Tenis 23

Nedelja, 18.02.2024.

08:40

Đari: Treća sreća za mene; Alkaras: Bolan poraz VIDEO

Karlos Alkaras nije uspeo da odbrani titulu na turniru u Buenos Ajresu.

Autor: Z.K.  |  Izvor: B92

Ðari: Treæa sreæa za mene; Alkaras: Bolan poraz VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

23 Komentari

Sortiraj po:

Šou Biznis

pre 2 godine

Polako samo, pljuvace se i Siner. Vec je i pocelo, "mali je grozan, namestice da Nolo izgubi", "jao kako me nervira onaj Siner, stiska pesnicu kada osvoji poen". Tim nije bio konkurentan, a Vavrinka je izuzetak. Vau, nasao si nekoga koga i ne pljujete. Sta, ostali su zasluzili znaci? Kakvi kompleksi, mrzite sve sto nije Djokovic, pa jel citas ti komentare? Podseticu te sutra kada Lajovic izgubi. Ne boj se, nece ruzno pisati oni koji ne vole Djokovica. Hahaha, nisu se pljuvali Tim i Vavrinka. Sjajna replika.
(Slave, 18. februar 2024 12:40)

Ukljuci malo mozak, vas je trojica koji pljuju Djokovica a sa druge strane 1000 ljudi koji ovde ostavljaju komentare navijaju za Novaka, normalno je da ce biti 10 budala koji pljuju sve...

Šou Biznis

pre 2 godine

Polako samo, pljuvace se i Siner. Vec je i pocelo, "mali je grozan, namestice da Nolo izgubi", "jao kako me nervira onaj Siner, stiska pesnicu kada osvoji poen". Tim nije bio konkurentan, a Vavrinka je izuzetak. Vau, nasao si nekoga koga i ne pljujete. Sta, ostali su zasluzili znaci? Kakvi kompleksi, mrzite sve sto nije Djokovic, pa jel citas ti komentare? Podseticu te sutra kada Lajovic izgubi. Ne boj se, nece ruzno pisati oni koji ne vole Djokovica. Hahaha, nisu se pljuvali Tim i Vavrinka. Sjajna replika.
(Slave, 18. februar 2024 12:40)

Jedno pitanje samo, zbog cega pises Rafa, Federer i nolo? Ako mozes, objasni....

Slave

pre 2 godine

@Sou biznis
Polako samo, pljuvace se i Siner. Vec je i pocelo, "mali je grozan, namestice da Nolo izgubi", "jao kako me nervira onaj Siner, stiska pesnicu kada osvoji poen". Tim nije bio konkurentan, a Vavrinka je izuzetak. Vau, nasao si nekoga koga i ne pljujete. Sta, ostali su zasluzili znaci? Kakvi kompleksi, mrzite sve sto nije Djokovic, pa jel citas ti komentare? Podseticu te sutra kada Lajovic izgubi. Ne boj se, nece ruzno pisati oni koji ne vole Djokovica. Hahaha, nisu se pljuvali Tim i Vavrinka. Sjajna replika.

Šou Biznis

pre 2 godine

Nazalost, to nikada necete razumeti, ali 100x ponovljeno... Sve su poceli Djokovicevi navijaci, sto ne treba biti poseban psiholog pa citati unazad komentare 15 godina. Prezirali se svi teniseri, njihove majke, ocevi, treneri, stricevi. Takvi ljudi su ogadili i navijanje za Djokovica. Pa njegovi navijaci menjaju plocu i vredjaju njega, Jelenu, brata kada pocne da gubi. I ne, to nisu "hejteri", to su njegovi "navijaci". Ali vi cete opet biti slepi od ociju i to necete priznati. Da ljudi ovde imaju lepe reci, pune postovanja za Rodzera, Rafu, Endija, Kirjosa, Dzudi, Tonija, Mekinroa, Vilandera, Konorsa i ostale, i to ne samo kada hvale Djokovica, garantovano ne bi bilo ni losih komentara prema Djokovicu. A tu pojavu bogami nisu poceli navijaci drugih tenisera ili oni koji ne vole Djokovica. Joj da, zaboravio sam pljuvacinu nasih ostalih tenisera koji nisu Djokovic. A to isto ne rade "hejteri", nego ti koji uzdizu Djokovica.
(Slave, 18. februar 2024 10:28)

A zbog cega onda niko ne pljuje Sinera, zbog cega niko nije pljuvaoTima i Wawrinku, recimo? Koje komplekse vam je nabio Novak da pocinjate da umisljate stvari!

samo sam iskren

pre 2 godine

Postaje vrlo interesantan i gotovo šablonski trend poslednjih godina u tenisu. Sve je počelo sa Dominik Timom i onom godinom gde je eksplodirao i osvojio prvi GS. Tada su mu svi prognozirali dominaciju u narednim godinama a on se čovek ugasi. Pa je onda bljesnuo Medvedev, uze Novaku onaj US open i od tad jako kilavo. Sad imamo Alkarasa kome su takodje nakon prvog GS najavljivali godine dominacije a on dečko u očiglednom padu svega. Aktuelan je Siner pa da sačekamo njega i vidimo hoće li nastaviti trend. O igračima poput Beretinija, Cicipasa, Kirjosa ili Ruda koji su samo jednom bljesnuli je posebna priča. Stiče se utisak da nove generacije teško podnose pritisak kada su očekivanja velika u kontinuitetu, pored toga verovatno nemaju ni vrhunski tim oko sebe koji će na vreme predvideti neke stvari. Na kraju krajeva svi mladji igrači se uklapaju u priču sve i odmah jer je očigledno da žele nadmašiti Novaka a to ne može preko noći.

Miloje

pre 2 godine

Srbi nemaju druga posla, pa se raspravljaju oko banalnih stvari . Dokaz kolektivne frustracije, kad se poistovećuju sa uspesima drugih, ili raduju neuspesima onih ua koje ne navijaju ...Bolesno

Slave

pre 2 godine

@MILENA
Nazalost, to nikada necete razumeti, ali 100x ponovljeno... Sve su poceli Djokovicevi navijaci, sto ne treba biti poseban psiholog pa citati unazad komentare 15 godina. Prezirali se svi teniseri, njihove majke, ocevi, treneri, stricevi. Takvi ljudi su ogadili i navijanje za Djokovica. Pa njegovi navijaci menjaju plocu i vredjaju njega, Jelenu, brata kada pocne da gubi. I ne, to nisu "hejteri", to su njegovi "navijaci". Ali vi cete opet biti slepi od ociju i to necete priznati. Da ljudi ovde imaju lepe reci, pune postovanja za Rodzera, Rafu, Endija, Kirjosa, Dzudi, Tonija, Mekinroa, Vilandera, Konorsa i ostale, i to ne samo kada hvale Djokovica, garantovano ne bi bilo ni losih komentara prema Djokovicu. A tu pojavu bogami nisu poceli navijaci drugih tenisera ili oni koji ne vole Djokovica. Joj da, zaboravio sam pljuvacinu nasih ostalih tenisera koji nisu Djokovic. A to isto ne rade "hejteri", nego ti koji uzdizu Djokovica.

MILENA

pre 2 godine

Neprijatno je čitati rugalice bilo kome. Nažalost, ovdje neki pišu samo to. U čemu je štos, pitanje je za neko stručno lice. Meni izgleda da se te osobe naslađuju porazima onih kojima nisu ni do gležnjeva, jer tako njihova ispodprosječnost i beznačajnost i nije tako loša.
Ovdje se ukrštaju poruge mladom i, za njegov godine, vrlo uspješnom Alkarazu i
veteranu i osvjedočenom velikanu tenisa, Novaku Đokoviću. Alkaraz ima sve vrijeme svijeta da uspije, ako, umjesto stalnog planiranja šta će sve postići i koga srušiti, počne raditi ozbiljno na sebi i te planove polako ostvarivati. Ima talent, snagu i vještinu. Problem je qpogrešan pristup. Fokus mu je na samo jednom rivalu. Ipak, moguće je da je dostigao svoj limit i da je samo trkač na kratke staze. Možda su oni koji su ga tako bučno proklamovali shvatili to prije navijača i odlučili da zgrabe šta mogu dok mogu i puste ga niz vodu. Vrijeme će pokazati.
Kakao tek protumačiti sve gadarije koje ovdje pišu o najboljem teniseru svijeta svih vremena, Novaku Đokoviću. Postigao je sve što se može i sad se takmiči sam sa sobom. Da li te osobe ikad razmisle i bar sekundu, prije nego pošalju svoju bljuvotinu od teksta?
Da li se bar jednom zapitaju šta to s njima nije u redu, kad su potpuno nesposobni priznati nekome vanserijski kvalitet i uspjeh ili ga bar ignorisati, ako već nisu u stanju pozitivno misliti i reagovati? Kako imenovati takve koji pokušavaju gurnuti u kaljugu ljude uspješne na svjetskom nivou?

Robert

pre 2 godine

I još uvek niko Đarija da nahvali, kaže da ima potencijal za top 10, da je ovo pobeda karijere, ogromna stvar...? Kecmanović ili Lajović nikad nisu pobedili 1. ili 2. na svetu, a bogme im se daju mnogo veća očekivanja nakon svakog iole značajnijeg skalpa. Licemerni zapad. :)

Dario.

pre 2 godine

E moj druže ko je sve počeo tebe da lomi. Izgubiti nije sramota ali na turniru serije 250 izgubiti rutinski 0:2 već je malo blam. Jel se spremio za Novaka ovaj buduci osvajač univerzuma?

говњекаdžija

pre 2 godine

Рекордер по броју сломљених рекорда је Ноло, наравно… Буахахахаха..

mlekadžijа

pre 2 godine

Да ли је ово први сломљени рекет најбољег тенисера? По приказаној игри биће их још. Анахахаха...

Dario.

pre 2 godine

E moj druže ko je sve počeo tebe da lomi. Izgubiti nije sramota ali na turniru serije 250 izgubiti rutinski 0:2 već je malo blam. Jel se spremio za Novaka ovaj buduci osvajač univerzuma?

mlekadžijа

pre 2 godine

Да ли је ово први сломљени рекет најбољег тенисера? По приказаној игри биће их још. Анахахаха...

Robert

pre 2 godine

I još uvek niko Đarija da nahvali, kaže da ima potencijal za top 10, da je ovo pobeda karijere, ogromna stvar...? Kecmanović ili Lajović nikad nisu pobedili 1. ili 2. na svetu, a bogme im se daju mnogo veća očekivanja nakon svakog iole značajnijeg skalpa. Licemerni zapad. :)

MILENA

pre 2 godine

Neprijatno je čitati rugalice bilo kome. Nažalost, ovdje neki pišu samo to. U čemu je štos, pitanje je za neko stručno lice. Meni izgleda da se te osobe naslađuju porazima onih kojima nisu ni do gležnjeva, jer tako njihova ispodprosječnost i beznačajnost i nije tako loša.
Ovdje se ukrštaju poruge mladom i, za njegov godine, vrlo uspješnom Alkarazu i
veteranu i osvjedočenom velikanu tenisa, Novaku Đokoviću. Alkaraz ima sve vrijeme svijeta da uspije, ako, umjesto stalnog planiranja šta će sve postići i koga srušiti, počne raditi ozbiljno na sebi i te planove polako ostvarivati. Ima talent, snagu i vještinu. Problem je qpogrešan pristup. Fokus mu je na samo jednom rivalu. Ipak, moguće je da je dostigao svoj limit i da je samo trkač na kratke staze. Možda su oni koji su ga tako bučno proklamovali shvatili to prije navijača i odlučili da zgrabe šta mogu dok mogu i puste ga niz vodu. Vrijeme će pokazati.
Kakao tek protumačiti sve gadarije koje ovdje pišu o najboljem teniseru svijeta svih vremena, Novaku Đokoviću. Postigao je sve što se može i sad se takmiči sam sa sobom. Da li te osobe ikad razmisle i bar sekundu, prije nego pošalju svoju bljuvotinu od teksta?
Da li se bar jednom zapitaju šta to s njima nije u redu, kad su potpuno nesposobni priznati nekome vanserijski kvalitet i uspjeh ili ga bar ignorisati, ako već nisu u stanju pozitivno misliti i reagovati? Kako imenovati takve koji pokušavaju gurnuti u kaljugu ljude uspješne na svjetskom nivou?

Šou Biznis

pre 2 godine

Nazalost, to nikada necete razumeti, ali 100x ponovljeno... Sve su poceli Djokovicevi navijaci, sto ne treba biti poseban psiholog pa citati unazad komentare 15 godina. Prezirali se svi teniseri, njihove majke, ocevi, treneri, stricevi. Takvi ljudi su ogadili i navijanje za Djokovica. Pa njegovi navijaci menjaju plocu i vredjaju njega, Jelenu, brata kada pocne da gubi. I ne, to nisu "hejteri", to su njegovi "navijaci". Ali vi cete opet biti slepi od ociju i to necete priznati. Da ljudi ovde imaju lepe reci, pune postovanja za Rodzera, Rafu, Endija, Kirjosa, Dzudi, Tonija, Mekinroa, Vilandera, Konorsa i ostale, i to ne samo kada hvale Djokovica, garantovano ne bi bilo ni losih komentara prema Djokovicu. A tu pojavu bogami nisu poceli navijaci drugih tenisera ili oni koji ne vole Djokovica. Joj da, zaboravio sam pljuvacinu nasih ostalih tenisera koji nisu Djokovic. A to isto ne rade "hejteri", nego ti koji uzdizu Djokovica.
(Slave, 18. februar 2024 10:28)

A zbog cega onda niko ne pljuje Sinera, zbog cega niko nije pljuvaoTima i Wawrinku, recimo? Koje komplekse vam je nabio Novak da pocinjate da umisljate stvari!

Šou Biznis

pre 2 godine

Polako samo, pljuvace se i Siner. Vec je i pocelo, "mali je grozan, namestice da Nolo izgubi", "jao kako me nervira onaj Siner, stiska pesnicu kada osvoji poen". Tim nije bio konkurentan, a Vavrinka je izuzetak. Vau, nasao si nekoga koga i ne pljujete. Sta, ostali su zasluzili znaci? Kakvi kompleksi, mrzite sve sto nije Djokovic, pa jel citas ti komentare? Podseticu te sutra kada Lajovic izgubi. Ne boj se, nece ruzno pisati oni koji ne vole Djokovica. Hahaha, nisu se pljuvali Tim i Vavrinka. Sjajna replika.
(Slave, 18. februar 2024 12:40)

Ukljuci malo mozak, vas je trojica koji pljuju Djokovica a sa druge strane 1000 ljudi koji ovde ostavljaju komentare navijaju za Novaka, normalno je da ce biti 10 budala koji pljuju sve...

samo sam iskren

pre 2 godine

Postaje vrlo interesantan i gotovo šablonski trend poslednjih godina u tenisu. Sve je počelo sa Dominik Timom i onom godinom gde je eksplodirao i osvojio prvi GS. Tada su mu svi prognozirali dominaciju u narednim godinama a on se čovek ugasi. Pa je onda bljesnuo Medvedev, uze Novaku onaj US open i od tad jako kilavo. Sad imamo Alkarasa kome su takodje nakon prvog GS najavljivali godine dominacije a on dečko u očiglednom padu svega. Aktuelan je Siner pa da sačekamo njega i vidimo hoće li nastaviti trend. O igračima poput Beretinija, Cicipasa, Kirjosa ili Ruda koji su samo jednom bljesnuli je posebna priča. Stiče se utisak da nove generacije teško podnose pritisak kada su očekivanja velika u kontinuitetu, pored toga verovatno nemaju ni vrhunski tim oko sebe koji će na vreme predvideti neke stvari. Na kraju krajeva svi mladji igrači se uklapaju u priču sve i odmah jer je očigledno da žele nadmašiti Novaka a to ne može preko noći.

Šou Biznis

pre 2 godine

Polako samo, pljuvace se i Siner. Vec je i pocelo, "mali je grozan, namestice da Nolo izgubi", "jao kako me nervira onaj Siner, stiska pesnicu kada osvoji poen". Tim nije bio konkurentan, a Vavrinka je izuzetak. Vau, nasao si nekoga koga i ne pljujete. Sta, ostali su zasluzili znaci? Kakvi kompleksi, mrzite sve sto nije Djokovic, pa jel citas ti komentare? Podseticu te sutra kada Lajovic izgubi. Ne boj se, nece ruzno pisati oni koji ne vole Djokovica. Hahaha, nisu se pljuvali Tim i Vavrinka. Sjajna replika.
(Slave, 18. februar 2024 12:40)

Jedno pitanje samo, zbog cega pises Rafa, Federer i nolo? Ako mozes, objasni....

Slave

pre 2 godine

@MILENA
Nazalost, to nikada necete razumeti, ali 100x ponovljeno... Sve su poceli Djokovicevi navijaci, sto ne treba biti poseban psiholog pa citati unazad komentare 15 godina. Prezirali se svi teniseri, njihove majke, ocevi, treneri, stricevi. Takvi ljudi su ogadili i navijanje za Djokovica. Pa njegovi navijaci menjaju plocu i vredjaju njega, Jelenu, brata kada pocne da gubi. I ne, to nisu "hejteri", to su njegovi "navijaci". Ali vi cete opet biti slepi od ociju i to necete priznati. Da ljudi ovde imaju lepe reci, pune postovanja za Rodzera, Rafu, Endija, Kirjosa, Dzudi, Tonija, Mekinroa, Vilandera, Konorsa i ostale, i to ne samo kada hvale Djokovica, garantovano ne bi bilo ni losih komentara prema Djokovicu. A tu pojavu bogami nisu poceli navijaci drugih tenisera ili oni koji ne vole Djokovica. Joj da, zaboravio sam pljuvacinu nasih ostalih tenisera koji nisu Djokovic. A to isto ne rade "hejteri", nego ti koji uzdizu Djokovica.

Miloje

pre 2 godine

Srbi nemaju druga posla, pa se raspravljaju oko banalnih stvari . Dokaz kolektivne frustracije, kad se poistovećuju sa uspesima drugih, ili raduju neuspesima onih ua koje ne navijaju ...Bolesno

говњекаdžija

pre 2 godine

Рекордер по броју сломљених рекорда је Ноло, наравно… Буахахахаха..

Slave

pre 2 godine

@Sou biznis
Polako samo, pljuvace se i Siner. Vec je i pocelo, "mali je grozan, namestice da Nolo izgubi", "jao kako me nervira onaj Siner, stiska pesnicu kada osvoji poen". Tim nije bio konkurentan, a Vavrinka je izuzetak. Vau, nasao si nekoga koga i ne pljujete. Sta, ostali su zasluzili znaci? Kakvi kompleksi, mrzite sve sto nije Djokovic, pa jel citas ti komentare? Podseticu te sutra kada Lajovic izgubi. Ne boj se, nece ruzno pisati oni koji ne vole Djokovica. Hahaha, nisu se pljuvali Tim i Vavrinka. Sjajna replika.

говњекаdžija

pre 2 godine

Рекордер по броју сломљених рекорда је Ноло, наравно… Буахахахаха..

Slave

pre 2 godine

@MILENA
Nazalost, to nikada necete razumeti, ali 100x ponovljeno... Sve su poceli Djokovicevi navijaci, sto ne treba biti poseban psiholog pa citati unazad komentare 15 godina. Prezirali se svi teniseri, njihove majke, ocevi, treneri, stricevi. Takvi ljudi su ogadili i navijanje za Djokovica. Pa njegovi navijaci menjaju plocu i vredjaju njega, Jelenu, brata kada pocne da gubi. I ne, to nisu "hejteri", to su njegovi "navijaci". Ali vi cete opet biti slepi od ociju i to necete priznati. Da ljudi ovde imaju lepe reci, pune postovanja za Rodzera, Rafu, Endija, Kirjosa, Dzudi, Tonija, Mekinroa, Vilandera, Konorsa i ostale, i to ne samo kada hvale Djokovica, garantovano ne bi bilo ni losih komentara prema Djokovicu. A tu pojavu bogami nisu poceli navijaci drugih tenisera ili oni koji ne vole Djokovica. Joj da, zaboravio sam pljuvacinu nasih ostalih tenisera koji nisu Djokovic. A to isto ne rade "hejteri", nego ti koji uzdizu Djokovica.

Miloje

pre 2 godine

Srbi nemaju druga posla, pa se raspravljaju oko banalnih stvari . Dokaz kolektivne frustracije, kad se poistovećuju sa uspesima drugih, ili raduju neuspesima onih ua koje ne navijaju ...Bolesno

Slave

pre 2 godine

@Sou biznis
Polako samo, pljuvace se i Siner. Vec je i pocelo, "mali je grozan, namestice da Nolo izgubi", "jao kako me nervira onaj Siner, stiska pesnicu kada osvoji poen". Tim nije bio konkurentan, a Vavrinka je izuzetak. Vau, nasao si nekoga koga i ne pljujete. Sta, ostali su zasluzili znaci? Kakvi kompleksi, mrzite sve sto nije Djokovic, pa jel citas ti komentare? Podseticu te sutra kada Lajovic izgubi. Ne boj se, nece ruzno pisati oni koji ne vole Djokovica. Hahaha, nisu se pljuvali Tim i Vavrinka. Sjajna replika.

Dario.

pre 2 godine

E moj druže ko je sve počeo tebe da lomi. Izgubiti nije sramota ali na turniru serije 250 izgubiti rutinski 0:2 već je malo blam. Jel se spremio za Novaka ovaj buduci osvajač univerzuma?

Robert

pre 2 godine

I još uvek niko Đarija da nahvali, kaže da ima potencijal za top 10, da je ovo pobeda karijere, ogromna stvar...? Kecmanović ili Lajović nikad nisu pobedili 1. ili 2. na svetu, a bogme im se daju mnogo veća očekivanja nakon svakog iole značajnijeg skalpa. Licemerni zapad. :)

MILENA

pre 2 godine

Neprijatno je čitati rugalice bilo kome. Nažalost, ovdje neki pišu samo to. U čemu je štos, pitanje je za neko stručno lice. Meni izgleda da se te osobe naslađuju porazima onih kojima nisu ni do gležnjeva, jer tako njihova ispodprosječnost i beznačajnost i nije tako loša.
Ovdje se ukrštaju poruge mladom i, za njegov godine, vrlo uspješnom Alkarazu i
veteranu i osvjedočenom velikanu tenisa, Novaku Đokoviću. Alkaraz ima sve vrijeme svijeta da uspije, ako, umjesto stalnog planiranja šta će sve postići i koga srušiti, počne raditi ozbiljno na sebi i te planove polako ostvarivati. Ima talent, snagu i vještinu. Problem je qpogrešan pristup. Fokus mu je na samo jednom rivalu. Ipak, moguće je da je dostigao svoj limit i da je samo trkač na kratke staze. Možda su oni koji su ga tako bučno proklamovali shvatili to prije navijača i odlučili da zgrabe šta mogu dok mogu i puste ga niz vodu. Vrijeme će pokazati.
Kakao tek protumačiti sve gadarije koje ovdje pišu o najboljem teniseru svijeta svih vremena, Novaku Đokoviću. Postigao je sve što se može i sad se takmiči sam sa sobom. Da li te osobe ikad razmisle i bar sekundu, prije nego pošalju svoju bljuvotinu od teksta?
Da li se bar jednom zapitaju šta to s njima nije u redu, kad su potpuno nesposobni priznati nekome vanserijski kvalitet i uspjeh ili ga bar ignorisati, ako već nisu u stanju pozitivno misliti i reagovati? Kako imenovati takve koji pokušavaju gurnuti u kaljugu ljude uspješne na svjetskom nivou?

mlekadžijа

pre 2 godine

Да ли је ово први сломљени рекет најбољег тенисера? По приказаној игри биће их још. Анахахаха...

Šou Biznis

pre 2 godine

Nazalost, to nikada necete razumeti, ali 100x ponovljeno... Sve su poceli Djokovicevi navijaci, sto ne treba biti poseban psiholog pa citati unazad komentare 15 godina. Prezirali se svi teniseri, njihove majke, ocevi, treneri, stricevi. Takvi ljudi su ogadili i navijanje za Djokovica. Pa njegovi navijaci menjaju plocu i vredjaju njega, Jelenu, brata kada pocne da gubi. I ne, to nisu "hejteri", to su njegovi "navijaci". Ali vi cete opet biti slepi od ociju i to necete priznati. Da ljudi ovde imaju lepe reci, pune postovanja za Rodzera, Rafu, Endija, Kirjosa, Dzudi, Tonija, Mekinroa, Vilandera, Konorsa i ostale, i to ne samo kada hvale Djokovica, garantovano ne bi bilo ni losih komentara prema Djokovicu. A tu pojavu bogami nisu poceli navijaci drugih tenisera ili oni koji ne vole Djokovica. Joj da, zaboravio sam pljuvacinu nasih ostalih tenisera koji nisu Djokovic. A to isto ne rade "hejteri", nego ti koji uzdizu Djokovica.
(Slave, 18. februar 2024 10:28)

A zbog cega onda niko ne pljuje Sinera, zbog cega niko nije pljuvaoTima i Wawrinku, recimo? Koje komplekse vam je nabio Novak da pocinjate da umisljate stvari!

Šou Biznis

pre 2 godine

Polako samo, pljuvace se i Siner. Vec je i pocelo, "mali je grozan, namestice da Nolo izgubi", "jao kako me nervira onaj Siner, stiska pesnicu kada osvoji poen". Tim nije bio konkurentan, a Vavrinka je izuzetak. Vau, nasao si nekoga koga i ne pljujete. Sta, ostali su zasluzili znaci? Kakvi kompleksi, mrzite sve sto nije Djokovic, pa jel citas ti komentare? Podseticu te sutra kada Lajovic izgubi. Ne boj se, nece ruzno pisati oni koji ne vole Djokovica. Hahaha, nisu se pljuvali Tim i Vavrinka. Sjajna replika.
(Slave, 18. februar 2024 12:40)

Jedno pitanje samo, zbog cega pises Rafa, Federer i nolo? Ako mozes, objasni....

samo sam iskren

pre 2 godine

Postaje vrlo interesantan i gotovo šablonski trend poslednjih godina u tenisu. Sve je počelo sa Dominik Timom i onom godinom gde je eksplodirao i osvojio prvi GS. Tada su mu svi prognozirali dominaciju u narednim godinama a on se čovek ugasi. Pa je onda bljesnuo Medvedev, uze Novaku onaj US open i od tad jako kilavo. Sad imamo Alkarasa kome su takodje nakon prvog GS najavljivali godine dominacije a on dečko u očiglednom padu svega. Aktuelan je Siner pa da sačekamo njega i vidimo hoće li nastaviti trend. O igračima poput Beretinija, Cicipasa, Kirjosa ili Ruda koji su samo jednom bljesnuli je posebna priča. Stiče se utisak da nove generacije teško podnose pritisak kada su očekivanja velika u kontinuitetu, pored toga verovatno nemaju ni vrhunski tim oko sebe koji će na vreme predvideti neke stvari. Na kraju krajeva svi mladji igrači se uklapaju u priču sve i odmah jer je očigledno da žele nadmašiti Novaka a to ne može preko noći.

Šou Biznis

pre 2 godine

Polako samo, pljuvace se i Siner. Vec je i pocelo, "mali je grozan, namestice da Nolo izgubi", "jao kako me nervira onaj Siner, stiska pesnicu kada osvoji poen". Tim nije bio konkurentan, a Vavrinka je izuzetak. Vau, nasao si nekoga koga i ne pljujete. Sta, ostali su zasluzili znaci? Kakvi kompleksi, mrzite sve sto nije Djokovic, pa jel citas ti komentare? Podseticu te sutra kada Lajovic izgubi. Ne boj se, nece ruzno pisati oni koji ne vole Djokovica. Hahaha, nisu se pljuvali Tim i Vavrinka. Sjajna replika.
(Slave, 18. februar 2024 12:40)

Ukljuci malo mozak, vas je trojica koji pljuju Djokovica a sa druge strane 1000 ljudi koji ovde ostavljaju komentare navijaju za Novaka, normalno je da ce biti 10 budala koji pljuju sve...