30

Nedelja, 22.10.2023.

09:50

Partizan definitivno bez Ponitke protiv Zvezde

Košarkaš Partizana Mateuš Ponitka definitivno će propustiti dva naredna duela sa Crvenom zvezdom u Evroligi I ABA ligi.

Izvor: B92

Partizan definitivno bez Ponitke protiv Zvezde IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

30 Komentari

Sortiraj po:

Gazda

pre 2 godine

Jadni ljudi. Navikli da je kod njih uvek neka svadja i tuca u svlacionici pa je sad vide i kod drugih.
I stvarno veruju da je neki osrednji evropski igrac koji je juce dosao mogao da se "posvadja" sa Zeljkom i da ostane u klubu.

naše će sene

pre 2 godine

Sto bi rekao Rumenoglu , Hvala vladi Srbije
(nego sta, 22. oktobar 2
Nisam našao snimak gde se Trinkijeri zahvaljuje Šolcu i Bavarskoj vladi za “ ulaganje “ u baaket:)))!

Basketasica

pre 2 godine

Kako iskusno poturaju vest o povredi Ponitke :)
Zeljko ga je udaljio, na ivici ozbiljnog incidenta je bilo.
Ponitka je incidentan, sa rodjenim bratom i familijom ne komunicira.

Zvezdaš

pre 2 godine

Najskuplji mahac peskirom u istoriji nase kosarke.
(LFC91, 22. oktobar 2023 13:19)

Hahahaha jes da smo I mi imali mahače peškirom ali za siću dolara.
Ali ovaj oborio rekord 🤣

Ivanbg

pre 2 godine

Od Ponitke ce dosta zavisiti u kom pravcu ce se kretati ova sezona KK Partizan. Ako je situacija kao sa Papapetruom koji je dao svega 30% svojih mogucnosti - bice problema. Pejners,Kuruc,Papapetru su bukvalno dosli da ne bi igrali a primali platu(lecili povrede) i to niko sem njih nije ni znao. Pejners je nakon ugovora to i sam izjavio, depresija i da mu se kosarka nije ni igrala(ali mu se primala plata). Plate u profi sportu idu u nebesa ugovori ce morati da budu sto detaljniji kako bi se upravo izbegle ovakve stvari u kosarci(u fudbalu vec postoje). Ukoliko igrac ne ispuni ocekivanja minuti,ucinak,kosevi,pir i sl. Tipa 30% zagarantovano a ostalo zarada na ucinak. Velike su svote u pitanju izgleda mi naj postenije tako ali koliko je realno nisam siguran?

Pedja

pre 2 godine

za drzavni projekat to nije problem, već se gleda dva nba igraca , ima para ko pleve
(nego sta, 22. oktobar 2023 11:15)

Drzavni projekat kako drzava hoce,a sta se desava sa bivsim drzavnim,pa ugasenim,pa privatnim projektom?Zima dosla pre vremena a limena nam kuća?

Globtroter

pre 2 godine

A vidi što je legenda podelila nove zadatke panterbotovima. Pošto su dve nedelje "zahtevali" smenu Ivanovića, red je da se sada skrene pažnja sa bacanja para u propali projekat FMP tako što bulazne o Partizanovim platama.

Elem potrošili ste duplo više para od Partizana na trenere poslednje -tri sezone.

nesa80

pre 2 godine

ovaj dosao ko najvece pojacanje a pokazao manje i od jaramaza koji je katastrofa,verovali ili ne on je gori i od njega,ucinak ponitke-vise izgubljenih lopti nego koseva.papapetru za obojicu izmislio kosarku,dobili smo bukvalno dva beskorisna igraca dok dozier i kaminski jos i pokazuju nesto,mi se bukvalno pojacali nista nismo,u teskom smo minusu i opet ce sezonu da tegle 5-6 igraca,ali bar licimo na nesto za razliku od zvezde koja se opasno pojacala

zdravko

pre 2 godine

Није он повређен него га Жељко удаљијо и казнио . Они би се њега отарасили али веже га чврст уговор. Треба исплатити све до евра последњег. Али зато се крије ко змија ноге.

ivan

pre 2 godine

Posvađao se sa Željkom,to je sto posto,ne znam što dajete minuse čovjeku na komentar. Što sam htio da kažem,ovo je razlika između nas i Partizana. Da smo mi ozbiljan klub kao sto nismo,stali bi na stranu trenera,ne bi puštili pojedine igrače da rade po svome.

Specijalac

pre 2 godine

Posvadjali se sa Zeljkom zestoko a i Kaminski je sve manje i manje zadovoljan minutazom i odnosom, polako se rusi i ta bogata kula od karata. Sreca po Zeljka pa ce sad dobiti 2 derbija redom da malo smiri situaciju u klubu posle silnih poraza

Globtroter

pre 2 godine

A vidi što je legenda podelila nove zadatke panterbotovima. Pošto su dve nedelje "zahtevali" smenu Ivanovića, red je da se sada skrene pažnja sa bacanja para u propali projekat FMP tako što bulazne o Partizanovim platama.

Elem potrošili ste duplo više para od Partizana na trenere poslednje -tri sezone.

zdravko

pre 2 godine

Није он повређен него га Жељко удаљијо и казнио . Они би се њега отарасили али веже га чврст уговор. Треба исплатити све до евра последњег. Али зато се крије ко змија ноге.

nesa80

pre 2 godine

ovaj dosao ko najvece pojacanje a pokazao manje i od jaramaza koji je katastrofa,verovali ili ne on je gori i od njega,ucinak ponitke-vise izgubljenih lopti nego koseva.papapetru za obojicu izmislio kosarku,dobili smo bukvalno dva beskorisna igraca dok dozier i kaminski jos i pokazuju nesto,mi se bukvalno pojacali nista nismo,u teskom smo minusu i opet ce sezonu da tegle 5-6 igraca,ali bar licimo na nesto za razliku od zvezde koja se opasno pojacala

Specijalac

pre 2 godine

Posvadjali se sa Zeljkom zestoko a i Kaminski je sve manje i manje zadovoljan minutazom i odnosom, polako se rusi i ta bogata kula od karata. Sreca po Zeljka pa ce sad dobiti 2 derbija redom da malo smiri situaciju u klubu posle silnih poraza

Pedja

pre 2 godine

za drzavni projekat to nije problem, već se gleda dva nba igraca , ima para ko pleve
(nego sta, 22. oktobar 2023 11:15)

Drzavni projekat kako drzava hoce,a sta se desava sa bivsim drzavnim,pa ugasenim,pa privatnim projektom?Zima dosla pre vremena a limena nam kuća?

Ivanbg

pre 2 godine

Od Ponitke ce dosta zavisiti u kom pravcu ce se kretati ova sezona KK Partizan. Ako je situacija kao sa Papapetruom koji je dao svega 30% svojih mogucnosti - bice problema. Pejners,Kuruc,Papapetru su bukvalno dosli da ne bi igrali a primali platu(lecili povrede) i to niko sem njih nije ni znao. Pejners je nakon ugovora to i sam izjavio, depresija i da mu se kosarka nije ni igrala(ali mu se primala plata). Plate u profi sportu idu u nebesa ugovori ce morati da budu sto detaljniji kako bi se upravo izbegle ovakve stvari u kosarci(u fudbalu vec postoje). Ukoliko igrac ne ispuni ocekivanja minuti,ucinak,kosevi,pir i sl. Tipa 30% zagarantovano a ostalo zarada na ucinak. Velike su svote u pitanju izgleda mi naj postenije tako ali koliko je realno nisam siguran?

ivan

pre 2 godine

Posvađao se sa Željkom,to je sto posto,ne znam što dajete minuse čovjeku na komentar. Što sam htio da kažem,ovo je razlika između nas i Partizana. Da smo mi ozbiljan klub kao sto nismo,stali bi na stranu trenera,ne bi puštili pojedine igrače da rade po svome.

naše će sene

pre 2 godine

Sto bi rekao Rumenoglu , Hvala vladi Srbije
(nego sta, 22. oktobar 2
Nisam našao snimak gde se Trinkijeri zahvaljuje Šolcu i Bavarskoj vladi za “ ulaganje “ u baaket:)))!

Gazda

pre 2 godine

Jadni ljudi. Navikli da je kod njih uvek neka svadja i tuca u svlacionici pa je sad vide i kod drugih.
I stvarno veruju da je neki osrednji evropski igrac koji je juce dosao mogao da se "posvadja" sa Zeljkom i da ostane u klubu.

Zvezdaš

pre 2 godine

Najskuplji mahac peskirom u istoriji nase kosarke.
(LFC91, 22. oktobar 2023 13:19)

Hahahaha jes da smo I mi imali mahače peškirom ali za siću dolara.
Ali ovaj oborio rekord 🤣

Basketasica

pre 2 godine

Kako iskusno poturaju vest o povredi Ponitke :)
Zeljko ga je udaljio, na ivici ozbiljnog incidenta je bilo.
Ponitka je incidentan, sa rodjenim bratom i familijom ne komunicira.

Specijalac

pre 2 godine

Posvadjali se sa Zeljkom zestoko a i Kaminski je sve manje i manje zadovoljan minutazom i odnosom, polako se rusi i ta bogata kula od karata. Sreca po Zeljka pa ce sad dobiti 2 derbija redom da malo smiri situaciju u klubu posle silnih poraza

zdravko

pre 2 godine

Није он повређен него га Жељко удаљијо и казнио . Они би се њега отарасили али веже га чврст уговор. Треба исплатити све до евра последњег. Али зато се крије ко змија ноге.

ivan

pre 2 godine

Posvađao se sa Željkom,to je sto posto,ne znam što dajete minuse čovjeku na komentar. Što sam htio da kažem,ovo je razlika između nas i Partizana. Da smo mi ozbiljan klub kao sto nismo,stali bi na stranu trenera,ne bi puštili pojedine igrače da rade po svome.

Basketasica

pre 2 godine

Kako iskusno poturaju vest o povredi Ponitke :)
Zeljko ga je udaljio, na ivici ozbiljnog incidenta je bilo.
Ponitka je incidentan, sa rodjenim bratom i familijom ne komunicira.

nesa80

pre 2 godine

ovaj dosao ko najvece pojacanje a pokazao manje i od jaramaza koji je katastrofa,verovali ili ne on je gori i od njega,ucinak ponitke-vise izgubljenih lopti nego koseva.papapetru za obojicu izmislio kosarku,dobili smo bukvalno dva beskorisna igraca dok dozier i kaminski jos i pokazuju nesto,mi se bukvalno pojacali nista nismo,u teskom smo minusu i opet ce sezonu da tegle 5-6 igraca,ali bar licimo na nesto za razliku od zvezde koja se opasno pojacala

Globtroter

pre 2 godine

A vidi što je legenda podelila nove zadatke panterbotovima. Pošto su dve nedelje "zahtevali" smenu Ivanovića, red je da se sada skrene pažnja sa bacanja para u propali projekat FMP tako što bulazne o Partizanovim platama.

Elem potrošili ste duplo više para od Partizana na trenere poslednje -tri sezone.

Zvezdaš

pre 2 godine

Najskuplji mahac peskirom u istoriji nase kosarke.
(LFC91, 22. oktobar 2023 13:19)

Hahahaha jes da smo I mi imali mahače peškirom ali za siću dolara.
Ali ovaj oborio rekord 🤣

Pedja

pre 2 godine

za drzavni projekat to nije problem, već se gleda dva nba igraca , ima para ko pleve
(nego sta, 22. oktobar 2023 11:15)

Drzavni projekat kako drzava hoce,a sta se desava sa bivsim drzavnim,pa ugasenim,pa privatnim projektom?Zima dosla pre vremena a limena nam kuća?

naše će sene

pre 2 godine

Sto bi rekao Rumenoglu , Hvala vladi Srbije
(nego sta, 22. oktobar 2
Nisam našao snimak gde se Trinkijeri zahvaljuje Šolcu i Bavarskoj vladi za “ ulaganje “ u baaket:)))!

Gazda

pre 2 godine

Jadni ljudi. Navikli da je kod njih uvek neka svadja i tuca u svlacionici pa je sad vide i kod drugih.
I stvarno veruju da je neki osrednji evropski igrac koji je juce dosao mogao da se "posvadja" sa Zeljkom i da ostane u klubu.

Ivanbg

pre 2 godine

Od Ponitke ce dosta zavisiti u kom pravcu ce se kretati ova sezona KK Partizan. Ako je situacija kao sa Papapetruom koji je dao svega 30% svojih mogucnosti - bice problema. Pejners,Kuruc,Papapetru su bukvalno dosli da ne bi igrali a primali platu(lecili povrede) i to niko sem njih nije ni znao. Pejners je nakon ugovora to i sam izjavio, depresija i da mu se kosarka nije ni igrala(ali mu se primala plata). Plate u profi sportu idu u nebesa ugovori ce morati da budu sto detaljniji kako bi se upravo izbegle ovakve stvari u kosarci(u fudbalu vec postoje). Ukoliko igrac ne ispuni ocekivanja minuti,ucinak,kosevi,pir i sl. Tipa 30% zagarantovano a ostalo zarada na ucinak. Velike su svote u pitanju izgleda mi naj postenije tako ali koliko je realno nisam siguran?