no name
pre 2 godine
Jel se sećaš sad skoro kad je Barselona popila 8 komada kod kuće od Bajerna? Čisto da podsetim da nismo jedini.
(kukuruz kokicar, 5. novembar 2023 10:04)
To je bilo na neutralnom terernu :))). Ali ni to nije opravdanje.
To je jedan meč Barse u 50 godina, i opomena da svakom može da se desi.
Ne vidim oprvdanje na učestale 6-ice. :))))
26 Komentari
Sortiraj po: