PFK
pre 3 godine
A koga boli racku šta rade ove polu navijačke grupice. Nema ih, sve zajedno jednu tribinu da popune.
Sreda, 27.07.2022.
08:27
Baš kao i u prvoj utakmici Dinama i Škupija u Zagrebu, i u revanšu u Skoplju meta skandiranja sa tribina bila je Srbija.
IMAGE SOURCE
pre 3 godine
A koga boli racku šta rade ove polu navijačke grupice. Nema ih, sve zajedno jednu tribinu da popune.
pre 3 godine
Svi nas mrze u okruženju i Evropi. Da li su oni ili mi krivi?
pre 3 godine
Svi mrze Srbe, a mi kao volimo Hrvate i Albance. Nemoj da smo licemerni.
(E-75, 27. jul 2022 11:17)
Који су ти то ми? Постоје некакви закони, а и ваљда још увек некакво нормално понашање. Идиоте треба кажњавати. Не припадам ником осим самом себи, и одговарам само за оно што лично изговорим и урадим.
pre 3 godine
@ВУК - Потпуно се слажем са твојим коментаром. 👏👏👏
pre 3 godine
Vežbaju ljudi delfin stil, za jonsko more...
pre 3 godine
Kad prestanemo da obraćamo bilo kakvu pažnju na ovakve pojave i kada naša štampa prestane da piše o tome, prestaće i njihovo takvo ponašanje. A UEFU i slične organizacije treba ostaviti da rade svoj deo posla.
pre 3 godine
Šta će imaju kompleks niže rase... Shvatite to
pre 3 godine
Svi mrze Srbe, a mi kao volimo Hrvate i Albance. Nemoj da smo licemerni.
pre 3 godine
Samo mirno, doci ce maca na vratanca
pre 3 godine
To je Rezultat UEFE i nasih, zasto se oni ne kazne, mi ne tuzimo? A kad je Partizan bio iskljucen zbog Mostara to ondak moze jel su Srbi.
pre 3 godine
Zasto ih UEFA ne kaznjava?
pre 3 godine
А људи из Фудбалског савеза Србије се хладе на мору по Грчкој, уместо да интервенишу код УЕФА и траже најстрожу могућу казну за овај испад. Да је било обрнуто, да су цигани или навијачи Партизана овако скандирали, албански и нарочито хрватски медији би на сва звона урликали, писали насловне стране, скакали, објављивали апеле до УЕФА и ФИФА све док се српски клубови не казне. У томе је разлика између њих и нас. Они имају више сензибилитета за припадност, за своје, за одбрану идентитета. Србе су свесно од 2012-те доведени на ниво да их боле уво ко их и где развлачи и омаловажава. Сраман однос према свом народу.
pre 3 godine
I,sta cemo sad?
pre 3 godine
Mora da im smeta C.Zvezda ,zbog zapazenih rezultata u Evropi.
Ne vidim drugi razlog vredjanje Srba?!
pre 3 godine
kakvi giganti
pre 3 godine
кад шиптари глуме хулигане, комедија...
pre 3 godine
nije problem sto to rade nego sto nema kazne
pre 3 godine
Letujte u Albaniji i Hrvatskoj, tamo nas svi vole...
pre 3 godine
kakav ocaj... bukvalno tuga i jad.
pre 3 godine
Braća po mržnji.
pre 3 godine
Kome oni to viču?! Svojim igračima ili suprotnoj tribini?
pre 3 godine
Sad izbacivanje i jednih i drugih par godina iz Evrope, jel tako?
pre 3 godine
Srića da vaši navijači šalju isključivo poruke mira i ljubavi.
pre 3 godine
""Imam prijatelja, navijač Bed Blue Boys- a, voli i Srbiju i Srbe.Nisu svi isti.
(Nišlija, 27. jul 2022 09:05)""
Imam prijatelja kome je majka Hrvatica, naravno svake godine ide tamo i kaže da nas mrze.
pre 3 godine
Isti narod, ista vera, ista mržnja!
pre 3 godine
Шта ће они друго. Очекивано. Није то ништа ново.
pre 3 godine
Mi smo im u krvi! 😃
pre 3 godine
uefa i dalje nista.
pre 3 godine
Imam prijatelja, navijač Bed Blue Boys- a, voli i Srbiju i Srbe.Nisu svi isti.
pre 3 godine
Био на стадиону. Ма пар пута се скандирало, ништа страшно. БББ је било максимум 20, шака јада. Далеко им лепа кућа у сваком случају.
pre 3 godine
A zašto nas toliko mrze ovi navijači, mora da smo napravili neko s..nje devedesetih. To nije bilo u bivšoj Jugi koju sad svi pljuju, dakle, ovo smo želeli, i to smo dobili... idemo dalje u sledeće krugove mržnje i nasilja.
pre 3 godine
Nagrada UEFe za životno delo, bonus i jednima i drugima od 10 milki, pomoć u infrastrukturi. Samo ubi Srbina i EU nagrađuje.
pre 3 godine
To je dozvoljeno.
A Kosovo je Srbija se kažnjava.
pre 3 godine
Svi nas mrze
pre 3 godine
...a na tribinama šaka jada :))) Ovima petarda da pukne svi bi se razbezali.
pre 3 godine
Gde je naš savez da osudi ovo, da šalje snimke FIFI i UEFI, da pokrene parnicu.
pre 3 godine
Jadnici, kompleksi rade šta ćeš. Kad nemaš svoju istoriju i ponos, onda udaraš na onoga ko ti je dao državu. Da smo nekad davno bili pametni, ne bi bilo ni jedne ni druge.
pre 3 godine
Samo polako ...
pre 3 godine
Kompleks i kriza identiteta, sta drugo da se kaze na ovakve gluposti.
pre 3 godine
hvala tito
pre 3 godine
Шта УЕФА ћути јели неко реаговао из УЕФЕ брука и срамота јели ми живимо у фашизној Европи. Она клуба избацити из европски купова па нек онда вичу. Они су мали народ спрам Срба па их уби комплекси и зависност.
pre 3 godine
Vrhunska reklama za letovanje
pre 3 godine
A Srbi letuju u hrvatskoj i albaniji.
Ne bitni i jedni i drugi. Pravda je selektivna, zato ce proci nez kazne. Ko jamu drugom kopa sam u nju pada. Sva mrznja ce se jednom obiti o glavu.
Pustite komentar!
pre 3 godine
Što bi rekli izumreli Latini: Similis simili gaudet.
Ili ti u slobodnom prevodu: S kim si s njim si.
pre 3 godine
To im najbitnije u zivotima.
pre 3 godine
Legende, tecno govore srpski i jedni i drugi...
pre 3 godine
Kako su smešni i jadni. xD
pre 3 godine
Budala I'ma svuda...ne treba se obazirati na takve stvari....
pre 3 godine
Legende, tecno govore srpski i jedni i drugi...
pre 3 godine
Vrhunska reklama za letovanje
pre 3 godine
To je dozvoljeno.
A Kosovo je Srbija se kažnjava.
pre 3 godine
Kompleks i kriza identiteta, sta drugo da se kaze na ovakve gluposti.
pre 3 godine
Шта УЕФА ћути јели неко реаговао из УЕФЕ брука и срамота јели ми живимо у фашизној Европи. Она клуба избацити из европски купова па нек онда вичу. Они су мали народ спрам Срба па их уби комплекси и зависност.
pre 3 godine
Gde je naš savez da osudi ovo, da šalje snimke FIFI i UEFI, da pokrene parnicu.
pre 3 godine
A Srbi letuju u hrvatskoj i albaniji.
Ne bitni i jedni i drugi. Pravda je selektivna, zato ce proci nez kazne. Ko jamu drugom kopa sam u nju pada. Sva mrznja ce se jednom obiti o glavu.
Pustite komentar!
pre 3 godine
Jadnici, kompleksi rade šta ćeš. Kad nemaš svoju istoriju i ponos, onda udaraš na onoga ko ti je dao državu. Da smo nekad davno bili pametni, ne bi bilo ni jedne ni druge.
pre 3 godine
hvala tito
pre 3 godine
""Imam prijatelja, navijač Bed Blue Boys- a, voli i Srbiju i Srbe.Nisu svi isti.
(Nišlija, 27. jul 2022 09:05)""
Imam prijatelja kome je majka Hrvatica, naravno svake godine ide tamo i kaže da nas mrze.
pre 3 godine
Sad izbacivanje i jednih i drugih par godina iz Evrope, jel tako?
pre 3 godine
Nagrada UEFe za životno delo, bonus i jednima i drugima od 10 milki, pomoć u infrastrukturi. Samo ubi Srbina i EU nagrađuje.
pre 3 godine
...a na tribinama šaka jada :))) Ovima petarda da pukne svi bi se razbezali.
pre 3 godine
Mi smo im u krvi! 😃
pre 3 godine
uefa i dalje nista.
pre 3 godine
Što bi rekli izumreli Latini: Similis simili gaudet.
Ili ti u slobodnom prevodu: S kim si s njim si.
pre 3 godine
Isti narod, ista vera, ista mržnja!
pre 3 godine
To im najbitnije u zivotima.
pre 3 godine
Kako su smešni i jadni. xD
pre 3 godine
Samo polako ...
pre 3 godine
кад шиптари глуме хулигане, комедија...
pre 3 godine
Био на стадиону. Ма пар пута се скандирало, ништа страшно. БББ је било максимум 20, шака јада. Далеко им лепа кућа у сваком случају.
pre 3 godine
Braća po mržnji.
pre 3 godine
A zašto nas toliko mrze ovi navijači, mora da smo napravili neko s..nje devedesetih. To nije bilo u bivšoj Jugi koju sad svi pljuju, dakle, ovo smo želeli, i to smo dobili... idemo dalje u sledeće krugove mržnje i nasilja.
pre 3 godine
Srića da vaši navijači šalju isključivo poruke mira i ljubavi.
pre 3 godine
Letujte u Albaniji i Hrvatskoj, tamo nas svi vole...
pre 3 godine
А људи из Фудбалског савеза Србије се хладе на мору по Грчкој, уместо да интервенишу код УЕФА и траже најстрожу могућу казну за овај испад. Да је било обрнуто, да су цигани или навијачи Партизана овако скандирали, албански и нарочито хрватски медији би на сва звона урликали, писали насловне стране, скакали, објављивали апеле до УЕФА и ФИФА све док се српски клубови не казне. У томе је разлика између њих и нас. Они имају више сензибилитета за припадност, за своје, за одбрану идентитета. Србе су свесно од 2012-те доведени на ниво да их боле уво ко их и где развлачи и омаловажава. Сраман однос према свом народу.
pre 3 godine
Шта ће они друго. Очекивано. Није то ништа ново.
pre 3 godine
nije problem sto to rade nego sto nema kazne
pre 3 godine
Kome oni to viču?! Svojim igračima ili suprotnoj tribini?
pre 3 godine
Budala I'ma svuda...ne treba se obazirati na takve stvari....
pre 3 godine
kakav ocaj... bukvalno tuga i jad.
pre 3 godine
kakvi giganti
pre 3 godine
Svi mrze Srbe, a mi kao volimo Hrvate i Albance. Nemoj da smo licemerni.
pre 3 godine
Samo mirno, doci ce maca na vratanca
pre 3 godine
Svi nas mrze
pre 3 godine
To je Rezultat UEFE i nasih, zasto se oni ne kazne, mi ne tuzimo? A kad je Partizan bio iskljucen zbog Mostara to ondak moze jel su Srbi.
pre 3 godine
Imam prijatelja, navijač Bed Blue Boys- a, voli i Srbiju i Srbe.Nisu svi isti.
pre 3 godine
Zasto ih UEFA ne kaznjava?
pre 3 godine
Šta će imaju kompleks niže rase... Shvatite to
pre 3 godine
I,sta cemo sad?
pre 3 godine
Svi mrze Srbe, a mi kao volimo Hrvate i Albance. Nemoj da smo licemerni.
(E-75, 27. jul 2022 11:17)
Који су ти то ми? Постоје некакви закони, а и ваљда још увек некакво нормално понашање. Идиоте треба кажњавати. Не припадам ником осим самом себи, и одговарам само за оно што лично изговорим и урадим.
pre 3 godine
Mora da im smeta C.Zvezda ,zbog zapazenih rezultata u Evropi.
Ne vidim drugi razlog vredjanje Srba?!
pre 3 godine
Kad prestanemo da obraćamo bilo kakvu pažnju na ovakve pojave i kada naša štampa prestane da piše o tome, prestaće i njihovo takvo ponašanje. A UEFU i slične organizacije treba ostaviti da rade svoj deo posla.
pre 3 godine
Vežbaju ljudi delfin stil, za jonsko more...
pre 3 godine
Svi nas mrze u okruženju i Evropi. Da li su oni ili mi krivi?
pre 3 godine
@ВУК - Потпуно се слажем са твојим коментаром. 👏👏👏
pre 3 godine
A koga boli racku šta rade ove polu navijačke grupice. Nema ih, sve zajedno jednu tribinu da popune.
pre 3 godine
A zašto nas toliko mrze ovi navijači, mora da smo napravili neko s..nje devedesetih. To nije bilo u bivšoj Jugi koju sad svi pljuju, dakle, ovo smo želeli, i to smo dobili... idemo dalje u sledeće krugove mržnje i nasilja.
pre 3 godine
Srića da vaši navijači šalju isključivo poruke mira i ljubavi.
pre 3 godine
Svi nas mrze
pre 3 godine
Imam prijatelja, navijač Bed Blue Boys- a, voli i Srbiju i Srbe.Nisu svi isti.
pre 3 godine
Mora da im smeta C.Zvezda ,zbog zapazenih rezultata u Evropi.
Ne vidim drugi razlog vredjanje Srba?!
pre 3 godine
Budala I'ma svuda...ne treba se obazirati na takve stvari....
pre 3 godine
A Srbi letuju u hrvatskoj i albaniji.
Ne bitni i jedni i drugi. Pravda je selektivna, zato ce proci nez kazne. Ko jamu drugom kopa sam u nju pada. Sva mrznja ce se jednom obiti o glavu.
Pustite komentar!
pre 3 godine
Svi nas mrze u okruženju i Evropi. Da li su oni ili mi krivi?
pre 3 godine
Jadnici, kompleksi rade šta ćeš. Kad nemaš svoju istoriju i ponos, onda udaraš na onoga ko ti je dao državu. Da smo nekad davno bili pametni, ne bi bilo ni jedne ni druge.
pre 3 godine
""Imam prijatelja, navijač Bed Blue Boys- a, voli i Srbiju i Srbe.Nisu svi isti.
(Nišlija, 27. jul 2022 09:05)""
Imam prijatelja kome je majka Hrvatica, naravno svake godine ide tamo i kaže da nas mrze.
pre 3 godine
Svi mrze Srbe, a mi kao volimo Hrvate i Albance. Nemoj da smo licemerni.
pre 3 godine
Био на стадиону. Ма пар пута се скандирало, ништа страшно. БББ је било максимум 20, шака јада. Далеко им лепа кућа у сваком случају.
pre 3 godine
Legende, tecno govore srpski i jedni i drugi...
pre 3 godine
Kompleks i kriza identiteta, sta drugo da se kaze na ovakve gluposti.
pre 3 godine
Шта УЕФА ћути јели неко реаговао из УЕФЕ брука и срамота јели ми живимо у фашизној Европи. Она клуба избацити из европски купова па нек онда вичу. Они су мали народ спрам Срба па их уби комплекси и зависност.
pre 3 godine
hvala tito
pre 3 godine
Sad izbacivanje i jednih i drugih par godina iz Evrope, jel tako?
pre 3 godine
Isti narod, ista vera, ista mržnja!
pre 3 godine
...a na tribinama šaka jada :))) Ovima petarda da pukne svi bi se razbezali.
pre 3 godine
Samo mirno, doci ce maca na vratanca
pre 3 godine
Što bi rekli izumreli Latini: Similis simili gaudet.
Ili ti u slobodnom prevodu: S kim si s njim si.
pre 3 godine
Vrhunska reklama za letovanje
pre 3 godine
Nagrada UEFe za životno delo, bonus i jednima i drugima od 10 milki, pomoć u infrastrukturi. Samo ubi Srbina i EU nagrađuje.
pre 3 godine
To je dozvoljeno.
A Kosovo je Srbija se kažnjava.
pre 3 godine
Gde je naš savez da osudi ovo, da šalje snimke FIFI i UEFI, da pokrene parnicu.
pre 3 godine
Samo polako ...
pre 3 godine
Mi smo im u krvi! 😃
pre 3 godine
Kako su smešni i jadni. xD
pre 3 godine
Braća po mržnji.
pre 3 godine
uefa i dalje nista.
pre 3 godine
Шта ће они друго. Очекивано. Није то ништа ново.
pre 3 godine
To im najbitnije u zivotima.
pre 3 godine
Šta će imaju kompleks niže rase... Shvatite to
pre 3 godine
кад шиптари глуме хулигане, комедија...
pre 3 godine
Letujte u Albaniji i Hrvatskoj, tamo nas svi vole...
pre 3 godine
kakav ocaj... bukvalno tuga i jad.
pre 3 godine
Kad prestanemo da obraćamo bilo kakvu pažnju na ovakve pojave i kada naša štampa prestane da piše o tome, prestaće i njihovo takvo ponašanje. A UEFU i slične organizacije treba ostaviti da rade svoj deo posla.
pre 3 godine
Kome oni to viču?! Svojim igračima ili suprotnoj tribini?
pre 3 godine
kakvi giganti
pre 3 godine
nije problem sto to rade nego sto nema kazne
pre 3 godine
Zasto ih UEFA ne kaznjava?
pre 3 godine
To je Rezultat UEFE i nasih, zasto se oni ne kazne, mi ne tuzimo? A kad je Partizan bio iskljucen zbog Mostara to ondak moze jel su Srbi.
pre 3 godine
А људи из Фудбалског савеза Србије се хладе на мору по Грчкој, уместо да интервенишу код УЕФА и траже најстрожу могућу казну за овај испад. Да је било обрнуто, да су цигани или навијачи Партизана овако скандирали, албански и нарочито хрватски медији би на сва звона урликали, писали насловне стране, скакали, објављивали апеле до УЕФА и ФИФА све док се српски клубови не казне. У томе је разлика између њих и нас. Они имају више сензибилитета за припадност, за своје, за одбрану идентитета. Србе су свесно од 2012-те доведени на ниво да их боле уво ко их и где развлачи и омаловажава. Сраман однос према свом народу.
pre 3 godine
Svi mrze Srbe, a mi kao volimo Hrvate i Albance. Nemoj da smo licemerni.
(E-75, 27. jul 2022 11:17)
Који су ти то ми? Постоје некакви закони, а и ваљда још увек некакво нормално понашање. Идиоте треба кажњавати. Не припадам ником осим самом себи, и одговарам само за оно што лично изговорим и урадим.
pre 3 godine
I,sta cemo sad?
pre 3 godine
@ВУК - Потпуно се слажем са твојим коментаром. 👏👏👏
pre 3 godine
Vežbaju ljudi delfin stil, za jonsko more...
pre 3 godine
A koga boli racku šta rade ove polu navijačke grupice. Nema ih, sve zajedno jednu tribinu da popune.
48 Komentari
Sortiraj po: