Top 8!
pre 16 godina
Komsije, cestitam od srca, zasluzili ste! Puno srece u FINAL 8!
pre 16 godina
opaca reaguj...
pre 16 godina
Sad jedino "brinemo" ko ce nam u goste ???
Novica ili Laza (Lasme)???
I jedan i drugi su vise nego dobrodosli !!!
pre 16 godina
Svaka čast Panatinaikosu na sportskom pristupu,ali bilo je vidljivo da je ova utakmica za njih bila revijalnog karaktera. Ishitreni šutevi,mekša odbrana i obilje izgubljenih lopti. Ali i takvim pristupom pobedili su Marusi,što ghovori o tome da je to ipak tim limitiranih vrednosti. Bilo kako bilo,voda na vodenicu Partizana,koji sad može rasterećeno da odigra i možda da pokuša da iznenadi Barsu. Opušteno pred TV i da odgledamo i tu utakmicu...
pre 16 godina
BGD13, ajde molim te ne k..., zamisli da postoji neko, ko srpski nije ucio u skoli, pa sad ako napravi gresku, ti taj komentar nemoj citati. Ti si gramatiku izgleda jeo kasikom. Cestitam!!!!!
pre 16 godina
Naravno da je i TV snimak u Bgd pustio "Partizan".
pre 16 godina
Ja cekam AJMEa da ispuni sta je obecao.A vi?
pre 16 godina
Partizan-Maccabi u 1/4 finalu
ostali parovi
Real-Barcelona
CSKA-Caja
Olympiakos-Prokom
pre 16 godina
Bravo za Partizan.
pre 16 godina
Željka Obradovića predlažem za narodnog heroja!
pre 16 godina
Nikad do sada nisam opustenije docekao utakmicu ali sam se ipak dosta iznervirao
Kao da su zacarali kos
koliko li je samo cistih lopti izaslo nekim cudom iz kosa nisam mogao ni da izbrojim...neshvatljivo!cisto zakucavanje a lopta izadje iz kosa!!!
Ali sta je tu je...
Lasme nam dolazi.heheee
pre 16 godina
jos jednom je Zeljko pokazao da je najveci gospodin u evropskom basketu,svaka cast majstore!!!
pre 16 godina
dajte da slavimo
pustite zvezdu,mislice da samo o njima mislimo
pre 16 godina
Svaka cast majstori ipak smo zasluzeno u plej of!Mislim da mozemo da igramo protiv Makabija !Protiv Barse smo sami sebe dobili, 27 izgubljenih lopti je mnogo i protiv Zvijezde ;)!ovo nam je lekcija za top 8 !!!Srecno crno bjeli !!!
pre 16 godina
Bravo,svima!Partizan je bolji tim i od PAO-a,Dule Vujošević je ....trener i od Željka!!!
pre 16 godina
Potpuno izjednacena utakmica.
Pao jako oslabljen bez Pekovica, Spanulisa, Diamantidisa, ... i uz to u utakmici bez rezultatskog znacaja je vodio cijelu utakmicu, ali nije mogao da napravi vecu prednost od 5-6 poena.
jako motivisani marusi, sa sutom za poena od 50% je bio konstantno u prikljucku, a poceo da prelazi u vodjstvo u poslednjoj cetvrtini. Najvise zahvaljujuci odlicnim Batistu, Sermadiniju, Jasikevicijusu, a i nekim promasajima Marusija, potpuno ravnopravna utakmica je prevagnula u korist Panata.
Hvala Zeljko, hvala Panata.
Valjda je sad jasno da grcko-grckog namjestanja nema.
Srecan nam treci uzastopni ulazak u 8 najboljih, a sad u Barseloni do prvog mjesta i bar 2 domaca terena u cetvrtfinalu!
Znam za jedan tim...!!!
pre 16 godina
HVALA TI ŽELJKO !!!
pre 16 godina
Hvala ti Zeljko. Bravo za pobedu. Idemo u TOP 8. HVALA ZELJKO!!!
pre 16 godina
To, Zeljko, brate!!!
pre 16 godina
Капа доле мајсторима!
pre 16 godina
ok saznao sam... Idemo na Makabi ili Real!
pre 16 godina
TI SI PONOS ZEMLJE MOJE!!!
pre 16 godina
hvala zeljku i celom timu,ali posebno batistu...milenko,milenko,opusti se vec jednom i igraj!!!
pre 16 godina
Pokazao je to titulom prvaka Evrope,jedinom u istoriji srpskoga sporta,uzeo je pregrst medalja sa reprezentacijom od kojih je vecina zlatnih sa svih mogucih takmicenja,pokazao je da je najveci Grobar,Grobar u srcu uvek bio i ostao!Mislim da je zasluzio da dobije ulicu ili trg,znate i sami o kome govorim...legenda ostaje legenda!Hvala na svemu...
pre 16 godina
PAO je opalio....:))
pre 16 godina
PAO UPAO
pre 16 godina
Pokazao je to titulom prvaka Evrope,jedinom u istoriji srpskoga sporta,uzeo je pregrst medalja sa reprezentacijom od kojih je vecina zlatnih sa svih mogucih takmicenja,pokazao je da je najveci Grobar,Grobar u srcu uvek bio i ostao!Mislim da je zasluzio da dobije ulicu ili trg,znate i sami o kome govorim...legenda ostaje legenda!Hvala na svemu...
pre 16 godina
Partizan je u potpunosti zasluzio top 8.Presudna je bila pobeda protiv Barselone.Ipak cestitke i Panatinaikosu ne verujem da bise i jedan nas klub ponasao ovako u slicnoj situaciji.
pre 16 godina
Bravo srbine !!!
pre 16 godina
Bravo Željko,
zapušio si usta svima i spasao obraz. Preslišao si i Partizan i Marusi i omogućio da dalje ide ekipa koja je dobila Barsu kući.
pre 16 godina
STVARNO!?!?!?!?!?!!?
pre 16 godina
Bogami BATIST se nameće DULETU ja bi voleo da ga dovedu u PARTIZAN...
pre 16 godina
Prošla u klikerima. Ako se to negde igra?
pre 16 godina
I opet nas pustio Željko :)))
pre 16 godina
BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!
pre 16 godina
Samo da obavestim delije da nas je Zeljko sad stvarno pustio.Ali sta cete kad mi imamo ne jednog,ne dva,vec tri kralja - Duleta,Zeljka i Dudu.Kad tome dodate Radomira Antica dobijete poker kraljeva.
pre 16 godina
Pohod na Pariz se nastavlja! Nadam se sa pozicije broj 1!
pre 16 godina
I IDEMOOOOOOOOOOO......
TOP 8 GOVORI SVE, 3GOD ZA REDOM!!!! Dule sacuvaj svoj carobni stapic za top 8..
pre 16 godina
Ovi kladionicari sto cas govore da je sigurna dvojka na marusi pa kad izgube onda je namesteno i sta sve ne, mislim, nisu mi jasni, ae malo nazad u realnost..
pre 16 godina
nema na cemu! i drugi put! sve za moje Grobare!
volim i ja vas!
pre 16 godina
Bravo,Bravo...Partizan sampion...
pre 16 godina
Veliki si covek,"Grebicu"!
pre 16 godina
PAO RUTINSKI...
pre 16 godina
I komentator na Sportklubu se bas bese obradovao prolasku Partizana...
pre 16 godina
Zeljko nas pustio :)
na "ovaj" ili "onaj" nacin :)))))
pre 16 godina
Barso gazi nas mi smo neunistivi!!!!!Volim ga ko oka dva!
pre 16 godina
Ko pronadje "Ajme"- njegov si je. Sala na stranu. Bok "Ajme". javi se -zabrinuti smo. Cim izadjes iz soka - javi se.
"Dijagnosticar", Sasa, Nis
pre 16 godina
Izbacio sam sve Grke iz tima i odigrao za moj PARTIZAN. Necu da mi grci pustaju grke
Dule vidimo se u Parizu, bicu najglasniji navijac
pre 16 godina
alo bre ljudi, ako cemo iskreno, partizan je zasluzio da ide na fajnal for! jesam navijac zvezde ali sam realan!pozdrav svim srbima!
pre 16 godina
Došli su i fudbaleri velike Barse da pozdrave velikog maga Duleta,crno-bele mađioničare i da čuju huk grobara sa tribina!!!To je to majstori,vidimo se uskoro ponovo,grad svetlosti Pariz-Bersi!!!
197 Komentari
Sortiraj po: