Батке
pre 2 godine
Како не нећеш да плачеш? Мислиш, нећу пре, него тек после финала 🫣
Nedelja, 05.11.2023.
10:45
Novak Đoković je "starosedelac" u Masters finalima, a Grigor Dimitrov nije lice koje smo često viđali u mečevima za titulu.
IMAGE SOURCE
pre 2 godine
Како не нећеш да плачеш? Мислиш, нећу пре, него тек после финала 🫣
pre 2 godine
"Tenis mi sve vise znaci"...na vreme si se setio, 32 godine?
(Jelte, 05. novembar 2023 11:16)
Nije se on ničega setio, nego je dočekao čovek najgoru konkurenciju u istoriji tenisa i sad može do završnice na svakom turniru. Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
Nisam video da je neko završnicu muškog pariskog turnira posmatrao iz ovog ugla: dominiraju 4 Pravoslavca, 3 Slavena, 3 Balkanaca, 3 "istočnjačka" ... Ne znam tačno, ali rekao bih da ovo nikada nigde nije bilo!? Ako sam u pravu, kakav li je to udarac za bogati Zapad - u sportu koji slovi za "sport bogatih"!? Bravo - naši!
(Možda se ovo zapažanje nekima neće dopasti ali - to se tako desilo!)
A što se tiče ovog finala, ništa novo neću reći do - tradicija, renome, plasman su na Noletovoj strani, ali Dimitrov je u naletu, samo da Nole zadrži koncentraciju, evo mu još jedne titule, još bodovne prednosti...🙂
ИДЕЕЕМООО!
pre 2 godine
Koji je ovo nivo patetike da kazes rezultat nije bitan a igras 3 seta skoro 3 sata ahahahah
Ono mlatis reketom od 5g zivota i tako 30-35 godina i kao rezultat nije bitan.
Ahahahahha brate rezultat je bitan kad se igra rekreativno bilo sta, uvek igras da pobedis i uvek si SRECAN kad pkbedis.
pre 2 godine
Dimitrov,jedan od mnogih koji zbog svog pogrešnog pristupa tenisu,nije iskoristio evidentno raskošan talenat od pojavljivanja na svjetskoj sceni.Toplo-hladno,ili još bolje dan-noć,tako bi se mogle opisati amplitude u njegovoj karijeri.Češće smo mogli čitati o njegovom playboy životnom stilu,nego o uspjesima na terenu,ali evo čini se da je toga postao svjestan,sazrio kao ličnost,otud i sjajni rezultati na posljednjim turnirima.Da je u Parizu naletio na Đokovića u prva dva kola,možda bi i pobjedio,ali danas u finalu teško?Nole je kao mačka,kad je već izvukao mečeve protiv Runea i Rubljova,potrošio dva loša dana,ne vjerujem da je moguć i treći,tako da je moja neka prognoza 75-25% za njega protiv Dimitrova.
pre 2 godine
@ZORAN, 5. novembar 2023 12:31
Zapravo treći veliki naslov, 2017 je bila godina karijere Bugarina, Cincinnati i završnica osmorice u Londonu
pre 2 godine
Plakaeš posle finala, nije problem...
pre 2 godine
Dimitrov iliti Grisa odavno nije igrao velicanstveno, sad u 30 im , ali nikad nije kasnooo, Nole se zna pobednik, ali i da izgubi Grisa napredovace na ntp listi srecnooo
pre 2 godine
mi iskreni rafini navijaci se nadamo a i zelimo mu da ce i grisa kao onomad vavrinka da pruza svoj najbolji tenis u tridesetim i da delje nolu dok se ne vrati rafa sledece godine na ao
(S.Galanski&P.Larkinson, 5. novembar 2023 11:23
Nesto vas nije bilo posle jucerasnjeg meca. Sve komentare poslali ste pre ili u pocetku polufinala a posle muk. U stvari shvatio sam ko ste vi. Vi ste lazni profil Bena Rotenberga ali posto covek jos uvek uci srpski jezik da mu oprostimo nepismenost u smislu velikog slova ili tacke.
(evo resenja, 05. novembar 2023 12:15)
Ne treba uopšte odgovarati ovakvim trolovima jer je za njih veći poraz kada se niko ne upeca na njihove infantilne komentare nego bilo koji rezultat meča, odnosno pobeda/trofej Novaka za koje troluju...
pre 2 godine
Plakaeš posle finala, nije problem...
(Rajko, 5. novembar 2023 13:20)
Nekada je samo Federer plakao, a sada je to preuzeo Nole. Nole ne place samo posle svojih finala, nego i posle finala nekih drugih. On dodje nepozvan, isplace se i svi su zadovoljni. Posle krene muzika, svi polude i suze se zaborave.
pre 2 godine
Njemu su ribe bitne. Tu je sampion!
pre 2 godine
Dimitrov poput Vavrinke, sa ulaskom u tridesete, sjetio se da je sjajan teniser, a nije postigao ni dio onoga što je mogao. Neka mu je sa sećom. Ipak se nadam da će se Đoković dovoljno oporaviti za današnji meč i naći rješenje za njega. Za obojicu je ovaj turnir bio dosta težak, ali nisu se predavali. Zasluženo su u finalu.
(MILENA, 5. novembar 2023 11:41)
@MILENA, uvek kulturni, objektivni, umereni i realni komentari - to mi se kod tebe jako svidja. Nastavi tako.
pre 2 godine
Dimitrov igra za drugi VELIKI TURNIR.
A DJokovic za 70-ti.
Sta reci o coveku koji je osvojio 69 VELIKIH TURNIRA- GS(24), ZM(6) I MASTERSA(39).
pre 2 godine
mi iskreni rafini navijaci se nadamo a i zelimo mu da ce i grisa kao onomad vavrinka da pruza svoj najbolji tenis u tridesetim i da delje nolu dok se ne vrati rafa sledece godine na ao
(S.Galanski&P.Larkinson, 5. novembar 2023 11:23
Nesto vas nije bilo posle jucerasnjeg meca. Sve komentare poslali ste pre ili u pocetku polufinala a posle muk. U stvari shvatio sam ko ste vi. Vi ste lazni profil Bena Rotenberga ali posto covek jos uvek uci srpski jezik da mu oprostimo nepismenost u smislu velikog slova ili tacke.
pre 2 godine
Dimitrov igra tenis zivota, ne bi me cudilo da dobije danas. Ajmo Nole, samo dobra koncetracija.
pre 2 godine
Navijao sam jako za njega u Sangaju,i to mu je bila ogromna propustena prilika da osvoji jos jedan Masters....Sada naravno navijam za Novaka i siguran sam da ce osvojiti titulu.Sto bi se reklo,svi koji godinama pratimo Novaka znamo da je trenutno u onoj njegovoj cuvenoj zoni i da ima rijesenje za sve,i kada ne igra dobro.
pre 2 godine
Ijaaaooo, jos jedan koji zvali o tome da tenis igra zbog ljubavi prema tom sportu, a ne zbog rezultata. Zasto teniseri za razliku od drugih sportista misle da na pres konferencijama moraju posebno pametni da ispadnu, pri cemu skoro svi ispadnu malo priglupi dok pricaju o tome kako su se osecali za vreme meca i sta je bilo odlucujuce za njihovu pobedu ili poraz. Ne bih to da tvrdim i za jednog naseg planetarno poznatog tenisera da ne bih ugrozio broj pluseva koje cu na ovaj komentar dobiti.
pre 2 godine
Da, da, rezultat ni njemu nije bitan....
Izgleda svi vrhunski teniseri provode čitav život naporno trenirajući "samo da bi učestvovali"... Jedino Novak Đoković, izgleda, hoće i da pobedi...
pre 2 godine
Osvaja Dimitrov, ovo mu je poslednja sansa. Noletu je svejedno a vec ima alibi.
pre 2 godine
Bratko, teška pozitiva. Puna podrška, od sutra mu želim sve najbolje u karijeri.
pre 2 godine
"Tenis mi sve vise znaci"...na vreme si se setio, 32 godine😂
pre 2 godine
Dimitrov poput Vavrinke, sa ulaskom u tridesete, sjetio se da je sjajan teniser, a nije postigao ni dio onoga što je mogao. Neka mu je sa sećom. Ipak se nadam da će se Đoković dovoljno oporaviti za današnji meč i naći rješenje za njega. Za obojicu je ovaj turnir bio dosta težak, ali nisu se predavali. Zasluženo su u finalu.
pre 2 godine
mi iskreni rafini navijaci se nadamo a i zelimo mu da ce i grisa kao onomad vavrinka da pruza svoj najbolji tenis u tridesetim i da delje nolu dok se ne vrati rafa sledece godine na ao
pre 2 godine
Da, da, rezultat ni njemu nije bitan....
Izgleda svi vrhunski teniseri provode čitav život naporno trenirajući "samo da bi učestvovali"... Jedino Novak Đoković, izgleda, hoće i da pobedi...
pre 2 godine
Dimitrov poput Vavrinke, sa ulaskom u tridesete, sjetio se da je sjajan teniser, a nije postigao ni dio onoga što je mogao. Neka mu je sa sećom. Ipak se nadam da će se Đoković dovoljno oporaviti za današnji meč i naći rješenje za njega. Za obojicu je ovaj turnir bio dosta težak, ali nisu se predavali. Zasluženo su u finalu.
pre 2 godine
"Tenis mi sve vise znaci"...na vreme si se setio, 32 godine😂
pre 2 godine
Navijao sam jako za njega u Sangaju,i to mu je bila ogromna propustena prilika da osvoji jos jedan Masters....Sada naravno navijam za Novaka i siguran sam da ce osvojiti titulu.Sto bi se reklo,svi koji godinama pratimo Novaka znamo da je trenutno u onoj njegovoj cuvenoj zoni i da ima rijesenje za sve,i kada ne igra dobro.
pre 2 godine
Bratko, teška pozitiva. Puna podrška, od sutra mu želim sve najbolje u karijeri.
pre 2 godine
Dimitrov igra tenis zivota, ne bi me cudilo da dobije danas. Ajmo Nole, samo dobra koncetracija.
pre 2 godine
Dimitrov poput Vavrinke, sa ulaskom u tridesete, sjetio se da je sjajan teniser, a nije postigao ni dio onoga što je mogao. Neka mu je sa sećom. Ipak se nadam da će se Đoković dovoljno oporaviti za današnji meč i naći rješenje za njega. Za obojicu je ovaj turnir bio dosta težak, ali nisu se predavali. Zasluženo su u finalu.
(MILENA, 5. novembar 2023 11:41)
@MILENA, uvek kulturni, objektivni, umereni i realni komentari - to mi se kod tebe jako svidja. Nastavi tako.
pre 2 godine
mi iskreni rafini navijaci se nadamo a i zelimo mu da ce i grisa kao onomad vavrinka da pruza svoj najbolji tenis u tridesetim i da delje nolu dok se ne vrati rafa sledece godine na ao
(S.Galanski&P.Larkinson, 5. novembar 2023 11:23
Nesto vas nije bilo posle jucerasnjeg meca. Sve komentare poslali ste pre ili u pocetku polufinala a posle muk. U stvari shvatio sam ko ste vi. Vi ste lazni profil Bena Rotenberga ali posto covek jos uvek uci srpski jezik da mu oprostimo nepismenost u smislu velikog slova ili tacke.
pre 2 godine
Dimitrov igra za drugi VELIKI TURNIR.
A DJokovic za 70-ti.
Sta reci o coveku koji je osvojio 69 VELIKIH TURNIRA- GS(24), ZM(6) I MASTERSA(39).
pre 2 godine
Njemu su ribe bitne. Tu je sampion!
pre 2 godine
mi iskreni rafini navijaci se nadamo a i zelimo mu da ce i grisa kao onomad vavrinka da pruza svoj najbolji tenis u tridesetim i da delje nolu dok se ne vrati rafa sledece godine na ao
(S.Galanski&P.Larkinson, 5. novembar 2023 11:23
Nesto vas nije bilo posle jucerasnjeg meca. Sve komentare poslali ste pre ili u pocetku polufinala a posle muk. U stvari shvatio sam ko ste vi. Vi ste lazni profil Bena Rotenberga ali posto covek jos uvek uci srpski jezik da mu oprostimo nepismenost u smislu velikog slova ili tacke.
(evo resenja, 05. novembar 2023 12:15)
Ne treba uopšte odgovarati ovakvim trolovima jer je za njih veći poraz kada se niko ne upeca na njihove infantilne komentare nego bilo koji rezultat meča, odnosno pobeda/trofej Novaka za koje troluju...
pre 2 godine
Koji je ovo nivo patetike da kazes rezultat nije bitan a igras 3 seta skoro 3 sata ahahahah
Ono mlatis reketom od 5g zivota i tako 30-35 godina i kao rezultat nije bitan.
Ahahahahha brate rezultat je bitan kad se igra rekreativno bilo sta, uvek igras da pobedis i uvek si SRECAN kad pkbedis.
pre 2 godine
@ZORAN, 5. novembar 2023 12:31
Zapravo treći veliki naslov, 2017 je bila godina karijere Bugarina, Cincinnati i završnica osmorice u Londonu
pre 2 godine
Nisam video da je neko završnicu muškog pariskog turnira posmatrao iz ovog ugla: dominiraju 4 Pravoslavca, 3 Slavena, 3 Balkanaca, 3 "istočnjačka" ... Ne znam tačno, ali rekao bih da ovo nikada nigde nije bilo!? Ako sam u pravu, kakav li je to udarac za bogati Zapad - u sportu koji slovi za "sport bogatih"!? Bravo - naši!
(Možda se ovo zapažanje nekima neće dopasti ali - to se tako desilo!)
A što se tiče ovog finala, ništa novo neću reći do - tradicija, renome, plasman su na Noletovoj strani, ali Dimitrov je u naletu, samo da Nole zadrži koncentraciju, evo mu još jedne titule, još bodovne prednosti...🙂
ИДЕЕЕМООО!
pre 2 godine
Dimitrov,jedan od mnogih koji zbog svog pogrešnog pristupa tenisu,nije iskoristio evidentno raskošan talenat od pojavljivanja na svjetskoj sceni.Toplo-hladno,ili još bolje dan-noć,tako bi se mogle opisati amplitude u njegovoj karijeri.Češće smo mogli čitati o njegovom playboy životnom stilu,nego o uspjesima na terenu,ali evo čini se da je toga postao svjestan,sazrio kao ličnost,otud i sjajni rezultati na posljednjim turnirima.Da je u Parizu naletio na Đokovića u prva dva kola,možda bi i pobjedio,ali danas u finalu teško?Nole je kao mačka,kad je već izvukao mečeve protiv Runea i Rubljova,potrošio dva loša dana,ne vjerujem da je moguć i treći,tako da je moja neka prognoza 75-25% za njega protiv Dimitrova.
pre 2 godine
Plakaeš posle finala, nije problem...
pre 2 godine
Dimitrov iliti Grisa odavno nije igrao velicanstveno, sad u 30 im , ali nikad nije kasnooo, Nole se zna pobednik, ali i da izgubi Grisa napredovace na ntp listi srecnooo
pre 2 godine
"Tenis mi sve vise znaci"...na vreme si se setio, 32 godine?
(Jelte, 05. novembar 2023 11:16)
Nije se on ničega setio, nego je dočekao čovek najgoru konkurenciju u istoriji tenisa i sad može do završnice na svakom turniru. Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
Ijaaaooo, jos jedan koji zvali o tome da tenis igra zbog ljubavi prema tom sportu, a ne zbog rezultata. Zasto teniseri za razliku od drugih sportista misle da na pres konferencijama moraju posebno pametni da ispadnu, pri cemu skoro svi ispadnu malo priglupi dok pricaju o tome kako su se osecali za vreme meca i sta je bilo odlucujuce za njihovu pobedu ili poraz. Ne bih to da tvrdim i za jednog naseg planetarno poznatog tenisera da ne bih ugrozio broj pluseva koje cu na ovaj komentar dobiti.
pre 2 godine
Osvaja Dimitrov, ovo mu je poslednja sansa. Noletu je svejedno a vec ima alibi.
pre 2 godine
mi iskreni rafini navijaci se nadamo a i zelimo mu da ce i grisa kao onomad vavrinka da pruza svoj najbolji tenis u tridesetim i da delje nolu dok se ne vrati rafa sledece godine na ao
pre 2 godine
Plakaeš posle finala, nije problem...
(Rajko, 5. novembar 2023 13:20)
Nekada je samo Federer plakao, a sada je to preuzeo Nole. Nole ne place samo posle svojih finala, nego i posle finala nekih drugih. On dodje nepozvan, isplace se i svi su zadovoljni. Posle krene muzika, svi polude i suze se zaborave.
pre 2 godine
Како не нећеш да плачеш? Мислиш, нећу пре, него тек после финала 🫣
pre 2 godine
mi iskreni rafini navijaci se nadamo a i zelimo mu da ce i grisa kao onomad vavrinka da pruza svoj najbolji tenis u tridesetim i da delje nolu dok se ne vrati rafa sledece godine na ao
pre 2 godine
Osvaja Dimitrov, ovo mu je poslednja sansa. Noletu je svejedno a vec ima alibi.
pre 2 godine
Ijaaaooo, jos jedan koji zvali o tome da tenis igra zbog ljubavi prema tom sportu, a ne zbog rezultata. Zasto teniseri za razliku od drugih sportista misle da na pres konferencijama moraju posebno pametni da ispadnu, pri cemu skoro svi ispadnu malo priglupi dok pricaju o tome kako su se osecali za vreme meca i sta je bilo odlucujuce za njihovu pobedu ili poraz. Ne bih to da tvrdim i za jednog naseg planetarno poznatog tenisera da ne bih ugrozio broj pluseva koje cu na ovaj komentar dobiti.
pre 2 godine
Plakaeš posle finala, nije problem...
(Rajko, 5. novembar 2023 13:20)
Nekada je samo Federer plakao, a sada je to preuzeo Nole. Nole ne place samo posle svojih finala, nego i posle finala nekih drugih. On dodje nepozvan, isplace se i svi su zadovoljni. Posle krene muzika, svi polude i suze se zaborave.
pre 2 godine
"Tenis mi sve vise znaci"...na vreme si se setio, 32 godine?
(Jelte, 05. novembar 2023 11:16)
Nije se on ničega setio, nego je dočekao čovek najgoru konkurenciju u istoriji tenisa i sad može do završnice na svakom turniru. Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
"Tenis mi sve vise znaci"...na vreme si se setio, 32 godine😂
pre 2 godine
Plakaeš posle finala, nije problem...
pre 2 godine
Da, da, rezultat ni njemu nije bitan....
Izgleda svi vrhunski teniseri provode čitav život naporno trenirajući "samo da bi učestvovali"... Jedino Novak Đoković, izgleda, hoće i da pobedi...
pre 2 godine
Dimitrov poput Vavrinke, sa ulaskom u tridesete, sjetio se da je sjajan teniser, a nije postigao ni dio onoga što je mogao. Neka mu je sa sećom. Ipak se nadam da će se Đoković dovoljno oporaviti za današnji meč i naći rješenje za njega. Za obojicu je ovaj turnir bio dosta težak, ali nisu se predavali. Zasluženo su u finalu.
(MILENA, 5. novembar 2023 11:41)
@MILENA, uvek kulturni, objektivni, umereni i realni komentari - to mi se kod tebe jako svidja. Nastavi tako.
pre 2 godine
Dimitrov igra za drugi VELIKI TURNIR.
A DJokovic za 70-ti.
Sta reci o coveku koji je osvojio 69 VELIKIH TURNIRA- GS(24), ZM(6) I MASTERSA(39).
pre 2 godine
Dimitrov iliti Grisa odavno nije igrao velicanstveno, sad u 30 im , ali nikad nije kasnooo, Nole se zna pobednik, ali i da izgubi Grisa napredovace na ntp listi srecnooo
pre 2 godine
Nisam video da je neko završnicu muškog pariskog turnira posmatrao iz ovog ugla: dominiraju 4 Pravoslavca, 3 Slavena, 3 Balkanaca, 3 "istočnjačka" ... Ne znam tačno, ali rekao bih da ovo nikada nigde nije bilo!? Ako sam u pravu, kakav li je to udarac za bogati Zapad - u sportu koji slovi za "sport bogatih"!? Bravo - naši!
(Možda se ovo zapažanje nekima neće dopasti ali - to se tako desilo!)
A što se tiče ovog finala, ništa novo neću reći do - tradicija, renome, plasman su na Noletovoj strani, ali Dimitrov je u naletu, samo da Nole zadrži koncentraciju, evo mu još jedne titule, još bodovne prednosti...🙂
ИДЕЕЕМООО!
pre 2 godine
Bratko, teška pozitiva. Puna podrška, od sutra mu želim sve najbolje u karijeri.
pre 2 godine
mi iskreni rafini navijaci se nadamo a i zelimo mu da ce i grisa kao onomad vavrinka da pruza svoj najbolji tenis u tridesetim i da delje nolu dok se ne vrati rafa sledece godine na ao
(S.Galanski&P.Larkinson, 5. novembar 2023 11:23
Nesto vas nije bilo posle jucerasnjeg meca. Sve komentare poslali ste pre ili u pocetku polufinala a posle muk. U stvari shvatio sam ko ste vi. Vi ste lazni profil Bena Rotenberga ali posto covek jos uvek uci srpski jezik da mu oprostimo nepismenost u smislu velikog slova ili tacke.
(evo resenja, 05. novembar 2023 12:15)
Ne treba uopšte odgovarati ovakvim trolovima jer je za njih veći poraz kada se niko ne upeca na njihove infantilne komentare nego bilo koji rezultat meča, odnosno pobeda/trofej Novaka za koje troluju...
pre 2 godine
Dimitrov igra tenis zivota, ne bi me cudilo da dobije danas. Ajmo Nole, samo dobra koncetracija.
pre 2 godine
Navijao sam jako za njega u Sangaju,i to mu je bila ogromna propustena prilika da osvoji jos jedan Masters....Sada naravno navijam za Novaka i siguran sam da ce osvojiti titulu.Sto bi se reklo,svi koji godinama pratimo Novaka znamo da je trenutno u onoj njegovoj cuvenoj zoni i da ima rijesenje za sve,i kada ne igra dobro.
pre 2 godine
Dimitrov poput Vavrinke, sa ulaskom u tridesete, sjetio se da je sjajan teniser, a nije postigao ni dio onoga što je mogao. Neka mu je sa sećom. Ipak se nadam da će se Đoković dovoljno oporaviti za današnji meč i naći rješenje za njega. Za obojicu je ovaj turnir bio dosta težak, ali nisu se predavali. Zasluženo su u finalu.
pre 2 godine
mi iskreni rafini navijaci se nadamo a i zelimo mu da ce i grisa kao onomad vavrinka da pruza svoj najbolji tenis u tridesetim i da delje nolu dok se ne vrati rafa sledece godine na ao
(S.Galanski&P.Larkinson, 5. novembar 2023 11:23
Nesto vas nije bilo posle jucerasnjeg meca. Sve komentare poslali ste pre ili u pocetku polufinala a posle muk. U stvari shvatio sam ko ste vi. Vi ste lazni profil Bena Rotenberga ali posto covek jos uvek uci srpski jezik da mu oprostimo nepismenost u smislu velikog slova ili tacke.
pre 2 godine
Koji je ovo nivo patetike da kazes rezultat nije bitan a igras 3 seta skoro 3 sata ahahahah
Ono mlatis reketom od 5g zivota i tako 30-35 godina i kao rezultat nije bitan.
Ahahahahha brate rezultat je bitan kad se igra rekreativno bilo sta, uvek igras da pobedis i uvek si SRECAN kad pkbedis.
pre 2 godine
Njemu su ribe bitne. Tu je sampion!
pre 2 godine
@ZORAN, 5. novembar 2023 12:31
Zapravo treći veliki naslov, 2017 je bila godina karijere Bugarina, Cincinnati i završnica osmorice u Londonu
pre 2 godine
Dimitrov,jedan od mnogih koji zbog svog pogrešnog pristupa tenisu,nije iskoristio evidentno raskošan talenat od pojavljivanja na svjetskoj sceni.Toplo-hladno,ili još bolje dan-noć,tako bi se mogle opisati amplitude u njegovoj karijeri.Češće smo mogli čitati o njegovom playboy životnom stilu,nego o uspjesima na terenu,ali evo čini se da je toga postao svjestan,sazrio kao ličnost,otud i sjajni rezultati na posljednjim turnirima.Da je u Parizu naletio na Đokovića u prva dva kola,možda bi i pobjedio,ali danas u finalu teško?Nole je kao mačka,kad je već izvukao mečeve protiv Runea i Rubljova,potrošio dva loša dana,ne vjerujem da je moguć i treći,tako da je moja neka prognoza 75-25% za njega protiv Dimitrova.
pre 2 godine
Како не нећеш да плачеш? Мислиш, нећу пре, него тек после финала 🫣
23 Komentari
Sortiraj po: