501

Sreda, 26.07.2023.

19:00

Zvezda uništila Fiorentinu "petardom" i najavila velike domete ove sezone

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su Fiorentinu rezultatom 5:0 (5:0) u generalnoj probi.

Autor: SS  |  Izvor: B92

Zvezda uništila Fiorentinu "petardom" i najavila velike domete ove sezone IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

501 Komentari

Sortiraj po:

slobinator

pre 2 godine

Mi smo zadnji put nekoga pobedili u Ligi Sampiona pre 40 godina.
(Pekova druzina, 27. jul 2023 00:39)
Mala ispravka.Oni nisu nikada nikoga pobedili u ligi šampiona,ako ne računamo onu stativu ilića protiv reala.imali su neku pobedu u kupu šampiona valjda nekad tamo 1966.inače stvarno ne znam zašto se zvezdi ne računa i igranje u prvoj ligi šampiona 1992 godine.tada su bila dva kola kvalifikacija,pa dve grupe od po 4 ekipe i na kraju su pobednici igrali finale.zvezda je odigrala 10 utakmica te godine i imala 7 pobeda i 3 poraza i na kraju zvanično bila treća u evropi

Dusanovo carstvo!

pre 2 godine

Daleko bilo. PSZ nikad nije osvojio LS a kamoli bio prvak sveta. Ne uporedjuj nas sa malim klubovima.
(Bua, 27. jul 2023 07:21)

Da niste mozda veci od PSG? Treba madjija to da izjavi da vam se opet smeju po Evropi s na Rajku da vas pune kao neku godinu. Stvarno ste komedija od navijaca. Nego sad imamo i FK Mozambik pored istoimenog kosarkaskog kluba, to se vise ne gleda, a?
(Krcunija, 27. jul 2023 08:02)

Naravno da je Zvezda veća od PSŽ, pogledaj samo osvojene trofeje. Naravno!

A basket se prati naravno, imamo dva trofeja od prošle godine.

A vi? Niste pratili basket 10 godina, a fudbal više ne pratite uopšte.

Krcunija

pre 2 godine

Daleko bilo. PSZ nikad nije osvojio LS a kamoli bio prvak sveta. Ne uporedjuj nas sa malim klubovima.
(Bua, 27. jul 2023 07:21)

Da niste mozda veci od PSG? Treba madjija to da izjavi da vam se opet smeju po Evropi s na Rajku da vas pune kao neku godinu. Stvarno ste komedija od navijaca. Nego sad imamo i FK Mozambik pored istoimenog kosarkaskog kluba, to se vise ne gleda, a?

Bua

pre 2 godine

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.
(Duško Vujošević DV, 26. jul 2023 23:11) # Link komentara

Daleko bilo. PSZ nikad nije osvojio LS a kamoli bio prvak sveta. Ne uporedjuj nas sa malim klubovima.

4k4.Dex

pre 2 godine

A vidi ove smarače... pa naravno da nismo zoliko baš dobri, niko to i ne misli stvarno. Lože se ljudi jer tako i treba. Alo igra se LŠ, opuustite se, može samo da se napravi uspeh i ništa vše. Oma da se ložimo jer rako smo u mogućnosti. Dajte Siti da se igramoooo

izađi iz ormara

pre 2 godine

''Zvezda je u prvom poluvremenu zaista igrala odlično i samlela FIO. Usvakomn slučaju ja na utakmice ne idem od dolaska ZT (to mi je bila kap koja je prelila čašu) i neću ići jer je Sever sebe prodao.
(Predrag, 27. jul 2023 05:31)''

ti eventualno možeš samo na jug... i to Marakane... na tvom pašnjaku nema struje...

Predrag

pre 2 godine

Zvezda je u prvom poluvremenu zaista igrala odlično i samlela FIO. Usvakomn slučaju ja na utakmice ne idem od dolaska ZT (to mi je bila kap koja je prelila čašu) i neću ići jer je Sever sebe prodao.

HanSolo

pre 2 godine

Naši timovi su uvek "vrlo jaki" u prijateljskim utakmicama.. A u takmićarskih utakmica uvek podbacimo.. Nema ništa od ove sezone, kao po starom..

Nebojsa

pre 2 godine

Rezervisti fantasticni i ako nisu dali gol, ima C.Zvezda veliki potencijal u mladim igracima.
Ovi momci zasluzuju da imaju posetu preko 40% kapaciteta u domacoj ligi.
Odavno nismo gledali ovakav fudbal na nasem stadionu....

777

pre 2 godine

Kada ovom bolesniku Krcuniji pustate ovoliko komentara političkih i raznih, onda pustite i drugima a ne da drugima cenzurisete bagro jedna

Vickasti

pre 2 godine

Duljaj ovome Baharu može samo da da recept za burek. I Mirotić je gledao utakmicu ali se nije radovao kod golova da ovi na agregatima ne padaju u fras.

Pekova druzina

pre 2 godine

Pa sta ako su nas osnovali Tempo, Franjo, Peko i ostali zlocinci. Mi smo Partizan, klub koji nema uspeha u Evropi u svojoj istoriji. Mi smo zadnji put nekoga pobedili u Ligi Sampiona pre 40 godina.

Amin

pre 2 godine

Ne, ovo je prijateljska. Sta se lozite kao hepo kocke.
(Krcunija, 26. jul 2023 23:24)

Lozimo se...a tek cemo. Jos najmanje nekih dvadesetak godina....a tek onda da razmislimo

pola hrvati, pola jugosloveni

pre 2 godine

Fiorentinini igraci dosli umorni, misle prijateljska utakmica da se nadigravaju, ovi zapeli iz petnih zila, naravno niko ne zamera, ali ova utakmica nije merilo
(Dj, 26. jul 2023 22:51)


Od šta se umorili, od 45 minuta leta avionom?
hahahahaha...
Ovi jugoslovenski katolici stvarno više nisu normalni šta pišu.

Dex

pre 2 godine

Kakvi cirkuzanti, prijateljska utakmica a oni glume neku silu.Karma će im se vratiti, samo polako.
(Krcunova družina., 26. jul 2023 22:29)
Da a ovi nisu htjeli da pobjede...namjerno su izgubili 5-0. Nego da li bi tako pricao da je bilo obrnuto....zagrepcanu purgerski?

Bane

pre 2 godine

Tad ce te da tresnete od patos kao i prosle godine kad ste bili zadnji u grupi, a Partizan prezimio u Evropi.
(Krcunija, 26. jul 2023 23:23)

Prezimio u grupi Paje patka. Izjesce vas kompleksi i mrznja purgeru

gladijator

pre 2 godine

Od šta se umorili, od 45 minuta leta avionom?
hahahahaha...
Ovi jugoslovenski katolici stvarno više nisu normalni šta pišu.
(pola hrvati, pola jugosloveni, 26. 

turski Rom iz Albanije nekog proziva

hah
a koji si ti srbine" ?
Robi Prosinečki ili Vladimir,Alojzija, Petrović

Ili si Milivoj Bračun, Tomica Ivković, Slavko Sajber

ko će vas znati, prevrtljivi turski Romi iz albanije

Goran

pre 2 godine

Nasi ljudi su najgori ljudi kad dodje do sporta. Ne mogu da priznaju da neko igra dobro pa makar navijali za taj klub. Sund od ljudi. Smeta im sto je zvezda igrala cvrsto i na pobedu. Fiorentina nije htela. A jel. znaci zvezda je losa sto je pobedila 5:0? Sad usporedjivanje s kosarkom pa vaterpolom pa pdbojkom pa hodanjem u prirodi i sve s partizanom. Brate sta vam je? Zvezda odigrala odlicno nikog ne mozes pobediti lako 5:0 odlicna uvertira za sva takmicenja. Uvek sam govorio kad se nase ekipe bore i igraju napadacki na pobedu imat ce rezultat.
A kad taktiziramo slusamo ove negativce koji znaju samo za kladjenje od sporta bude nam tako kao je repka igrala na svetskom prvenstvu: bez taktike i na ho ruk sistem.
Bravo zvezdo i nadam se da ce ovaj fudbal konacno otvoriti oci ljudima u srbiji da pustaju mladje da igraju i da uvek igraju naoadacki a ne da cekaju da im neko pokloni pobedu zbog minulih radova.
Verovatno mi necete objaviti ovo.

Krcunija

pre 2 godine

kako ćemo tek da grizemo kad krenu zvanične utakmice
(Paja, 26. jul 2023 22:40)

Tad ce te da tresnete od patos kao i prosle godine kad ste bili zadnji u grupi, a Partizan prezimio u Evropi.

navijac Partizana

pre 2 godine

svaka cast, Zvezdi! Uvek sam govorio da je veci klub u fudbalu, bas kao sto je Partizan u kosarci.
U oba slucaja kriterijum su medjunarodni uspesi - lokalna zabokrecina gde se uvek politika mesala ne moze biti merodavna.
(navijac Partizana, 26. jul 2023 22:06)

26 minusa, 9 pluseva. Nisam siguran da li se navijaci Zvezde bune sto sam rekao da je Partizan bolji u kosarci, ili navijaci Partizana zato sto sam rekao da je Zvezda bolja u fudbalu.
Ali, mogu da kazem samo jedno - koliko god minusa da lupite, ja sam u pravu. Jos u SFRJ su se klali vojska (Partizan) i DB (Zvezda), onda je devedesetih Marjanovic gurao Partizan, zatim Dacic... Onda Vucic Zvezdu. Uvek je bilo tako, sto znaci da su lokalne titule zaista vrlo relativne.
Ali kada neko od njih napolju napravi uspeh, onda to nesto znaci.
Partizan je fudbalu bio u finalu KES (kupa evropskih sampiona), ali je Zvezda osvojila pehar. Znaci bolja je.
U kosarci, Partizan bio prvak Evrope, tri puta u F4. Zvezda nijednom u F4. SVe jasno.
Ovako nas vidi Evropa i svet. A sve drugo su nase licne i, uglavnom, pogresne projekcije.
Hajde sad minusi...

Dex

pre 2 godine

Fiorentinini igraci dosli umorni, misle prijateljska utakmica da se nadigravaju, ovi zapeli iz petnih zila, naravno niko ne zamera, ali ova utakmica nije merilo
(Dj, 26. jul 2023 22:51)

Pazi ovo "zapeli iz petni zila a ovi umorni od planinarenja" hahah ajd pici na zeksov kanal pa kasnije u arenu. Glancaj trofej za top 8

Amin

pre 2 godine

u sezoni 23/23...pa sam Terzić to izjavio
izguglaj, XXI vek je
(gladijator, 26. jul 2023 22:54)


Kakva je to sezona 23/23? Jel to neka Panticeva sa njegovog youtube kanala. Eno ga na aparatima hahahah

ajde mrss

pre 2 godine

Zvezda dovede igrace iz Druge lige francuske, ceske lige, danske lige izraela, Spartaka a oni i pored 30 miliona koje zvezda dobije od uefe spominju politiku? pa nas trener se nikad nece zahvaljivati predsedniku grobarcici , to radi rumeni

Bane

pre 2 godine

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.
(Duško Vujošević DV, 26. jul 2023 23:11)

Kako boli covjece...a? Vama izgleda jos nista nije jasno? Pa vi ste ugaseni samo jos neznate

Di je bate Madar

pre 2 godine

sve je do trenera i sistema igre.
nikada nijedan naš klub a ni reprezentacija nisu igrali ovako.
ovo je ona priča o 5 sekundi kad izgubiš loptu i pritisku.
presingu na svakom delu terena.
svi igrači se biraju po sistemu da se uklope u to.
ovaj trener vredi ,koliko god da je plaćen.
a polupismeni neka pričaju o parama,odakle je ko i ostalim glupostima.
Srbija nema ovakvog trenera.

Neđo Valderama

pre 2 godine

Šta kaže general Dulo? Jel šokiran kao i grobarčići nesportskim ponašanjem Zvezde s obzirom da kukaju da nije trebalo 5 golova dati na poluvremenu jednoj Fiorentini na prijateljskoj utakmici...

Šta se sve neće ovde pročitati, a ima i onih koji kunu i čekaju da se Zvezdi "nešto" vrati . Koliko mržnje uzgajaju franjevci to je postalo ozbiljna dijagnoza.

Čestitke Zvezdi na prikazanoj igri btw. Umesto da se piše o fudbalu, okupile se frakcije zagorja da komentarišu, pa čovek mora da im odgovori.

Goran Loznica

pre 2 godine

I je li predcednik provozao ekipu sa auto-puta u onom otvorenom autobusu po atletskoj stazi pre početka meča? Zašto na novom zvezdinom dresu nema zaokruži 1?

Bane

pre 2 godine

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.
(Duško Vujošević DV, 26. jul 2023 23:11)

Kako boli covjece...a? Vama izgleda jos nista nije jasno? Pa vi ste ugaseni samo jos neznate

teške paljevine

pre 2 godine

Najjace pojacanje - trener. Sta njemu moze da iskontrira Duljaj koji deluje pocetnicki? Nikad veca razlika u kvalitetu kad su veciti u pitanju.
(Transferissimo, 26. jul 2023 22:46)

Prvo skoči pa onda reci hop... da vas Duljaj ne vrati tamo gde vam je bio mesto za vreme Toleta... Hihihiii

Leka7

pre 2 godine

Golman je priliko izlaska sa Terena( zamena), sa svih Tribina dobio takav Aplauz sa svih Tribina da je to prosto grmelo:)) Mnogo smo zavoleli novog Golmana!

Amin

pre 2 godine

Bravo momci,izginuli ste na terenu da pokazete nasem predsedniku da igrate odlicno.
Ako je iko zasluzan za uspehe on je!
(uaaaa, 26. jul 2023 22:45)


I sta sad? Hos plakat malo?

Mrgud

pre 2 godine

U pravu si ali isto tako da ja tebe pitam zasto se vi raspravljate sa nama u Kosarci posto ste vi u tom slucaju KK Paligrace za Real Madrid ?
(Ivan, 26. jul 2023 21:36)

Ne znam, verovatno nesto u vezi sa tim da vas DECENIJU unsitavamo, da smo prosle sezone opet osvojili vise trofeja od vas, da smo u proslogodisnjim derbijima imali 3-3 i da dok drzava nije Rumenogluu sipala sve pare koje je trazio niste postojali u toj istoj kosarci jace od deset godina, dok smo mi jedini tim vredan pomena u fudbalu duze nego sto pamtis.
(Sabre, 26. jul 2023 22:43)

I ako mogu da dodam, Real su samo u svojim glavama. Crvena Zvezda je donela kosarku u Srbiju, Crvena Zvezda je napravila Partizan (tj osnivac Crvene Zvezde je to morao da uradi) i osim perioda dominacije koji se u analima nase reprezentacije vodi kao "susne godine" kkp nikad nije vezao vise od dve titule po deceniji

....ako smem da dodam....

ZvezdasSrb

pre 2 godine

Zvezda dovede igrace iz Druge lige francuske, ceske lige, danske lige izraela, Spartaka a oni i pored 30 miliona koje zvezda dobije od uefe spominju politiku? pa nas trener se nikad nece zahvaljivati predsedniku amebe grobarske , to radi rumeni

Није исто напоље и унутра

pre 2 godine

Могу ли да се оставе коментари без одговора на њих ? Увек и свугде иста прича.
Разумем одговор на увреду, али не и на мишљење.
Поготово ако су одговори незналачки и неписмени !

ajdetimrsss

pre 2 godine

pa nas trener se nikad nece zahvaljivati predsedniku grobarcici , to radi rumeni
(ajde mrss, 26. jul 2023 23:04)

pa nije ni nas pametni, nego ako ste toliko prihodovali od UEFA zasto pozamljujete od privatne firme pare za porez?

Srdjan

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Za Fiorentinu igra Kabral (20 miliona), zatim hrvatski reprezentativac Brekalo, srpski reprezentativci Jović i Milenković, Ikone (16 miliona), reprezentativac Maroka Amrabat (30 miliona) itd. Tim vredi 270 miliona, Zvezdin vredi manje od 70 miliona. Zvezda je tukla Zenit i Fenerbahče koji vrede po 170 miliona. Jesu ovu prijateljske utakmice, sve to stoji, ali je vidljiv pečat trenera Bahara i naslućuju se dobri rezultati ove sezone u Evropi.

Duško Vujošević DV

pre 2 godine

Kakvi cirkuzanti, prijateljska utakmica a oni glume neku silu.Karma će im se vratiti, samo polako.
(Krcunova družina., 26. jul 2023 22:29)

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.

Goran Loznica

pre 2 godine

Nisam gledao utakmicu. Je li išla muzika u pozadine “dela govore” i predcednik u autobusa bez krova po atletskoj stazi? Pre početka meča? Dresove im je već dao…

Prti

pre 2 godine

75.000.000 akumulirani gubitak
65.000.000 neplaćeni dugovi

a 11.000.000 na pojačanja,

tako može da vodi klub svako od nas. biće tako dok vam lebdi duh
(gladijator, 26. jul 2023 22:37)

A vrednost tima? Ako je vrednost tima na trzistu bar 40m dug moze sutra da se anulira. Na ustrb rezultata i svegs. Neka sreca u zrebu i zima u Evropi i Zvezda ce imati bar tri izlazna transfera oko 10m svaki.

Krcunija

pre 2 godine

Hvala ti predsedniče za ovo divno veče,tvoji smo do smrti.
Delije Sever
(Kaur, 26. jul 2023 21:25)

Citiras Zeljka i Ostoju, a potpisujes Delije.
(as, 26. jul 2023 22:26)

A iznad Terzine fotelje njegova slika.

2CRAZY

pre 2 godine

Pet komada za 25 minuta finalisti lige konferencije, nije lose rodjaci
(Dare_cz, 26. jul 2023 20:34)

Svaka cast inace za igru Zvezde na ovim pripremama, ali kad vec pises takav komentar, treba i napomenuti da su igraci Fiorentine bili ceo dan na aerodromu, da su kasno stigli i da su premoreni, to se jednostavno i videlo na mecu.
Takodje Zvezda je vec uveliko u pripremama, a oni tek pocinju, nisu nesto ni zapeli ili su potcenili Zvezdu, ali budi siguran da ovo nije realan rezultat i da ponove utakmicu, ne bi bila bas ovako ubedljiva pobeda, to je realno, ali kao sto rekoh, svaka cast Zvezdi na igri.

Sa stadiona

pre 2 godine

Bio sam na utakmici. Sve je bilo popunjeno sem juga koji je bio potpuno prazan, dakle kapacitet stadiona minus jug, toliko je navijaca bilo.

Dj

pre 2 godine

Fiorentinini igraci dosli umorni, misle prijateljska utakmica da se nadigravaju, ovi zapeli iz petnih zila, naravno niko ne zamera, ali ova utakmica nije merilo

garda

pre 2 godine

Nije ocekivano ni realno, ali nije ni za podcenjivanje igra Zvezde. Sa vrhunskom desetkom i jos jednim brzim stoperom ovo bi stvarno bio sjajan tim. Mislim da ce iduce godine sa nadogradnjom biti jos puno jaci.

Robert

pre 2 godine

"Fiorentina je u Beograd došla prilično kasno prethodne noći, usred svojih priprema, kada su njenim igračima teške noge, a dočekali su je crveno-beli u punoj brzini, spremni za učešće u Ligi šampiona."

Napokon malo nepristrasnosti u izvestavanju o sportskim podvizima nasih protiv stranaca, pa ne moram da reagujem i vecito trazim objektivnost.

realnost

pre 2 godine

Zvezdi svaka cast.Borbenost,taktika,brzina,stil,presing,odlicno.Ali ljudi moji ne mogu da vjerujem najmanje 300 komentara ultra trivijalnih.Prepucavanja,omalovazavanja,tipa Partizan Zvezda,kakve veze ima Partizan sa ovom utakmicom.Dokle smo dosli kao narod,prije svega kao ljudi ,da se radujemo neuspjehu svog kluba kao da je neki omrazeni strani klub.Strasno ispod svakog nivoa,dotakli smo dno dna.Vidite kako jedan covjek Bahar,moze da uvede novi sistem,a stari sistem se brise.A tako bi kamo puste srece trebalo da se desi i nasem drzavnom sistemu,da se pojavi neko ko ce promeniti sistem,a potpuno nebitno ko ce biti na vlasti.

Sabre

pre 2 godine

U pravu si ali isto tako da ja tebe pitam zasto se vi raspravljate sa nama u Kosarci posto ste vi u tom slucaju KK Paligrace za Real Madrid ?
(Ivan, 26. jul 2023 21:36)

Ne znam, verovatno nesto u vezi sa tim da vas DECENIJU unsitavamo, da smo prosle sezone opet osvojili vise trofeja od vas, da smo u proslogodisnjim derbijima imali 3-3 i da dok drzava nije Rumenogluu sipala sve pare koje je trazio niste postojali u toj istoj kosarci jace od deset godina, dok smo mi jedini tim vredan pomena u fudbalu duze nego sto pamtis.

Sasa

pre 2 godine

ko ovo igra? tanzanija- fiorentina? 3 domaća i 8 stranaca? sramota!
(alan, 26. jul 2023 20:53)


Promašio si. Tanzanija je prvak ABA lige u kosarci. Jedino si pogodio da je sramota.

NoName

pre 2 godine

Fiorentina je u Beograd došla prilično kasno prethodne noći, usred svojih priprema, kada su njenim igračima teške noge, a dočekali su je crveno-beli u punoj brzini, spremni za učešće u Ligi šampiona."

Napokon malo nepristrasnosti u izvestavanju o sportskim podvizima nasih protiv stranaca, pa ne moram da reagujem i vecito trazim objektivnost.
(Robert, 26. jul 2023 22:18)

Koja objektivnost? LŠ počinje za MESEC I PO DANA... I Feneru su bile teške noge, je l da?

Blaster

pre 2 godine

Prijatno iznenadjenje ovaj Bahar, mozda cemo konacno posle 5 godina gledati dobar fudbal nekog naseg kluba.
(Monotonija, 26. jul 2023 21:45)

Nećemo sigurno, al' aj se malo ložimo kako je sve sjajno.

Sremacicar

pre 2 godine

A mi kada se vratimo... padace Anderleht i Njukasl opet, a vas cemo da rastavimo u derbiju. Koliko god jaki vi bili.
(Kontras, 26. jul 2023 21:33)

Istorija i ostvareni, vrhunski rezultati tvog kluba, stoje na tvojoj strani...

Марлоне

pre 2 godine

@ zvezda 8 stranaca u prvih 11,u fudbalu ne smetaju stranci
(nikola, 26. jul 2023 21:21)
Звезда ове године гура три седамнаестогодишњака (Шљивић, Недељковић, Мијатовић) Србина у игру, који имају велики потенцијал да постану репрезентативци А селекције Србије у будућности, а Недељковић можда чак и следеће године, ако буде имао континуитет. Поред тога у Звезди играју млади играчи Митровић и Лучић, који имају потенцијал за репрезентацију. Звездини странци, који су дошли ове године без плаћања одштете клубовима су суви квалитет, од којих је Стаменковић Србин, али игра за Нови Зеланд.
Шта то Партизан ради ове године, осим што доводи половне играче странце, а неће гурнути можда ниједног младог играча Србина у игру. Шта би са познатом партизановом школом, све нестало и истопило се под разним неспособним управама. Били сте за две степенице изнад Звезде прије десет година, сад сте три степенице испод Звезде. Да има још који приватни клуб у Србији, гдје се зна ко шта ради, ви не би били ни пети на табели на крају сезони.

Sajber Nindza

pre 2 godine

Dobro sve izgleda. Ali ne treba se zaletati. Pravo pitanje je da li Glazer, Dragovic i Degenek mogu da organizuju odbranu koja ce da zaustavi npr. jedan City, Bajern, PSG. Onda sa ovim napadacima i imamo neke sanse za remi, cak i pobedu.
Fiorentina sa Jovicem u napadu i nije neko merilo. Bahar je u LS dobio Juventus kod kuce, ali Juventus je igrao jako lose prosle sezone. Sve ostale utakmice je izgubio (poslednje dve sa 5 razlike).
Znaci, samo strpljivo - tek na jesen cemo videti pravo stanje.

gladijator

pre 2 godine

Kakvih 11 miliona na pojacanja, jel ste vi normalni?
(Navijac zvezde, 26. jul 2023 22:48)

u sezoni 23/23...pa sam Terzić to izjavio
izguglaj, XXI vek je

srxs

pre 2 godine

Glupo je da neki ovde pisu da li mozemo da zaustavimo PSZ, Siti, Bajern...Nase je da igramo i iz ovakvih utakmica ne izadjemo ponizeni. Jurimo pobedu protiv ekipe iz 4 sesira i da pokusamo na Marakani da otkinemo neki bod. Nas interesuje nastavak u Le jer mislim da bi ova ekipa tamo daleko dogurala. Fali jedan dobar centralni vezni jer su i Kanga i Kangva tanki...

roger20

pre 2 godine

Svaka cast inace za igru Zvezde na ovim pripremama, ali kad vec pises takav komentar, treba i napomenuti da su igraci Fiorentine bili ceo dan na aerodromu, da su kasno stigli i da su premoreni, to se jednostavno i videlo na mecu.
Takodje Zvezda je vec uveliko u pripremama, a oni tek pocinju, nisu nesto ni zapeli ili su potcenili Zvezdu, ali budi siguran da ovo nije realan rezultat i da ponove utakmicu, ne bi bila bas ovako ubedljiva pobeda, to je realno, ali kao sto rekoh, svaka cast Zvezdi na igri.
(2CRAZY, 26. jul 2023 22:13

sta pricas ti,cemu ovakvi komentari,sve i da su igraci viole iz kafane izasli ponovo se ne bi niko nadao onakvoj igri zvezde u prvom poluvremenu i da li mislis da klub kakav je fjorentina ima luksuza da cak i u pripremnom periodu izgubi utakmicu 5:0 sa tendencijom da bude 7-8???
sve ok,razumem i da ne navijas za zvezdu i da si ovo napisao tek tako ali ponovo,zasto???

Mali Hijavata

pre 2 godine

Posle KK Mozambik imamo i FK Mozambik.
(haha, 26. jul 2023 22:12)

Bez stranaca imamo FK Galatasaraj i KK Fenerbahče, ako ćemo istorijski pošteno:-)

zemunski kej

pre 2 godine

Ovo deluje zastrasujufe. Vidim oprez u komentarima,jeste orijateljska ali ovo je Fiorentina,tim napadacki i jak. Ovaj tim Zvezde bez asova ali borben i fantasticno izgleda iako pojedinacno u Evropi nepoznati. Smekerski potez je sto je zamenio ceo prvi tim,nije u refu da ih ponizavaju i ovo je previse.

Istina

pre 2 godine

Zvezda je pokazala da ovaj tim mnogo može, trener je taj koji je doneo promene na bolje,i sad se vidi kolko smo propustili sa dva " pocetnika segrta" u zadnjih dve god.jedino me brinu naši domaci mladi igrači koji su za LS dosta nezreli što se i večeras videlo.Dakle,ipak stranci kolo vode,prisiljeni smo da se oslanjamo najviše na njih pa me čudi da reporter non stop ponavlja o izuzetnim talentima među Zvezdinom decom,od kako su ušli u zadnjih pola sata nismo od njih puno videli.Napred Zvezdo !!!

as

pre 2 godine

Hvala ti predsedniče za ovo divno veče,tvoji smo do smrti.
Delije Sever
(Kaur, 26. jul 2023 21:25)

Citiras Zeljka i Ostoju, a potpisujes Delije.

zoran

pre 2 godine

Raduje igra Zvezde sa puno trčanja, tempa i mnogo sansi. Drugo poluvreme izmenjen dosta tim tako da opao kvalitet Zvezdine igre.
Ovaj rezultat ne treba da nas uspava i poletimo visoko već treba da ohrabri da radimo jače.
-čitam komentare kako je Zvezda ulozila mnogo u tim
-Kraso, Stamenić, Olajinka su došli kao slobodni igrači.... Kabić, Degenek i Glazer plaćeni za Ada ne znam.... Trener nameće fudbal sa mnogo trčanja. Treba ovom timu napadač odnosno špic..... Raduje igra nekih mladih igrača Lučić mi zanimljiv.... Kabić je isto zanimljiva zalog za budućnost.
-mora da se mnogo trči u modernom fudbalu i to je osnova svega.... Meni prosto nije jasan bio Miloš Milojević imao je dosta vremena određen igrački kvalitet a izgledali su kao rekreativci...od dolaska ništa nije unapredio.
-nije Barak Bahar nikakav genijalac
već samo zna da bez trčanja nema fudbala....ne znam samo zasto nasi treneri forsiraju tu igru sa puno gnjavaze.... Čak po meni i reprezentacija gnjavi loptu

Trajko

pre 2 godine

Lepa pobeda zvezde to je rukopis dobrog trenera ipak prst na čelo svima što porede nas i hrvatski fudbal. U Dinamu od 11 igrača samo su 2 stranca ostalih 9 iz Hrvatske. U Zvezdi 5 stranaca i 1 srbin iz Australije a 5 igrača iz Srbije.

gladijator

pre 2 godine

Звезда ове године гура три седамнаестогодишњака (Шљивић, Недељковић, Мијатовић) Србина у игру, који имају велики потенцијал да постану репрезентативци А селекције Србије у будућности, а Недељковић можда чак и следеће године, ако буде имао континуитет. Поред тога у Звезди играју млади играчи Митровић и Лучић, који имају потенцијал за репрезентацију. Звездини странци, који су дошли ове године без плаћања одштете клубовима су суви квалитет, од којих је Стаменковић Србин, али игра за Нови Зеланд.
Шта то Партизан ради ове године, осим што доводи половне играче странце, а неће гурнути можда ниједног младог играча Србина у игру. Шта би са познатом партизановом школом, све нестало и истопило се под разним неспособним управама. Били сте за две степенице изнад Звезде прије десет година, сад сте три степенице испод Звезčде. Да има још који приватни клуб у Србији, гдје се зна ко шта ради, ви не би били ни пети на табели на крају сезони.
(Марлоне, 26. jul 2023 22:06)

75.000.000 akumulirani gubitak
65.000.000 neplaćeni dugovi

a 11.000.000 na pojačanja,

tako može da vodi klub svako od nas. biće tako dok vam lebdi duh

Navijac zvezde

pre 2 godine

75.000.000 akumulirani gubitak
65.000.000 neplaćeni dugovi

a 11.000.000 na pojačanja,

tako može da vodi klub svako od nas. biće tako dok vam lebdi duh
(gladijator, 26. jul 2023 22:37)

Kakvih 11 miliona na pojacanja, jel ste vi normalni?

navijac Partizana

pre 2 godine

svaka cast, Zvezdi! Uvek sam govorio da je veci klub u fudbalu, bas kao sto je Partizan u kosarci.
U oba slucaja kriterijum su medjunarodni uspesi - lokalna zabokrecina gde se uvek politika mesala ne moze biti merodavna.

Beca

pre 2 godine

A sudija domaći? Neutralno, nema sta, ahahahaha
(mile, 26. jul 2023 21:41)

Hahaha za šta se vi u svojoj nemoći i jadu hvatate... Je l' sudija uticao na rezultat, je l' pravio neke greške? Uskoro počinje prvenstvo, pa ako možete uživajte u vašim utakmicama pa se tamo smejte, a mi ćemo u našim.

Transferissimo

pre 2 godine

Najjace pojacanje - trener. Sta njemu moze da iskontrira Duljaj koji deluje pocetnicki? Nikad veca razlika u kvalitetu kad su veciti u pitanju.

ДЕЛИЈА🔴⚪

pre 2 godine

Из утакмице у утакмицу наш тим расте. Ово је било одлично и неочекивано. Одјекнуће ово у Европи. Бахар их баш затегао. Веома добар одазив навијача и добро навијање. БРАВО ЗВЕЗДО! 👏👏👏

GeOs

pre 2 godine

Stvarno mi nisu jasni navijači Zvezde. Raspravljate se sa navijačima malog kluba. Kao kad bi se raspravljali navijači real madrida i rajo valjekana!
(nemesis, 26. jul 2023 21:23)
a da niste vi mozda taj real,da vam nema predsednika da vam svake godine upumpava svake godine sve vise miliona bez obzira sto imate na stotine promasenih igraca i sve to bez posledica po budzet nebi vi bili ni rajo valjekano a kamoli real.a i ne znam na osnovu cega se vi poredite sa realom,zadnji put ste prosli grupu lige sampiona 1994 godine,pre ce biti da ste tamo neki ludogorec,steaua ili slavia prag kad su bili na vrhuncu ulaganja,onda dinamo zagreb treba da bude brazilska reprezentacija
(nesa80, 26. jul 2023 21:54)

Pa, recimo, poredimo se na osnovu toga sto postiji grupica klubova koji su bili Evropski Sampioni. I ta grupica je bas grupica, samo 23 kluba. I svi oni mogu medhusobno da se porede. E, a ostali, ne mogu sa njima, nikako.

Matori X

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?
(EUFORIJA, 26. jul 2023 20:49)

Ali svi plaćamo TV taksu.
(C i n i k, 26. jul 2023 21:15) # Link komentara

Cuti i placaj da ne dodju one rabadzije iz njihove stranke. Ima da budes vucen za zulufe. Tako da cuti placaj i trpi. Nece jos dugo izdrzi. Pozdrav
(Ivan, 26. jul 2023 21:42)


Da, RTS prenosi zbog gledanosti, neće vsljds vas da prenosi kad vi sami sebe ne možete da gledate.
Nema problema, kao ni KK Partizan, SNS klub sve sa Ostojom na čelu.
A to što svi plaćate 300 din. tv taksu, baš je mnogo ali zato je jeftino onih 3500 din što plaćate Šolaku za Southempon.
Za koje uši, pa vi imate samo duge jezičine i zdrave zube da možete sami sebi da ga odgrizete. I trajaće sve dok ima takvih kao vi.

Mićko

pre 2 godine

On misli da su prava prenosa kad mu Velja da pravo da prenese masinu za mlevenje mesa iz kuce u Ritopeku na stadion JNA.
(Nemanja V., 26. jul 2023 21:39)

pa mašinu mu je i omogućio veliki navijač CZV. Da nije bilo njega, takva bitanga nikad ne bi ušla u klub.

Svako je zvezdi dobar, ko god može da uništi FKP
Znači, nasilje i nasilje, da bi zvezda isplivala, ne biraju se sredstva

instalirao ubicu u FKP, a za ruku dovedo kriminalca sa poternice u svoj klub

seljačka logika

nije džabe Koroman izjavio: jako je degutantno kako cela država favorizuje zvezdu

DUDA

pre 2 godine

Od vremena sampionske generacije- nismo imali raznovrsniji tim ! Bolje reci, dvije izvanredne postave.Jednu ekipu, sasvim konkurentnu na evropskom nivou ! Fizicki jaki, brzi i leprsavi ...Drugu ekipu, prejaku za domace prvenstvo ! Ne treba sumnjati, da ce ovaj sjajni trener - opravdati ocekivanja SVIH NAS !

slavisa

pre 2 godine

Odlicna igra svih malo me razocarao Ado svojom lenoscu dok su svi trcali Ado nije zeleo da potrci i pomogne da se spreci kontra bas me iznenadio dok lucic istrci treci put tamo vamo ovaj stoji i nezeli da mu pomogne u presingu svim momcima cestitke Ivanic igra kao doktor u ovom sistemu koji forsira selektor Bahar a to je presing uz puno trcanja Ivanic je brz igrac odlican tehnicar i odgovara mu ofanzivna postavka neodgovara mu da treba da se branimo ali ako se napada on postaje doktor za fudbal.

franjina druzina

pre 2 godine

Kakvi cirkuzanti, prijateljska utakmica a oni glume neku silu.Karma će im se vratiti, samo polako.
(Krcunova družina., 26. jul 2023 22:29)

vama se vec vratilo

aaaaa

pre 2 godine

@ @aaa
Gde hoćeš, može se igrati i da domaćin daje 3 gola u prvom poluvremenu.. Tako da, namešteno je
(Bane, 26. jul 2023 21:03)
00

Naoisano je 4,nije napisao 3 nego 4

Lupetanje grobarsko

pre 2 godine

kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare... Zvezda igra solidno i sa klincima

Unuk Toma iz Švedske

pre 2 godine

Svaka čast za šansu Zvezdinoj deci i moram priznati da prvi put vidim Zvezdu koja igra presing sve vreme. Bahar je ozbiljan trener i to se već sada da videti. Jedino mi nisu jasna dva igrača. Svi ovi mladi igrači su mi skroz simpatični osim Jovana Mijatovića. Nizak, spor, ne igra glavom, ne ume da zadrži loptu, konstantno gubi duele, tehnički slab, neko će reći ima 17 godina, da ali je neverovatno da ne pokazuje bukvalno nijedan kvalitet... Drugi je Azarovi koji izgleda i deluje kao da je zalutao u fudbal, definitivno igrač svetlosnim godinama daleko od lige šampiona... Ovo je mišljenje na osnovu predhodne sezone a ne samo ovog meča. Hvala Baharu što konačno gledamo dobar fudbal.

valter manjifiko

pre 2 godine

#veliki strumf

Evo upravo si bio u kadru na TV.
U 66. minutu si snimljen. Sediš, kucaš kilometarske komentare, kao i na svaku vest na b92 portalu i pevaš - ko ne skače taj je Šiptar.

kentaur

pre 2 godine

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.
(nssrbin, 26. jul 2023 21:27)

Ne znam što gledaš i komentarišeš ako te ovo uzrujava.

Ivan

pre 2 godine

Zvezdi na prijateljsku utakmicu dodje vise nego FKP za dve sezone...
(One night in May, 26. jul 2023 21:06) # Link komentara

S'obzirom koliko se ulaze u FK czv i pored duga od sad vec preko 90 miliona a koliko se ne ulaze u FK Partizan to je do nekle i normalno?

vuk

pre 2 godine

Видим да су гробари у шоку немогу да верују да звезда има машинерију. Чека и вас гробари једна седмица у дербију
(zdravko, 26. jul 2023 21:05)

Pamti se sedmica ,a?

macconi

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put
(aaauuu breee, 26. jul 2023 20:35)

Ma dosli su sa ekipom iz vrtića...i ne treba da se palite zato sto klub za koji ti navijas da pobedi Fiorentinu sa 1:0 u prijateljskoj utakmici ,to bi bila jedna od najvecih pobeda u istoriji...Zvezda vodi 5:0,pa se ne lozimo...pobedjivali smo i mnogo vece klubove

nerOn

pre 2 godine

Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41)

Кажи ми само колико се глупо сад осећаш од 1 до 100 ?

Igor

pre 2 godine

Neigra se liga sampiona sad javili zvezda je sampion.Niti jedna jaka evropska ekipa neigra ovako prijateljske utakmice svi skrivaju karte jedino ovi nasi igraju ko da im zivot od toga zavisi procitace vas a onda znate sta sledi.

Svasta..

pre 2 godine

Bice dobro da neko ne odapne kod fiorentine. Likovi dosli direktno sa letovanja da igraju mec.
(lepotica, 26. jul 2023 21:12) # Link komentara

jeste, ja danas doleteo sa Milenkovicem, veli samo da sletimo pre mraka da obidje humsku

dexim

pre 2 godine

kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare... Zvezda igra solidno i sa klincima

Nemanja V.

pre 2 godine

dug 76 miliona..treba vratiti..pa se namesta..kvota na 4+ prvo poluvreme 15 kvota..samo kazem…
(Jezuita, 26. jul 2023 20:51)

Koliko si uplatio, sada si verovatno bogat čovek.
Samo kažem... Koliko je tebi loše, ali to ne možeš da shvatiš.
(Simbad, 26. jul 2023 21:00)

Uplatio je on sve na njegovog Izaijaha i izgubio,nema vise ni dinara verovatno i net krade od komsije.Zex provaljen si iako menjas nikove IP adresa ti je ista.

da se prekrstim

pre 2 godine

Kakve gluposti i zlonamerni navijaci jsd-a, Prosečna plata stranca u zvezdi je 600.000 evra u fiorentini je je prosek oko 3 miliona ...

lary ptica

pre 2 godine

vreme je za iskorak u evropi,trece mesto u grupi i neki lep rezultat u le...inace,tako to radi Zvezda,bitna je evropa i uvek je bila.. mi sada imamo logistiku i licno ne bezim od toga...oni kada su imali sve i njihovu cuvenu dominaciju,bilo je bitno samo da su ispred Zvezde,evropa...ako nesto kljucnu kljucnu,samo je bilo bitno biti ispred Zvezde,i ne brinite braco grobari,sve ce biti ok,dobijate basket,imacete par vrhunskih pojacanja ovih dana,bicete srecni!

Nemanja V.

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

I ja se cudim sto nema Batistute i Kijeze

MilanB

pre 2 godine

Kako vas nije sramota prenosite prijateljsku utakmicu, šta god da kažem cenura mi ne gine....Kao što kaže Duško Radović NIJE LAKO, ALI JE UVEK LEPO NAVIJATI ZA PARTIZAN!!! MI NAVIJAMO ZA PARTIZAN, PRE SVEGA ZATO ŠTO GA VOLIMO, A TEK ONDA ZATO ŠTO JE NAJBOLJI!!!
(vanbujten, 26. jul 2023 20:41)

Pa gde ste onda na stadionu ako volite klub i kada nije najbolji?Sta radite na komentarima vezanim za zvezdinu utakmicu?Ubise vas bre kompleksi...
(Realno, 26. jul 2023 20:55)

Pa lepo je covek rekao. Bice na stadionu kara Partizan bude najbolji.

Napred Zvezdo

pre 2 godine

Odusevili su me ovi Zvezdini klinci sto su usli u drugom poluvremenu.Ozbiljan potencijal tu ima i ja sam oduševljen kakvu je selekciju napravio Bahar

dexim

pre 2 godine

kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare... Zvezda igra solidno i sa klincima

nosurrender

pre 2 godine

Lozione jedne prosle godine ste bili poslednji u grupi, niste prezimili za razliku od Partizana.
(haha, 26. jul 2023 20:50)

U tome i jeste poenta komentara, jedina godina kad smo bili poslednji, tj nismo prošli grupu LE, a isto tako finalisti takmičenja koje ste prezimili smo dali 5 komada za 30 minuta i mogli smo još bar 3 za poluvreme.
Neka je i prijateljska, koliko klubova čak i u prijateljskoj je dalo nekom klubu iz liga petice 5 golova za poluvreme ?
Pogotovo kad se uzme u obzir iz koje lige mi dolazimo.

haha

pre 2 godine

Je l bitno u fudbalu kolko stranaca ima klub ili to samo za košarku važi? ?
(op, 26. jul 2023 21:15)

Od ove sezone ni u kosarci ne vazi.

kukulele

pre 2 godine

"Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put"

E, pa jeste merilo. Nisu tek poceli pripreme, to ti je prva laz, nisu dosli sa B postavom, druga laz. 7 njih iz pocetnog sastava su vecinom igrali u pocetnih 11 prosle sezone: golman Terraciano, Dodo, Biraghi i Quarta u odbrani, Bonaventura, Ikone i Mandragora u sredini, trojica su vecinom bili rezervisti a Sabiri je dosao iz Sampdorie.

Ivan

pre 2 godine

Stvarno mi nisu jasni navijači Zvezde. Raspravljate se sa navijačima malog kluba. Kao kad bi se raspravljali navijači real madrida i rajo valjekana!
(nemesis, 26. jul 2023 21:23) # Link komentara

U pravu si ali isto tako da ja tebe pitam zasto se vi raspravljate sa nama u Kosarci posto ste vi u tom slucaju KK Paligrace za Real Madrid ?

Stojan

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
nislija s merak
Pa da mozemo da uzivamo svi gledaj i uzivaj, ovakav fudbal neces gledati

Milunka Malina

pre 2 godine

@alan Ahahaha zamisli ne mozes da igras domace prvenstvo i da registrujes ekipu za Kosarkasku ligu Srbije jer nemas dovoljno domacih igraca, a navijaci ti prozivaju druge ahahahaha pa placiteee

nemesis

pre 2 godine

Stvarno mi nisu jasni navijači Zvezde. Raspravljate se sa navijačima malog kluba. Kao kad bi se raspravljali navijači real madrida i rajo valjekana!

nssrbin

pre 2 godine

krece cirkus zvani hleba i igara za ovaj priglupi narod.
(nssrbin, 26. jul 2023 20:00)

Ovde si izgleda samo ti priglup.
(Sremac, 26. jul 2023 20:40)

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.

Kontras

pre 2 godine

@ lary ptica

Covece, imate logistiku, mega jak tim, kupujete skoro kao Atletiko Madrid, imate 8 stranaca od 11 u ekipi, pobedjujete sa 5:0 u prijateljskoj Fiorentinu...

a ti se bavis Partizanom.

Uzivaj. Meni ne smeta jaka Zvezda dok se namerno ne urusava moj Partizan.

A mi kada se vratimo... padace Anderleht i Njukasl opet, a vas cemo da rastavimo u derbiju. Koliko god jaki vi bili.

Шид у срцу.

pre 2 godine

Најлепши минут утакмице је 60-ти. Улазак Звездине деце. Срце ми је пуно !!!

zoran

pre 2 godine

Prijateljska je utakmica i rezultat nije u prvom planu nije ni bitan ali raduje igra Zvezde....
Raduje igra sa mnogo trčanja,brze transformacije i stvaranja šansi...
Pored 5 golova bila je stativa, sam Olajinka pred golmanom a Mitrovićev sut raduje igra....
Igra Zvezde je bila dobra.

Nenad

pre 2 godine

@Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)
Dobili ste na poklon stadion JNA a ko je kriv da ste i na to uzeli hipoteku država ili vaša uprava????

?

pre 2 godine

Е то су кахонес, убациш 5 играча од 18 година. То до сада нисмо имали прилике да видимо чак ни у пријатељским.

C i n i k

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?
(EUFORIJA, 26. jul 2023 20:49)

Ali svi plaćamo TV taksu.

2CRAZY

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

Ono kad vas kompleksi biju...

Tole se vraca da opet ukopa srpski fudbal

pre 2 godine

"Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)"

Ne brini sinovac, kad vec nemamo struje na JNA, skupicu ja od 800 frakcija, vas 30000, svakom sveću u ruku, pa će da bude svetla za prenos.

Ivan

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?
(EUFORIJA, 26. jul 2023 20:49)

Ali svi plaćamo TV taksu.
(C i n i k, 26. jul 2023 21:15) # Link komentara

Cuti i placaj da ne dodju one rabadzije iz njihove stranke. Ima da budes vucen za zulufe. Tako da cuti placaj i trpi. Nece jos dugo izdrzi. Pozdrav

Simbad

pre 2 godine

dug 76 miliona..treba vratiti..pa se namesta..kvota na 4+ prvo poluvreme 15 kvota..samo kazem…
(Jezuita, 26. jul 2023 20:51)

Koliko si uplatio, sada si verovatno bogat čovek.
Samo kažem... Koliko je tebi loše, ali to ne možeš da shvatiš.

Iggy

pre 2 godine

Au Luka Joviću u kakvu crnu rupu si upao jadna ti majka! Bolje da si u Realu klupu ispred stadiona grejao za masnu platu nego što si na ove grane spao! U isvesnim trenucima pomislim da Zvezda igra protiv Fljamurtarija a ne Fiorentine!

zdravko

pre 2 godine

Видим да су гробари у шоку немогу да верују да звезда има машинерију. Чека и вас гробари једна седмица у дербију

Navijac zvezde

pre 2 godine

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.
(nssrbin, 26. jul 2023 21:27)

po komentaru ti izgleda nisi završio srednju školu.

Lajavi krelac

pre 2 godine

Za ove što pitaju zašto RTS prenosi. Ukoliko ne znate, RTS sredom prenosi utakmice Lige Šampiona. Moraju i oni da se pripremaju kao i Zvezda.

Samo pitam

pre 2 godine

krece cirkus zvani hleba i igara za ovaj priglupi narod.
(nssrbin, 26. jul 2023 20:00)

Ovde si izgleda samo ti priglup.
(Sremac, 26. jul 2023 20:40)

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.
(nssrbin, 26. jul 2023 21:27)
Ok jeste. A jel si donirao novac od tih 200 eura Ostoji i šta si uralao u Areni

BRE

pre 2 godine

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

To je Arena, ako nisi znao. Dakle zatvoreni tip, pun kapacitet dvorane se ispuni po 5 puta vecoj ceni.

boki

pre 2 godine

nikako grobari da svate..nije stvar u ulaganju vec u upravi..grobari imaji lopove..prvi je partizan usao u ls I igrao kup uefa pa te pare pametno da uloze oni se nakrali..sada I'm kriva zvezda,ustvari svi drugi pa I drzava samo njihovi mezimci ne..I terza krade ali nestani radi..

Zvezdaš iz Hrvatske

pre 2 godine

Opet na temi evropskog i svjetskog prvaka, komentari psihoze štovatelja stanovite crnobele udruge građana. Od kraja toletove tiranije klub im je 404 not found, navijačke frakcije su im 404 not found, komentari su im 404 not found... izgubljeni 100% found.

Nemanja V.

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube zato se i prenosi, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..
(grobarsko lupetalo, 26. jul 2023 20:52)

Šta objašnjavaš nekom ko kada ustane počinje da mrzi i za sve mu neko drugi kriv. On misliš da zna šta su prava prenosa.
(Simbad, 26. jul 2023 20:58)

On misli da su prava prenosa kad mu Velja da pravo da prenese masinu za mlevenje mesa iz kuce u Ritopeku na stadion JNA.

Sergio

pre 2 godine

@(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)
Igramo u 20h na prvom programu, zato što neki drugi nemaju struju da igraju u večernjem terminu. I zato što su ti drugi toliko nebitni da ih nema ni 100 gledalaca na stadionu

buc

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna

dovla

pre 2 godine

Uf, sta znaci dobar golman. Voleo sam Borjana, i dalje je za mene legenda kluba i rado viđeno lice.. ali ovaj decko je trenutno mnogo bolji.

Zoka

pre 2 godine

Auuu kakva dominacija, ove godine Zvezda će biti najveće iznenađenje Lige Šampiona, ako se sve poklopi kako treba idemo bar do polufinala bre ! ZVEZDA !

Leogane

pre 2 godine

@Napisacu nesto sto ce zvucati kao jeres i verovatno ce mi vecina izlupati minuse, ali… Terza je nas Mamic. Posto u nasoj zemlji vlada veoma pozitivno misljenje o Mamicu, a u Hrvatskoj izrazito negativno, e tako za Terzu vazi ovde. Pricam o Zvezdinim navijacima, za ove druge me bas briga.
Dakle, od dolaska Terze 2014. mi smo uzeli 8 od 10 prvenstava, poslednjih 6 za redom. Toliko dominantno da je Partizan na kolenima, kao i taj Hajduk od raspada Jugoslavije. Ja mislim da se Partizan nece vratiti minimum sledecih 5 godina. Pre te 2014, Zvezda je titulu osvojila 2007! U Evropi smo postali redovni ucesnici, padala su velika imena ala Liverpul, Liga Evrope nam je vec standard. Sada imamo ozbiljnu ekipu, mozemo da dovedemo i najbolje srpske igrace, pokupili smo sve mlade talente u zemlji, dovode se sve kvalitetniji stranci.. Da li ima mahinacijama u transferima? Verovatno, kao i u slucaju pomenutog Mamica, koji je i menadzer i predsednik kluba.
Bio mi simpatican ili ne, sa ovakvom ili onakvom pozadinom, Terza je napravio najjaci klub u ovom delu Evrope i moram da kazem da prvi put prosle sezone, kada je bilo sanse da ih izvucemo, nisam strepio da cemo da se obrukamo protiv Dinama i zeleo sam da ih izvucemo. Za nasu zemlju koja je fudbalska peta liga, uspesi koje Zvezda pravi u Evropi su fenomenalni, a u Srbiji nas dugo dugo Partizan nece pomeriti sa prvog mesta. Tako da nikada necu rec reci protiv njega, a svaka prozivka je od onih kojima je klub doveden do gasenja zbog nase dominacije.
(astronaut, 26. jul 2023 20:49)

- Данас сви имају ботове.

Klaxon

pre 2 godine

@Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

Joj druze kako ja osecam tvoju bol i strah u ovom komentaru...

Klaxon

pre 2 godine

@Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41)

Hahahaha, kad ono lagana 3 komada u mrezi Fiorentine za manje od 15 minuta, hahahahahaha

veliki strumf

pre 2 godine

Поздрав са Истока Маракане где је сјајна атмосфера. Сви су у чуду шта ово гледамо. Какво трчање, пресинг, брзина… Красо мајстор какав дуго није виђен. Какви мајсторски потези. Како се само Олајинка креће… Пресинг, напад, дугачак корак, брзина, кретање и откривање невероватно… Оваквпг нападача никад имали нисмо. Два комада и још две одличне шансе против италијанског тима за једно полувреме. Али Иванић… шта је ово… па он је данас претрчао више него за целу прошлу сезону. Други играч, види се да су страшан трио он, Красо и Олајинка. И у сваком мечу дају голове. Букари као метак, сваки контакт са лоптом опасност. Кад кренемо напред то делује застрашујуће. Стаменић ибра тесан на средини, таквог задњег везног никад нисмо имали. И коначно Глазер - сјајан на голу. На Мари врхунски угођај, уживање. Биће ово сезона за памћење.

EUFORIJA

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar
(walter, 26. jul 2023 20:27)

Pamtimo da places i da ces se ove godine silno isplakati.

Simbad

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube zato se i prenosi, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..
(grobarsko lupetalo, 26. jul 2023 20:52)

Šta objašnjavaš nekom ko kada ustane počinje da mrzi i za sve mu neko drugi kriv. On misliš da zna šta su prava prenosa.

Sasa

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Da se Srbi vesele. Vi ostali predjite 2 sata na drugi program.
P.S bice Mileva posle utakmice , nemoj da kukas

aaaaa

pre 2 godine

@ dug 76 miliona..treba vratiti..pa se namesta..kvota na 4+ prvo poluvreme 15 kvota..samo kazem…
(Jezuita, 26. jul 2023 20:51)
00
Gde ima da se igra 4+ prvo poluvreme?

Neo@

pre 2 godine

Terza se hvali da je Zvezda dobila ponudu od 5 miliona za jednog igrača od 30 godina, a Ivanić, igrač o kome se verovatno radi, pokazuje svoje majstorije protiv jednog kluba Serije A.
A takvi igrači nisu ispod 15 miliona u Italiji. Pa jel' za pohvalu Terzo, jel' za pohvalu?!
Ceni malo više igrače i tim čiji si predsednik!

Aco_Braco

pre 2 godine

Uvek tako pocne a ih grala reprezentacija ili zvezda velike nade bla bka bla posle izadje izjava nisam znao da su umorni i slicno.

susiNnakak

pre 2 godine

Napisacu nesto sto ce zvucati kao jeres i verovatno ce mi vecina izlupati minuse, ali… Terza je nas Mamic. Posto u nasoj zemlji vlada veoma pozitivno misljenje o Mamicu, a u Hrvatskoj izrazito negativno, e tako za Terzu vazi ovde. Pricam o Zvezdinim navijacima, za ove druge me bas briga.
Dakle, od dolaska Terze 2014. mi smo uzeli 8 od 10 prvenstava, poslednjih 6 za redom. Toliko dominantno da je Partizan na kolenima, kao i taj Hajduk od raspada Jugoslavije. Ja mislim da se Partizan nece vratiti minimum sledecih 5 godina. Pre te 2014, Zvezda je titulu osvojila 2007! U Evropi smo postali redovni ucesnici, padala su velika imena ala Liverpul, Liga Evrope nam je vec standard. Sada imamo ozbiljnu ekipu, mozemo da dovedemo i najbolje srpske igrace, pokupili smo sve mlade talente u zemlji, dovode se sve kvalitetniji stranci.. Da li ima mahinacijama u transferima? Verovatno, kao i u slucaju pomenutog Mamica, koji je i menadzer i predsednik kluba.
Bio mi simpatican ili ne, sa ovakvom ili onakvom pozadinom, Terza je napravio najjaci klub u ovom delu Evrope i moram da kazem da prvi put prosle sezone, kada je bilo sanse da ih izvucemo, nisam strepio da cemo da se obrukamo protiv Dinama i zeleo sam da ih izvucemo. Za nasu zemlju koja je fudbalska peta liga, uspesi koje Zvezda pravi u Evropi su fenomenalni, a u Srbiji nas dugo dugo Partizan nece pomeriti sa prvog mesta. Tako da nikada necu rec reci protiv njega, a svaka prozivka je od onih kojima je klub doveden do gasenja zbog nase dominacije.
(astronaut, 26. jul 2023 20:49)


Od dolaska Terze? Terze? Jesi li siguran da nisi mozda nego drugo ime hteo da napises? Tako kako vodi Terza mogu moja i tvoja baba. Dovode se igraci na kilo, znaci 500 igraca je proslo od 2014, da li ti znas u ozbiljnom klubu da ima toliko promasenih transfera kakve bi posledice bile po klub? Koji je prosek navijaca u prvenstvu? Koliki je bio pre 2014? Kazes napredovalo se? Talenti? Lako je pokupiti sve talente i imas monopol i svi klubovi su podredjeni tebi. Koliko se igraca stvorilo? Koji je najveci transfer izlazni a koliko je ukupno bilo ulaznih? Na platnom spisku bilo po 60 igraca. Odakle? Od ulaznica da nije? Druze ovo je zabava za najvece biracko telo, znaci jednom klubu je podredjeno, jednoj stranci, samo da zaboravite na stanje u zemlji radi hleba i igara i radi gledanja 9 od 12 osoba koje su stranci koji su na terenu (postava+trener), bukvalno kupljena igracka da se zanimate.

Hahahahahaha

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Pa vidim da jako pratis fudbal, hahahahha.

Sabre

pre 2 godine

Seljacki klub,pozoves ljude u goste na prijsteljsku utakmicu i onda navalis kao sivonja,odlike malih klubova.
(Aleksa, 26. jul 2023 20:30)

Prava odlika malog kluba je da ima navijace koji vise ne idu da ga prate ali su zato tu da isprate i prijateljske utakmice rivala (uslovno receno rivala) i kad ne znaju sta ce drugo od muke onda pokusavaju ovakve prozivke.

tomba

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Steaua?
(Ja, 26. jul 2023 20:46)

Odmah iza nas. Bili prvaci Evrope ali ne i sveta.

808

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put
(aaauuu breee, 26. jul 2023 20:35)

Njima sezona počinje u avgustu. Tako da nisu na početku priprema nikako.

kafa s ukusom slobode

pre 2 godine

Fjorentina tek pocela pripreme…
U formu se ulazi postepeno..
Lepo je sve to
Ali ajde da sacekamo Ligu Sampiona pa da vidimo rezultat.

Lucifer

pre 2 godine

ovo mora da je Vučić upalio Harp, onda SNS obeležja na Zvezdinom dresu hipnotišu igrače Fiorentine + Fiorentina još nije prošla pripreme a ako nije ni to objasniće vam kolega Pantić posle da vam olakša muke.

koshke1977

pre 2 godine

gledam utakmicu,gledam u telefon i ne znam sta da napisem.Kao navijac sam srecan i ponosan kako izgledamo kao tim.Trenutni rezultat nije realan i pravi odnos na terenu. Vise od rezultata me raduje odlicna igra.Transformacija iz odbrane u napad je na nivou recimo Sevilje pa onda pritisak na loptu od suparnickog gola.Ma fenomenalno izgledamo.Nadam se dobrom rezultatu u LS i trecem mestu u grupi

Realno

pre 2 godine

Kako vas nije sramota prenosite prijateljsku utakmicu, šta god da kažem cenura mi ne gine....Kao što kaže Duško Radović NIJE LAKO, ALI JE UVEK LEPO NAVIJATI ZA PARTIZAN!!! MI NAVIJAMO ZA PARTIZAN, PRE SVEGA ZATO ŠTO GA VOLIMO, A TEK ONDA ZATO ŠTO JE NAJBOLJI!!!
(vanbujten, 26. jul 2023 20:41)

Pa gde ste onda na stadionu ako volite klub i kada nije najbolji?Sta radite na komentarima vezanim za zvezdinu utakmicu?Ubise vas bre kompleksi...

Simba

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Ja ne zelim nista da komentarisem,ja cekam tvoj komentar.. Nema vesti gde tebe nema, nema ono u sta se ti ne razumes.. Dosadan si vise, ali stvarno

zanimnjivo123

pre 2 godine

Ma nek prokosnjava Cair
Neka se na Cika Daci igra po danu jer nema reflektora
neka se u hunskoj gasi struja
Daj afrikance i teraj 80.000.000 duga
Za to vreme Dinamomprodaje za 25.000.000
Hleba i igara
Jedan tim jedan narod jedan vodja

marko

pre 2 godine

Vise me raduje zelja, igra i kretanje igraca na terenu od rezultata. Gosti su danas stigli nisu se ni posteno odmorili, nama je ovo poslednja provera pred pocetak prvenstva, dok su oni uveliko u treningu! Za sada ovo izgleda odlicno, videcemo kada krenu zvanicne utakmice.

haha

pre 2 godine

Zbog toga što je Zvezda direktni učesnik fudbalske Lige Šampiona, da pokažu narodu razliku izmedju redovnog učesnika LE/LŠ i finaliste kupa Marinka Rokvića gde neki jedva grupu prodju.
(nosurrender, 26. jul 2023 20:45)


Lozione jedne prosle godine ste bili poslednji u grupi, niste prezimili za razliku od Partizana.

qr810

pre 2 godine

Ni Schalke 1941-e ne bi prenosili u udarnom terminu na prvom državnom programu dok igra prijateljsku utakmicu.
(Istok, 26. jul 2023 18:57)



Pa malo i vi Crno beli da gledate fudbala, kad vas već nema na onom armijskom pašnjaku.

zex

pre 2 godine

Mladen CG, 26. jul 2023 20:29
Nije on ništa preporodio, dovedana su pojačanja i trenutno se uprava ne meša u sastav ekipe.Deki nije mogao da skloni Srnica,Gobeljica, Borjana.Nije imao ovakve napadače.Odlično je rešenje kada imaš brza krila koja igraju i beka i krilo a za to je potreban kvalitet.Druga stvar, više stranaca znači bolji mentalitet jer mi Srbi nemamo taj mentalitet.Fiorentina nikada nije primila 5komada za 20minuta, koji god sastav da je izvela, to je ekipa serije a ali Zvezda je mnogo brža i kvalitetnija.Naše ekipe su podcenjene.

Transferissimo

pre 2 godine

Jao, pa sta cemo s Zocom i Partizanom, evropskim hitom, ako ovaj Jevrej sklopi na kraju fudbalsku masinu?! Svi ce da zaborave krcatu Arenu i instituciju, krcata Marakana ipak izgleda impresivnije.

Tihi bez Prleta

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Nisi čuo za Biragia, Bonaventuru, Mandragoru, Ikonea, Dodoa...?

A, da ti samo pratiš košarku

EUFORIJA

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put
(aaauuu breee, 26. jul 2023 20:35)

Kakva B postava, samo Milenkovic i Kabral su im na klupi, ostali su svi poceli utakmicu.

Sabre

pre 2 godine

Ljudi moji kakve su MAJSTORCINE ovaj Olajinka i Kraso, pa ovo je neverovatno. Realno kada bi mogli da ih zadrzimo ko Bena (sto je bukvalno nemoguce) lagano bi se tukli ko ce biti najbolji Zvezdin stranac, vec sad se vidi.

Jesu pripreme, jeste Viola dosla prijateljski a mi da ih ubijemo, ali i dalje je fascinantno sta je Bahar od Zvezde napravio za ovako kratko vreme. Daj boze da dobijemo makar jedan sranje tim u grupi ili da se bolje izrazim da izbegnemo situaciju gde se borimo sa nekim azdajama i onda budemo drugi i onda idemo na Siti ili tako nesto, jer, realno, ovaj Zvezdin tim ima potencijal za ozbiljne domete u LE, samo da nas ne ukanali LS zreb i zavrsavamo godinu u Evropi...

Gossa placa Zeljko 89

pre 2 godine

Neverovatno kako brzo igramo. Kakva tranzicija, ideja i realizacija u zavrsnici. Ok, prijateljska utakmica sve to stoji. Ali sada se vidi ni da pobede protiv Zenita, Fenera i osvojen turnir u Rusiji nije nikakva slucajnost. Barak je postavio ekipu kako treba da izgleda Zvezda stalno s kim god da igra. Pas napred, agresivnost, presing i to sve po cenu greske je kako zelim uvek da igramo. Bravo Zvezdo. Ovo izgleda fenomenalno za sad.

Vlajko

pre 2 godine

Šta je bre ovo ne mogu da verujem ,Fiorentina samo staticari,ko trening utakmica za Zvezdu

da li je ovo prava slika?

ako je tako imamo čemu da se nadamo u LŠ.

da se ipak ne obrukano

nosurrender

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Inače 9 igrača je standardnih, ove ekipe koja je finalista takmičenja u kojem se vi hvalite da prolazite grupu a eto Zvezda zadnja bila jedne godine u LE.
5-0 za 30 min, pa taman igrali i sa petlićima.

djoka

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

pa zar nije fiorentina iz lige konfekcije?

Milan

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

U pravu si, ovo je za 18+

Mirjana

pre 2 godine

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Steaua?
(Ja, 26. jul 2023 20:46)

Šta Steaua? Ima jedan KEŠ i to je sve.Zvezda finale kupa UEFA, dva puta polufinale KEŠ i prvak sveta

Hahahahahaha

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

Ti se nasekirao zbog radio Mileve?

objektivno

pre 2 godine

Da li posle ove igre ima jos neki bezveznjakovic kome nije jasno zbog cega ne igra Kanga? Do 20. minuta on bi vec lezao na terenu iscrpljen...za to vreme bi vratio loptu nazad najmanje 5 puta i sigurno napravio jos 2 kiksa na svojoj polovini...

Mirjana

pre 2 godine

Fiore igra sa trecim timom i propalim Jovicem koji ce da spakuje dva komada Zvezdi slucajno.
(NR, 26. jul 2023 19:09)

Ma jok došli sa omladincima.Kakva kompleks navijača tima koji nema struju na stadionu a ima Severinu

Vec vidjeno

pre 2 godine

Kamerunci sve šta je ovo ...
(Milan, 26. jul
Snima se trijumf volje. Klinci na centru masu barjacima i Leni Rifenstal bi pozavidela.

Sića

pre 2 godine

Franjevački glodari u magnovenju.
Oprostite im.
Nemoj da čitate njihove komentare, zaboleće vas glava od ljudske, valjda ljudske gluposti.

Bravo za odnos prema dresu, još Degenek da se uigra i Dragović kada bude zdrav i odmoran u timu.
Samo da budu svi zdravi i još jedan napadač i jedan u odbrani, duga je liga, mnogo je kvalitetna Liga šampiona. Prodali smo Erakovića za 7 miliona eura, a obeštećenje platili samo za golmana i Ada, sve zajedno milion eura. Dalje neću komentarisati.

....

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.

FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Nema ni 20 000 ljudi,da ste najveci to stoji, ali u namestanju. E moj ti, ne mozete Partizan da pobedite a vec letite.

walter

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar

anonimus

pre 2 godine

Prenos u udarnom terminu. 20000 navijaca na prijateljskoj utakmici. Pune drugi tim Fiorentine sa komentarom "spremni za LŠ", a Viola je videla nije niti je kalibar timova koji igraju LŠ. Nema nama spasa kao naciji...

Est

pre 2 godine

Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41) # Link komentara

Eee zato ti navijas za partizan.
Trenutno je 5 0 za nas

Zlooba

pre 2 godine

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

Zato ti kao "veliki" navijač velikog kluba pominješ neke male klubove. Kakav klinac.
Realno Zvezda ima neuporedivo bolje navijače u fudbalu, ali isto tako Partizan ima u košarci, i to je tako, jer 20000 ljudi na košarkaškom meču, je ozbiljan broj..

aaauuu breee

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put

anica velickovic

pre 2 godine

Pa naravno da ce imati svi klubovi savrsene uslove ipak nismo bilo kakav klub...zvucno smo ime. Stadion je zaista prelep. Cestitam igranje Lige Sampiona i svaki mec je prilika za ove momke kojima je srce puno žara..vidi se iako je prijateljska utakmica.

vojme oca

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..

aaaaa

pre 2 godine

@ Fiore igra sa trecim timom i propalim Jovicem koji ce da spakuje dva komada Zvezdi slucajno.
(NR, 26. jul 2023 19:09)

Ikone,binaventura,jovic su treca postava?

nosurrender

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

Zbog toga što je Zvezda direktni učesnik fudbalske Lige Šampiona, da pokažu narodu razliku izmedju redovnog učesnika LE/LŠ i finaliste kupa Marinka Rokvića gde neki jedva grupu prodju.

Xman

pre 2 godine

Ja ne zelim nista da komentarisem,ja cekam tvoj komentar.. Nema vesti gde tebe nema, nema ono u sta se ti ne razumes.. Dosadan si vise, ali stvarno
(Simba, 26. jul 2023 20:17)Bot. Idemo dalje.

Mladen CG

pre 2 godine

Početak ovog meča a i tekuće sezone je poput najljepšeg sna; da li iko može da predvidi domete ovog sastava prvaka Srbije, koji je , prosto preporodio, Barak Bahar! Fudbaleri Fiorentine u prvih 25 minuta ovog meča prolaze kroz nešto o čemu će se pisati u sportskim krugovima u cijeloj Evropi! Već je 5:0, a biće ubjedljivije, bez ikakve sumnje!

Aca

pre 2 godine

Seljacki klub,pozoves ljude u goste na prijsteljsku utakmicu i onda navalis kao sivonja,odlike malih klubova.
(Aleksa, 26. jul 2023 20:30)

Čekaj, zar niste pričali da će Fiorentina da nam pokaže gde nam je mesto? A kad već nisu, jesmo li trebali da namerno promašujemo, ili šutiramo u aut?

C i n i k

pre 2 godine

Jel vidite kad je hladno pa ne izađu na splavove kako može da se igra? A kako čujem od druga i splavovi će uskoro biti uklonjeni.
Smeši nam se titula prvaka evrope i sveta ako tako bude.

Aaaa

pre 2 godine

Na zalost ovi pozadi nisu za zvezdu. Mijailović je tesko drvo. Daj boze da gresim , ali meni on lici na Gobelju. On ce u svakoj ozbiljnijoj utakmici da dobije crveni karton. O Rodicu ne treba trošiti reci. Vec 5 godina dokazuje da nije za zvezdu. Ovo ostalo je potpuno perfektno.

haha

pre 2 godine

expresna petarda buhahahahaa pa sta ste mislili nije ovo empoli ili lecce neko zvezda rodjaci
(linoes, 26. jul 2023 20:32)

Kakve lozione a prijateljska utakmica

Perin Pelen

pre 2 godine

Po meni je Milenković najveći krivac za dva gola protiv Kameruna. Onako kasniti na ofsajd je amaterski. Najveće razočarenje mi je njegova igra, mislio sam biće novi Vidić ...

Leogane

pre 2 godine

@35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

- Уживај у фудбалу легендо и немој мешати бабе и жабе!

П.С. - Колико треба да буде људи у хали од 20.000 места? 50.000?

Mikii

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar
(walter, 26. jul 2023 20:27)

Dečak, da ti ko partizanovac nešto kažem: Ne sviraj onoj stvari, života ti.

Ja

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Steaua?

ObradovicZeljko

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Ono kad igra tvoj tim pripremnu utakmicu sa jakim italijanskim timom, a tebi u glavi samo jedan drugi klub...

ДЕЛИЈА🔴⚪

pre 2 godine

Рече ми суграђанин прије утакмице:"једно пет комада ћете добити." Једва чекам да се видимо сутра. Гази Звездо, нема стајања.

grobarsko lupetalo

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube zato se i prenosi, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..

Matori X

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

Zato što smo mi tako hteli! Jel ti sad jasno!
Pa vas ni Happy ne bi prenosio koliko ste pukli, i klub i navijači. Vas, recimo protiv Metalca, ko da prenosi?
Smanji merak, uključi mozak!

Aca

pre 2 godine

Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41)

Nisam ni sumnjao u to ko će prvi da ostavi komentar, koji kompleksi... A sada lepo gledaj,za sad samo 4.

krstim se

pre 2 godine

Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

ma strašne pare se pumpaju, kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare...

EUFORIJA

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?

EUFORIJA

pre 2 godine

Seljacki klub,pozoves ljude u goste na prijsteljsku utakmicu i onda navalis kao sivonja,odlike malih klubova.
(Aleksa, 26. jul 2023 20:30)

Vi ne mozete ni Mostanici dati 5 kom za 90 min

Zum

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar
(walter, 26. jul 2023 20:27)

Kako to mislis ni treća?
Pa ja stvarno ne znam ko sr loži da možemo da prođemo grupu, a treće mesto nam je premija.

Sreća vaša da ne možete da dodjete u situaciju da vam se neko smeje kao nama što će, kako ti tvrdiš...

ajde bre

pre 2 godine

Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

ma strašne pare se pumpaju, kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa/subotice, strašne pare...

Morgot Bauglir

pre 2 godine

Luka Jović će vjerojatno opet promašit neke zicere sa 2 metra.
Sretno Viola, i sretno JOSIPE BREKALO!
(Ivan Zonic 29/32, 26. jul 2023 19:55)

A ko je taj Jozica?

Hahahahahaha

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Idi ti opet na tviter. Tamo sigurno ima i objasnjenje. Pusti nas da uzivamo i u dresovima i pogotovo igri i rezultatu.

vanbujten

pre 2 godine

Kako vas nije sramota prenosite prijateljsku utakmicu, šta god da kažem cenura mi ne gine....Kao što kaže Duško Radović NIJE LAKO, ALI JE UVEK LEPO NAVIJATI ZA PARTIZAN!!! MI NAVIJAMO ZA PARTIZAN, PRE SVEGA ZATO ŠTO GA VOLIMO, A TEK ONDA ZATO ŠTO JE NAJBOLJI!!!

Naplaseni

pre 2 godine

Preporuka, neka nastave da igraju prijateljske, jer kad krenu takmicarske, ova rupa u odbrani Zvezde ce biti tako probijana, da ce se Zvezdasi cuditi, kako od 5-0 sa Fiorentinom do ...

sofronije

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.
Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Ono kad tvoj klub igra protiv Fiorentine i vodi 5:0 a komentar sa najvise pozitivnih ocena je komentar koji govori o gradskom rivalu.
Dzabe sine tebi i da Zvezda bude najveci klub u univerzumu a ne na Balkanu kada ti to ne pomaze da izlecis svoje komplekse.
Inace, cestitam na rezultatu, jesu pripremne utakmice ali treba dati pet golova i Palilulcu a ne jednoj Fiorentini...

Mrki

pre 2 godine

Talijani dosli na cevape, na rakijicu i da se istrce malo po livadi, a Zvezda igra kao da je finale. Imajuci to u vidu, rezultat ocekivan.

astronaut

pre 2 godine

Napisacu nesto sto ce zvucati kao jeres i verovatno ce mi vecina izlupati minuse, ali… Terza je nas Mamic. Posto u nasoj zemlji vlada veoma pozitivno misljenje o Mamicu, a u Hrvatskoj izrazito negativno, e tako za Terzu vazi ovde. Pricam o Zvezdinim navijacima, za ove druge me bas briga.
Dakle, od dolaska Terze 2014. mi smo uzeli 8 od 10 prvenstava, poslednjih 6 za redom. Toliko dominantno da je Partizan na kolenima, kao i taj Hajduk od raspada Jugoslavije. Ja mislim da se Partizan nece vratiti minimum sledecih 5 godina. Pre te 2014, Zvezda je titulu osvojila 2007! U Evropi smo postali redovni ucesnici, padala su velika imena ala Liverpul, Liga Evrope nam je vec standard. Sada imamo ozbiljnu ekipu, mozemo da dovedemo i najbolje srpske igrace, pokupili smo sve mlade talente u zemlji, dovode se sve kvalitetniji stranci.. Da li ima mahinacijama u transferima? Verovatno, kao i u slucaju pomenutog Mamica, koji je i menadzer i predsednik kluba.
Bio mi simpatican ili ne, sa ovakvom ili onakvom pozadinom, Terza je napravio najjaci klub u ovom delu Evrope i moram da kazem da prvi put prosle sezone, kada je bilo sanse da ih izvucemo, nisam strepio da cemo da se obrukamo protiv Dinama i zeleo sam da ih izvucemo. Za nasu zemlju koja je fudbalska peta liga, uspesi koje Zvezda pravi u Evropi su fenomenalni, a u Srbiji nas dugo dugo Partizan nece pomeriti sa prvog mesta. Tako da nikada necu rec reci protiv njega, a svaka prozivka je od onih kojima je klub doveden do gasenja zbog nase dominacije.

duledudule

pre 2 godine

Prenos u udarnom terminu. 20000 navijaca na prijateljskoj utakmici. Pune drugi tim Fiorentine sa komentarom "spremni za LŠ", a Viola je videla nije niti je kalibar timova koji igraju LŠ. Nema nama spasa kao naciji...
(anonimus, 26. jul 2023 20:18)
Ako ti je tako lakse...Biragi Bonaventura Dodo Ikone Mandragora Jovic sve omladinci ahahaja

MomaSRB

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Rezultat, igra Zvezde, atmosfera na stadionu...a i imamo struju...sve ono što vi nemate...

krstim se

pre 2 godine

Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

ma strašne pare se pumpaju, kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare...

mass

pre 2 godine

Fiore igra sa trecim timom i propalim Jovicem koji ce da spakuje dva komada Zvezdi slucajno.
(NR, 26. jul 2023 19:09)

A gdje ste vi? Ne mozete sa trecim timom cukarickog.

40+ hiljada mislite o tome

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!

ajde

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

a gde ti to vidis inicijale sns? iluminati mozda? svi na lecenje pod hitno

Goran Loznica

pre 2 godine

@Goran Loznica
Nemaš ti prijatelju tweeter, ti dalje od Nedeljica nisi dobacio :)
(gruja, 26. jul 2023 19:22)



Možda je 30 hiljada pratilaca dobacilo do mene? Šta misliš?

boze me sacuvaj...

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Vi niste normalni majkemi, znaci svaki trougao je ustvari sns stranka?

Navijac zvezde

pre 2 godine

Zasto je doveden Spajic ako će Rodic da igra na poziciji stopera? ako Spajic ne moze pod hitno da se dovede još jedan stoper.

Škorpion

pre 2 godine

Više od deset provokatorskih komentara ( za sada ) od strane grobosa na prijateljskoj utakmici Zvezde, posle se Željko pita ko seje mržnju. Naravno da to rade besposleni paćenici bez svog života koji znaju samo da mrze sve oko sebe i da provociraju.

777

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Vasim kompleksima nema kraja, vi sve vidite ono što vi hoćete da vidite ,tako ste i američku zastavu videli na grbu beograda koreografiju, Koreografija maratonaca kao groblje za Ukrajince, inicijali su etno nemaju veze sa politikom . Ali vi ćete u vašoj pakosti sve da preokrenete

koje gluposti

pre 2 godine

Terzic prica o nikad većem ulaganjima a stoper nam Rodic... Bukari nam bek, Napadac nam je Olajinka... koji je inače krilni igrac...

nosurrender

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

To je zato što ti mozak radi unazad, pa misliš da sve što vidiš i pročitaš bilo gde na internetu da je istina.

dexim

pre 2 godine

ma bice 30.000 duhova marakana ce da bude prazna,nate slušajte iskompleksirane grobare .Ej prijateljska oni ne bi mogli da skupe ni 5000 ljudi za prijateljsku...

Zvezdas

pre 2 godine

Od finalista LK nema samo Milenkovica u startnoj i Amrabata koji je ostao u Italiji, kako god kvalitetan sastav i nas najjaci tako da ce ovo biti jedan jako zanimljiv mec 🔴⚪

Звезда Србија

pre 2 godine

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh

Dušan

pre 2 godine

Drago ipak odmara zbog mlečne kiseline u mišićima, tj umora. Treba nam štoper. Nazalost Spajić ima problem u glavi posle povrede. Bas se vidi da oseća stah. Šteta, koliko mi je zao tog momka, bio je igračina. Nadam se da će se izvući iz ove situacije.

Hahahahahaha

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

Ti se nasekirao zbog radio Mileve?

40+ hiljada mislite o tome

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!

ajde

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

a gde ti to vidis inicijale sns? iluminati mozda? svi na lecenje pod hitno

Nemanja V.

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

I ja se cudim sto nema Batistute i Kijeze

Звезда Србија

pre 2 godine

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh

boze me sacuvaj...

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Vi niste normalni majkemi, znaci svaki trougao je ustvari sns stranka?

Svasta..

pre 2 godine

Bice dobro da neko ne odapne kod fiorentine. Likovi dosli direktno sa letovanja da igraju mec.
(lepotica, 26. jul 2023 21:12) # Link komentara

jeste, ja danas doleteo sa Milenkovicem, veli samo da sletimo pre mraka da obidje humsku

777

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Vasim kompleksima nema kraja, vi sve vidite ono što vi hoćete da vidite ,tako ste i američku zastavu videli na grbu beograda koreografiju, Koreografija maratonaca kao groblje za Ukrajince, inicijali su etno nemaju veze sa politikom . Ali vi ćete u vašoj pakosti sve da preokrenete

duledudule

pre 2 godine

Prenos u udarnom terminu. 20000 navijaca na prijateljskoj utakmici. Pune drugi tim Fiorentine sa komentarom "spremni za LŠ", a Viola je videla nije niti je kalibar timova koji igraju LŠ. Nema nama spasa kao naciji...
(anonimus, 26. jul 2023 20:18)
Ako ti je tako lakse...Biragi Bonaventura Dodo Ikone Mandragora Jovic sve omladinci ahahaja

nemesis

pre 2 godine

Stvarno mi nisu jasni navijači Zvezde. Raspravljate se sa navijačima malog kluba. Kao kad bi se raspravljali navijači real madrida i rajo valjekana!

Mirjana

pre 2 godine

Fiore igra sa trecim timom i propalim Jovicem koji ce da spakuje dva komada Zvezdi slucajno.
(NR, 26. jul 2023 19:09)

Ma jok došli sa omladincima.Kakva kompleks navijača tima koji nema struju na stadionu a ima Severinu

Шид у срцу.

pre 2 godine

Најлепши минут утакмице је 60-ти. Улазак Звездине деце. Срце ми је пуно !!!

Zvezdaš iz Hrvatske

pre 2 godine

Opet na temi evropskog i svjetskog prvaka, komentari psihoze štovatelja stanovite crnobele udruge građana. Od kraja toletove tiranije klub im je 404 not found, navijačke frakcije su im 404 not found, komentari su im 404 not found... izgubljeni 100% found.

Bane

pre 2 godine

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.
(Duško Vujošević DV, 26. jul 2023 23:11)

Kako boli covjece...a? Vama izgleda jos nista nije jasno? Pa vi ste ugaseni samo jos neznate

Bane

pre 2 godine

Tad ce te da tresnete od patos kao i prosle godine kad ste bili zadnji u grupi, a Partizan prezimio u Evropi.
(Krcunija, 26. jul 2023 23:23)

Prezimio u grupi Paje patka. Izjesce vas kompleksi i mrznja purgeru

Beca

pre 2 godine

A sudija domaći? Neutralno, nema sta, ahahahaha
(mile, 26. jul 2023 21:41)

Hahaha za šta se vi u svojoj nemoći i jadu hvatate... Je l' sudija uticao na rezultat, je l' pravio neke greške? Uskoro počinje prvenstvo, pa ako možete uživajte u vašim utakmicama pa se tamo smejte, a mi ćemo u našim.

Amin

pre 2 godine

Bravo momci,izginuli ste na terenu da pokazete nasem predsedniku da igrate odlicno.
Ako je iko zasluzan za uspehe on je!
(uaaaa, 26. jul 2023 22:45)


I sta sad? Hos plakat malo?

Srdjan

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Za Fiorentinu igra Kabral (20 miliona), zatim hrvatski reprezentativac Brekalo, srpski reprezentativci Jović i Milenković, Ikone (16 miliona), reprezentativac Maroka Amrabat (30 miliona) itd. Tim vredi 270 miliona, Zvezdin vredi manje od 70 miliona. Zvezda je tukla Zenit i Fenerbahče koji vrede po 170 miliona. Jesu ovu prijateljske utakmice, sve to stoji, ali je vidljiv pečat trenera Bahara i naslućuju se dobri rezultati ove sezone u Evropi.

Dex

pre 2 godine

Kakvi cirkuzanti, prijateljska utakmica a oni glume neku silu.Karma će im se vratiti, samo polako.
(Krcunova družina., 26. jul 2023 22:29)
Da a ovi nisu htjeli da pobjede...namjerno su izgubili 5-0. Nego da li bi tako pricao da je bilo obrnuto....zagrepcanu purgerski?

C i n i k

pre 2 godine

Jel vidite kad je hladno pa ne izađu na splavove kako može da se igra? A kako čujem od druga i splavovi će uskoro biti uklonjeni.
Smeši nam se titula prvaka evrope i sveta ako tako bude.

koshke1977

pre 2 godine

gledam utakmicu,gledam u telefon i ne znam sta da napisem.Kao navijac sam srecan i ponosan kako izgledamo kao tim.Trenutni rezultat nije realan i pravi odnos na terenu. Vise od rezultata me raduje odlicna igra.Transformacija iz odbrane u napad je na nivou recimo Sevilje pa onda pritisak na loptu od suparnickog gola.Ma fenomenalno izgledamo.Nadam se dobrom rezultatu u LS i trecem mestu u grupi

Di je bate Madar

pre 2 godine

sve je do trenera i sistema igre.
nikada nijedan naš klub a ni reprezentacija nisu igrali ovako.
ovo je ona priča o 5 sekundi kad izgubiš loptu i pritisku.
presingu na svakom delu terena.
svi igrači se biraju po sistemu da se uklope u to.
ovaj trener vredi ,koliko god da je plaćen.
a polupismeni neka pričaju o parama,odakle je ko i ostalim glupostima.
Srbija nema ovakvog trenera.

Bua

pre 2 godine

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.
(Duško Vujošević DV, 26. jul 2023 23:11) # Link komentara

Daleko bilo. PSZ nikad nije osvojio LS a kamoli bio prvak sveta. Ne uporedjuj nas sa malim klubovima.

Sabre

pre 2 godine

Seljacki klub,pozoves ljude u goste na prijsteljsku utakmicu i onda navalis kao sivonja,odlike malih klubova.
(Aleksa, 26. jul 2023 20:30)

Prava odlika malog kluba je da ima navijace koji vise ne idu da ga prate ali su zato tu da isprate i prijateljske utakmice rivala (uslovno receno rivala) i kad ne znaju sta ce drugo od muke onda pokusavaju ovakve prozivke.

Dušan

pre 2 godine

Drago ipak odmara zbog mlečne kiseline u mišićima, tj umora. Treba nam štoper. Nazalost Spajić ima problem u glavi posle povrede. Bas se vidi da oseća stah. Šteta, koliko mi je zao tog momka, bio je igračina. Nadam se da će se izvući iz ove situacije.

Lajavi krelac

pre 2 godine

Za ove što pitaju zašto RTS prenosi. Ukoliko ne znate, RTS sredom prenosi utakmice Lige Šampiona. Moraju i oni da se pripremaju kao i Zvezda.

Sremacicar

pre 2 godine

A mi kada se vratimo... padace Anderleht i Njukasl opet, a vas cemo da rastavimo u derbiju. Koliko god jaki vi bili.
(Kontras, 26. jul 2023 21:33)

Istorija i ostvareni, vrhunski rezultati tvog kluba, stoje na tvojoj strani...

Amin

pre 2 godine

Ne, ovo je prijateljska. Sta se lozite kao hepo kocke.
(Krcunija, 26. jul 2023 23:24)

Lozimo se...a tek cemo. Jos najmanje nekih dvadesetak godina....a tek onda da razmislimo

dexim

pre 2 godine

ma bice 30.000 duhova marakana ce da bude prazna,nate slušajte iskompleksirane grobare .Ej prijateljska oni ne bi mogli da skupe ni 5000 ljudi za prijateljsku...

?

pre 2 godine

Е то су кахонес, убациш 5 играча од 18 година. То до сада нисмо имали прилике да видимо чак ни у пријатељским.

zemunski kej

pre 2 godine

Ovo deluje zastrasujufe. Vidim oprez u komentarima,jeste orijateljska ali ovo je Fiorentina,tim napadacki i jak. Ovaj tim Zvezde bez asova ali borben i fantasticno izgleda iako pojedinacno u Evropi nepoznati. Smekerski potez je sto je zamenio ceo prvi tim,nije u refu da ih ponizavaju i ovo je previse.

Zvezdas

pre 2 godine

Od finalista LK nema samo Milenkovica u startnoj i Amrabata koji je ostao u Italiji, kako god kvalitetan sastav i nas najjaci tako da ce ovo biti jedan jako zanimljiv mec 🔴⚪

anica velickovic

pre 2 godine

Pa naravno da ce imati svi klubovi savrsene uslove ipak nismo bilo kakav klub...zvucno smo ime. Stadion je zaista prelep. Cestitam igranje Lige Sampiona i svaki mec je prilika za ove momke kojima je srce puno žara..vidi se iako je prijateljska utakmica.

franjina druzina

pre 2 godine

Kakvi cirkuzanti, prijateljska utakmica a oni glume neku silu.Karma će im se vratiti, samo polako.
(Krcunova družina., 26. jul 2023 22:29)

vama se vec vratilo

ajde mrss

pre 2 godine

Zvezda dovede igrace iz Druge lige francuske, ceske lige, danske lige izraela, Spartaka a oni i pored 30 miliona koje zvezda dobije od uefe spominju politiku? pa nas trener se nikad nece zahvaljivati predsedniku grobarcici , to radi rumeni

Bane

pre 2 godine

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.
(Duško Vujošević DV, 26. jul 2023 23:11)

Kako boli covjece...a? Vama izgleda jos nista nije jasno? Pa vi ste ugaseni samo jos neznate

Leka7

pre 2 godine

Golman je priliko izlaska sa Terena( zamena), sa svih Tribina dobio takav Aplauz sa svih Tribina da je to prosto grmelo:)) Mnogo smo zavoleli novog Golmana!

Марлоне

pre 2 godine

@ zvezda 8 stranaca u prvih 11,u fudbalu ne smetaju stranci
(nikola, 26. jul 2023 21:21)
Звезда ове године гура три седамнаестогодишњака (Шљивић, Недељковић, Мијатовић) Србина у игру, који имају велики потенцијал да постану репрезентативци А селекције Србије у будућности, а Недељковић можда чак и следеће године, ако буде имао континуитет. Поред тога у Звезди играју млади играчи Митровић и Лучић, који имају потенцијал за репрезентацију. Звездини странци, који су дошли ове године без плаћања одштете клубовима су суви квалитет, од којих је Стаменковић Србин, али игра за Нови Зеланд.
Шта то Партизан ради ове године, осим што доводи половне играче странце, а неће гурнути можда ниједног младог играча Србина у игру. Шта би са познатом партизановом школом, све нестало и истопило се под разним неспособним управама. Били сте за две степенице изнад Звезде прије десет година, сад сте три степенице испод Звезде. Да има још који приватни клуб у Србији, гдје се зна ко шта ради, ви не би били ни пети на табели на крају сезони.

Napred Zvezdo

pre 2 godine

Odusevili su me ovi Zvezdini klinci sto su usli u drugom poluvremenu.Ozbiljan potencijal tu ima i ja sam oduševljen kakvu je selekciju napravio Bahar

Nemanja V.

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube zato se i prenosi, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..
(grobarsko lupetalo, 26. jul 2023 20:52)

Šta objašnjavaš nekom ko kada ustane počinje da mrzi i za sve mu neko drugi kriv. On misliš da zna šta su prava prenosa.
(Simbad, 26. jul 2023 20:58)

On misli da su prava prenosa kad mu Velja da pravo da prenese masinu za mlevenje mesa iz kuce u Ritopeku na stadion JNA.

astronaut

pre 2 godine

Napisacu nesto sto ce zvucati kao jeres i verovatno ce mi vecina izlupati minuse, ali… Terza je nas Mamic. Posto u nasoj zemlji vlada veoma pozitivno misljenje o Mamicu, a u Hrvatskoj izrazito negativno, e tako za Terzu vazi ovde. Pricam o Zvezdinim navijacima, za ove druge me bas briga.
Dakle, od dolaska Terze 2014. mi smo uzeli 8 od 10 prvenstava, poslednjih 6 za redom. Toliko dominantno da je Partizan na kolenima, kao i taj Hajduk od raspada Jugoslavije. Ja mislim da se Partizan nece vratiti minimum sledecih 5 godina. Pre te 2014, Zvezda je titulu osvojila 2007! U Evropi smo postali redovni ucesnici, padala su velika imena ala Liverpul, Liga Evrope nam je vec standard. Sada imamo ozbiljnu ekipu, mozemo da dovedemo i najbolje srpske igrace, pokupili smo sve mlade talente u zemlji, dovode se sve kvalitetniji stranci.. Da li ima mahinacijama u transferima? Verovatno, kao i u slucaju pomenutog Mamica, koji je i menadzer i predsednik kluba.
Bio mi simpatican ili ne, sa ovakvom ili onakvom pozadinom, Terza je napravio najjaci klub u ovom delu Evrope i moram da kazem da prvi put prosle sezone, kada je bilo sanse da ih izvucemo, nisam strepio da cemo da se obrukamo protiv Dinama i zeleo sam da ih izvucemo. Za nasu zemlju koja je fudbalska peta liga, uspesi koje Zvezda pravi u Evropi su fenomenalni, a u Srbiji nas dugo dugo Partizan nece pomeriti sa prvog mesta. Tako da nikada necu rec reci protiv njega, a svaka prozivka je od onih kojima je klub doveden do gasenja zbog nase dominacije.

realnost

pre 2 godine

Zvezdi svaka cast.Borbenost,taktika,brzina,stil,presing,odlicno.Ali ljudi moji ne mogu da vjerujem najmanje 300 komentara ultra trivijalnih.Prepucavanja,omalovazavanja,tipa Partizan Zvezda,kakve veze ima Partizan sa ovom utakmicom.Dokle smo dosli kao narod,prije svega kao ljudi ,da se radujemo neuspjehu svog kluba kao da je neki omrazeni strani klub.Strasno ispod svakog nivoa,dotakli smo dno dna.Vidite kako jedan covjek Bahar,moze da uvede novi sistem,a stari sistem se brise.A tako bi kamo puste srece trebalo da se desi i nasem drzavnom sistemu,da se pojavi neko ko ce promeniti sistem,a potpuno nebitno ko ce biti na vlasti.

MomaSRB

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Rezultat, igra Zvezde, atmosfera na stadionu...a i imamo struju...sve ono što vi nemate...

Transferissimo

pre 2 godine

Najjace pojacanje - trener. Sta njemu moze da iskontrira Duljaj koji deluje pocetnicki? Nikad veca razlika u kvalitetu kad su veciti u pitanju.

Није исто напоље и унутра

pre 2 godine

Могу ли да се оставе коментари без одговора на њих ? Увек и свугде иста прича.
Разумем одговор на увреду, али не и на мишљење.
Поготово ако су одговори незналачки и неписмени !

Klaxon

pre 2 godine

@Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

Joj druze kako ja osecam tvoju bol i strah u ovom komentaru...

Hahahahahaha

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Idi ti opet na tviter. Tamo sigurno ima i objasnjenje. Pusti nas da uzivamo i u dresovima i pogotovo igri i rezultatu.

Goran Loznica

pre 2 godine

Nisam gledao utakmicu. Je li išla muzika u pozadine “dela govore” i predcednik u autobusa bez krova po atletskoj stazi? Pre početka meča? Dresove im je već dao…

qr810

pre 2 godine

Ni Schalke 1941-e ne bi prenosili u udarnom terminu na prvom državnom programu dok igra prijateljsku utakmicu.
(Istok, 26. jul 2023 18:57)



Pa malo i vi Crno beli da gledate fudbala, kad vas već nema na onom armijskom pašnjaku.

Dex

pre 2 godine

Fiorentinini igraci dosli umorni, misle prijateljska utakmica da se nadigravaju, ovi zapeli iz petnih zila, naravno niko ne zamera, ali ova utakmica nije merilo
(Dj, 26. jul 2023 22:51)

Pazi ovo "zapeli iz petni zila a ovi umorni od planinarenja" hahah ajd pici na zeksov kanal pa kasnije u arenu. Glancaj trofej za top 8

slavisa

pre 2 godine

Odlicna igra svih malo me razocarao Ado svojom lenoscu dok su svi trcali Ado nije zeleo da potrci i pomogne da se spreci kontra bas me iznenadio dok lucic istrci treci put tamo vamo ovaj stoji i nezeli da mu pomogne u presingu svim momcima cestitke Ivanic igra kao doktor u ovom sistemu koji forsira selektor Bahar a to je presing uz puno trcanja Ivanic je brz igrac odlican tehnicar i odgovara mu ofanzivna postavka neodgovara mu da treba da se branimo ali ako se napada on postaje doktor za fudbal.

Stojan

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
nislija s merak
Pa da mozemo da uzivamo svi gledaj i uzivaj, ovakav fudbal neces gledati

pola hrvati, pola jugosloveni

pre 2 godine

Fiorentinini igraci dosli umorni, misle prijateljska utakmica da se nadigravaju, ovi zapeli iz petnih zila, naravno niko ne zamera, ali ova utakmica nije merilo
(Dj, 26. jul 2023 22:51)


Od šta se umorili, od 45 minuta leta avionom?
hahahahaha...
Ovi jugoslovenski katolici stvarno više nisu normalni šta pišu.

zoran

pre 2 godine

Raduje igra Zvezde sa puno trčanja, tempa i mnogo sansi. Drugo poluvreme izmenjen dosta tim tako da opao kvalitet Zvezdine igre.
Ovaj rezultat ne treba da nas uspava i poletimo visoko već treba da ohrabri da radimo jače.
-čitam komentare kako je Zvezda ulozila mnogo u tim
-Kraso, Stamenić, Olajinka su došli kao slobodni igrači.... Kabić, Degenek i Glazer plaćeni za Ada ne znam.... Trener nameće fudbal sa mnogo trčanja. Treba ovom timu napadač odnosno špic..... Raduje igra nekih mladih igrača Lučić mi zanimljiv.... Kabić je isto zanimljiva zalog za budućnost.
-mora da se mnogo trči u modernom fudbalu i to je osnova svega.... Meni prosto nije jasan bio Miloš Milojević imao je dosta vremena određen igrački kvalitet a izgledali su kao rekreativci...od dolaska ništa nije unapredio.
-nije Barak Bahar nikakav genijalac
već samo zna da bez trčanja nema fudbala....ne znam samo zasto nasi treneri forsiraju tu igru sa puno gnjavaze.... Čak po meni i reprezentacija gnjavi loptu

Sabre

pre 2 godine

U pravu si ali isto tako da ja tebe pitam zasto se vi raspravljate sa nama u Kosarci posto ste vi u tom slucaju KK Paligrace za Real Madrid ?
(Ivan, 26. jul 2023 21:36)

Ne znam, verovatno nesto u vezi sa tim da vas DECENIJU unsitavamo, da smo prosle sezone opet osvojili vise trofeja od vas, da smo u proslogodisnjim derbijima imali 3-3 i da dok drzava nije Rumenogluu sipala sve pare koje je trazio niste postojali u toj istoj kosarci jace od deset godina, dok smo mi jedini tim vredan pomena u fudbalu duze nego sto pamtis.

Dusanovo carstvo!

pre 2 godine

Daleko bilo. PSZ nikad nije osvojio LS a kamoli bio prvak sveta. Ne uporedjuj nas sa malim klubovima.
(Bua, 27. jul 2023 07:21)

Da niste mozda veci od PSG? Treba madjija to da izjavi da vam se opet smeju po Evropi s na Rajku da vas pune kao neku godinu. Stvarno ste komedija od navijaca. Nego sad imamo i FK Mozambik pored istoimenog kosarkaskog kluba, to se vise ne gleda, a?
(Krcunija, 27. jul 2023 08:02)

Naravno da je Zvezda veća od PSŽ, pogledaj samo osvojene trofeje. Naravno!

A basket se prati naravno, imamo dva trofeja od prošle godine.

A vi? Niste pratili basket 10 godina, a fudbal više ne pratite uopšte.

Sergio

pre 2 godine

@(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)
Igramo u 20h na prvom programu, zato što neki drugi nemaju struju da igraju u večernjem terminu. I zato što su ti drugi toliko nebitni da ih nema ni 100 gledalaca na stadionu

Amin

pre 2 godine

u sezoni 23/23...pa sam Terzić to izjavio
izguglaj, XXI vek je
(gladijator, 26. jul 2023 22:54)


Kakva je to sezona 23/23? Jel to neka Panticeva sa njegovog youtube kanala. Eno ga na aparatima hahahah

aaauuu breee

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put

nerOn

pre 2 godine

Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41)

Кажи ми само колико се глупо сад осећаш од 1 до 100 ?

aaaaa

pre 2 godine

@ dug 76 miliona..treba vratiti..pa se namesta..kvota na 4+ prvo poluvreme 15 kvota..samo kazem…
(Jezuita, 26. jul 2023 20:51)
00
Gde ima da se igra 4+ prvo poluvreme?

Navijac zvezde

pre 2 godine

75.000.000 akumulirani gubitak
65.000.000 neplaćeni dugovi

a 11.000.000 na pojačanja,

tako može da vodi klub svako od nas. biće tako dok vam lebdi duh
(gladijator, 26. jul 2023 22:37)

Kakvih 11 miliona na pojacanja, jel ste vi normalni?

Pekova druzina

pre 2 godine

Pa sta ako su nas osnovali Tempo, Franjo, Peko i ostali zlocinci. Mi smo Partizan, klub koji nema uspeha u Evropi u svojoj istoriji. Mi smo zadnji put nekoga pobedili u Ligi Sampiona pre 40 godina.

Samo pitam

pre 2 godine

krece cirkus zvani hleba i igara za ovaj priglupi narod.
(nssrbin, 26. jul 2023 20:00)

Ovde si izgleda samo ti priglup.
(Sremac, 26. jul 2023 20:40)

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.
(nssrbin, 26. jul 2023 21:27)
Ok jeste. A jel si donirao novac od tih 200 eura Ostoji i šta si uralao u Areni

Lupetanje grobarsko

pre 2 godine

kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare... Zvezda igra solidno i sa klincima

Neđo Valderama

pre 2 godine

Šta kaže general Dulo? Jel šokiran kao i grobarčići nesportskim ponašanjem Zvezde s obzirom da kukaju da nije trebalo 5 golova dati na poluvremenu jednoj Fiorentini na prijateljskoj utakmici...

Šta se sve neće ovde pročitati, a ima i onih koji kunu i čekaju da se Zvezdi "nešto" vrati . Koliko mržnje uzgajaju franjevci to je postalo ozbiljna dijagnoza.

Čestitke Zvezdi na prikazanoj igri btw. Umesto da se piše o fudbalu, okupile se frakcije zagorja da komentarišu, pa čovek mora da im odgovori.

Leogane

pre 2 godine

@Napisacu nesto sto ce zvucati kao jeres i verovatno ce mi vecina izlupati minuse, ali… Terza je nas Mamic. Posto u nasoj zemlji vlada veoma pozitivno misljenje o Mamicu, a u Hrvatskoj izrazito negativno, e tako za Terzu vazi ovde. Pricam o Zvezdinim navijacima, za ove druge me bas briga.
Dakle, od dolaska Terze 2014. mi smo uzeli 8 od 10 prvenstava, poslednjih 6 za redom. Toliko dominantno da je Partizan na kolenima, kao i taj Hajduk od raspada Jugoslavije. Ja mislim da se Partizan nece vratiti minimum sledecih 5 godina. Pre te 2014, Zvezda je titulu osvojila 2007! U Evropi smo postali redovni ucesnici, padala su velika imena ala Liverpul, Liga Evrope nam je vec standard. Sada imamo ozbiljnu ekipu, mozemo da dovedemo i najbolje srpske igrace, pokupili smo sve mlade talente u zemlji, dovode se sve kvalitetniji stranci.. Da li ima mahinacijama u transferima? Verovatno, kao i u slucaju pomenutog Mamica, koji je i menadzer i predsednik kluba.
Bio mi simpatican ili ne, sa ovakvom ili onakvom pozadinom, Terza je napravio najjaci klub u ovom delu Evrope i moram da kazem da prvi put prosle sezone, kada je bilo sanse da ih izvucemo, nisam strepio da cemo da se obrukamo protiv Dinama i zeleo sam da ih izvucemo. Za nasu zemlju koja je fudbalska peta liga, uspesi koje Zvezda pravi u Evropi su fenomenalni, a u Srbiji nas dugo dugo Partizan nece pomeriti sa prvog mesta. Tako da nikada necu rec reci protiv njega, a svaka prozivka je od onih kojima je klub doveden do gasenja zbog nase dominacije.
(astronaut, 26. jul 2023 20:49)

- Данас сви имају ботове.

Nebojsa

pre 2 godine

Rezervisti fantasticni i ako nisu dali gol, ima C.Zvezda veliki potencijal u mladim igracima.
Ovi momci zasluzuju da imaju posetu preko 40% kapaciteta u domacoj ligi.
Odavno nismo gledali ovakav fudbal na nasem stadionu....

kentaur

pre 2 godine

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.
(nssrbin, 26. jul 2023 21:27)

Ne znam što gledaš i komentarišeš ako te ovo uzrujava.

Sajber Nindza

pre 2 godine

Dobro sve izgleda. Ali ne treba se zaletati. Pravo pitanje je da li Glazer, Dragovic i Degenek mogu da organizuju odbranu koja ce da zaustavi npr. jedan City, Bajern, PSG. Onda sa ovim napadacima i imamo neke sanse za remi, cak i pobedu.
Fiorentina sa Jovicem u napadu i nije neko merilo. Bahar je u LS dobio Juventus kod kuce, ali Juventus je igrao jako lose prosle sezone. Sve ostale utakmice je izgubio (poslednje dve sa 5 razlike).
Znaci, samo strpljivo - tek na jesen cemo videti pravo stanje.

EUFORIJA

pre 2 godine

Seljacki klub,pozoves ljude u goste na prijsteljsku utakmicu i onda navalis kao sivonja,odlike malih klubova.
(Aleksa, 26. jul 2023 20:30)

Vi ne mozete ni Mostanici dati 5 kom za 90 min

Goran

pre 2 godine

Nasi ljudi su najgori ljudi kad dodje do sporta. Ne mogu da priznaju da neko igra dobro pa makar navijali za taj klub. Sund od ljudi. Smeta im sto je zvezda igrala cvrsto i na pobedu. Fiorentina nije htela. A jel. znaci zvezda je losa sto je pobedila 5:0? Sad usporedjivanje s kosarkom pa vaterpolom pa pdbojkom pa hodanjem u prirodi i sve s partizanom. Brate sta vam je? Zvezda odigrala odlicno nikog ne mozes pobediti lako 5:0 odlicna uvertira za sva takmicenja. Uvek sam govorio kad se nase ekipe bore i igraju napadacki na pobedu imat ce rezultat.
A kad taktiziramo slusamo ove negativce koji znaju samo za kladjenje od sporta bude nam tako kao je repka igrala na svetskom prvenstvu: bez taktike i na ho ruk sistem.
Bravo zvezdo i nadam se da ce ovaj fudbal konacno otvoriti oci ljudima u srbiji da pustaju mladje da igraju i da uvek igraju naoadacki a ne da cekaju da im neko pokloni pobedu zbog minulih radova.
Verovatno mi necete objaviti ovo.

Goran Loznica

pre 2 godine

I je li predcednik provozao ekipu sa auto-puta u onom otvorenom autobusu po atletskoj stazi pre početka meča? Zašto na novom zvezdinom dresu nema zaokruži 1?

EUFORIJA

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put
(aaauuu breee, 26. jul 2023 20:35)

Kakva B postava, samo Milenkovic i Kabral su im na klupi, ostali su svi poceli utakmicu.

808

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put
(aaauuu breee, 26. jul 2023 20:35)

Njima sezona počinje u avgustu. Tako da nisu na početku priprema nikako.

EUFORIJA

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?

GeOs

pre 2 godine

Stvarno mi nisu jasni navijači Zvezde. Raspravljate se sa navijačima malog kluba. Kao kad bi se raspravljali navijači real madrida i rajo valjekana!
(nemesis, 26. jul 2023 21:23)
a da niste vi mozda taj real,da vam nema predsednika da vam svake godine upumpava svake godine sve vise miliona bez obzira sto imate na stotine promasenih igraca i sve to bez posledica po budzet nebi vi bili ni rajo valjekano a kamoli real.a i ne znam na osnovu cega se vi poredite sa realom,zadnji put ste prosli grupu lige sampiona 1994 godine,pre ce biti da ste tamo neki ludogorec,steaua ili slavia prag kad su bili na vrhuncu ulaganja,onda dinamo zagreb treba da bude brazilska reprezentacija
(nesa80, 26. jul 2023 21:54)

Pa, recimo, poredimo se na osnovu toga sto postiji grupica klubova koji su bili Evropski Sampioni. I ta grupica je bas grupica, samo 23 kluba. I svi oni mogu medhusobno da se porede. E, a ostali, ne mogu sa njima, nikako.

grobarsko lupetalo

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube zato se i prenosi, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..

2CRAZY

pre 2 godine

Pet komada za 25 minuta finalisti lige konferencije, nije lose rodjaci
(Dare_cz, 26. jul 2023 20:34)

Svaka cast inace za igru Zvezde na ovim pripremama, ali kad vec pises takav komentar, treba i napomenuti da su igraci Fiorentine bili ceo dan na aerodromu, da su kasno stigli i da su premoreni, to se jednostavno i videlo na mecu.
Takodje Zvezda je vec uveliko u pripremama, a oni tek pocinju, nisu nesto ni zapeli ili su potcenili Zvezdu, ali budi siguran da ovo nije realan rezultat i da ponove utakmicu, ne bi bila bas ovako ubedljiva pobeda, to je realno, ali kao sto rekoh, svaka cast Zvezdi na igri.

Mirjana

pre 2 godine

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Steaua?
(Ja, 26. jul 2023 20:46)

Šta Steaua? Ima jedan KEŠ i to je sve.Zvezda finale kupa UEFA, dva puta polufinale KEŠ i prvak sveta

Tihi bez Prleta

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Nisi čuo za Biragia, Bonaventuru, Mandragoru, Ikonea, Dodoa...?

A, da ti samo pratiš košarku

zoran

pre 2 godine

Prijateljska je utakmica i rezultat nije u prvom planu nije ni bitan ali raduje igra Zvezde....
Raduje igra sa mnogo trčanja,brze transformacije i stvaranja šansi...
Pored 5 golova bila je stativa, sam Olajinka pred golmanom a Mitrovićev sut raduje igra....
Igra Zvezde je bila dobra.

as

pre 2 godine

Hvala ti predsedniče za ovo divno veče,tvoji smo do smrti.
Delije Sever
(Kaur, 26. jul 2023 21:25)

Citiras Zeljka i Ostoju, a potpisujes Delije.

Aca

pre 2 godine

Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41)

Nisam ni sumnjao u to ko će prvi da ostavi komentar, koji kompleksi... A sada lepo gledaj,za sad samo 4.

dexim

pre 2 godine

kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare... Zvezda igra solidno i sa klincima

EUFORIJA

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar
(walter, 26. jul 2023 20:27)

Pamtimo da places i da ces se ove godine silno isplakati.

Predrag

pre 2 godine

Zvezda je u prvom poluvremenu zaista igrala odlično i samlela FIO. Usvakomn slučaju ja na utakmice ne idem od dolaska ZT (to mi je bila kap koja je prelila čašu) i neću ići jer je Sever sebe prodao.

Morgot Bauglir

pre 2 godine

Luka Jović će vjerojatno opet promašit neke zicere sa 2 metra.
Sretno Viola, i sretno JOSIPE BREKALO!
(Ivan Zonic 29/32, 26. jul 2023 19:55)

A ko je taj Jozica?

MilanB

pre 2 godine

Kako vas nije sramota prenosite prijateljsku utakmicu, šta god da kažem cenura mi ne gine....Kao što kaže Duško Radović NIJE LAKO, ALI JE UVEK LEPO NAVIJATI ZA PARTIZAN!!! MI NAVIJAMO ZA PARTIZAN, PRE SVEGA ZATO ŠTO GA VOLIMO, A TEK ONDA ZATO ŠTO JE NAJBOLJI!!!
(vanbujten, 26. jul 2023 20:41)

Pa gde ste onda na stadionu ako volite klub i kada nije najbolji?Sta radite na komentarima vezanim za zvezdinu utakmicu?Ubise vas bre kompleksi...
(Realno, 26. jul 2023 20:55)

Pa lepo je covek rekao. Bice na stadionu kara Partizan bude najbolji.

Milan

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

U pravu si, ovo je za 18+

Transferissimo

pre 2 godine

Jao, pa sta cemo s Zocom i Partizanom, evropskim hitom, ako ovaj Jevrej sklopi na kraju fudbalsku masinu?! Svi ce da zaborave krcatu Arenu i instituciju, krcata Marakana ipak izgleda impresivnije.

macconi

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put
(aaauuu breee, 26. jul 2023 20:35)

Ma dosli su sa ekipom iz vrtića...i ne treba da se palite zato sto klub za koji ti navijas da pobedi Fiorentinu sa 1:0 u prijateljskoj utakmici ,to bi bila jedna od najvecih pobeda u istoriji...Zvezda vodi 5:0,pa se ne lozimo...pobedjivali smo i mnogo vece klubove

navijac Partizana

pre 2 godine

svaka cast, Zvezdi! Uvek sam govorio da je veci klub u fudbalu, bas kao sto je Partizan u kosarci.
U oba slucaja kriterijum su medjunarodni uspesi - lokalna zabokrecina gde se uvek politika mesala ne moze biti merodavna.
(navijac Partizana, 26. jul 2023 22:06)

26 minusa, 9 pluseva. Nisam siguran da li se navijaci Zvezde bune sto sam rekao da je Partizan bolji u kosarci, ili navijaci Partizana zato sto sam rekao da je Zvezda bolja u fudbalu.
Ali, mogu da kazem samo jedno - koliko god minusa da lupite, ja sam u pravu. Jos u SFRJ su se klali vojska (Partizan) i DB (Zvezda), onda je devedesetih Marjanovic gurao Partizan, zatim Dacic... Onda Vucic Zvezdu. Uvek je bilo tako, sto znaci da su lokalne titule zaista vrlo relativne.
Ali kada neko od njih napolju napravi uspeh, onda to nesto znaci.
Partizan je fudbalu bio u finalu KES (kupa evropskih sampiona), ali je Zvezda osvojila pehar. Znaci bolja je.
U kosarci, Partizan bio prvak Evrope, tri puta u F4. Zvezda nijednom u F4. SVe jasno.
Ovako nas vidi Evropa i svet. A sve drugo su nase licne i, uglavnom, pogresne projekcije.
Hajde sad minusi...

Milunka Malina

pre 2 godine

@alan Ahahaha zamisli ne mozes da igras domace prvenstvo i da registrujes ekipu za Kosarkasku ligu Srbije jer nemas dovoljno domacih igraca, a navijaci ti prozivaju druge ahahahaha pa placiteee

NoName

pre 2 godine

Fiorentina je u Beograd došla prilično kasno prethodne noći, usred svojih priprema, kada su njenim igračima teške noge, a dočekali su je crveno-beli u punoj brzini, spremni za učešće u Ligi šampiona."

Napokon malo nepristrasnosti u izvestavanju o sportskim podvizima nasih protiv stranaca, pa ne moram da reagujem i vecito trazim objektivnost.
(Robert, 26. jul 2023 22:18)

Koja objektivnost? LŠ počinje za MESEC I PO DANA... I Feneru su bile teške noge, je l da?

zex

pre 2 godine

Mladen CG, 26. jul 2023 20:29
Nije on ništa preporodio, dovedana su pojačanja i trenutno se uprava ne meša u sastav ekipe.Deki nije mogao da skloni Srnica,Gobeljica, Borjana.Nije imao ovakve napadače.Odlično je rešenje kada imaš brza krila koja igraju i beka i krilo a za to je potreban kvalitet.Druga stvar, više stranaca znači bolji mentalitet jer mi Srbi nemamo taj mentalitet.Fiorentina nikada nije primila 5komada za 20minuta, koji god sastav da je izvela, to je ekipa serije a ali Zvezda je mnogo brža i kvalitetnija.Naše ekipe su podcenjene.

susiNnakak

pre 2 godine

Napisacu nesto sto ce zvucati kao jeres i verovatno ce mi vecina izlupati minuse, ali… Terza je nas Mamic. Posto u nasoj zemlji vlada veoma pozitivno misljenje o Mamicu, a u Hrvatskoj izrazito negativno, e tako za Terzu vazi ovde. Pricam o Zvezdinim navijacima, za ove druge me bas briga.
Dakle, od dolaska Terze 2014. mi smo uzeli 8 od 10 prvenstava, poslednjih 6 za redom. Toliko dominantno da je Partizan na kolenima, kao i taj Hajduk od raspada Jugoslavije. Ja mislim da se Partizan nece vratiti minimum sledecih 5 godina. Pre te 2014, Zvezda je titulu osvojila 2007! U Evropi smo postali redovni ucesnici, padala su velika imena ala Liverpul, Liga Evrope nam je vec standard. Sada imamo ozbiljnu ekipu, mozemo da dovedemo i najbolje srpske igrace, pokupili smo sve mlade talente u zemlji, dovode se sve kvalitetniji stranci.. Da li ima mahinacijama u transferima? Verovatno, kao i u slucaju pomenutog Mamica, koji je i menadzer i predsednik kluba.
Bio mi simpatican ili ne, sa ovakvom ili onakvom pozadinom, Terza je napravio najjaci klub u ovom delu Evrope i moram da kazem da prvi put prosle sezone, kada je bilo sanse da ih izvucemo, nisam strepio da cemo da se obrukamo protiv Dinama i zeleo sam da ih izvucemo. Za nasu zemlju koja je fudbalska peta liga, uspesi koje Zvezda pravi u Evropi su fenomenalni, a u Srbiji nas dugo dugo Partizan nece pomeriti sa prvog mesta. Tako da nikada necu rec reci protiv njega, a svaka prozivka je od onih kojima je klub doveden do gasenja zbog nase dominacije.
(astronaut, 26. jul 2023 20:49)


Od dolaska Terze? Terze? Jesi li siguran da nisi mozda nego drugo ime hteo da napises? Tako kako vodi Terza mogu moja i tvoja baba. Dovode se igraci na kilo, znaci 500 igraca je proslo od 2014, da li ti znas u ozbiljnom klubu da ima toliko promasenih transfera kakve bi posledice bile po klub? Koji je prosek navijaca u prvenstvu? Koliki je bio pre 2014? Kazes napredovalo se? Talenti? Lako je pokupiti sve talente i imas monopol i svi klubovi su podredjeni tebi. Koliko se igraca stvorilo? Koji je najveci transfer izlazni a koliko je ukupno bilo ulaznih? Na platnom spisku bilo po 60 igraca. Odakle? Od ulaznica da nije? Druze ovo je zabava za najvece biracko telo, znaci jednom klubu je podredjeno, jednoj stranci, samo da zaboravite na stanje u zemlji radi hleba i igara i radi gledanja 9 od 12 osoba koje su stranci koji su na terenu (postava+trener), bukvalno kupljena igracka da se zanimate.

Tole se vraca da opet ukopa srpski fudbal

pre 2 godine

"Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)"

Ne brini sinovac, kad vec nemamo struje na JNA, skupicu ja od 800 frakcija, vas 30000, svakom sveću u ruku, pa će da bude svetla za prenos.

Navijac zvezde

pre 2 godine

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.
(nssrbin, 26. jul 2023 21:27)

po komentaru ti izgleda nisi završio srednju školu.

Škorpion

pre 2 godine

Više od deset provokatorskih komentara ( za sada ) od strane grobosa na prijateljskoj utakmici Zvezde, posle se Željko pita ko seje mržnju. Naravno da to rade besposleni paćenici bez svog života koji znaju samo da mrze sve oko sebe i da provociraju.

Hahahahahaha

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Pa vidim da jako pratis fudbal, hahahahha.

Gossa placa Zeljko 89

pre 2 godine

Neverovatno kako brzo igramo. Kakva tranzicija, ideja i realizacija u zavrsnici. Ok, prijateljska utakmica sve to stoji. Ali sada se vidi ni da pobede protiv Zenita, Fenera i osvojen turnir u Rusiji nije nikakva slucajnost. Barak je postavio ekipu kako treba da izgleda Zvezda stalno s kim god da igra. Pas napred, agresivnost, presing i to sve po cenu greske je kako zelim uvek da igramo. Bravo Zvezdo. Ovo izgleda fenomenalno za sad.

kukulele

pre 2 godine

"Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put"

E, pa jeste merilo. Nisu tek poceli pripreme, to ti je prva laz, nisu dosli sa B postavom, druga laz. 7 njih iz pocetnog sastava su vecinom igrali u pocetnih 11 prosle sezone: golman Terraciano, Dodo, Biraghi i Quarta u odbrani, Bonaventura, Ikone i Mandragora u sredini, trojica su vecinom bili rezervisti a Sabiri je dosao iz Sampdorie.

Vickasti

pre 2 godine

Duljaj ovome Baharu može samo da da recept za burek. I Mirotić je gledao utakmicu ali se nije radovao kod golova da ovi na agregatima ne padaju u fras.

veliki strumf

pre 2 godine

Поздрав са Истока Маракане где је сјајна атмосфера. Сви су у чуду шта ово гледамо. Какво трчање, пресинг, брзина… Красо мајстор какав дуго није виђен. Какви мајсторски потези. Како се само Олајинка креће… Пресинг, напад, дугачак корак, брзина, кретање и откривање невероватно… Оваквпг нападача никад имали нисмо. Два комада и још две одличне шансе против италијанског тима за једно полувреме. Али Иванић… шта је ово… па он је данас претрчао више него за целу прошлу сезону. Други играч, види се да су страшан трио он, Красо и Олајинка. И у сваком мечу дају голове. Букари као метак, сваки контакт са лоптом опасност. Кад кренемо напред то делује застрашујуће. Стаменић ибра тесан на средини, таквог задњег везног никад нисмо имали. И коначно Глазер - сјајан на голу. На Мари врхунски угођај, уживање. Биће ово сезона за памћење.

Aca

pre 2 godine

Seljacki klub,pozoves ljude u goste na prijsteljsku utakmicu i onda navalis kao sivonja,odlike malih klubova.
(Aleksa, 26. jul 2023 20:30)

Čekaj, zar niste pričali da će Fiorentina da nam pokaže gde nam je mesto? A kad već nisu, jesmo li trebali da namerno promašujemo, ili šutiramo u aut?

Est

pre 2 godine

Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41) # Link komentara

Eee zato ti navijas za partizan.
Trenutno je 5 0 za nas

da se prekrstim

pre 2 godine

Kakve gluposti i zlonamerni navijaci jsd-a, Prosečna plata stranca u zvezdi je 600.000 evra u fiorentini je je prosek oko 3 miliona ...

lary ptica

pre 2 godine

vreme je za iskorak u evropi,trece mesto u grupi i neki lep rezultat u le...inace,tako to radi Zvezda,bitna je evropa i uvek je bila.. mi sada imamo logistiku i licno ne bezim od toga...oni kada su imali sve i njihovu cuvenu dominaciju,bilo je bitno samo da su ispred Zvezde,evropa...ako nesto kljucnu kljucnu,samo je bilo bitno biti ispred Zvezde,i ne brinite braco grobari,sve ce biti ok,dobijate basket,imacete par vrhunskih pojacanja ovih dana,bicete srecni!

ZvezdasSrb

pre 2 godine

Zvezda dovede igrace iz Druge lige francuske, ceske lige, danske lige izraela, Spartaka a oni i pored 30 miliona koje zvezda dobije od uefe spominju politiku? pa nas trener se nikad nece zahvaljivati predsedniku amebe grobarske , to radi rumeni

777

pre 2 godine

Kada ovom bolesniku Krcuniji pustate ovoliko komentara političkih i raznih, onda pustite i drugima a ne da drugima cenzurisete bagro jedna

Mladen CG

pre 2 godine

Početak ovog meča a i tekuće sezone je poput najljepšeg sna; da li iko može da predvidi domete ovog sastava prvaka Srbije, koji je , prosto preporodio, Barak Bahar! Fudbaleri Fiorentine u prvih 25 minuta ovog meča prolaze kroz nešto o čemu će se pisati u sportskim krugovima u cijeloj Evropi! Već je 5:0, a biće ubjedljivije, bez ikakve sumnje!

objektivno

pre 2 godine

Da li posle ove igre ima jos neki bezveznjakovic kome nije jasno zbog cega ne igra Kanga? Do 20. minuta on bi vec lezao na terenu iscrpljen...za to vreme bi vratio loptu nazad najmanje 5 puta i sigurno napravio jos 2 kiksa na svojoj polovini...

Sasa

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Da se Srbi vesele. Vi ostali predjite 2 sata na drugi program.
P.S bice Mileva posle utakmice , nemoj da kukas

nosurrender

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

Zbog toga što je Zvezda direktni učesnik fudbalske Lige Šampiona, da pokažu narodu razliku izmedju redovnog učesnika LE/LŠ i finaliste kupa Marinka Rokvića gde neki jedva grupu prodju.

Mrgud

pre 2 godine

U pravu si ali isto tako da ja tebe pitam zasto se vi raspravljate sa nama u Kosarci posto ste vi u tom slucaju KK Paligrace za Real Madrid ?
(Ivan, 26. jul 2023 21:36)

Ne znam, verovatno nesto u vezi sa tim da vas DECENIJU unsitavamo, da smo prosle sezone opet osvojili vise trofeja od vas, da smo u proslogodisnjim derbijima imali 3-3 i da dok drzava nije Rumenogluu sipala sve pare koje je trazio niste postojali u toj istoj kosarci jace od deset godina, dok smo mi jedini tim vredan pomena u fudbalu duze nego sto pamtis.
(Sabre, 26. jul 2023 22:43)

I ako mogu da dodam, Real su samo u svojim glavama. Crvena Zvezda je donela kosarku u Srbiju, Crvena Zvezda je napravila Partizan (tj osnivac Crvene Zvezde je to morao da uradi) i osim perioda dominacije koji se u analima nase reprezentacije vodi kao "susne godine" kkp nikad nije vezao vise od dve titule po deceniji

....ako smem da dodam....

Sabre

pre 2 godine

Ljudi moji kakve su MAJSTORCINE ovaj Olajinka i Kraso, pa ovo je neverovatno. Realno kada bi mogli da ih zadrzimo ko Bena (sto je bukvalno nemoguce) lagano bi se tukli ko ce biti najbolji Zvezdin stranac, vec sad se vidi.

Jesu pripreme, jeste Viola dosla prijateljski a mi da ih ubijemo, ali i dalje je fascinantno sta je Bahar od Zvezde napravio za ovako kratko vreme. Daj boze da dobijemo makar jedan sranje tim u grupi ili da se bolje izrazim da izbegnemo situaciju gde se borimo sa nekim azdajama i onda budemo drugi i onda idemo na Siti ili tako nesto, jer, realno, ovaj Zvezdin tim ima potencijal za ozbiljne domete u LE, samo da nas ne ukanali LS zreb i zavrsavamo godinu u Evropi...

tomba

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Steaua?
(Ja, 26. jul 2023 20:46)

Odmah iza nas. Bili prvaci Evrope ali ne i sveta.

zdravko

pre 2 godine

Видим да су гробари у шоку немогу да верују да звезда има машинерију. Чека и вас гробари једна седмица у дербију

Sasa

pre 2 godine

ko ovo igra? tanzanija- fiorentina? 3 domaća i 8 stranaca? sramota!
(alan, 26. jul 2023 20:53)


Promašio si. Tanzanija je prvak ABA lige u kosarci. Jedino si pogodio da je sramota.

Krcunija

pre 2 godine

Hvala ti predsedniče za ovo divno veče,tvoji smo do smrti.
Delije Sever
(Kaur, 26. jul 2023 21:25)

Citiras Zeljka i Ostoju, a potpisujes Delije.
(as, 26. jul 2023 22:26)

A iznad Terzine fotelje njegova slika.

Neo@

pre 2 godine

Terza se hvali da je Zvezda dobila ponudu od 5 miliona za jednog igrača od 30 godina, a Ivanić, igrač o kome se verovatno radi, pokazuje svoje majstorije protiv jednog kluba Serije A.
A takvi igrači nisu ispod 15 miliona u Italiji. Pa jel' za pohvalu Terzo, jel' za pohvalu?!
Ceni malo više igrače i tim čiji si predsednik!

4k4.Dex

pre 2 godine

A vidi ove smarače... pa naravno da nismo zoliko baš dobri, niko to i ne misli stvarno. Lože se ljudi jer tako i treba. Alo igra se LŠ, opuustite se, može samo da se napravi uspeh i ništa vše. Oma da se ložimo jer rako smo u mogućnosti. Dajte Siti da se igramoooo

Simba

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Ja ne zelim nista da komentarisem,ja cekam tvoj komentar.. Nema vesti gde tebe nema, nema ono u sta se ti ne razumes.. Dosadan si vise, ali stvarno

dexim

pre 2 godine

kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare... Zvezda igra solidno i sa klincima

Prti

pre 2 godine

75.000.000 akumulirani gubitak
65.000.000 neplaćeni dugovi

a 11.000.000 na pojačanja,

tako može da vodi klub svako od nas. biće tako dok vam lebdi duh
(gladijator, 26. jul 2023 22:37)

A vrednost tima? Ako je vrednost tima na trzistu bar 40m dug moze sutra da se anulira. Na ustrb rezultata i svegs. Neka sreca u zrebu i zima u Evropi i Zvezda ce imati bar tri izlazna transfera oko 10m svaki.

nosurrender

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

To je zato što ti mozak radi unazad, pa misliš da sve što vidiš i pročitaš bilo gde na internetu da je istina.

ДЕЛИЈА🔴⚪

pre 2 godine

Рече ми суграђанин прије утакмице:"једно пет комада ћете добити." Једва чекам да се видимо сутра. Гази Звездо, нема стајања.

marko

pre 2 godine

Vise me raduje zelja, igra i kretanje igraca na terenu od rezultata. Gosti su danas stigli nisu se ni posteno odmorili, nama je ovo poslednja provera pred pocetak prvenstva, dok su oni uveliko u treningu! Za sada ovo izgleda odlicno, videcemo kada krenu zvanicne utakmice.

Simbad

pre 2 godine

dug 76 miliona..treba vratiti..pa se namesta..kvota na 4+ prvo poluvreme 15 kvota..samo kazem…
(Jezuita, 26. jul 2023 20:51)

Koliko si uplatio, sada si verovatno bogat čovek.
Samo kažem... Koliko je tebi loše, ali to ne možeš da shvatiš.

nssrbin

pre 2 godine

krece cirkus zvani hleba i igara za ovaj priglupi narod.
(nssrbin, 26. jul 2023 20:00)

Ovde si izgleda samo ti priglup.
(Sremac, 26. jul 2023 20:40)

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.

DUDA

pre 2 godine

Od vremena sampionske generacije- nismo imali raznovrsniji tim ! Bolje reci, dvije izvanredne postave.Jednu ekipu, sasvim konkurentnu na evropskom nivou ! Fizicki jaki, brzi i leprsavi ...Drugu ekipu, prejaku za domace prvenstvo ! Ne treba sumnjati, da ce ovaj sjajni trener - opravdati ocekivanja SVIH NAS !

Realno

pre 2 godine

Kako vas nije sramota prenosite prijateljsku utakmicu, šta god da kažem cenura mi ne gine....Kao što kaže Duško Radović NIJE LAKO, ALI JE UVEK LEPO NAVIJATI ZA PARTIZAN!!! MI NAVIJAMO ZA PARTIZAN, PRE SVEGA ZATO ŠTO GA VOLIMO, A TEK ONDA ZATO ŠTO JE NAJBOLJI!!!
(vanbujten, 26. jul 2023 20:41)

Pa gde ste onda na stadionu ako volite klub i kada nije najbolji?Sta radite na komentarima vezanim za zvezdinu utakmicu?Ubise vas bre kompleksi...

roger20

pre 2 godine

Svaka cast inace za igru Zvezde na ovim pripremama, ali kad vec pises takav komentar, treba i napomenuti da su igraci Fiorentine bili ceo dan na aerodromu, da su kasno stigli i da su premoreni, to se jednostavno i videlo na mecu.
Takodje Zvezda je vec uveliko u pripremama, a oni tek pocinju, nisu nesto ni zapeli ili su potcenili Zvezdu, ali budi siguran da ovo nije realan rezultat i da ponove utakmicu, ne bi bila bas ovako ubedljiva pobeda, to je realno, ali kao sto rekoh, svaka cast Zvezdi na igri.
(2CRAZY, 26. jul 2023 22:13

sta pricas ti,cemu ovakvi komentari,sve i da su igraci viole iz kafane izasli ponovo se ne bi niko nadao onakvoj igri zvezde u prvom poluvremenu i da li mislis da klub kakav je fjorentina ima luksuza da cak i u pripremnom periodu izgubi utakmicu 5:0 sa tendencijom da bude 7-8???
sve ok,razumem i da ne navijas za zvezdu i da si ovo napisao tek tako ali ponovo,zasto???

Ivan

pre 2 godine

Zvezdi na prijateljsku utakmicu dodje vise nego FKP za dve sezone...
(One night in May, 26. jul 2023 21:06) # Link komentara

S'obzirom koliko se ulaze u FK czv i pored duga od sad vec preko 90 miliona a koliko se ne ulaze u FK Partizan to je do nekle i normalno?

boki

pre 2 godine

nikako grobari da svate..nije stvar u ulaganju vec u upravi..grobari imaji lopove..prvi je partizan usao u ls I igrao kup uefa pa te pare pametno da uloze oni se nakrali..sada I'm kriva zvezda,ustvari svi drugi pa I drzava samo njihovi mezimci ne..I terza krade ali nestani radi..

izađi iz ormara

pre 2 godine

''Zvezda je u prvom poluvremenu zaista igrala odlično i samlela FIO. Usvakomn slučaju ja na utakmice ne idem od dolaska ZT (to mi je bila kap koja je prelila čašu) i neću ići jer je Sever sebe prodao.
(Predrag, 27. jul 2023 05:31)''

ti eventualno možeš samo na jug... i to Marakane... na tvom pašnjaku nema struje...

Zoka

pre 2 godine

Auuu kakva dominacija, ove godine Zvezda će biti najveće iznenađenje Lige Šampiona, ako se sve poklopi kako treba idemo bar do polufinala bre ! ZVEZDA !

mass

pre 2 godine

Fiore igra sa trecim timom i propalim Jovicem koji ce da spakuje dva komada Zvezdi slucajno.
(NR, 26. jul 2023 19:09)

A gdje ste vi? Ne mozete sa trecim timom cukarickog.

Lucifer

pre 2 godine

ovo mora da je Vučić upalio Harp, onda SNS obeležja na Zvezdinom dresu hipnotišu igrače Fiorentine + Fiorentina još nije prošla pripreme a ako nije ni to objasniće vam kolega Pantić posle da vam olakša muke.

Unuk Toma iz Švedske

pre 2 godine

Svaka čast za šansu Zvezdinoj deci i moram priznati da prvi put vidim Zvezdu koja igra presing sve vreme. Bahar je ozbiljan trener i to se već sada da videti. Jedino mi nisu jasna dva igrača. Svi ovi mladi igrači su mi skroz simpatični osim Jovana Mijatovića. Nizak, spor, ne igra glavom, ne ume da zadrži loptu, konstantno gubi duele, tehnički slab, neko će reći ima 17 godina, da ali je neverovatno da ne pokazuje bukvalno nijedan kvalitet... Drugi je Azarovi koji izgleda i deluje kao da je zalutao u fudbal, definitivno igrač svetlosnim godinama daleko od lige šampiona... Ovo je mišljenje na osnovu predhodne sezone a ne samo ovog meča. Hvala Baharu što konačno gledamo dobar fudbal.

Mikii

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar
(walter, 26. jul 2023 20:27)

Dečak, da ti ko partizanovac nešto kažem: Ne sviraj onoj stvari, života ti.

garda

pre 2 godine

Nije ocekivano ni realno, ali nije ni za podcenjivanje igra Zvezde. Sa vrhunskom desetkom i jos jednim brzim stoperom ovo bi stvarno bio sjajan tim. Mislim da ce iduce godine sa nadogradnjom biti jos puno jaci.

nosurrender

pre 2 godine

Lozione jedne prosle godine ste bili poslednji u grupi, niste prezimili za razliku od Partizana.
(haha, 26. jul 2023 20:50)

U tome i jeste poenta komentara, jedina godina kad smo bili poslednji, tj nismo prošli grupu LE, a isto tako finalisti takmičenja koje ste prezimili smo dali 5 komada za 30 minuta i mogli smo još bar 3 za poluvreme.
Neka je i prijateljska, koliko klubova čak i u prijateljskoj je dalo nekom klubu iz liga petice 5 golova za poluvreme ?
Pogotovo kad se uzme u obzir iz koje lige mi dolazimo.

Nenad

pre 2 godine

@Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)
Dobili ste na poklon stadion JNA a ko je kriv da ste i na to uzeli hipoteku država ili vaša uprava????

Nemanja V.

pre 2 godine

dug 76 miliona..treba vratiti..pa se namesta..kvota na 4+ prvo poluvreme 15 kvota..samo kazem…
(Jezuita, 26. jul 2023 20:51)

Koliko si uplatio, sada si verovatno bogat čovek.
Samo kažem... Koliko je tebi loše, ali to ne možeš da shvatiš.
(Simbad, 26. jul 2023 21:00)

Uplatio je on sve na njegovog Izaijaha i izgubio,nema vise ni dinara verovatno i net krade od komsije.Zex provaljen si iako menjas nikove IP adresa ti je ista.

ObradovicZeljko

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Ono kad igra tvoj tim pripremnu utakmicu sa jakim italijanskim timom, a tebi u glavi samo jedan drugi klub...

Simbad

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube zato se i prenosi, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..
(grobarsko lupetalo, 26. jul 2023 20:52)

Šta objašnjavaš nekom ko kada ustane počinje da mrzi i za sve mu neko drugi kriv. On misliš da zna šta su prava prenosa.

Iggy

pre 2 godine

Au Luka Joviću u kakvu crnu rupu si upao jadna ti majka! Bolje da si u Realu klupu ispred stadiona grejao za masnu platu nego što si na ove grane spao! U isvesnim trenucima pomislim da Zvezda igra protiv Fljamurtarija a ne Fiorentine!

haha

pre 2 godine

Je l bitno u fudbalu kolko stranaca ima klub ili to samo za košarku važi? ?
(op, 26. jul 2023 21:15)

Od ove sezone ni u kosarci ne vazi.

Klaxon

pre 2 godine

@Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41)

Hahahaha, kad ono lagana 3 komada u mrezi Fiorentine za manje od 15 minuta, hahahahahaha

aaaaa

pre 2 godine

@ Fiore igra sa trecim timom i propalim Jovicem koji ce da spakuje dva komada Zvezdi slucajno.
(NR, 26. jul 2023 19:09)

Ikone,binaventura,jovic su treca postava?

ajde bre

pre 2 godine

Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

ma strašne pare se pumpaju, kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa/subotice, strašne pare...

gladijator

pre 2 godine

Od šta se umorili, od 45 minuta leta avionom?
hahahahaha...
Ovi jugoslovenski katolici stvarno više nisu normalni šta pišu.
(pola hrvati, pola jugosloveni, 26. 

turski Rom iz Albanije nekog proziva

hah
a koji si ti srbine" ?
Robi Prosinečki ili Vladimir,Alojzija, Petrović

Ili si Milivoj Bračun, Tomica Ivković, Slavko Sajber

ko će vas znati, prevrtljivi turski Romi iz albanije

walter

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar

Matori X

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?
(EUFORIJA, 26. jul 2023 20:49)

Ali svi plaćamo TV taksu.
(C i n i k, 26. jul 2023 21:15) # Link komentara

Cuti i placaj da ne dodju one rabadzije iz njihove stranke. Ima da budes vucen za zulufe. Tako da cuti placaj i trpi. Nece jos dugo izdrzi. Pozdrav
(Ivan, 26. jul 2023 21:42)


Da, RTS prenosi zbog gledanosti, neće vsljds vas da prenosi kad vi sami sebe ne možete da gledate.
Nema problema, kao ni KK Partizan, SNS klub sve sa Ostojom na čelu.
A to što svi plaćate 300 din. tv taksu, baš je mnogo ali zato je jeftino onih 3500 din što plaćate Šolaku za Southempon.
Za koje uši, pa vi imate samo duge jezičine i zdrave zube da možete sami sebi da ga odgrizete. I trajaće sve dok ima takvih kao vi.

Ivan

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?
(EUFORIJA, 26. jul 2023 20:49)

Ali svi plaćamo TV taksu.
(C i n i k, 26. jul 2023 21:15) # Link komentara

Cuti i placaj da ne dodju one rabadzije iz njihove stranke. Ima da budes vucen za zulufe. Tako da cuti placaj i trpi. Nece jos dugo izdrzi. Pozdrav

Blaster

pre 2 godine

Prijatno iznenadjenje ovaj Bahar, mozda cemo konacno posle 5 godina gledati dobar fudbal nekog naseg kluba.
(Monotonija, 26. jul 2023 21:45)

Nećemo sigurno, al' aj se malo ložimo kako je sve sjajno.

ДЕЛИЈА🔴⚪

pre 2 godine

Из утакмице у утакмицу наш тим расте. Ово је било одлично и неочекивано. Одјекнуће ово у Европи. Бахар их баш затегао. Веома добар одазив навијача и добро навијање. БРАВО ЗВЕЗДО! 👏👏👏

srxs

pre 2 godine

Glupo je da neki ovde pisu da li mozemo da zaustavimo PSZ, Siti, Bajern...Nase je da igramo i iz ovakvih utakmica ne izadjemo ponizeni. Jurimo pobedu protiv ekipe iz 4 sesira i da pokusamo na Marakani da otkinemo neki bod. Nas interesuje nastavak u Le jer mislim da bi ova ekipa tamo daleko dogurala. Fali jedan dobar centralni vezni jer su i Kanga i Kangva tanki...

Sa stadiona

pre 2 godine

Bio sam na utakmici. Sve je bilo popunjeno sem juga koji je bio potpuno prazan, dakle kapacitet stadiona minus jug, toliko je navijaca bilo.

dovla

pre 2 godine

Uf, sta znaci dobar golman. Voleo sam Borjana, i dalje je za mene legenda kluba i rado viđeno lice.. ali ovaj decko je trenutno mnogo bolji.

sofronije

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.
Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Ono kad tvoj klub igra protiv Fiorentine i vodi 5:0 a komentar sa najvise pozitivnih ocena je komentar koji govori o gradskom rivalu.
Dzabe sine tebi i da Zvezda bude najveci klub u univerzumu a ne na Balkanu kada ti to ne pomaze da izlecis svoje komplekse.
Inace, cestitam na rezultatu, jesu pripremne utakmice ali treba dati pet golova i Palilulcu a ne jednoj Fiorentini...

Perin Pelen

pre 2 godine

Po meni je Milenković najveći krivac za dva gola protiv Kameruna. Onako kasniti na ofsajd je amaterski. Najveće razočarenje mi je njegova igra, mislio sam biće novi Vidić ...

krstim se

pre 2 godine

Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

ma strašne pare se pumpaju, kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare...

Sića

pre 2 godine

Franjevački glodari u magnovenju.
Oprostite im.
Nemoj da čitate njihove komentare, zaboleće vas glava od ljudske, valjda ljudske gluposti.

Bravo za odnos prema dresu, još Degenek da se uigra i Dragović kada bude zdrav i odmoran u timu.
Samo da budu svi zdravi i još jedan napadač i jedan u odbrani, duga je liga, mnogo je kvalitetna Liga šampiona. Prodali smo Erakovića za 7 miliona eura, a obeštećenje platili samo za golmana i Ada, sve zajedno milion eura. Dalje neću komentarisati.

Vlajko

pre 2 godine

Šta je bre ovo ne mogu da verujem ,Fiorentina samo staticari,ko trening utakmica za Zvezdu

da li je ovo prava slika?

ako je tako imamo čemu da se nadamo u LŠ.

da se ipak ne obrukano

nosurrender

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Inače 9 igrača je standardnih, ove ekipe koja je finalista takmičenja u kojem se vi hvalite da prolazite grupu a eto Zvezda zadnja bila jedne godine u LE.
5-0 za 30 min, pa taman igrali i sa petlićima.

Matori X

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

Zato što smo mi tako hteli! Jel ti sad jasno!
Pa vas ni Happy ne bi prenosio koliko ste pukli, i klub i navijači. Vas, recimo protiv Metalca, ko da prenosi?
Smanji merak, uključi mozak!

BRE

pre 2 godine

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

To je Arena, ako nisi znao. Dakle zatvoreni tip, pun kapacitet dvorane se ispuni po 5 puta vecoj ceni.

Mali Hijavata

pre 2 godine

Posle KK Mozambik imamo i FK Mozambik.
(haha, 26. jul 2023 22:12)

Bez stranaca imamo FK Galatasaraj i KK Fenerbahče, ako ćemo istorijski pošteno:-)

Zum

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar
(walter, 26. jul 2023 20:27)

Kako to mislis ni treća?
Pa ja stvarno ne znam ko sr loži da možemo da prođemo grupu, a treće mesto nam je premija.

Sreća vaša da ne možete da dodjete u situaciju da vam se neko smeje kao nama što će, kako ti tvrdiš...

Krcunija

pre 2 godine

kako ćemo tek da grizemo kad krenu zvanične utakmice
(Paja, 26. jul 2023 22:40)

Tad ce te da tresnete od patos kao i prosle godine kad ste bili zadnji u grupi, a Partizan prezimio u Evropi.

teške paljevine

pre 2 godine

Najjace pojacanje - trener. Sta njemu moze da iskontrira Duljaj koji deluje pocetnicki? Nikad veca razlika u kvalitetu kad su veciti u pitanju.
(Transferissimo, 26. jul 2023 22:46)

Prvo skoči pa onda reci hop... da vas Duljaj ne vrati tamo gde vam je bio mesto za vreme Toleta... Hihihiii

krstim se

pre 2 godine

Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

ma strašne pare se pumpaju, kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare...

haha

pre 2 godine

expresna petarda buhahahahaa pa sta ste mislili nije ovo empoli ili lecce neko zvezda rodjaci
(linoes, 26. jul 2023 20:32)

Kakve lozione a prijateljska utakmica

HanSolo

pre 2 godine

Naši timovi su uvek "vrlo jaki" u prijateljskim utakmicama.. A u takmićarskih utakmica uvek podbacimo.. Nema ništa od ove sezone, kao po starom..

Aaaa

pre 2 godine

Na zalost ovi pozadi nisu za zvezdu. Mijailović je tesko drvo. Daj boze da gresim , ali meni on lici na Gobelju. On ce u svakoj ozbiljnijoj utakmici da dobije crveni karton. O Rodicu ne treba trošiti reci. Vec 5 godina dokazuje da nije za zvezdu. Ovo ostalo je potpuno perfektno.

ajdetimrsss

pre 2 godine

pa nas trener se nikad nece zahvaljivati predsedniku grobarcici , to radi rumeni
(ajde mrss, 26. jul 2023 23:04)

pa nije ni nas pametni, nego ako ste toliko prihodovali od UEFA zasto pozamljujete od privatne firme pare za porez?

C i n i k

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?
(EUFORIJA, 26. jul 2023 20:49)

Ali svi plaćamo TV taksu.

Ivan

pre 2 godine

Stvarno mi nisu jasni navijači Zvezde. Raspravljate se sa navijačima malog kluba. Kao kad bi se raspravljali navijači real madrida i rajo valjekana!
(nemesis, 26. jul 2023 21:23) # Link komentara

U pravu si ali isto tako da ja tebe pitam zasto se vi raspravljate sa nama u Kosarci posto ste vi u tom slucaju KK Paligrace za Real Madrid ?

vojme oca

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..

2CRAZY

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

Ono kad vas kompleksi biju...

Mićko

pre 2 godine

On misli da su prava prenosa kad mu Velja da pravo da prenese masinu za mlevenje mesa iz kuce u Ritopeku na stadion JNA.
(Nemanja V., 26. jul 2023 21:39)

pa mašinu mu je i omogućio veliki navijač CZV. Da nije bilo njega, takva bitanga nikad ne bi ušla u klub.

Svako je zvezdi dobar, ko god može da uništi FKP
Znači, nasilje i nasilje, da bi zvezda isplivala, ne biraju se sredstva

instalirao ubicu u FKP, a za ruku dovedo kriminalca sa poternice u svoj klub

seljačka logika

nije džabe Koroman izjavio: jako je degutantno kako cela država favorizuje zvezdu

gladijator

pre 2 godine

Звезда ове године гура три седамнаестогодишњака (Шљивић, Недељковић, Мијатовић) Србина у игру, који имају велики потенцијал да постану репрезентативци А селекције Србије у будућности, а Недељковић можда чак и следеће године, ако буде имао континуитет. Поред тога у Звезди играју млади играчи Митровић и Лучић, који имају потенцијал за репрезентацију. Звездини странци, који су дошли ове године без плаћања одштете клубовима су суви квалитет, од којих је Стаменковић Србин, али игра за Нови Зеланд.
Шта то Партизан ради ове године, осим што доводи половне играче странце, а неће гурнути можда ниједног младог играча Србина у игру. Шта би са познатом партизановом школом, све нестало и истопило се под разним неспособним управама. Били сте за две степенице изнад Звезде прије десет година, сад сте три степенице испод Звезčде. Да има још који приватни клуб у Србији, гдје се зна ко шта ради, ви не би били ни пети на табели на крају сезони.
(Марлоне, 26. jul 2023 22:06)

75.000.000 akumulirani gubitak
65.000.000 neplaćeni dugovi

a 11.000.000 na pojačanja,

tako može da vodi klub svako od nas. biće tako dok vam lebdi duh

Dj

pre 2 godine

Fiorentinini igraci dosli umorni, misle prijateljska utakmica da se nadigravaju, ovi zapeli iz petnih zila, naravno niko ne zamera, ali ova utakmica nije merilo

vuk

pre 2 godine

Видим да су гробари у шоку немогу да верују да звезда има машинерију. Чека и вас гробари једна седмица у дербију
(zdravko, 26. jul 2023 21:05)

Pamti se sedmica ,a?

Istina

pre 2 godine

Zvezda je pokazala da ovaj tim mnogo može, trener je taj koji je doneo promene na bolje,i sad se vidi kolko smo propustili sa dva " pocetnika segrta" u zadnjih dve god.jedino me brinu naši domaci mladi igrači koji su za LS dosta nezreli što se i večeras videlo.Dakle,ipak stranci kolo vode,prisiljeni smo da se oslanjamo najviše na njih pa me čudi da reporter non stop ponavlja o izuzetnim talentima među Zvezdinom decom,od kako su ušli u zadnjih pola sata nismo od njih puno videli.Napred Zvezdo !!!

Krcunija

pre 2 godine

Daleko bilo. PSZ nikad nije osvojio LS a kamoli bio prvak sveta. Ne uporedjuj nas sa malim klubovima.
(Bua, 27. jul 2023 07:21)

Da niste mozda veci od PSG? Treba madjija to da izjavi da vam se opet smeju po Evropi s na Rajku da vas pune kao neku godinu. Stvarno ste komedija od navijaca. Nego sad imamo i FK Mozambik pored istoimenog kosarkaskog kluba, to se vise ne gleda, a?

navijac Partizana

pre 2 godine

svaka cast, Zvezdi! Uvek sam govorio da je veci klub u fudbalu, bas kao sto je Partizan u kosarci.
U oba slucaja kriterijum su medjunarodni uspesi - lokalna zabokrecina gde se uvek politika mesala ne moze biti merodavna.

Duško Vujošević DV

pre 2 godine

Kakvi cirkuzanti, prijateljska utakmica a oni glume neku silu.Karma će im se vratiti, samo polako.
(Krcunova družina., 26. jul 2023 22:29)

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.

Trajko

pre 2 godine

Lepa pobeda zvezde to je rukopis dobrog trenera ipak prst na čelo svima što porede nas i hrvatski fudbal. U Dinamu od 11 igrača samo su 2 stranca ostalih 9 iz Hrvatske. U Zvezdi 5 stranaca i 1 srbin iz Australije a 5 igrača iz Srbije.

Goran Loznica

pre 2 godine

@Goran Loznica
Nemaš ti prijatelju tweeter, ti dalje od Nedeljica nisi dobacio :)
(gruja, 26. jul 2023 19:22)



Možda je 30 hiljada pratilaca dobacilo do mene? Šta misliš?

zanimnjivo123

pre 2 godine

Ma nek prokosnjava Cair
Neka se na Cika Daci igra po danu jer nema reflektora
neka se u hunskoj gasi struja
Daj afrikance i teraj 80.000.000 duga
Za to vreme Dinamomprodaje za 25.000.000
Hleba i igara
Jedan tim jedan narod jedan vodja

haha

pre 2 godine

Zbog toga što je Zvezda direktni učesnik fudbalske Lige Šampiona, da pokažu narodu razliku izmedju redovnog učesnika LE/LŠ i finaliste kupa Marinka Rokvića gde neki jedva grupu prodju.
(nosurrender, 26. jul 2023 20:45)


Lozione jedne prosle godine ste bili poslednji u grupi, niste prezimili za razliku od Partizana.

Vec vidjeno

pre 2 godine

Kamerunci sve šta je ovo ...
(Milan, 26. jul
Snima se trijumf volje. Klinci na centru masu barjacima i Leni Rifenstal bi pozavidela.

slobinator

pre 2 godine

Mi smo zadnji put nekoga pobedili u Ligi Sampiona pre 40 godina.
(Pekova druzina, 27. jul 2023 00:39)
Mala ispravka.Oni nisu nikada nikoga pobedili u ligi šampiona,ako ne računamo onu stativu ilića protiv reala.imali su neku pobedu u kupu šampiona valjda nekad tamo 1966.inače stvarno ne znam zašto se zvezdi ne računa i igranje u prvoj ligi šampiona 1992 godine.tada su bila dva kola kvalifikacija,pa dve grupe od po 4 ekipe i na kraju su pobednici igrali finale.zvezda je odigrala 10 utakmica te godine i imala 7 pobeda i 3 poraza i na kraju zvanično bila treća u evropi

Navijac zvezde

pre 2 godine

Zasto je doveden Spajic ako će Rodic da igra na poziciji stopera? ako Spajic ne moze pod hitno da se dovede još jedan stoper.

anonimus

pre 2 godine

Prenos u udarnom terminu. 20000 navijaca na prijateljskoj utakmici. Pune drugi tim Fiorentine sa komentarom "spremni za LŠ", a Viola je videla nije niti je kalibar timova koji igraju LŠ. Nema nama spasa kao naciji...

aaaaa

pre 2 godine

@ @aaa
Gde hoćeš, može se igrati i da domaćin daje 3 gola u prvom poluvremenu.. Tako da, namešteno je
(Bane, 26. jul 2023 21:03)
00

Naoisano je 4,nije napisao 3 nego 4

Kontras

pre 2 godine

@ lary ptica

Covece, imate logistiku, mega jak tim, kupujete skoro kao Atletiko Madrid, imate 8 stranaca od 11 u ekipi, pobedjujete sa 5:0 u prijateljskoj Fiorentinu...

a ti se bavis Partizanom.

Uzivaj. Meni ne smeta jaka Zvezda dok se namerno ne urusava moj Partizan.

A mi kada se vratimo... padace Anderleht i Njukasl opet, a vas cemo da rastavimo u derbiju. Koliko god jaki vi bili.

Xman

pre 2 godine

Ja ne zelim nista da komentarisem,ja cekam tvoj komentar.. Nema vesti gde tebe nema, nema ono u sta se ti ne razumes.. Dosadan si vise, ali stvarno
(Simba, 26. jul 2023 20:17)Bot. Idemo dalje.

kafa s ukusom slobode

pre 2 godine

Fjorentina tek pocela pripreme…
U formu se ulazi postepeno..
Lepo je sve to
Ali ajde da sacekamo Ligu Sampiona pa da vidimo rezultat.

Robert

pre 2 godine

"Fiorentina je u Beograd došla prilično kasno prethodne noći, usred svojih priprema, kada su njenim igračima teške noge, a dočekali su je crveno-beli u punoj brzini, spremni za učešće u Ligi šampiona."

Napokon malo nepristrasnosti u izvestavanju o sportskim podvizima nasih protiv stranaca, pa ne moram da reagujem i vecito trazim objektivnost.

buc

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna

Leogane

pre 2 godine

@35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

- Уживај у фудбалу легендо и немој мешати бабе и жабе!

П.С. - Колико треба да буде људи у хали од 20.000 места? 50.000?

Ja

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Steaua?

gladijator

pre 2 godine

Kakvih 11 miliona na pojacanja, jel ste vi normalni?
(Navijac zvezde, 26. jul 2023 22:48)

u sezoni 23/23...pa sam Terzić to izjavio
izguglaj, XXI vek je

Zlooba

pre 2 godine

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

Zato ti kao "veliki" navijač velikog kluba pominješ neke male klubove. Kakav klinac.
Realno Zvezda ima neuporedivo bolje navijače u fudbalu, ali isto tako Partizan ima u košarci, i to je tako, jer 20000 ljudi na košarkaškom meču, je ozbiljan broj..

vanbujten

pre 2 godine

Kako vas nije sramota prenosite prijateljsku utakmicu, šta god da kažem cenura mi ne gine....Kao što kaže Duško Radović NIJE LAKO, ALI JE UVEK LEPO NAVIJATI ZA PARTIZAN!!! MI NAVIJAMO ZA PARTIZAN, PRE SVEGA ZATO ŠTO GA VOLIMO, A TEK ONDA ZATO ŠTO JE NAJBOLJI!!!

valter manjifiko

pre 2 godine

#veliki strumf

Evo upravo si bio u kadru na TV.
U 66. minutu si snimljen. Sediš, kucaš kilometarske komentare, kao i na svaku vest na b92 portalu i pevaš - ko ne skače taj je Šiptar.

Mrki

pre 2 godine

Talijani dosli na cevape, na rakijicu i da se istrce malo po livadi, a Zvezda igra kao da je finale. Imajuci to u vidu, rezultat ocekivan.

Igor

pre 2 godine

Neigra se liga sampiona sad javili zvezda je sampion.Niti jedna jaka evropska ekipa neigra ovako prijateljske utakmice svi skrivaju karte jedino ovi nasi igraju ko da im zivot od toga zavisi procitace vas a onda znate sta sledi.

koje gluposti

pre 2 godine

Terzic prica o nikad većem ulaganjima a stoper nam Rodic... Bukari nam bek, Napadac nam je Olajinka... koji je inače krilni igrac...

Aco_Braco

pre 2 godine

Uvek tako pocne a ih grala reprezentacija ili zvezda velike nade bla bka bla posle izadje izjava nisam znao da su umorni i slicno.

Naplaseni

pre 2 godine

Preporuka, neka nastave da igraju prijateljske, jer kad krenu takmicarske, ova rupa u odbrani Zvezde ce biti tako probijana, da ce se Zvezdasi cuditi, kako od 5-0 sa Fiorentinom do ...

....

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.

FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Nema ni 20 000 ljudi,da ste najveci to stoji, ali u namestanju. E moj ti, ne mozete Partizan da pobedite a vec letite.

djoka

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

pa zar nije fiorentina iz lige konfekcije?

40+ hiljada mislite o tome

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!

Звезда Србија

pre 2 godine

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh

aaauuu breee

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put

teške paljevine

pre 2 godine

Najjace pojacanje - trener. Sta njemu moze da iskontrira Duljaj koji deluje pocetnicki? Nikad veca razlika u kvalitetu kad su veciti u pitanju.
(Transferissimo, 26. jul 2023 22:46)

Prvo skoči pa onda reci hop... da vas Duljaj ne vrati tamo gde vam je bio mesto za vreme Toleta... Hihihiii

Goran Loznica

pre 2 godine

Nisam gledao utakmicu. Je li išla muzika u pozadine “dela govore” i predcednik u autobusa bez krova po atletskoj stazi? Pre početka meča? Dresove im je već dao…

ajde

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

a gde ti to vidis inicijale sns? iluminati mozda? svi na lecenje pod hitno

Blaster

pre 2 godine

Prijatno iznenadjenje ovaj Bahar, mozda cemo konacno posle 5 godina gledati dobar fudbal nekog naseg kluba.
(Monotonija, 26. jul 2023 21:45)

Nećemo sigurno, al' aj se malo ložimo kako je sve sjajno.

Hahahahahaha

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

Ti se nasekirao zbog radio Mileve?

walter

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar

gladijator

pre 2 godine

Od šta se umorili, od 45 minuta leta avionom?
hahahahaha...
Ovi jugoslovenski katolici stvarno više nisu normalni šta pišu.
(pola hrvati, pola jugosloveni, 26. 

turski Rom iz Albanije nekog proziva

hah
a koji si ti srbine" ?
Robi Prosinečki ili Vladimir,Alojzija, Petrović

Ili si Milivoj Bračun, Tomica Ivković, Slavko Sajber

ko će vas znati, prevrtljivi turski Romi iz albanije

boze me sacuvaj...

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Vi niste normalni majkemi, znaci svaki trougao je ustvari sns stranka?

2CRAZY

pre 2 godine

Pet komada za 25 minuta finalisti lige konferencije, nije lose rodjaci
(Dare_cz, 26. jul 2023 20:34)

Svaka cast inace za igru Zvezde na ovim pripremama, ali kad vec pises takav komentar, treba i napomenuti da su igraci Fiorentine bili ceo dan na aerodromu, da su kasno stigli i da su premoreni, to se jednostavno i videlo na mecu.
Takodje Zvezda je vec uveliko u pripremama, a oni tek pocinju, nisu nesto ni zapeli ili su potcenili Zvezdu, ali budi siguran da ovo nije realan rezultat i da ponove utakmicu, ne bi bila bas ovako ubedljiva pobeda, to je realno, ali kao sto rekoh, svaka cast Zvezdi na igri.

Goran Loznica

pre 2 godine

I je li predcednik provozao ekipu sa auto-puta u onom otvorenom autobusu po atletskoj stazi pre početka meča? Zašto na novom zvezdinom dresu nema zaokruži 1?

Ivan

pre 2 godine

Zvezdi na prijateljsku utakmicu dodje vise nego FKP za dve sezone...
(One night in May, 26. jul 2023 21:06) # Link komentara

S'obzirom koliko se ulaze u FK czv i pored duga od sad vec preko 90 miliona a koliko se ne ulaze u FK Partizan to je do nekle i normalno?

nssrbin

pre 2 godine

krece cirkus zvani hleba i igara za ovaj priglupi narod.
(nssrbin, 26. jul 2023 20:00)

Ovde si izgleda samo ti priglup.
(Sremac, 26. jul 2023 20:40)

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.

Ivan

pre 2 godine

Stvarno mi nisu jasni navijači Zvezde. Raspravljate se sa navijačima malog kluba. Kao kad bi se raspravljali navijači real madrida i rajo valjekana!
(nemesis, 26. jul 2023 21:23) # Link komentara

U pravu si ali isto tako da ja tebe pitam zasto se vi raspravljate sa nama u Kosarci posto ste vi u tom slucaju KK Paligrace za Real Madrid ?

Krcunija

pre 2 godine

Daleko bilo. PSZ nikad nije osvojio LS a kamoli bio prvak sveta. Ne uporedjuj nas sa malim klubovima.
(Bua, 27. jul 2023 07:21)

Da niste mozda veci od PSG? Treba madjija to da izjavi da vam se opet smeju po Evropi s na Rajku da vas pune kao neku godinu. Stvarno ste komedija od navijaca. Nego sad imamo i FK Mozambik pored istoimenog kosarkaskog kluba, to se vise ne gleda, a?

HanSolo

pre 2 godine

Naši timovi su uvek "vrlo jaki" u prijateljskim utakmicama.. A u takmićarskih utakmica uvek podbacimo.. Nema ništa od ove sezone, kao po starom..

Krcunija

pre 2 godine

kako ćemo tek da grizemo kad krenu zvanične utakmice
(Paja, 26. jul 2023 22:40)

Tad ce te da tresnete od patos kao i prosle godine kad ste bili zadnji u grupi, a Partizan prezimio u Evropi.

Mićko

pre 2 godine

On misli da su prava prenosa kad mu Velja da pravo da prenese masinu za mlevenje mesa iz kuce u Ritopeku na stadion JNA.
(Nemanja V., 26. jul 2023 21:39)

pa mašinu mu je i omogućio veliki navijač CZV. Da nije bilo njega, takva bitanga nikad ne bi ušla u klub.

Svako je zvezdi dobar, ko god može da uništi FKP
Znači, nasilje i nasilje, da bi zvezda isplivala, ne biraju se sredstva

instalirao ubicu u FKP, a za ruku dovedo kriminalca sa poternice u svoj klub

seljačka logika

nije džabe Koroman izjavio: jako je degutantno kako cela država favorizuje zvezdu

gladijator

pre 2 godine

Звезда ове године гура три седамнаестогодишњака (Шљивић, Недељковић, Мијатовић) Србина у игру, који имају велики потенцијал да постану репрезентативци А селекције Србије у будућности, а Недељковић можда чак и следеће године, ако буде имао континуитет. Поред тога у Звезди играју млади играчи Митровић и Лучић, који имају потенцијал за репрезентацију. Звездини странци, који су дошли ове године без плаћања одштете клубовима су суви квалитет, од којих је Стаменковић Србин, али игра за Нови Зеланд.
Шта то Партизан ради ове године, осим што доводи половне играче странце, а неће гурнути можда ниједног младог играча Србина у игру. Шта би са познатом партизановом школом, све нестало и истопило се под разним неспособним управама. Били сте за две степенице изнад Звезде прије десет година, сад сте три степенице испод Звезčде. Да има још који приватни клуб у Србији, гдје се зна ко шта ради, ви не би били ни пети на табели на крају сезони.
(Марлоне, 26. jul 2023 22:06)

75.000.000 akumulirani gubitak
65.000.000 neplaćeni dugovi

a 11.000.000 na pojačanja,

tako može da vodi klub svako od nas. biće tako dok vam lebdi duh

777

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Vasim kompleksima nema kraja, vi sve vidite ono što vi hoćete da vidite ,tako ste i američku zastavu videli na grbu beograda koreografiju, Koreografija maratonaca kao groblje za Ukrajince, inicijali su etno nemaju veze sa politikom . Ali vi ćete u vašoj pakosti sve da preokrenete

Dj

pre 2 godine

Fiorentinini igraci dosli umorni, misle prijateljska utakmica da se nadigravaju, ovi zapeli iz petnih zila, naravno niko ne zamera, ali ova utakmica nije merilo

Ivan

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?
(EUFORIJA, 26. jul 2023 20:49)

Ali svi plaćamo TV taksu.
(C i n i k, 26. jul 2023 21:15) # Link komentara

Cuti i placaj da ne dodju one rabadzije iz njihove stranke. Ima da budes vucen za zulufe. Tako da cuti placaj i trpi. Nece jos dugo izdrzi. Pozdrav

haha

pre 2 godine

Zbog toga što je Zvezda direktni učesnik fudbalske Lige Šampiona, da pokažu narodu razliku izmedju redovnog učesnika LE/LŠ i finaliste kupa Marinka Rokvića gde neki jedva grupu prodju.
(nosurrender, 26. jul 2023 20:45)


Lozione jedne prosle godine ste bili poslednji u grupi, niste prezimili za razliku od Partizana.

Kontras

pre 2 godine

@ lary ptica

Covece, imate logistiku, mega jak tim, kupujete skoro kao Atletiko Madrid, imate 8 stranaca od 11 u ekipi, pobedjujete sa 5:0 u prijateljskoj Fiorentinu...

a ti se bavis Partizanom.

Uzivaj. Meni ne smeta jaka Zvezda dok se namerno ne urusava moj Partizan.

A mi kada se vratimo... padace Anderleht i Njukasl opet, a vas cemo da rastavimo u derbiju. Koliko god jaki vi bili.

Duško Vujošević DV

pre 2 godine

Kakvi cirkuzanti, prijateljska utakmica a oni glume neku silu.Karma će im se vratiti, samo polako.
(Krcunova družina., 26. jul 2023 22:29)

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.

Predrag

pre 2 godine

Zvezda je u prvom poluvremenu zaista igrala odlično i samlela FIO. Usvakomn slučaju ja na utakmice ne idem od dolaska ZT (to mi je bila kap koja je prelila čašu) i neću ići jer je Sever sebe prodao.

anonimus

pre 2 godine

Prenos u udarnom terminu. 20000 navijaca na prijateljskoj utakmici. Pune drugi tim Fiorentine sa komentarom "spremni za LŠ", a Viola je videla nije niti je kalibar timova koji igraju LŠ. Nema nama spasa kao naciji...

zanimnjivo123

pre 2 godine

Ma nek prokosnjava Cair
Neka se na Cika Daci igra po danu jer nema reflektora
neka se u hunskoj gasi struja
Daj afrikance i teraj 80.000.000 duga
Za to vreme Dinamomprodaje za 25.000.000
Hleba i igara
Jedan tim jedan narod jedan vodja

Ja

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Steaua?

koje gluposti

pre 2 godine

Terzic prica o nikad većem ulaganjima a stoper nam Rodic... Bukari nam bek, Napadac nam je Olajinka... koji je inače krilni igrac...

susiNnakak

pre 2 godine

Napisacu nesto sto ce zvucati kao jeres i verovatno ce mi vecina izlupati minuse, ali… Terza je nas Mamic. Posto u nasoj zemlji vlada veoma pozitivno misljenje o Mamicu, a u Hrvatskoj izrazito negativno, e tako za Terzu vazi ovde. Pricam o Zvezdinim navijacima, za ove druge me bas briga.
Dakle, od dolaska Terze 2014. mi smo uzeli 8 od 10 prvenstava, poslednjih 6 za redom. Toliko dominantno da je Partizan na kolenima, kao i taj Hajduk od raspada Jugoslavije. Ja mislim da se Partizan nece vratiti minimum sledecih 5 godina. Pre te 2014, Zvezda je titulu osvojila 2007! U Evropi smo postali redovni ucesnici, padala su velika imena ala Liverpul, Liga Evrope nam je vec standard. Sada imamo ozbiljnu ekipu, mozemo da dovedemo i najbolje srpske igrace, pokupili smo sve mlade talente u zemlji, dovode se sve kvalitetniji stranci.. Da li ima mahinacijama u transferima? Verovatno, kao i u slucaju pomenutog Mamica, koji je i menadzer i predsednik kluba.
Bio mi simpatican ili ne, sa ovakvom ili onakvom pozadinom, Terza je napravio najjaci klub u ovom delu Evrope i moram da kazem da prvi put prosle sezone, kada je bilo sanse da ih izvucemo, nisam strepio da cemo da se obrukamo protiv Dinama i zeleo sam da ih izvucemo. Za nasu zemlju koja je fudbalska peta liga, uspesi koje Zvezda pravi u Evropi su fenomenalni, a u Srbiji nas dugo dugo Partizan nece pomeriti sa prvog mesta. Tako da nikada necu rec reci protiv njega, a svaka prozivka je od onih kojima je klub doveden do gasenja zbog nase dominacije.
(astronaut, 26. jul 2023 20:49)


Od dolaska Terze? Terze? Jesi li siguran da nisi mozda nego drugo ime hteo da napises? Tako kako vodi Terza mogu moja i tvoja baba. Dovode se igraci na kilo, znaci 500 igraca je proslo od 2014, da li ti znas u ozbiljnom klubu da ima toliko promasenih transfera kakve bi posledice bile po klub? Koji je prosek navijaca u prvenstvu? Koliki je bio pre 2014? Kazes napredovalo se? Talenti? Lako je pokupiti sve talente i imas monopol i svi klubovi su podredjeni tebi. Koliko se igraca stvorilo? Koji je najveci transfer izlazni a koliko je ukupno bilo ulaznih? Na platnom spisku bilo po 60 igraca. Odakle? Od ulaznica da nije? Druze ovo je zabava za najvece biracko telo, znaci jednom klubu je podredjeno, jednoj stranci, samo da zaboravite na stanje u zemlji radi hleba i igara i radi gledanja 9 od 12 osoba koje su stranci koji su na terenu (postava+trener), bukvalno kupljena igracka da se zanimate.

navijac Partizana

pre 2 godine

svaka cast, Zvezdi! Uvek sam govorio da je veci klub u fudbalu, bas kao sto je Partizan u kosarci.
U oba slucaja kriterijum su medjunarodni uspesi - lokalna zabokrecina gde se uvek politika mesala ne moze biti merodavna.
(navijac Partizana, 26. jul 2023 22:06)

26 minusa, 9 pluseva. Nisam siguran da li se navijaci Zvezde bune sto sam rekao da je Partizan bolji u kosarci, ili navijaci Partizana zato sto sam rekao da je Zvezda bolja u fudbalu.
Ali, mogu da kazem samo jedno - koliko god minusa da lupite, ja sam u pravu. Jos u SFRJ su se klali vojska (Partizan) i DB (Zvezda), onda je devedesetih Marjanovic gurao Partizan, zatim Dacic... Onda Vucic Zvezdu. Uvek je bilo tako, sto znaci da su lokalne titule zaista vrlo relativne.
Ali kada neko od njih napolju napravi uspeh, onda to nesto znaci.
Partizan je fudbalu bio u finalu KES (kupa evropskih sampiona), ali je Zvezda osvojila pehar. Znaci bolja je.
U kosarci, Partizan bio prvak Evrope, tri puta u F4. Zvezda nijednom u F4. SVe jasno.
Ovako nas vidi Evropa i svet. A sve drugo su nase licne i, uglavnom, pogresne projekcije.
Hajde sad minusi...

Krcunija

pre 2 godine

Hvala ti predsedniče za ovo divno veče,tvoji smo do smrti.
Delije Sever
(Kaur, 26. jul 2023 21:25)

Citiras Zeljka i Ostoju, a potpisujes Delije.
(as, 26. jul 2023 22:26)

A iznad Terzine fotelje njegova slika.

vuk

pre 2 godine

Видим да су гробари у шоку немогу да верују да звезда има машинерију. Чека и вас гробари једна седмица у дербију
(zdravko, 26. jul 2023 21:05)

Pamti se sedmica ,a?

....

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.

FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Nema ni 20 000 ljudi,da ste najveci to stoji, ali u namestanju. E moj ti, ne mozete Partizan da pobedite a vec letite.

astronaut

pre 2 godine

Napisacu nesto sto ce zvucati kao jeres i verovatno ce mi vecina izlupati minuse, ali… Terza je nas Mamic. Posto u nasoj zemlji vlada veoma pozitivno misljenje o Mamicu, a u Hrvatskoj izrazito negativno, e tako za Terzu vazi ovde. Pricam o Zvezdinim navijacima, za ove druge me bas briga.
Dakle, od dolaska Terze 2014. mi smo uzeli 8 od 10 prvenstava, poslednjih 6 za redom. Toliko dominantno da je Partizan na kolenima, kao i taj Hajduk od raspada Jugoslavije. Ja mislim da se Partizan nece vratiti minimum sledecih 5 godina. Pre te 2014, Zvezda je titulu osvojila 2007! U Evropi smo postali redovni ucesnici, padala su velika imena ala Liverpul, Liga Evrope nam je vec standard. Sada imamo ozbiljnu ekipu, mozemo da dovedemo i najbolje srpske igrace, pokupili smo sve mlade talente u zemlji, dovode se sve kvalitetniji stranci.. Da li ima mahinacijama u transferima? Verovatno, kao i u slucaju pomenutog Mamica, koji je i menadzer i predsednik kluba.
Bio mi simpatican ili ne, sa ovakvom ili onakvom pozadinom, Terza je napravio najjaci klub u ovom delu Evrope i moram da kazem da prvi put prosle sezone, kada je bilo sanse da ih izvucemo, nisam strepio da cemo da se obrukamo protiv Dinama i zeleo sam da ih izvucemo. Za nasu zemlju koja je fudbalska peta liga, uspesi koje Zvezda pravi u Evropi su fenomenalni, a u Srbiji nas dugo dugo Partizan nece pomeriti sa prvog mesta. Tako da nikada necu rec reci protiv njega, a svaka prozivka je od onih kojima je klub doveden do gasenja zbog nase dominacije.

haha

pre 2 godine

expresna petarda buhahahahaa pa sta ste mislili nije ovo empoli ili lecce neko zvezda rodjaci
(linoes, 26. jul 2023 20:32)

Kakve lozione a prijateljska utakmica

vanbujten

pre 2 godine

Kako vas nije sramota prenosite prijateljsku utakmicu, šta god da kažem cenura mi ne gine....Kao što kaže Duško Radović NIJE LAKO, ALI JE UVEK LEPO NAVIJATI ZA PARTIZAN!!! MI NAVIJAMO ZA PARTIZAN, PRE SVEGA ZATO ŠTO GA VOLIMO, A TEK ONDA ZATO ŠTO JE NAJBOLJI!!!

nemesis

pre 2 godine

Stvarno mi nisu jasni navijači Zvezde. Raspravljate se sa navijačima malog kluba. Kao kad bi se raspravljali navijači real madrida i rajo valjekana!

navijac Partizana

pre 2 godine

svaka cast, Zvezdi! Uvek sam govorio da je veci klub u fudbalu, bas kao sto je Partizan u kosarci.
U oba slucaja kriterijum su medjunarodni uspesi - lokalna zabokrecina gde se uvek politika mesala ne moze biti merodavna.

buc

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna

BRE

pre 2 godine

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

To je Arena, ako nisi znao. Dakle zatvoreni tip, pun kapacitet dvorane se ispuni po 5 puta vecoj ceni.

Zlooba

pre 2 godine

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

Zato ti kao "veliki" navijač velikog kluba pominješ neke male klubove. Kakav klinac.
Realno Zvezda ima neuporedivo bolje navijače u fudbalu, ali isto tako Partizan ima u košarci, i to je tako, jer 20000 ljudi na košarkaškom meču, je ozbiljan broj..

Leogane

pre 2 godine

@Napisacu nesto sto ce zvucati kao jeres i verovatno ce mi vecina izlupati minuse, ali… Terza je nas Mamic. Posto u nasoj zemlji vlada veoma pozitivno misljenje o Mamicu, a u Hrvatskoj izrazito negativno, e tako za Terzu vazi ovde. Pricam o Zvezdinim navijacima, za ove druge me bas briga.
Dakle, od dolaska Terze 2014. mi smo uzeli 8 od 10 prvenstava, poslednjih 6 za redom. Toliko dominantno da je Partizan na kolenima, kao i taj Hajduk od raspada Jugoslavije. Ja mislim da se Partizan nece vratiti minimum sledecih 5 godina. Pre te 2014, Zvezda je titulu osvojila 2007! U Evropi smo postali redovni ucesnici, padala su velika imena ala Liverpul, Liga Evrope nam je vec standard. Sada imamo ozbiljnu ekipu, mozemo da dovedemo i najbolje srpske igrace, pokupili smo sve mlade talente u zemlji, dovode se sve kvalitetniji stranci.. Da li ima mahinacijama u transferima? Verovatno, kao i u slucaju pomenutog Mamica, koji je i menadzer i predsednik kluba.
Bio mi simpatican ili ne, sa ovakvom ili onakvom pozadinom, Terza je napravio najjaci klub u ovom delu Evrope i moram da kazem da prvi put prosle sezone, kada je bilo sanse da ih izvucemo, nisam strepio da cemo da se obrukamo protiv Dinama i zeleo sam da ih izvucemo. Za nasu zemlju koja je fudbalska peta liga, uspesi koje Zvezda pravi u Evropi su fenomenalni, a u Srbiji nas dugo dugo Partizan nece pomeriti sa prvog mesta. Tako da nikada necu rec reci protiv njega, a svaka prozivka je od onih kojima je klub doveden do gasenja zbog nase dominacije.
(astronaut, 26. jul 2023 20:49)

- Данас сви имају ботове.

2CRAZY

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

Ono kad vas kompleksi biju...

Trajko

pre 2 godine

Lepa pobeda zvezde to je rukopis dobrog trenera ipak prst na čelo svima što porede nas i hrvatski fudbal. U Dinamu od 11 igrača samo su 2 stranca ostalih 9 iz Hrvatske. U Zvezdi 5 stranaca i 1 srbin iz Australije a 5 igrača iz Srbije.

Igor

pre 2 godine

Neigra se liga sampiona sad javili zvezda je sampion.Niti jedna jaka evropska ekipa neigra ovako prijateljske utakmice svi skrivaju karte jedino ovi nasi igraju ko da im zivot od toga zavisi procitace vas a onda znate sta sledi.

gladijator

pre 2 godine

Kakvih 11 miliona na pojacanja, jel ste vi normalni?
(Navijac zvezde, 26. jul 2023 22:48)

u sezoni 23/23...pa sam Terzić to izjavio
izguglaj, XXI vek je

Aaaa

pre 2 godine

Na zalost ovi pozadi nisu za zvezdu. Mijailović je tesko drvo. Daj boze da gresim , ali meni on lici na Gobelju. On ce u svakoj ozbiljnijoj utakmici da dobije crveni karton. O Rodicu ne treba trošiti reci. Vec 5 godina dokazuje da nije za zvezdu. Ovo ostalo je potpuno perfektno.

Amin

pre 2 godine

Bravo momci,izginuli ste na terenu da pokazete nasem predsedniku da igrate odlicno.
Ako je iko zasluzan za uspehe on je!
(uaaaa, 26. jul 2023 22:45)


I sta sad? Hos plakat malo?

Zvezdaš iz Hrvatske

pre 2 godine

Opet na temi evropskog i svjetskog prvaka, komentari psihoze štovatelja stanovite crnobele udruge građana. Od kraja toletove tiranije klub im je 404 not found, navijačke frakcije su im 404 not found, komentari su im 404 not found... izgubljeni 100% found.

Amin

pre 2 godine

Ne, ovo je prijateljska. Sta se lozite kao hepo kocke.
(Krcunija, 26. jul 2023 23:24)

Lozimo se...a tek cemo. Jos najmanje nekih dvadesetak godina....a tek onda da razmislimo

C i n i k

pre 2 godine

Jel vidite kad je hladno pa ne izađu na splavove kako može da se igra? A kako čujem od druga i splavovi će uskoro biti uklonjeni.
Smeši nam se titula prvaka evrope i sveta ako tako bude.

valter manjifiko

pre 2 godine

#veliki strumf

Evo upravo si bio u kadru na TV.
U 66. minutu si snimljen. Sediš, kucaš kilometarske komentare, kao i na svaku vest na b92 portalu i pevaš - ko ne skače taj je Šiptar.

Nemanja V.

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

I ja se cudim sto nema Batistute i Kijeze

Sajber Nindza

pre 2 godine

Dobro sve izgleda. Ali ne treba se zaletati. Pravo pitanje je da li Glazer, Dragovic i Degenek mogu da organizuju odbranu koja ce da zaustavi npr. jedan City, Bajern, PSG. Onda sa ovim napadacima i imamo neke sanse za remi, cak i pobedu.
Fiorentina sa Jovicem u napadu i nije neko merilo. Bahar je u LS dobio Juventus kod kuce, ali Juventus je igrao jako lose prosle sezone. Sve ostale utakmice je izgubio (poslednje dve sa 5 razlike).
Znaci, samo strpljivo - tek na jesen cemo videti pravo stanje.

Bane

pre 2 godine

Tad ce te da tresnete od patos kao i prosle godine kad ste bili zadnji u grupi, a Partizan prezimio u Evropi.
(Krcunija, 26. jul 2023 23:23)

Prezimio u grupi Paje patka. Izjesce vas kompleksi i mrznja purgeru

ObradovicZeljko

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Ono kad igra tvoj tim pripremnu utakmicu sa jakim italijanskim timom, a tebi u glavi samo jedan drugi klub...

ajdetimrsss

pre 2 godine

pa nas trener se nikad nece zahvaljivati predsedniku grobarcici , to radi rumeni
(ajde mrss, 26. jul 2023 23:04)

pa nije ni nas pametni, nego ako ste toliko prihodovali od UEFA zasto pozamljujete od privatne firme pare za porez?

Goran Loznica

pre 2 godine

@Goran Loznica
Nemaš ti prijatelju tweeter, ti dalje od Nedeljica nisi dobacio :)
(gruja, 26. jul 2023 19:22)



Možda je 30 hiljada pratilaca dobacilo do mene? Šta misliš?

duledudule

pre 2 godine

Prenos u udarnom terminu. 20000 navijaca na prijateljskoj utakmici. Pune drugi tim Fiorentine sa komentarom "spremni za LŠ", a Viola je videla nije niti je kalibar timova koji igraju LŠ. Nema nama spasa kao naciji...
(anonimus, 26. jul 2023 20:18)
Ako ti je tako lakse...Biragi Bonaventura Dodo Ikone Mandragora Jovic sve omladinci ahahaja

Naplaseni

pre 2 godine

Preporuka, neka nastave da igraju prijateljske, jer kad krenu takmicarske, ova rupa u odbrani Zvezde ce biti tako probijana, da ce se Zvezdasi cuditi, kako od 5-0 sa Fiorentinom do ...

Stojan

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
nislija s merak
Pa da mozemo da uzivamo svi gledaj i uzivaj, ovakav fudbal neces gledati

Pekova druzina

pre 2 godine

Pa sta ako su nas osnovali Tempo, Franjo, Peko i ostali zlocinci. Mi smo Partizan, klub koji nema uspeha u Evropi u svojoj istoriji. Mi smo zadnji put nekoga pobedili u Ligi Sampiona pre 40 godina.

EUFORIJA

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?

Vec vidjeno

pre 2 godine

Kamerunci sve šta je ovo ...
(Milan, 26. jul
Snima se trijumf volje. Klinci na centru masu barjacima i Leni Rifenstal bi pozavidela.

C i n i k

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?
(EUFORIJA, 26. jul 2023 20:49)

Ali svi plaćamo TV taksu.

ajde mrss

pre 2 godine

Zvezda dovede igrace iz Druge lige francuske, ceske lige, danske lige izraela, Spartaka a oni i pored 30 miliona koje zvezda dobije od uefe spominju politiku? pa nas trener se nikad nece zahvaljivati predsedniku grobarcici , to radi rumeni

Unuk Toma iz Švedske

pre 2 godine

Svaka čast za šansu Zvezdinoj deci i moram priznati da prvi put vidim Zvezdu koja igra presing sve vreme. Bahar je ozbiljan trener i to se već sada da videti. Jedino mi nisu jasna dva igrača. Svi ovi mladi igrači su mi skroz simpatični osim Jovana Mijatovića. Nizak, spor, ne igra glavom, ne ume da zadrži loptu, konstantno gubi duele, tehnički slab, neko će reći ima 17 godina, da ali je neverovatno da ne pokazuje bukvalno nijedan kvalitet... Drugi je Azarovi koji izgleda i deluje kao da je zalutao u fudbal, definitivno igrač svetlosnim godinama daleko od lige šampiona... Ovo je mišljenje na osnovu predhodne sezone a ne samo ovog meča. Hvala Baharu što konačno gledamo dobar fudbal.

Mrki

pre 2 godine

Talijani dosli na cevape, na rakijicu i da se istrce malo po livadi, a Zvezda igra kao da je finale. Imajuci to u vidu, rezultat ocekivan.

Svasta..

pre 2 godine

Bice dobro da neko ne odapne kod fiorentine. Likovi dosli direktno sa letovanja da igraju mec.
(lepotica, 26. jul 2023 21:12) # Link komentara

jeste, ja danas doleteo sa Milenkovicem, veli samo da sletimo pre mraka da obidje humsku

izađi iz ormara

pre 2 godine

''Zvezda je u prvom poluvremenu zaista igrala odlično i samlela FIO. Usvakomn slučaju ja na utakmice ne idem od dolaska ZT (to mi je bila kap koja je prelila čašu) i neću ići jer je Sever sebe prodao.
(Predrag, 27. jul 2023 05:31)''

ti eventualno možeš samo na jug... i to Marakane... na tvom pašnjaku nema struje...

djoka

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

pa zar nije fiorentina iz lige konfekcije?

dexim

pre 2 godine

ma bice 30.000 duhova marakana ce da bude prazna,nate slušajte iskompleksirane grobare .Ej prijateljska oni ne bi mogli da skupe ni 5000 ljudi za prijateljsku...

sofronije

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.
Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Ono kad tvoj klub igra protiv Fiorentine i vodi 5:0 a komentar sa najvise pozitivnih ocena je komentar koji govori o gradskom rivalu.
Dzabe sine tebi i da Zvezda bude najveci klub u univerzumu a ne na Balkanu kada ti to ne pomaze da izlecis svoje komplekse.
Inace, cestitam na rezultatu, jesu pripremne utakmice ali treba dati pet golova i Palilulcu a ne jednoj Fiorentini...

Bane

pre 2 godine

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.
(Duško Vujošević DV, 26. jul 2023 23:11)

Kako boli covjece...a? Vama izgleda jos nista nije jasno? Pa vi ste ugaseni samo jos neznate

Nemanja V.

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube zato se i prenosi, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..
(grobarsko lupetalo, 26. jul 2023 20:52)

Šta objašnjavaš nekom ko kada ustane počinje da mrzi i za sve mu neko drugi kriv. On misliš da zna šta su prava prenosa.
(Simbad, 26. jul 2023 20:58)

On misli da su prava prenosa kad mu Velja da pravo da prenese masinu za mlevenje mesa iz kuce u Ritopeku na stadion JNA.

da se prekrstim

pre 2 godine

Kakve gluposti i zlonamerni navijaci jsd-a, Prosečna plata stranca u zvezdi je 600.000 evra u fiorentini je je prosek oko 3 miliona ...

Mirjana

pre 2 godine

Fiore igra sa trecim timom i propalim Jovicem koji ce da spakuje dva komada Zvezdi slucajno.
(NR, 26. jul 2023 19:09)

Ma jok došli sa omladincima.Kakva kompleks navijača tima koji nema struju na stadionu a ima Severinu

Sergio

pre 2 godine

@(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)
Igramo u 20h na prvom programu, zato što neki drugi nemaju struju da igraju u večernjem terminu. I zato što su ti drugi toliko nebitni da ih nema ni 100 gledalaca na stadionu

aaaaa

pre 2 godine

@ dug 76 miliona..treba vratiti..pa se namesta..kvota na 4+ prvo poluvreme 15 kvota..samo kazem…
(Jezuita, 26. jul 2023 20:51)
00
Gde ima da se igra 4+ prvo poluvreme?

lary ptica

pre 2 godine

vreme je za iskorak u evropi,trece mesto u grupi i neki lep rezultat u le...inace,tako to radi Zvezda,bitna je evropa i uvek je bila.. mi sada imamo logistiku i licno ne bezim od toga...oni kada su imali sve i njihovu cuvenu dominaciju,bilo je bitno samo da su ispred Zvezde,evropa...ako nesto kljucnu kljucnu,samo je bilo bitno biti ispred Zvezde,i ne brinite braco grobari,sve ce biti ok,dobijate basket,imacete par vrhunskih pojacanja ovih dana,bicete srecni!

Prti

pre 2 godine

75.000.000 akumulirani gubitak
65.000.000 neplaćeni dugovi

a 11.000.000 na pojačanja,

tako može da vodi klub svako od nas. biće tako dok vam lebdi duh
(gladijator, 26. jul 2023 22:37)

A vrednost tima? Ako je vrednost tima na trzistu bar 40m dug moze sutra da se anulira. Na ustrb rezultata i svegs. Neka sreca u zrebu i zima u Evropi i Zvezda ce imati bar tri izlazna transfera oko 10m svaki.

Beca

pre 2 godine

A sudija domaći? Neutralno, nema sta, ahahahaha
(mile, 26. jul 2023 21:41)

Hahaha za šta se vi u svojoj nemoći i jadu hvatate... Je l' sudija uticao na rezultat, je l' pravio neke greške? Uskoro počinje prvenstvo, pa ako možete uživajte u vašim utakmicama pa se tamo smejte, a mi ćemo u našim.

Dex

pre 2 godine

Kakvi cirkuzanti, prijateljska utakmica a oni glume neku silu.Karma će im se vratiti, samo polako.
(Krcunova družina., 26. jul 2023 22:29)
Da a ovi nisu htjeli da pobjede...namjerno su izgubili 5-0. Nego da li bi tako pricao da je bilo obrnuto....zagrepcanu purgerski?

Bane

pre 2 godine

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.
(Duško Vujošević DV, 26. jul 2023 23:11)

Kako boli covjece...a? Vama izgleda jos nista nije jasno? Pa vi ste ugaseni samo jos neznate

Klaxon

pre 2 godine

@Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

Joj druze kako ja osecam tvoju bol i strah u ovom komentaru...

Lajavi krelac

pre 2 godine

Za ove što pitaju zašto RTS prenosi. Ukoliko ne znate, RTS sredom prenosi utakmice Lige Šampiona. Moraju i oni da se pripremaju kao i Zvezda.

Шид у срцу.

pre 2 godine

Најлепши минут утакмице је 60-ти. Улазак Звездине деце. Срце ми је пуно !!!

franjina druzina

pre 2 godine

Kakvi cirkuzanti, prijateljska utakmica a oni glume neku silu.Karma će im se vratiti, samo polako.
(Krcunova družina., 26. jul 2023 22:29)

vama se vec vratilo

kafa s ukusom slobode

pre 2 godine

Fjorentina tek pocela pripreme…
U formu se ulazi postepeno..
Lepo je sve to
Ali ajde da sacekamo Ligu Sampiona pa da vidimo rezultat.

Mirjana

pre 2 godine

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Steaua?
(Ja, 26. jul 2023 20:46)

Šta Steaua? Ima jedan KEŠ i to je sve.Zvezda finale kupa UEFA, dva puta polufinale KEŠ i prvak sveta

Sabre

pre 2 godine

Seljacki klub,pozoves ljude u goste na prijsteljsku utakmicu i onda navalis kao sivonja,odlike malih klubova.
(Aleksa, 26. jul 2023 20:30)

Prava odlika malog kluba je da ima navijace koji vise ne idu da ga prate ali su zato tu da isprate i prijateljske utakmice rivala (uslovno receno rivala) i kad ne znaju sta ce drugo od muke onda pokusavaju ovakve prozivke.

Mali Hijavata

pre 2 godine

Posle KK Mozambik imamo i FK Mozambik.
(haha, 26. jul 2023 22:12)

Bez stranaca imamo FK Galatasaraj i KK Fenerbahče, ako ćemo istorijski pošteno:-)

pola hrvati, pola jugosloveni

pre 2 godine

Fiorentinini igraci dosli umorni, misle prijateljska utakmica da se nadigravaju, ovi zapeli iz petnih zila, naravno niko ne zamera, ali ova utakmica nije merilo
(Dj, 26. jul 2023 22:51)


Od šta se umorili, od 45 minuta leta avionom?
hahahahaha...
Ovi jugoslovenski katolici stvarno više nisu normalni šta pišu.

Bua

pre 2 godine

Čim druge ekipe počnu da treniraju malo biće opet kanta... Hihihiii
Napalili se kao da su PSZ.
(Duško Vujošević DV, 26. jul 2023 23:11) # Link komentara

Daleko bilo. PSZ nikad nije osvojio LS a kamoli bio prvak sveta. Ne uporedjuj nas sa malim klubovima.

Hahahahahaha

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Idi ti opet na tviter. Tamo sigurno ima i objasnjenje. Pusti nas da uzivamo i u dresovima i pogotovo igri i rezultatu.

anica velickovic

pre 2 godine

Pa naravno da ce imati svi klubovi savrsene uslove ipak nismo bilo kakav klub...zvucno smo ime. Stadion je zaista prelep. Cestitam igranje Lige Sampiona i svaki mec je prilika za ove momke kojima je srce puno žara..vidi se iako je prijateljska utakmica.

Aco_Braco

pre 2 godine

Uvek tako pocne a ih grala reprezentacija ili zvezda velike nade bla bka bla posle izadje izjava nisam znao da su umorni i slicno.

Samo pitam

pre 2 godine

krece cirkus zvani hleba i igara za ovaj priglupi narod.
(nssrbin, 26. jul 2023 20:00)

Ovde si izgleda samo ti priglup.
(Sremac, 26. jul 2023 20:40)

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.
(nssrbin, 26. jul 2023 21:27)
Ok jeste. A jel si donirao novac od tih 200 eura Ostoji i šta si uralao u Areni

Dex

pre 2 godine

Fiorentinini igraci dosli umorni, misle prijateljska utakmica da se nadigravaju, ovi zapeli iz petnih zila, naravno niko ne zamera, ali ova utakmica nije merilo
(Dj, 26. jul 2023 22:51)

Pazi ovo "zapeli iz petni zila a ovi umorni od planinarenja" hahah ajd pici na zeksov kanal pa kasnije u arenu. Glancaj trofej za top 8

Srdjan

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Za Fiorentinu igra Kabral (20 miliona), zatim hrvatski reprezentativac Brekalo, srpski reprezentativci Jović i Milenković, Ikone (16 miliona), reprezentativac Maroka Amrabat (30 miliona) itd. Tim vredi 270 miliona, Zvezdin vredi manje od 70 miliona. Zvezda je tukla Zenit i Fenerbahče koji vrede po 170 miliona. Jesu ovu prijateljske utakmice, sve to stoji, ali je vidljiv pečat trenera Bahara i naslućuju se dobri rezultati ove sezone u Evropi.

Dušan

pre 2 godine

Drago ipak odmara zbog mlečne kiseline u mišićima, tj umora. Treba nam štoper. Nazalost Spajić ima problem u glavi posle povrede. Bas se vidi da oseća stah. Šteta, koliko mi je zao tog momka, bio je igračina. Nadam se da će se izvući iz ove situacije.

Leogane

pre 2 godine

@35k ljudi na prijateljskoj utakmici a grobari se hvale na sva zvona kad ih jedva dodje 20k na Top 8 Evrolige, razumem ih ipak su mali klub i to je za njih veliki uspeh
(Звезда Србија, 26. jul 2023 18:54)

- Уживај у фудбалу легендо и немој мешати бабе и жабе!

П.С. - Колико треба да буде људи у хали од 20.000 места? 50.000?

grobarsko lupetalo

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube zato se i prenosi, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..

qr810

pre 2 godine

Ni Schalke 1941-e ne bi prenosili u udarnom terminu na prvom državnom programu dok igra prijateljsku utakmicu.
(Istok, 26. jul 2023 18:57)



Pa malo i vi Crno beli da gledate fudbala, kad vas već nema na onom armijskom pašnjaku.

slavisa

pre 2 godine

Odlicna igra svih malo me razocarao Ado svojom lenoscu dok su svi trcali Ado nije zeleo da potrci i pomogne da se spreci kontra bas me iznenadio dok lucic istrci treci put tamo vamo ovaj stoji i nezeli da mu pomogne u presingu svim momcima cestitke Ivanic igra kao doktor u ovom sistemu koji forsira selektor Bahar a to je presing uz puno trcanja Ivanic je brz igrac odlican tehnicar i odgovara mu ofanzivna postavka neodgovara mu da treba da se branimo ali ako se napada on postaje doktor za fudbal.

Sabre

pre 2 godine

U pravu si ali isto tako da ja tebe pitam zasto se vi raspravljate sa nama u Kosarci posto ste vi u tom slucaju KK Paligrace za Real Madrid ?
(Ivan, 26. jul 2023 21:36)

Ne znam, verovatno nesto u vezi sa tim da vas DECENIJU unsitavamo, da smo prosle sezone opet osvojili vise trofeja od vas, da smo u proslogodisnjim derbijima imali 3-3 i da dok drzava nije Rumenogluu sipala sve pare koje je trazio niste postojali u toj istoj kosarci jace od deset godina, dok smo mi jedini tim vredan pomena u fudbalu duze nego sto pamtis.

Navijac zvezde

pre 2 godine

75.000.000 akumulirani gubitak
65.000.000 neplaćeni dugovi

a 11.000.000 na pojačanja,

tako može da vodi klub svako od nas. biće tako dok vam lebdi duh
(gladijator, 26. jul 2023 22:37)

Kakvih 11 miliona na pojacanja, jel ste vi normalni?

Vickasti

pre 2 godine

Duljaj ovome Baharu može samo da da recept za burek. I Mirotić je gledao utakmicu ali se nije radovao kod golova da ovi na agregatima ne padaju u fras.

Tole se vraca da opet ukopa srpski fudbal

pre 2 godine

"Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)"

Ne brini sinovac, kad vec nemamo struje na JNA, skupicu ja od 800 frakcija, vas 30000, svakom sveću u ruku, pa će da bude svetla za prenos.

boki

pre 2 godine

nikako grobari da svate..nije stvar u ulaganju vec u upravi..grobari imaji lopove..prvi je partizan usao u ls I igrao kup uefa pa te pare pametno da uloze oni se nakrali..sada I'm kriva zvezda,ustvari svi drugi pa I drzava samo njihovi mezimci ne..I terza krade ali nestani radi..

Di je bate Madar

pre 2 godine

sve je do trenera i sistema igre.
nikada nijedan naš klub a ni reprezentacija nisu igrali ovako.
ovo je ona priča o 5 sekundi kad izgubiš loptu i pritisku.
presingu na svakom delu terena.
svi igrači se biraju po sistemu da se uklope u to.
ovaj trener vredi ,koliko god da je plaćen.
a polupismeni neka pričaju o parama,odakle je ko i ostalim glupostima.
Srbija nema ovakvog trenera.

Dusanovo carstvo!

pre 2 godine

Daleko bilo. PSZ nikad nije osvojio LS a kamoli bio prvak sveta. Ne uporedjuj nas sa malim klubovima.
(Bua, 27. jul 2023 07:21)

Da niste mozda veci od PSG? Treba madjija to da izjavi da vam se opet smeju po Evropi s na Rajku da vas pune kao neku godinu. Stvarno ste komedija od navijaca. Nego sad imamo i FK Mozambik pored istoimenog kosarkaskog kluba, to se vise ne gleda, a?
(Krcunija, 27. jul 2023 08:02)

Naravno da je Zvezda veća od PSŽ, pogledaj samo osvojene trofeje. Naravno!

A basket se prati naravno, imamo dva trofeja od prošle godine.

A vi? Niste pratili basket 10 godina, a fudbal više ne pratite uopšte.

Zvezdas

pre 2 godine

Od finalista LK nema samo Milenkovica u startnoj i Amrabata koji je ostao u Italiji, kako god kvalitetan sastav i nas najjaci tako da ce ovo biti jedan jako zanimljiv mec 🔴⚪

nosurrender

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

Zbog toga što je Zvezda direktni učesnik fudbalske Lige Šampiona, da pokažu narodu razliku izmedju redovnog učesnika LE/LŠ i finaliste kupa Marinka Rokvića gde neki jedva grupu prodju.

EUFORIJA

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar
(walter, 26. jul 2023 20:27)

Pamtimo da places i da ces se ove godine silno isplakati.

MomaSRB

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Rezultat, igra Zvezde, atmosfera na stadionu...a i imamo struju...sve ono što vi nemate...

zex

pre 2 godine

Mladen CG, 26. jul 2023 20:29
Nije on ništa preporodio, dovedana su pojačanja i trenutno se uprava ne meša u sastav ekipe.Deki nije mogao da skloni Srnica,Gobeljica, Borjana.Nije imao ovakve napadače.Odlično je rešenje kada imaš brza krila koja igraju i beka i krilo a za to je potreban kvalitet.Druga stvar, više stranaca znači bolji mentalitet jer mi Srbi nemamo taj mentalitet.Fiorentina nikada nije primila 5komada za 20minuta, koji god sastav da je izvela, to je ekipa serije a ali Zvezda je mnogo brža i kvalitetnija.Naše ekipe su podcenjene.

Hahahahahaha

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Pa vidim da jako pratis fudbal, hahahahha.

Iggy

pre 2 godine

Au Luka Joviću u kakvu crnu rupu si upao jadna ti majka! Bolje da si u Realu klupu ispred stadiona grejao za masnu platu nego što si na ove grane spao! U isvesnim trenucima pomislim da Zvezda igra protiv Fljamurtarija a ne Fiorentine!

?

pre 2 godine

Е то су кахонес, убациш 5 играча од 18 година. То до сада нисмо имали прилике да видимо чак ни у пријатељским.

as

pre 2 godine

Hvala ti predsedniče za ovo divno veče,tvoji smo do smrti.
Delije Sever
(Kaur, 26. jul 2023 21:25)

Citiras Zeljka i Ostoju, a potpisujes Delije.

Matori X

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Drzavni klub, drzavni kanal. U cemu je problem?
(EUFORIJA, 26. jul 2023 20:49)

Ali svi plaćamo TV taksu.
(C i n i k, 26. jul 2023 21:15) # Link komentara

Cuti i placaj da ne dodju one rabadzije iz njihove stranke. Ima da budes vucen za zulufe. Tako da cuti placaj i trpi. Nece jos dugo izdrzi. Pozdrav
(Ivan, 26. jul 2023 21:42)


Da, RTS prenosi zbog gledanosti, neće vsljds vas da prenosi kad vi sami sebe ne možete da gledate.
Nema problema, kao ni KK Partizan, SNS klub sve sa Ostojom na čelu.
A to što svi plaćate 300 din. tv taksu, baš je mnogo ali zato je jeftino onih 3500 din što plaćate Šolaku za Southempon.
Za koje uši, pa vi imate samo duge jezičine i zdrave zube da možete sami sebi da ga odgrizete. I trajaće sve dok ima takvih kao vi.

Nebojsa

pre 2 godine

Rezervisti fantasticni i ako nisu dali gol, ima C.Zvezda veliki potencijal u mladim igracima.
Ovi momci zasluzuju da imaju posetu preko 40% kapaciteta u domacoj ligi.
Odavno nismo gledali ovakav fudbal na nasem stadionu....

Xman

pre 2 godine

Ja ne zelim nista da komentarisem,ja cekam tvoj komentar.. Nema vesti gde tebe nema, nema ono u sta se ti ne razumes.. Dosadan si vise, ali stvarno
(Simba, 26. jul 2023 20:17)Bot. Idemo dalje.

Sabre

pre 2 godine

Ljudi moji kakve su MAJSTORCINE ovaj Olajinka i Kraso, pa ovo je neverovatno. Realno kada bi mogli da ih zadrzimo ko Bena (sto je bukvalno nemoguce) lagano bi se tukli ko ce biti najbolji Zvezdin stranac, vec sad se vidi.

Jesu pripreme, jeste Viola dosla prijateljski a mi da ih ubijemo, ali i dalje je fascinantno sta je Bahar od Zvezde napravio za ovako kratko vreme. Daj boze da dobijemo makar jedan sranje tim u grupi ili da se bolje izrazim da izbegnemo situaciju gde se borimo sa nekim azdajama i onda budemo drugi i onda idemo na Siti ili tako nesto, jer, realno, ovaj Zvezdin tim ima potencijal za ozbiljne domete u LE, samo da nas ne ukanali LS zreb i zavrsavamo godinu u Evropi...

Milan

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

U pravu si, ovo je za 18+

Morgot Bauglir

pre 2 godine

Luka Jović će vjerojatno opet promašit neke zicere sa 2 metra.
Sretno Viola, i sretno JOSIPE BREKALO!
(Ivan Zonic 29/32, 26. jul 2023 19:55)

A ko je taj Jozica?

zdravko

pre 2 godine

Видим да су гробари у шоку немогу да верују да звезда има машинерију. Чека и вас гробари једна седмица у дербију

Milunka Malina

pre 2 godine

@alan Ahahaha zamisli ne mozes da igras domace prvenstvo i da registrujes ekipu za Kosarkasku ligu Srbije jer nemas dovoljno domacih igraca, a navijaci ti prozivaju druge ahahahaha pa placiteee

Sasa

pre 2 godine

ko ovo igra? tanzanija- fiorentina? 3 domaća i 8 stranaca? sramota!
(alan, 26. jul 2023 20:53)


Promašio si. Tanzanija je prvak ABA lige u kosarci. Jedino si pogodio da je sramota.

Istina

pre 2 godine

Zvezda je pokazala da ovaj tim mnogo može, trener je taj koji je doneo promene na bolje,i sad se vidi kolko smo propustili sa dva " pocetnika segrta" u zadnjih dve god.jedino me brinu naši domaci mladi igrači koji su za LS dosta nezreli što se i večeras videlo.Dakle,ipak stranci kolo vode,prisiljeni smo da se oslanjamo najviše na njih pa me čudi da reporter non stop ponavlja o izuzetnim talentima među Zvezdinom decom,od kako su ušli u zadnjih pola sata nismo od njih puno videli.Napred Zvezdo !!!

Mrgud

pre 2 godine

U pravu si ali isto tako da ja tebe pitam zasto se vi raspravljate sa nama u Kosarci posto ste vi u tom slucaju KK Paligrace za Real Madrid ?
(Ivan, 26. jul 2023 21:36)

Ne znam, verovatno nesto u vezi sa tim da vas DECENIJU unsitavamo, da smo prosle sezone opet osvojili vise trofeja od vas, da smo u proslogodisnjim derbijima imali 3-3 i da dok drzava nije Rumenogluu sipala sve pare koje je trazio niste postojali u toj istoj kosarci jace od deset godina, dok smo mi jedini tim vredan pomena u fudbalu duze nego sto pamtis.
(Sabre, 26. jul 2023 22:43)

I ako mogu da dodam, Real su samo u svojim glavama. Crvena Zvezda je donela kosarku u Srbiju, Crvena Zvezda je napravila Partizan (tj osnivac Crvene Zvezde je to morao da uradi) i osim perioda dominacije koji se u analima nase reprezentacije vodi kao "susne godine" kkp nikad nije vezao vise od dve titule po deceniji

....ako smem da dodam....

Neđo Valderama

pre 2 godine

Šta kaže general Dulo? Jel šokiran kao i grobarčići nesportskim ponašanjem Zvezde s obzirom da kukaju da nije trebalo 5 golova dati na poluvremenu jednoj Fiorentini na prijateljskoj utakmici...

Šta se sve neće ovde pročitati, a ima i onih koji kunu i čekaju da se Zvezdi "nešto" vrati . Koliko mržnje uzgajaju franjevci to je postalo ozbiljna dijagnoza.

Čestitke Zvezdi na prikazanoj igri btw. Umesto da se piše o fudbalu, okupile se frakcije zagorja da komentarišu, pa čovek mora da im odgovori.

Amin

pre 2 godine

u sezoni 23/23...pa sam Terzić to izjavio
izguglaj, XXI vek je
(gladijator, 26. jul 2023 22:54)


Kakva je to sezona 23/23? Jel to neka Panticeva sa njegovog youtube kanala. Eno ga na aparatima hahahah

808

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put
(aaauuu breee, 26. jul 2023 20:35)

Njima sezona počinje u avgustu. Tako da nisu na početku priprema nikako.

macconi

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put
(aaauuu breee, 26. jul 2023 20:35)

Ma dosli su sa ekipom iz vrtića...i ne treba da se palite zato sto klub za koji ti navijas da pobedi Fiorentinu sa 1:0 u prijateljskoj utakmici ,to bi bila jedna od najvecih pobeda u istoriji...Zvezda vodi 5:0,pa se ne lozimo...pobedjivali smo i mnogo vece klubove

kukulele

pre 2 godine

"Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put"

E, pa jeste merilo. Nisu tek poceli pripreme, to ti je prva laz, nisu dosli sa B postavom, druga laz. 7 njih iz pocetnog sastava su vecinom igrali u pocetnih 11 prosle sezone: golman Terraciano, Dodo, Biraghi i Quarta u odbrani, Bonaventura, Ikone i Mandragora u sredini, trojica su vecinom bili rezervisti a Sabiri je dosao iz Sampdorie.

Lupetanje grobarsko

pre 2 godine

kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare... Zvezda igra solidno i sa klincima

kentaur

pre 2 godine

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.
(nssrbin, 26. jul 2023 21:27)

Ne znam što gledaš i komentarišeš ako te ovo uzrujava.

Марлоне

pre 2 godine

@ zvezda 8 stranaca u prvih 11,u fudbalu ne smetaju stranci
(nikola, 26. jul 2023 21:21)
Звезда ове године гура три седамнаестогодишњака (Шљивић, Недељковић, Мијатовић) Србина у игру, који имају велики потенцијал да постану репрезентативци А селекције Србије у будућности, а Недељковић можда чак и следеће године, ако буде имао континуитет. Поред тога у Звезди играју млади играчи Митровић и Лучић, који имају потенцијал за репрезентацију. Звездини странци, који су дошли ове године без плаћања одштете клубовима су суви квалитет, од којих је Стаменковић Србин, али игра за Нови Зеланд.
Шта то Партизан ради ове године, осим што доводи половне играче странце, а неће гурнути можда ниједног младог играча Србина у игру. Шта би са познатом партизановом школом, све нестало и истопило се под разним неспособним управама. Били сте за две степенице изнад Звезде прије десет година, сад сте три степенице испод Звезде. Да има још који приватни клуб у Србији, гдје се зна ко шта ради, ви не би били ни пети на табели на крају сезони.

GeOs

pre 2 godine

Stvarno mi nisu jasni navijači Zvezde. Raspravljate se sa navijačima malog kluba. Kao kad bi se raspravljali navijači real madrida i rajo valjekana!
(nemesis, 26. jul 2023 21:23)
a da niste vi mozda taj real,da vam nema predsednika da vam svake godine upumpava svake godine sve vise miliona bez obzira sto imate na stotine promasenih igraca i sve to bez posledica po budzet nebi vi bili ni rajo valjekano a kamoli real.a i ne znam na osnovu cega se vi poredite sa realom,zadnji put ste prosli grupu lige sampiona 1994 godine,pre ce biti da ste tamo neki ludogorec,steaua ili slavia prag kad su bili na vrhuncu ulaganja,onda dinamo zagreb treba da bude brazilska reprezentacija
(nesa80, 26. jul 2023 21:54)

Pa, recimo, poredimo se na osnovu toga sto postiji grupica klubova koji su bili Evropski Sampioni. I ta grupica je bas grupica, samo 23 kluba. I svi oni mogu medhusobno da se porede. E, a ostali, ne mogu sa njima, nikako.

zoran

pre 2 godine

Raduje igra Zvezde sa puno trčanja, tempa i mnogo sansi. Drugo poluvreme izmenjen dosta tim tako da opao kvalitet Zvezdine igre.
Ovaj rezultat ne treba da nas uspava i poletimo visoko već treba da ohrabri da radimo jače.
-čitam komentare kako je Zvezda ulozila mnogo u tim
-Kraso, Stamenić, Olajinka su došli kao slobodni igrači.... Kabić, Degenek i Glazer plaćeni za Ada ne znam.... Trener nameće fudbal sa mnogo trčanja. Treba ovom timu napadač odnosno špic..... Raduje igra nekih mladih igrača Lučić mi zanimljiv.... Kabić je isto zanimljiva zalog za budućnost.
-mora da se mnogo trči u modernom fudbalu i to je osnova svega.... Meni prosto nije jasan bio Miloš Milojević imao je dosta vremena određen igrački kvalitet a izgledali su kao rekreativci...od dolaska ništa nije unapredio.
-nije Barak Bahar nikakav genijalac
već samo zna da bez trčanja nema fudbala....ne znam samo zasto nasi treneri forsiraju tu igru sa puno gnjavaze.... Čak po meni i reprezentacija gnjavi loptu

ZvezdasSrb

pre 2 godine

Zvezda dovede igrace iz Druge lige francuske, ceske lige, danske lige izraela, Spartaka a oni i pored 30 miliona koje zvezda dobije od uefe spominju politiku? pa nas trener se nikad nece zahvaljivati predsedniku amebe grobarske , to radi rumeni

Leka7

pre 2 godine

Golman je priliko izlaska sa Terena( zamena), sa svih Tribina dobio takav Aplauz sa svih Tribina da je to prosto grmelo:)) Mnogo smo zavoleli novog Golmana!

Škorpion

pre 2 godine

Više od deset provokatorskih komentara ( za sada ) od strane grobosa na prijateljskoj utakmici Zvezde, posle se Željko pita ko seje mržnju. Naravno da to rade besposleni paćenici bez svog života koji znaju samo da mrze sve oko sebe i da provociraju.

koshke1977

pre 2 godine

gledam utakmicu,gledam u telefon i ne znam sta da napisem.Kao navijac sam srecan i ponosan kako izgledamo kao tim.Trenutni rezultat nije realan i pravi odnos na terenu. Vise od rezultata me raduje odlicna igra.Transformacija iz odbrane u napad je na nivou recimo Sevilje pa onda pritisak na loptu od suparnickog gola.Ma fenomenalno izgledamo.Nadam se dobrom rezultatu u LS i trecem mestu u grupi

EUFORIJA

pre 2 godine

Seljacki klub,pozoves ljude u goste na prijsteljsku utakmicu i onda navalis kao sivonja,odlike malih klubova.
(Aleksa, 26. jul 2023 20:30)

Vi ne mozete ni Mostanici dati 5 kom za 90 min

veliki strumf

pre 2 godine

Поздрав са Истока Маракане где је сјајна атмосфера. Сви су у чуду шта ово гледамо. Какво трчање, пресинг, брзина… Красо мајстор какав дуго није виђен. Какви мајсторски потези. Како се само Олајинка креће… Пресинг, напад, дугачак корак, брзина, кретање и откривање невероватно… Оваквпг нападача никад имали нисмо. Два комада и још две одличне шансе против италијанског тима за једно полувреме. Али Иванић… шта је ово… па он је данас претрчао више него за целу прошлу сезону. Други играч, види се да су страшан трио он, Красо и Олајинка. И у сваком мечу дају голове. Букари као метак, сваки контакт са лоптом опасност. Кад кренемо напред то делује застрашујуће. Стаменић ибра тесан на средини, таквог задњег везног никад нисмо имали. И коначно Глазер - сјајан на голу. На Мари врхунски угођај, уживање. Биће ово сезона за памћење.

haha

pre 2 godine

Je l bitno u fudbalu kolko stranaca ima klub ili to samo za košarku važi? ?
(op, 26. jul 2023 21:15)

Od ove sezone ni u kosarci ne vazi.

zemunski kej

pre 2 godine

Ovo deluje zastrasujufe. Vidim oprez u komentarima,jeste orijateljska ali ovo je Fiorentina,tim napadacki i jak. Ovaj tim Zvezde bez asova ali borben i fantasticno izgleda iako pojedinacno u Evropi nepoznati. Smekerski potez je sto je zamenio ceo prvi tim,nije u refu da ih ponizavaju i ovo je previse.

Robert

pre 2 godine

"Fiorentina je u Beograd došla prilično kasno prethodne noći, usred svojih priprema, kada su njenim igračima teške noge, a dočekali su je crveno-beli u punoj brzini, spremni za učešće u Ligi šampiona."

Napokon malo nepristrasnosti u izvestavanju o sportskim podvizima nasih protiv stranaca, pa ne moram da reagujem i vecito trazim objektivnost.

Transferissimo

pre 2 godine

Najjace pojacanje - trener. Sta njemu moze da iskontrira Duljaj koji deluje pocetnicki? Nikad veca razlika u kvalitetu kad su veciti u pitanju.

777

pre 2 godine

Kada ovom bolesniku Krcuniji pustate ovoliko komentara političkih i raznih, onda pustite i drugima a ne da drugima cenzurisete bagro jedna

Navijac zvezde

pre 2 godine

Zasto je doveden Spajic ako će Rodic da igra na poziciji stopera? ako Spajic ne moze pod hitno da se dovede još jedan stoper.

aaaaa

pre 2 godine

@ Fiore igra sa trecim timom i propalim Jovicem koji ce da spakuje dva komada Zvezdi slucajno.
(NR, 26. jul 2023 19:09)

Ikone,binaventura,jovic su treca postava?

Mladen CG

pre 2 godine

Početak ovog meča a i tekuće sezone je poput najljepšeg sna; da li iko može da predvidi domete ovog sastava prvaka Srbije, koji je , prosto preporodio, Barak Bahar! Fudbaleri Fiorentine u prvih 25 minuta ovog meča prolaze kroz nešto o čemu će se pisati u sportskim krugovima u cijeloj Evropi! Već je 5:0, a biće ubjedljivije, bez ikakve sumnje!

vojme oca

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..

EUFORIJA

pre 2 godine

Fiorentina tek počela pripreme došla sa B postavom doputovali na dan utakmice nije merilo , ne treba toliko da se palimo jer će u oktobru jako da boli, ne bi bilo prvi put
(aaauuu breee, 26. jul 2023 20:35)

Kakva B postava, samo Milenkovic i Kabral su im na klupi, ostali su svi poceli utakmicu.

objektivno

pre 2 godine

Da li posle ove igre ima jos neki bezveznjakovic kome nije jasno zbog cega ne igra Kanga? Do 20. minuta on bi vec lezao na terenu iscrpljen...za to vreme bi vratio loptu nazad najmanje 5 puta i sigurno napravio jos 2 kiksa na svojoj polovini...

Zoka

pre 2 godine

Auuu kakva dominacija, ove godine Zvezda će biti najveće iznenađenje Lige Šampiona, ako se sve poklopi kako treba idemo bar do polufinala bre ! ZVEZDA !

Gossa placa Zeljko 89

pre 2 godine

Neverovatno kako brzo igramo. Kakva tranzicija, ideja i realizacija u zavrsnici. Ok, prijateljska utakmica sve to stoji. Ali sada se vidi ni da pobede protiv Zenita, Fenera i osvojen turnir u Rusiji nije nikakva slucajnost. Barak je postavio ekipu kako treba da izgleda Zvezda stalno s kim god da igra. Pas napred, agresivnost, presing i to sve po cenu greske je kako zelim uvek da igramo. Bravo Zvezdo. Ovo izgleda fenomenalno za sad.

Nenad

pre 2 godine

@Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)
Dobili ste na poklon stadion JNA a ko je kriv da ste i na to uzeli hipoteku država ili vaša uprava????

nosurrender

pre 2 godine

Lozione jedne prosle godine ste bili poslednji u grupi, niste prezimili za razliku od Partizana.
(haha, 26. jul 2023 20:50)

U tome i jeste poenta komentara, jedina godina kad smo bili poslednji, tj nismo prošli grupu LE, a isto tako finalisti takmičenja koje ste prezimili smo dali 5 komada za 30 minuta i mogli smo još bar 3 za poluvreme.
Neka je i prijateljska, koliko klubova čak i u prijateljskoj je dalo nekom klubu iz liga petice 5 golova za poluvreme ?
Pogotovo kad se uzme u obzir iz koje lige mi dolazimo.

Nemanja V.

pre 2 godine

dug 76 miliona..treba vratiti..pa se namesta..kvota na 4+ prvo poluvreme 15 kvota..samo kazem…
(Jezuita, 26. jul 2023 20:51)

Koliko si uplatio, sada si verovatno bogat čovek.
Samo kažem... Koliko je tebi loše, ali to ne možeš da shvatiš.
(Simbad, 26. jul 2023 21:00)

Uplatio je on sve na njegovog Izaijaha i izgubio,nema vise ni dinara verovatno i net krade od komsije.Zex provaljen si iako menjas nikove IP adresa ti je ista.

Navijac zvezde

pre 2 godine

seljacicu amputiranog mozga,radis za 200 evra i keva te izdrzava pa ne razumes poentu komentara.glup.si ko noc,imas od skole polusrednju ko bokser.
(nssrbin, 26. jul 2023 21:27)

po komentaru ti izgleda nisi završio srednju školu.

Sremacicar

pre 2 godine

A mi kada se vratimo... padace Anderleht i Njukasl opet, a vas cemo da rastavimo u derbiju. Koliko god jaki vi bili.
(Kontras, 26. jul 2023 21:33)

Istorija i ostvareni, vrhunski rezultati tvog kluba, stoje na tvojoj strani...

ДЕЛИЈА🔴⚪

pre 2 godine

Из утакмице у утакмицу наш тим расте. Ово је било одлично и неочекивано. Одјекнуће ово у Европи. Бахар их баш затегао. Веома добар одазив навијача и добро навијање. БРАВО ЗВЕЗДО! 👏👏👏

Vlajko

pre 2 godine

Šta je bre ovo ne mogu da verujem ,Fiorentina samo staticari,ko trening utakmica za Zvezdu

da li je ovo prava slika?

ako je tako imamo čemu da se nadamo u LŠ.

da se ipak ne obrukano

Transferissimo

pre 2 godine

Jao, pa sta cemo s Zocom i Partizanom, evropskim hitom, ako ovaj Jevrej sklopi na kraju fudbalsku masinu?! Svi ce da zaborave krcatu Arenu i instituciju, krcata Marakana ipak izgleda impresivnije.

ajde bre

pre 2 godine

Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

ma strašne pare se pumpaju, kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa/subotice, strašne pare...

Neo@

pre 2 godine

Terza se hvali da je Zvezda dobila ponudu od 5 miliona za jednog igrača od 30 godina, a Ivanić, igrač o kome se verovatno radi, pokazuje svoje majstorije protiv jednog kluba Serije A.
A takvi igrači nisu ispod 15 miliona u Italiji. Pa jel' za pohvalu Terzo, jel' za pohvalu?!
Ceni malo više igrače i tim čiji si predsednik!

marko

pre 2 godine

Vise me raduje zelja, igra i kretanje igraca na terenu od rezultata. Gosti su danas stigli nisu se ni posteno odmorili, nama je ovo poslednja provera pred pocetak prvenstva, dok su oni uveliko u treningu! Za sada ovo izgleda odlicno, videcemo kada krenu zvanicne utakmice.

Realno

pre 2 godine

Kako vas nije sramota prenosite prijateljsku utakmicu, šta god da kažem cenura mi ne gine....Kao što kaže Duško Radović NIJE LAKO, ALI JE UVEK LEPO NAVIJATI ZA PARTIZAN!!! MI NAVIJAMO ZA PARTIZAN, PRE SVEGA ZATO ŠTO GA VOLIMO, A TEK ONDA ZATO ŠTO JE NAJBOLJI!!!
(vanbujten, 26. jul 2023 20:41)

Pa gde ste onda na stadionu ako volite klub i kada nije najbolji?Sta radite na komentarima vezanim za zvezdinu utakmicu?Ubise vas bre kompleksi...

tomba

pre 2 godine

Ono kad je prijateljski meč veći spektakl od svih mečeva zg klubića iz lige konfekcije.

Najveći klub Balkana i istočne Evrope.
FKCZ!
(40+ hiljada mislite o tome, 26. jul 2023 19:05)

Steaua?
(Ja, 26. jul 2023 20:46)

Odmah iza nas. Bili prvaci Evrope ali ne i sveta.

Aca

pre 2 godine

Seljacki klub,pozoves ljude u goste na prijsteljsku utakmicu i onda navalis kao sivonja,odlike malih klubova.
(Aleksa, 26. jul 2023 20:30)

Čekaj, zar niste pričali da će Fiorentina da nam pokaže gde nam je mesto? A kad već nisu, jesmo li trebali da namerno promašujemo, ili šutiramo u aut?

Matori X

pre 2 godine

Zasto se ovoliko favorizuje jedan klub?U 20h,prijateljska utakmica na prvom kanalu drzavne televizije?
(nislija s merak, 26. jul 2023 20:10)

Zato što smo mi tako hteli! Jel ti sad jasno!
Pa vas ni Happy ne bi prenosio koliko ste pukli, i klub i navijači. Vas, recimo protiv Metalca, ko da prenosi?
Smanji merak, uključi mozak!

MilanB

pre 2 godine

Kako vas nije sramota prenosite prijateljsku utakmicu, šta god da kažem cenura mi ne gine....Kao što kaže Duško Radović NIJE LAKO, ALI JE UVEK LEPO NAVIJATI ZA PARTIZAN!!! MI NAVIJAMO ZA PARTIZAN, PRE SVEGA ZATO ŠTO GA VOLIMO, A TEK ONDA ZATO ŠTO JE NAJBOLJI!!!
(vanbujten, 26. jul 2023 20:41)

Pa gde ste onda na stadionu ako volite klub i kada nije najbolji?Sta radite na komentarima vezanim za zvezdinu utakmicu?Ubise vas bre kompleksi...
(Realno, 26. jul 2023 20:55)

Pa lepo je covek rekao. Bice na stadionu kara Partizan bude najbolji.

realnost

pre 2 godine

Zvezdi svaka cast.Borbenost,taktika,brzina,stil,presing,odlicno.Ali ljudi moji ne mogu da vjerujem najmanje 300 komentara ultra trivijalnih.Prepucavanja,omalovazavanja,tipa Partizan Zvezda,kakve veze ima Partizan sa ovom utakmicom.Dokle smo dosli kao narod,prije svega kao ljudi ,da se radujemo neuspjehu svog kluba kao da je neki omrazeni strani klub.Strasno ispod svakog nivoa,dotakli smo dno dna.Vidite kako jedan covjek Bahar,moze da uvede novi sistem,a stari sistem se brise.A tako bi kamo puste srece trebalo da se desi i nasem drzavnom sistemu,da se pojavi neko ko ce promeniti sistem,a potpuno nebitno ko ce biti na vlasti.

srxs

pre 2 godine

Glupo je da neki ovde pisu da li mozemo da zaustavimo PSZ, Siti, Bajern...Nase je da igramo i iz ovakvih utakmica ne izadjemo ponizeni. Jurimo pobedu protiv ekipe iz 4 sesira i da pokusamo na Marakani da otkinemo neki bod. Nas interesuje nastavak u Le jer mislim da bi ova ekipa tamo daleko dogurala. Fali jedan dobar centralni vezni jer su i Kanga i Kangva tanki...

roger20

pre 2 godine

Svaka cast inace za igru Zvezde na ovim pripremama, ali kad vec pises takav komentar, treba i napomenuti da su igraci Fiorentine bili ceo dan na aerodromu, da su kasno stigli i da su premoreni, to se jednostavno i videlo na mecu.
Takodje Zvezda je vec uveliko u pripremama, a oni tek pocinju, nisu nesto ni zapeli ili su potcenili Zvezdu, ali budi siguran da ovo nije realan rezultat i da ponove utakmicu, ne bi bila bas ovako ubedljiva pobeda, to je realno, ali kao sto rekoh, svaka cast Zvezdi na igri.
(2CRAZY, 26. jul 2023 22:13

sta pricas ti,cemu ovakvi komentari,sve i da su igraci viole iz kafane izasli ponovo se ne bi niko nadao onakvoj igri zvezde u prvom poluvremenu i da li mislis da klub kakav je fjorentina ima luksuza da cak i u pripremnom periodu izgubi utakmicu 5:0 sa tendencijom da bude 7-8???
sve ok,razumem i da ne navijas za zvezdu i da si ovo napisao tek tako ali ponovo,zasto???

NoName

pre 2 godine

Fiorentina je u Beograd došla prilično kasno prethodne noći, usred svojih priprema, kada su njenim igračima teške noge, a dočekali su je crveno-beli u punoj brzini, spremni za učešće u Ligi šampiona."

Napokon malo nepristrasnosti u izvestavanju o sportskim podvizima nasih protiv stranaca, pa ne moram da reagujem i vecito trazim objektivnost.
(Robert, 26. jul 2023 22:18)

Koja objektivnost? LŠ počinje za MESEC I PO DANA... I Feneru su bile teške noge, je l da?

Goran

pre 2 godine

Nasi ljudi su najgori ljudi kad dodje do sporta. Ne mogu da priznaju da neko igra dobro pa makar navijali za taj klub. Sund od ljudi. Smeta im sto je zvezda igrala cvrsto i na pobedu. Fiorentina nije htela. A jel. znaci zvezda je losa sto je pobedila 5:0? Sad usporedjivanje s kosarkom pa vaterpolom pa pdbojkom pa hodanjem u prirodi i sve s partizanom. Brate sta vam je? Zvezda odigrala odlicno nikog ne mozes pobediti lako 5:0 odlicna uvertira za sva takmicenja. Uvek sam govorio kad se nase ekipe bore i igraju napadacki na pobedu imat ce rezultat.
A kad taktiziramo slusamo ove negativce koji znaju samo za kladjenje od sporta bude nam tako kao je repka igrala na svetskom prvenstvu: bez taktike i na ho ruk sistem.
Bravo zvezdo i nadam se da ce ovaj fudbal konacno otvoriti oci ljudima u srbiji da pustaju mladje da igraju i da uvek igraju naoadacki a ne da cekaju da im neko pokloni pobedu zbog minulih radova.
Verovatno mi necete objaviti ovo.

4k4.Dex

pre 2 godine

A vidi ove smarače... pa naravno da nismo zoliko baš dobri, niko to i ne misli stvarno. Lože se ljudi jer tako i treba. Alo igra se LŠ, opuustite se, može samo da se napravi uspeh i ništa vše. Oma da se ložimo jer rako smo u mogućnosti. Dajte Siti da se igramoooo

Perin Pelen

pre 2 godine

Po meni je Milenković najveći krivac za dva gola protiv Kameruna. Onako kasniti na ofsajd je amaterski. Najveće razočarenje mi je njegova igra, mislio sam biće novi Vidić ...

Est

pre 2 godine

Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41) # Link komentara

Eee zato ti navijas za partizan.
Trenutno je 5 0 za nas

Lucifer

pre 2 godine

ovo mora da je Vučić upalio Harp, onda SNS obeležja na Zvezdinom dresu hipnotišu igrače Fiorentine + Fiorentina još nije prošla pripreme a ako nije ni to objasniće vam kolega Pantić posle da vam olakša muke.

nerOn

pre 2 godine

Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41)

Кажи ми само колико се глупо сад осећаш од 1 до 100 ?

dexim

pre 2 godine

kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare... Zvezda igra solidno i sa klincima

dexim

pre 2 godine

kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare... Zvezda igra solidno i sa klincima

DUDA

pre 2 godine

Od vremena sampionske generacije- nismo imali raznovrsniji tim ! Bolje reci, dvije izvanredne postave.Jednu ekipu, sasvim konkurentnu na evropskom nivou ! Fizicki jaki, brzi i leprsavi ...Drugu ekipu, prejaku za domace prvenstvo ! Ne treba sumnjati, da ce ovaj sjajni trener - opravdati ocekivanja SVIH NAS !

Није исто напоље и унутра

pre 2 godine

Могу ли да се оставе коментари без одговора на њих ? Увек и свугде иста прича.
Разумем одговор на увреду, али не и на мишљење.
Поготово ако су одговори незналачки и неписмени !

mass

pre 2 godine

Fiore igra sa trecim timom i propalim Jovicem koji ce da spakuje dva komada Zvezdi slucajno.
(NR, 26. jul 2023 19:09)

A gdje ste vi? Ne mozete sa trecim timom cukarickog.

Klaxon

pre 2 godine

@Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41)

Hahahaha, kad ono lagana 3 komada u mrezi Fiorentine za manje od 15 minuta, hahahahahaha

Aca

pre 2 godine

Laganih 3 komada u mrezi Zvezdane!
(Grobar, 26. jul 2023 18:41)

Nisam ni sumnjao u to ko će prvi da ostavi komentar, koji kompleksi... A sada lepo gledaj,za sad samo 4.

nosurrender

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Inače 9 igrača je standardnih, ove ekipe koja je finalista takmičenja u kojem se vi hvalite da prolazite grupu a eto Zvezda zadnja bila jedne godine u LE.
5-0 za 30 min, pa taman igrali i sa petlićima.

krstim se

pre 2 godine

Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

ma strašne pare se pumpaju, kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare...

Mikii

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar
(walter, 26. jul 2023 20:27)

Dečak, da ti ko partizanovac nešto kažem: Ne sviraj onoj stvari, života ti.

Tihi bez Prleta

pre 2 godine

Fiorentina malo jaca od kisele vode. Gledam ovaj sastav u kojem nema fudbalera. Sve anonimusi.
(Xman, 26. jul 2023 20:31)

Nisi čuo za Biragia, Bonaventuru, Mandragoru, Ikonea, Dodoa...?

A, da ti samo pratiš košarku

Simbad

pre 2 godine

Drzavna tv rts ne prenosi brojna takmicenja gde ucestvuje reprezentacija Srbije ali zato pozurili da prenose prijateljsku utakmicu Zvezde, to je bitnije. Causeskuova Steaua vam nije ravna
(buc, 26. jul 2023 20:13)

prijateljska utakmica ova može da se gleda besplatno na youtube zato se i prenosi, utakmice reprezentatiacije i razna takmičenja moraju da se otkupe, ali šta bi vi da niste majstori spinovanja pa ne bi pisali ovakve gluposti..
(grobarsko lupetalo, 26. jul 2023 20:52)

Šta objašnjavaš nekom ko kada ustane počinje da mrzi i za sve mu neko drugi kriv. On misliš da zna šta su prava prenosa.

Sasa

pre 2 godine

Da rts prenosi prijateljsku utakmicu fk crvena zvezda...koji je razlog???
(Bruka i sramota, 26. jul 2023 20:30)

Da se Srbi vesele. Vi ostali predjite 2 sata na drugi program.
P.S bice Mileva posle utakmice , nemoj da kukas

Napred Zvezdo

pre 2 godine

Odusevili su me ovi Zvezdini klinci sto su usli u drugom poluvremenu.Ozbiljan potencijal tu ima i ja sam oduševljen kakvu je selekciju napravio Bahar

nosurrender

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

To je zato što ti mozak radi unazad, pa misliš da sve što vidiš i pročitaš bilo gde na internetu da je istina.

Simba

pre 2 godine

Otkud CZ dresovi sa inicijalima SNS stranke? Sad tek sam video na tviteru?
(Goran Loznica, 26. jul 2023 19:07)

Ja ne zelim nista da komentarisem,ja cekam tvoj komentar.. Nema vesti gde tebe nema, nema ono u sta se ti ne razumes.. Dosadan si vise, ali stvarno

dovla

pre 2 godine

Uf, sta znaci dobar golman. Voleo sam Borjana, i dalje je za mene legenda kluba i rado viđeno lice.. ali ovaj decko je trenutno mnogo bolji.

Zum

pre 2 godine

Ovo ko da finale a oni igraju nebitan mec. Zapamtite ovo crvena zvezda nece biti ni treca u grupi u ls. To nisu prijateljske udarice ih realnost u glavu smejace im se svi. Nikad vise bacenih miliona bice upamceno za vek vekova. Zapamtite ovaj komentar
(walter, 26. jul 2023 20:27)

Kako to mislis ni treća?
Pa ja stvarno ne znam ko sr loži da možemo da prođemo grupu, a treće mesto nam je premija.

Sreća vaša da ne možete da dodjete u situaciju da vam se neko smeje kao nama što će, kako ti tvrdiš...

krstim se

pre 2 godine

Pa da kad pumpaju pare u zvezdu a unistavaju drugi klub. Bas za ponos
(istina, 26. jul 2023 20:28)

ma strašne pare se pumpaju, kraso iz druge francuske lige slobodan igrac, Olajinka iz ceske slobodan igrač, Stamenic slobodan igrač, degenek, Ado iz Serifa, strašne pare...

Simbad

pre 2 godine

dug 76 miliona..treba vratiti..pa se namesta..kvota na 4+ prvo poluvreme 15 kvota..samo kazem…
(Jezuita, 26. jul 2023 20:51)

Koliko si uplatio, sada si verovatno bogat čovek.
Samo kažem... Koliko je tebi loše, ali to ne možeš da shvatiš.

zoran

pre 2 godine

Prijateljska je utakmica i rezultat nije u prvom planu nije ni bitan ali raduje igra Zvezde....
Raduje igra sa mnogo trčanja,brze transformacije i stvaranja šansi...
Pored 5 golova bila je stativa, sam Olajinka pred golmanom a Mitrovićev sut raduje igra....
Igra Zvezde je bila dobra.

Sa stadiona

pre 2 godine

Bio sam na utakmici. Sve je bilo popunjeno sem juga koji je bio potpuno prazan, dakle kapacitet stadiona minus jug, toliko je navijaca bilo.

garda

pre 2 godine

Nije ocekivano ni realno, ali nije ni za podcenjivanje igra Zvezde. Sa vrhunskom desetkom i jos jednim brzim stoperom ovo bi stvarno bio sjajan tim. Mislim da ce iduce godine sa nadogradnjom biti jos puno jaci.

ДЕЛИЈА🔴⚪

pre 2 godine

Рече ми суграђанин прије утакмице:"једно пет комада ћете добити." Једва чекам да се видимо сутра. Гази Звездо, нема стајања.

Sića

pre 2 godine

Franjevački glodari u magnovenju.
Oprostite im.
Nemoj da čitate njihove komentare, zaboleće vas glava od ljudske, valjda ljudske gluposti.

Bravo za odnos prema dresu, još Degenek da se uigra i Dragović kada bude zdrav i odmoran u timu.
Samo da budu svi zdravi i još jedan napadač i jedan u odbrani, duga je liga, mnogo je kvalitetna Liga šampiona. Prodali smo Erakovića za 7 miliona eura, a obeštećenje platili samo za golmana i Ada, sve zajedno milion eura. Dalje neću komentarisati.

slobinator

pre 2 godine

Mi smo zadnji put nekoga pobedili u Ligi Sampiona pre 40 godina.
(Pekova druzina, 27. jul 2023 00:39)
Mala ispravka.Oni nisu nikada nikoga pobedili u ligi šampiona,ako ne računamo onu stativu ilića protiv reala.imali su neku pobedu u kupu šampiona valjda nekad tamo 1966.inače stvarno ne znam zašto se zvezdi ne računa i igranje u prvoj ligi šampiona 1992 godine.tada su bila dva kola kvalifikacija,pa dve grupe od po 4 ekipe i na kraju su pobednici igrali finale.zvezda je odigrala 10 utakmica te godine i imala 7 pobeda i 3 poraza i na kraju zvanično bila treća u evropi

aaaaa

pre 2 godine

@ @aaa
Gde hoćeš, može se igrati i da domaćin daje 3 gola u prvom poluvremenu.. Tako da, namešteno je
(Bane, 26. jul 2023 21:03)
00

Naoisano je 4,nije napisao 3 nego 4