Šou Biznis
pre 2 godine
Polako samo, pljuvace se i Siner. Vec je i pocelo, "mali je grozan, namestice da Nolo izgubi", "jao kako me nervira onaj Siner, stiska pesnicu kada osvoji poen". Tim nije bio konkurentan, a Vavrinka je izuzetak. Vau, nasao si nekoga koga i ne pljujete. Sta, ostali su zasluzili znaci? Kakvi kompleksi, mrzite sve sto nije Djokovic, pa jel citas ti komentare? Podseticu te sutra kada Lajovic izgubi. Ne boj se, nece ruzno pisati oni koji ne vole Djokovica. Hahaha, nisu se pljuvali Tim i Vavrinka. Sjajna replika.
(Slave, 18. februar 2024 12:40)
Ukljuci malo mozak, vas je trojica koji pljuju Djokovica a sa druge strane 1000 ljudi koji ovde ostavljaju komentare navijaju za Novaka, normalno je da ce biti 10 budala koji pljuju sve...
23 Komentari
Sortiraj po: