NBA 61

Nedelja, 27.04.2014.

01:23

Karterova trojka odbranila Dalas!

Košarkaši Dalasa savladali su San Antonio sa 109:108, trojkom u poslednjoj sekundi Vinsa Kartera i poveli u plej-of seriji sa 2-1.

Autor: SV  |  Izvor: B92

Karterova trojka odbranila Dalas! IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

61 Komentari

Sortiraj po:

...

pre 12 godina

@melo Greg ne pravi faul?? Ok da je trebalo prošle godine, bilo je +3, ali nije valjda lud na sekund ipo do kraja da im pokloni produžerke. I što reče neko, oladite za korake, navijao sam sve vreme za SAS, ali kad je ušla na kraju bio sam srećan kao malo dete. Zbog ovakvih stvari se voli košarka.

Milan

pre 12 godina

Opet Greg ne pravi faul i opet poraz... Cuo sam neki podatak da u poslednjih 17god San Antonio kako odigra u 3.utakmici tako i zavrsava seriju ( ako pobedi ide dalje ako izgubi ispada ) videcemo da li ce tako biti i 18.godine. Pozdrav Miki gusteru!
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (melo, 27. april 2014 02:51)

Iskreno jako je glupo praviti faul na 2 razlike i 1.5 sekund do kraja - mislim da je matematicki neisplativo - ali nestvarni su ovi ljudi u NBA,kad god se odlucuje ulaze nemoguci sutevi na obe strane.. Euro kosarka je zaista treca liga u poredjenju sa NBA

rs

pre 12 godina

prolazi ovo san antonio ali sa ovakom igrom tesko mogu do finala
sta je bilo sa parkerom covjek se izgubio nakon sto je ispogadjao sve u prvom poluvremenu

na Zapadu ništa novo

pre 12 godina

Kada Sparsi dopuste da u dve utakmice plej-ofa prime po 110 koševa, a uglavnom protivnike drže ispod 100 datih poena, onda im se ne piše najbolje protiv Mevsa. A očekuje ih još jedna utakmica u Dalasu. Ipak, svojevremeno je Detriot primao ovakve trojke, čini mi se protiv LAL i
Indijane, i u nastavku serije bi lomio protivnika. Kod Sparsa nema nigde Grina i Belinelija, što svojim učinkom kompenzuje Manu, a po običaju radi i posao u organizaciji, gde je Mils kao još jedna podrška sa klupe takođe podbacio. Takođe, i u reketu Dankan i Spliter nemaju gotovo nikakvu podršku sa klupe, a sa druge strane i Dalember je uspeo da zabeleži dabl-dabl. Dalas više nije autsajder, i videćemo kako će Elis da šutira u toj poziciji.

Parker Tony

pre 12 godina

u ovo mi se nesvidja ,mislim da je odbrana dobra ali napad strašno,sudjenje nisam video da li ssj bili koraci ili ne i to me nezanima ali svirqti onakve gluposti elisu a sa druge strane očigledni faulovi ne mislim uredu je,ništa demo dalje ali mora mnogo bolje

Ffff

pre 12 godina

Ok, mogu da razumijem NBA u smislu to je vise zabava nego kosarka, mogu da razumijem da sve zavisi od gledanosti, da je bitna atrakcija, vanserijski igraci, ali da se jednostavna pravila kao sto su koraci krse radi zarade, marketinga, to ne mogu da razumijem! Sve je to marketing, to su pare, ALI NAKON PRIMANJA LOPTE, BEZ SPUSTANJA LOPTE NA PARKET SE POMJERIO DVA KORAKA U STRANU!! JESTE NBA, JESTE JEDAN OD NAJBOLJIH IGRACA NBA, JESTE VINC CARTER ALI SU TO POVREDE OSNOVNIH PRAVILA!!! Zadnjih 10 godina po meni to je postao cirkus na koji se loze danasnja mladez!! Toliko od mene...
(Keke, 27. april 2014 05:45)
Blago tebi, sedeo si u prvom redu.

dex

pre 12 godina

Ova trojka je neregularna Medjutim, jasno je da neki centri moci ne zele da San Antonio bude prvak. Od pocetka plej ofa se vodi kampanja protiv Sparsa. Dajte Hitu titulu, nek' se igraju...

velikipoznavalac

pre 12 godina

Gledo sam utakmicu i nesto razmisljam kolko bi voleo da gledam ovaj Dalas i Miami u finalu. Mnogo volim da gledam reprize. Sve je moguće ako Dalas zadrzi ovaj nivo igre i igra konstantno nebo je granica. Bas bih voleo da gledam LBJ i Dirka u velikom finalu.

nekada, sve je bilo isto...

pre 12 godina

Vins kao u svojim najboljim danima, kakva je on legenda. Ako je neko trebao šutirati, to je bio on.

Bio mi je idol kao klincu i podsetio me opet zašto...

petarczv

pre 12 godina

Auu koliko ima ovih sto im je air canada oborio tikete pa sad traze korake....pa i meni je ali kad se ovako nesto desi bude ti milo....

napredna statistika

pre 12 godina

Čarls Barkli je najbolji poznavalac i NBA analitičar. Kaže čovek ako je Elis najbolji igrač na parketu Dalas pobeđuje. SVE što je rekao tako je i bilo za sve serije. Jedini hrabro predviđa prolazak Toronta pa ćemo da vidimo da li će proći i taj test.

palop

pre 12 godina

Sjajna utakmica i jos bolji finis! Plejof ove godine je odlican, mnogo neizvesnih serija, utakmica koje se zavrsavaja produzecima ili na jednu loptu.

Keke

pre 12 godina

Ok, mogu da razumijem NBA u smislu to je vise zabava nego kosarka, mogu da razumijem da sve zavisi od gledanosti, da je bitna atrakcija, vanserijski igraci, ali da se jednostavna pravila kao sto su koraci krse radi zarade, marketinga, to ne mogu da razumijem! Sve je to marketing, to su pare, ALI NAKON PRIMANJA LOPTE, BEZ SPUSTANJA LOPTE NA PARKET SE POMJERIO DVA KORAKA U STRANU!! JESTE NBA, JESTE JEDAN OD NAJBOLJIH IGRACA NBA, JESTE VINC CARTER ALI SU TO POVREDE OSNOVNIH PRAVILA!!! Zadnjih 10 godina po meni to je postao cirkus na koji se loze danasnja mladez!! Toliko od mene...

Almighty

pre 12 godina

E ovo se zove basket, ovo je ono sto volimo da gledamo i u cemu uzivamo..! :)
Dva majstora, dve potpuno drugacije skole, a ista pozicija, Manu i Karter, jedan za drugim...
Hvala vam momci, uzivao sam kao verujem i mnogi.
Hocemo jos ovakvih utakmica. Ova serija obecava i bice sigurno 6, 7 utakmica.
Indijana je dobila na misice i srecu Atlantu i mislim da je to to od Atlante, ali videcemo.

Вињак +18

pre 12 godina

Невероватно! :) Још као клинац сам имао жељу: " Како би изгледао улични баскет 3 на 3 оваквих играча? И како би волео да седим са стране и да гледам. " (оно у крају баскетица, као ја и моји ортаци, после падне пиво..). ;)

Gos'n

pre 12 godina

SA ovo resava lagano do kraja. Sjajno je sto je jako neizvesno i nema ciscenja i od starta nema ekipa koje ce puno odmarati, je nece biti 4:0 u serijama. Bice ovo jedan jaaaaako zanimljiv plejof.

melo

pre 12 godina

Opet Greg ne pravi faul i opet poraz... Cuo sam neki podatak da u poslednjih 17god San Antonio kako odigra u 3.utakmici tako i zavrsava seriju ( ako pobedi ide dalje ako izgubi ispada ) videcemo da li ce tako biti i 18.godine. Pozdrav Miki gusteru!

satelit

pre 12 godina

Aauuu,ponovi se Alen iz finala,samo s druge strane. Kao da se vraca za onu Orijevu protiv mog Detroita od pre nekoliko godina. Bice tesko za SA ,a pre ove dve utakmice su drali Dalas 10 u nizu

Fear The Beard

pre 12 godina

Čini mi se da ima više iznenadjenja nego obično u ovogodišnjem plejofu, ubedjen sam bio da Dalas iz ove serije neće izvući više od jedne pobede

blinkibil

pre 12 godina

Do malopre sam gledao utakmicu, nikad nisam bio blizi da prodjem tiket.Imao sam Parkera +20,5, covek u prvoj cetvrtini dao 10 poena na poluvremenu dao 16 i na kraju zavrsio sa 19 skoro da nije sutnuo na kos u nastavku, Elis i Dankan +, prosli lagano.I na kraju stavim 2&+, 1,5 s do kraja vodi San Antonio 2 razlike, nikad veci + ali vidim da mi treba jos 2 poena Parkera i onda u sebi molim Boga da neko da kos i da udju u produzetke da ovaj slepac da jos jedan kos i da San Antonio izvuce pobedu, kad cika Carter iz coska preko dva igraca sa odrazom u nazad pogadja trojku sa zvukom sirene... e kolko mi je bilo drago necete mi verovati

miami florida

pre 12 godina

Uh, kako bi mi bilo drago da ispadnu u prvoj rundi i San antonio i Oklahoma, najvise zbog njihovih navijaca koji ne propustaju priliku da pljuju po Lebronu.
Situacija se odlicno odvija po Majami,svi favoriti se muce.
Go Heat!!!

NemanjaBB

pre 12 godina

bravooooo Vins! Gotivim oba tima zbog stare garde koje su u timovima, utoliko mi je draze sto je jedan od njih pogodio ovako nesto! :)

NemanjaBB

pre 12 godina

bravooooo Vins! Gotivim oba tima zbog stare garde koje su u timovima, utoliko mi je draze sto je jedan od njih pogodio ovako nesto! :)

blinkibil

pre 12 godina

Do malopre sam gledao utakmicu, nikad nisam bio blizi da prodjem tiket.Imao sam Parkera +20,5, covek u prvoj cetvrtini dao 10 poena na poluvremenu dao 16 i na kraju zavrsio sa 19 skoro da nije sutnuo na kos u nastavku, Elis i Dankan +, prosli lagano.I na kraju stavim 2&+, 1,5 s do kraja vodi San Antonio 2 razlike, nikad veci + ali vidim da mi treba jos 2 poena Parkera i onda u sebi molim Boga da neko da kos i da udju u produzetke da ovaj slepac da jos jedan kos i da San Antonio izvuce pobedu, kad cika Carter iz coska preko dva igraca sa odrazom u nazad pogadja trojku sa zvukom sirene... e kolko mi je bilo drago necete mi verovati

Ffff

pre 12 godina

Ok, mogu da razumijem NBA u smislu to je vise zabava nego kosarka, mogu da razumijem da sve zavisi od gledanosti, da je bitna atrakcija, vanserijski igraci, ali da se jednostavna pravila kao sto su koraci krse radi zarade, marketinga, to ne mogu da razumijem! Sve je to marketing, to su pare, ALI NAKON PRIMANJA LOPTE, BEZ SPUSTANJA LOPTE NA PARKET SE POMJERIO DVA KORAKA U STRANU!! JESTE NBA, JESTE JEDAN OD NAJBOLJIH IGRACA NBA, JESTE VINC CARTER ALI SU TO POVREDE OSNOVNIH PRAVILA!!! Zadnjih 10 godina po meni to je postao cirkus na koji se loze danasnja mladez!! Toliko od mene...
(Keke, 27. april 2014 05:45)
Blago tebi, sedeo si u prvom redu.

melo

pre 12 godina

Opet Greg ne pravi faul i opet poraz... Cuo sam neki podatak da u poslednjih 17god San Antonio kako odigra u 3.utakmici tako i zavrsava seriju ( ako pobedi ide dalje ako izgubi ispada ) videcemo da li ce tako biti i 18.godine. Pozdrav Miki gusteru!

Almighty

pre 12 godina

E ovo se zove basket, ovo je ono sto volimo da gledamo i u cemu uzivamo..! :)
Dva majstora, dve potpuno drugacije skole, a ista pozicija, Manu i Karter, jedan za drugim...
Hvala vam momci, uzivao sam kao verujem i mnogi.
Hocemo jos ovakvih utakmica. Ova serija obecava i bice sigurno 6, 7 utakmica.
Indijana je dobila na misice i srecu Atlantu i mislim da je to to od Atlante, ali videcemo.

nekada, sve je bilo isto...

pre 12 godina

Vins kao u svojim najboljim danima, kakva je on legenda. Ako je neko trebao šutirati, to je bio on.

Bio mi je idol kao klincu i podsetio me opet zašto...

Вињак +18

pre 12 godina

Невероватно! :) Још као клинац сам имао жељу: " Како би изгледао улични баскет 3 на 3 оваквих играча? И како би волео да седим са стране и да гледам. " (оно у крају баскетица, као ја и моји ортаци, после падне пиво..). ;)

velikipoznavalac

pre 12 godina

Gledo sam utakmicu i nesto razmisljam kolko bi voleo da gledam ovaj Dalas i Miami u finalu. Mnogo volim da gledam reprize. Sve je moguće ako Dalas zadrzi ovaj nivo igre i igra konstantno nebo je granica. Bas bih voleo da gledam LBJ i Dirka u velikom finalu.

napredna statistika

pre 12 godina

Čarls Barkli je najbolji poznavalac i NBA analitičar. Kaže čovek ako je Elis najbolji igrač na parketu Dalas pobeđuje. SVE što je rekao tako je i bilo za sve serije. Jedini hrabro predviđa prolazak Toronta pa ćemo da vidimo da li će proći i taj test.

satelit

pre 12 godina

Aauuu,ponovi se Alen iz finala,samo s druge strane. Kao da se vraca za onu Orijevu protiv mog Detroita od pre nekoliko godina. Bice tesko za SA ,a pre ove dve utakmice su drali Dalas 10 u nizu

Fear The Beard

pre 12 godina

Čini mi se da ima više iznenadjenja nego obično u ovogodišnjem plejofu, ubedjen sam bio da Dalas iz ove serije neće izvući više od jedne pobede

petarczv

pre 12 godina

Auu koliko ima ovih sto im je air canada oborio tikete pa sad traze korake....pa i meni je ali kad se ovako nesto desi bude ti milo....

Keke

pre 12 godina

Ok, mogu da razumijem NBA u smislu to je vise zabava nego kosarka, mogu da razumijem da sve zavisi od gledanosti, da je bitna atrakcija, vanserijski igraci, ali da se jednostavna pravila kao sto su koraci krse radi zarade, marketinga, to ne mogu da razumijem! Sve je to marketing, to su pare, ALI NAKON PRIMANJA LOPTE, BEZ SPUSTANJA LOPTE NA PARKET SE POMJERIO DVA KORAKA U STRANU!! JESTE NBA, JESTE JEDAN OD NAJBOLJIH IGRACA NBA, JESTE VINC CARTER ALI SU TO POVREDE OSNOVNIH PRAVILA!!! Zadnjih 10 godina po meni to je postao cirkus na koji se loze danasnja mladez!! Toliko od mene...

palop

pre 12 godina

Sjajna utakmica i jos bolji finis! Plejof ove godine je odlican, mnogo neizvesnih serija, utakmica koje se zavrsavaja produzecima ili na jednu loptu.

na Zapadu ništa novo

pre 12 godina

Kada Sparsi dopuste da u dve utakmice plej-ofa prime po 110 koševa, a uglavnom protivnike drže ispod 100 datih poena, onda im se ne piše najbolje protiv Mevsa. A očekuje ih još jedna utakmica u Dalasu. Ipak, svojevremeno je Detriot primao ovakve trojke, čini mi se protiv LAL i
Indijane, i u nastavku serije bi lomio protivnika. Kod Sparsa nema nigde Grina i Belinelija, što svojim učinkom kompenzuje Manu, a po običaju radi i posao u organizaciji, gde je Mils kao još jedna podrška sa klupe takođe podbacio. Takođe, i u reketu Dankan i Spliter nemaju gotovo nikakvu podršku sa klupe, a sa druge strane i Dalember je uspeo da zabeleži dabl-dabl. Dalas više nije autsajder, i videćemo kako će Elis da šutira u toj poziciji.

miami florida

pre 12 godina

Uh, kako bi mi bilo drago da ispadnu u prvoj rundi i San antonio i Oklahoma, najvise zbog njihovih navijaca koji ne propustaju priliku da pljuju po Lebronu.
Situacija se odlicno odvija po Majami,svi favoriti se muce.
Go Heat!!!

Milan

pre 12 godina

Opet Greg ne pravi faul i opet poraz... Cuo sam neki podatak da u poslednjih 17god San Antonio kako odigra u 3.utakmici tako i zavrsava seriju ( ako pobedi ide dalje ako izgubi ispada ) videcemo da li ce tako biti i 18.godine. Pozdrav Miki gusteru!
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (melo, 27. april 2014 02:51)

Iskreno jako je glupo praviti faul na 2 razlike i 1.5 sekund do kraja - mislim da je matematicki neisplativo - ali nestvarni su ovi ljudi u NBA,kad god se odlucuje ulaze nemoguci sutevi na obe strane.. Euro kosarka je zaista treca liga u poredjenju sa NBA

Gos'n

pre 12 godina

SA ovo resava lagano do kraja. Sjajno je sto je jako neizvesno i nema ciscenja i od starta nema ekipa koje ce puno odmarati, je nece biti 4:0 u serijama. Bice ovo jedan jaaaaako zanimljiv plejof.

dex

pre 12 godina

Ova trojka je neregularna Medjutim, jasno je da neki centri moci ne zele da San Antonio bude prvak. Od pocetka plej ofa se vodi kampanja protiv Sparsa. Dajte Hitu titulu, nek' se igraju...

...

pre 12 godina

@melo Greg ne pravi faul?? Ok da je trebalo prošle godine, bilo je +3, ali nije valjda lud na sekund ipo do kraja da im pokloni produžerke. I što reče neko, oladite za korake, navijao sam sve vreme za SAS, ali kad je ušla na kraju bio sam srećan kao malo dete. Zbog ovakvih stvari se voli košarka.

Parker Tony

pre 12 godina

u ovo mi se nesvidja ,mislim da je odbrana dobra ali napad strašno,sudjenje nisam video da li ssj bili koraci ili ne i to me nezanima ali svirqti onakve gluposti elisu a sa druge strane očigledni faulovi ne mislim uredu je,ništa demo dalje ali mora mnogo bolje

rs

pre 12 godina

prolazi ovo san antonio ali sa ovakom igrom tesko mogu do finala
sta je bilo sa parkerom covjek se izgubio nakon sto je ispogadjao sve u prvom poluvremenu

dex

pre 12 godina

Ova trojka je neregularna Medjutim, jasno je da neki centri moci ne zele da San Antonio bude prvak. Od pocetka plej ofa se vodi kampanja protiv Sparsa. Dajte Hitu titulu, nek' se igraju...

miami florida

pre 12 godina

Uh, kako bi mi bilo drago da ispadnu u prvoj rundi i San antonio i Oklahoma, najvise zbog njihovih navijaca koji ne propustaju priliku da pljuju po Lebronu.
Situacija se odlicno odvija po Majami,svi favoriti se muce.
Go Heat!!!

Keke

pre 12 godina

Ok, mogu da razumijem NBA u smislu to je vise zabava nego kosarka, mogu da razumijem da sve zavisi od gledanosti, da je bitna atrakcija, vanserijski igraci, ali da se jednostavna pravila kao sto su koraci krse radi zarade, marketinga, to ne mogu da razumijem! Sve je to marketing, to su pare, ALI NAKON PRIMANJA LOPTE, BEZ SPUSTANJA LOPTE NA PARKET SE POMJERIO DVA KORAKA U STRANU!! JESTE NBA, JESTE JEDAN OD NAJBOLJIH IGRACA NBA, JESTE VINC CARTER ALI SU TO POVREDE OSNOVNIH PRAVILA!!! Zadnjih 10 godina po meni to je postao cirkus na koji se loze danasnja mladez!! Toliko od mene...

blinkibil

pre 12 godina

Do malopre sam gledao utakmicu, nikad nisam bio blizi da prodjem tiket.Imao sam Parkera +20,5, covek u prvoj cetvrtini dao 10 poena na poluvremenu dao 16 i na kraju zavrsio sa 19 skoro da nije sutnuo na kos u nastavku, Elis i Dankan +, prosli lagano.I na kraju stavim 2&+, 1,5 s do kraja vodi San Antonio 2 razlike, nikad veci + ali vidim da mi treba jos 2 poena Parkera i onda u sebi molim Boga da neko da kos i da udju u produzetke da ovaj slepac da jos jedan kos i da San Antonio izvuce pobedu, kad cika Carter iz coska preko dva igraca sa odrazom u nazad pogadja trojku sa zvukom sirene... e kolko mi je bilo drago necete mi verovati

Gos'n

pre 12 godina

SA ovo resava lagano do kraja. Sjajno je sto je jako neizvesno i nema ciscenja i od starta nema ekipa koje ce puno odmarati, je nece biti 4:0 u serijama. Bice ovo jedan jaaaaako zanimljiv plejof.

Ffff

pre 12 godina

Ok, mogu da razumijem NBA u smislu to je vise zabava nego kosarka, mogu da razumijem da sve zavisi od gledanosti, da je bitna atrakcija, vanserijski igraci, ali da se jednostavna pravila kao sto su koraci krse radi zarade, marketinga, to ne mogu da razumijem! Sve je to marketing, to su pare, ALI NAKON PRIMANJA LOPTE, BEZ SPUSTANJA LOPTE NA PARKET SE POMJERIO DVA KORAKA U STRANU!! JESTE NBA, JESTE JEDAN OD NAJBOLJIH IGRACA NBA, JESTE VINC CARTER ALI SU TO POVREDE OSNOVNIH PRAVILA!!! Zadnjih 10 godina po meni to je postao cirkus na koji se loze danasnja mladez!! Toliko od mene...
(Keke, 27. april 2014 05:45)
Blago tebi, sedeo si u prvom redu.

Parker Tony

pre 12 godina

u ovo mi se nesvidja ,mislim da je odbrana dobra ali napad strašno,sudjenje nisam video da li ssj bili koraci ili ne i to me nezanima ali svirqti onakve gluposti elisu a sa druge strane očigledni faulovi ne mislim uredu je,ništa demo dalje ali mora mnogo bolje

velikipoznavalac

pre 12 godina

Gledo sam utakmicu i nesto razmisljam kolko bi voleo da gledam ovaj Dalas i Miami u finalu. Mnogo volim da gledam reprize. Sve je moguće ako Dalas zadrzi ovaj nivo igre i igra konstantno nebo je granica. Bas bih voleo da gledam LBJ i Dirka u velikom finalu.

Fear The Beard

pre 12 godina

Čini mi se da ima više iznenadjenja nego obično u ovogodišnjem plejofu, ubedjen sam bio da Dalas iz ove serije neće izvući više od jedne pobede

melo

pre 12 godina

Opet Greg ne pravi faul i opet poraz... Cuo sam neki podatak da u poslednjih 17god San Antonio kako odigra u 3.utakmici tako i zavrsava seriju ( ako pobedi ide dalje ako izgubi ispada ) videcemo da li ce tako biti i 18.godine. Pozdrav Miki gusteru!

napredna statistika

pre 12 godina

Čarls Barkli je najbolji poznavalac i NBA analitičar. Kaže čovek ako je Elis najbolji igrač na parketu Dalas pobeđuje. SVE što je rekao tako je i bilo za sve serije. Jedini hrabro predviđa prolazak Toronta pa ćemo da vidimo da li će proći i taj test.

rs

pre 12 godina

prolazi ovo san antonio ali sa ovakom igrom tesko mogu do finala
sta je bilo sa parkerom covjek se izgubio nakon sto je ispogadjao sve u prvom poluvremenu

nekada, sve je bilo isto...

pre 12 godina

Vins kao u svojim najboljim danima, kakva je on legenda. Ako je neko trebao šutirati, to je bio on.

Bio mi je idol kao klincu i podsetio me opet zašto...

Вињак +18

pre 12 godina

Невероватно! :) Још као клинац сам имао жељу: " Како би изгледао улични баскет 3 на 3 оваквих играча? И како би волео да седим са стране и да гледам. " (оно у крају баскетица, као ја и моји ортаци, после падне пиво..). ;)

Milan

pre 12 godina

Opet Greg ne pravi faul i opet poraz... Cuo sam neki podatak da u poslednjih 17god San Antonio kako odigra u 3.utakmici tako i zavrsava seriju ( ako pobedi ide dalje ako izgubi ispada ) videcemo da li ce tako biti i 18.godine. Pozdrav Miki gusteru!
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (melo, 27. april 2014 02:51)

Iskreno jako je glupo praviti faul na 2 razlike i 1.5 sekund do kraja - mislim da je matematicki neisplativo - ali nestvarni su ovi ljudi u NBA,kad god se odlucuje ulaze nemoguci sutevi na obe strane.. Euro kosarka je zaista treca liga u poredjenju sa NBA

NemanjaBB

pre 12 godina

bravooooo Vins! Gotivim oba tima zbog stare garde koje su u timovima, utoliko mi je draze sto je jedan od njih pogodio ovako nesto! :)

satelit

pre 12 godina

Aauuu,ponovi se Alen iz finala,samo s druge strane. Kao da se vraca za onu Orijevu protiv mog Detroita od pre nekoliko godina. Bice tesko za SA ,a pre ove dve utakmice su drali Dalas 10 u nizu

Almighty

pre 12 godina

E ovo se zove basket, ovo je ono sto volimo da gledamo i u cemu uzivamo..! :)
Dva majstora, dve potpuno drugacije skole, a ista pozicija, Manu i Karter, jedan za drugim...
Hvala vam momci, uzivao sam kao verujem i mnogi.
Hocemo jos ovakvih utakmica. Ova serija obecava i bice sigurno 6, 7 utakmica.
Indijana je dobila na misice i srecu Atlantu i mislim da je to to od Atlante, ali videcemo.

palop

pre 12 godina

Sjajna utakmica i jos bolji finis! Plejof ove godine je odlican, mnogo neizvesnih serija, utakmica koje se zavrsavaja produzecima ili na jednu loptu.

petarczv

pre 12 godina

Auu koliko ima ovih sto im je air canada oborio tikete pa sad traze korake....pa i meni je ali kad se ovako nesto desi bude ti milo....

na Zapadu ništa novo

pre 12 godina

Kada Sparsi dopuste da u dve utakmice plej-ofa prime po 110 koševa, a uglavnom protivnike drže ispod 100 datih poena, onda im se ne piše najbolje protiv Mevsa. A očekuje ih još jedna utakmica u Dalasu. Ipak, svojevremeno je Detriot primao ovakve trojke, čini mi se protiv LAL i
Indijane, i u nastavku serije bi lomio protivnika. Kod Sparsa nema nigde Grina i Belinelija, što svojim učinkom kompenzuje Manu, a po običaju radi i posao u organizaciji, gde je Mils kao još jedna podrška sa klupe takođe podbacio. Takođe, i u reketu Dankan i Spliter nemaju gotovo nikakvu podršku sa klupe, a sa druge strane i Dalember je uspeo da zabeleži dabl-dabl. Dalas više nije autsajder, i videćemo kako će Elis da šutira u toj poziciji.

...

pre 12 godina

@melo Greg ne pravi faul?? Ok da je trebalo prošle godine, bilo je +3, ali nije valjda lud na sekund ipo do kraja da im pokloni produžerke. I što reče neko, oladite za korake, navijao sam sve vreme za SAS, ali kad je ušla na kraju bio sam srećan kao malo dete. Zbog ovakvih stvari se voli košarka.