NBA 2

Nedelja, 05.11.2023.

08:38

Boston još uvek ne zna za poraz – Orlando rutinski sa Lejkersima VIDEO

Košarkaši Boston Seltiksa su savladali Bruklin Netse u gostima sa 124:114 u okviru NBA lige.

Autor: A.S.  |  Izvor: B92

Boston još uvek ne zna za poraz – Orlando rutinski sa Lejkersima VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

2 Komentari

Sortiraj po:

vince carter

pre 2 godine

Najgore od svega ce biti ljudi poput aluzije na prsten Darka Milicica,onaj lik koji ima "nik" kojim ismeva prstenje kao argument a ne shvata copina da ne moze Robert Horija porediti sa Dzordanom vec sa Stiv Kerom,role igracem. Tako da ce da se javljaju posle svake partije kao protiv Klipersa i nazivati dokazanog Steroidasa najboljim igracem lige ili se praviti skromni i stavljati ga kao drugog posle Jokica i onda se ne oglasavati posle ovakvih poraza od Orlanda. Uzgred,nijedan najveci u svom sportu nema negativan rekord u finalima ili u mecevima za sampionsku titulu ako govorimo o individualnom sportu.

ČikaCrni

pre 2 godine

Boston ima najbolju prvu petorku u ligi. Najbolji bekkort odbrambeni duo (Holidej/Vajt) koji i u napadu umeju da popune prazne minute Džejlana. Porzingas je više nego korektan zaštitnik obruča, jedini problem ima u kontakt igri sa visokim igračima, ali koliko visokih igrača na istoku će ga napasti tako? Trojica recimo (Bem, Janis i Embid)? Tu je Horford da pomogne u takvim situacijama (Porzingas je imao proglema sa faulovima protiv Majamija, završio sa 6 ličnih pre kraja). Problem za Boston je klupa sem Horforda (Hauzer, Pričard, Kornet, Brizet), zbog čega će većina iz prve petorke imati visoku mintažu tokom cele sezone. Uvek ostaje i pitanje koliko će Porzingas biti zdrav.

Gledao sam prvo poluverme LA-Orlando, oba tima bez po tri bitna igrača u rotaciji (Gabe/Rui/Prins i Fultz/Karter/Heris), ali izgleda da Orlandu to nije mnogo smetalo. Goga i ruki Blek odigrali više nego korektno kao zamene u prvoj petorci. Orlando zaista izgleda dobro i nije nerealno da zauzmu dobru poziciju za PO (iznad plejin crte).

ČikaCrni

pre 2 godine

Boston ima najbolju prvu petorku u ligi. Najbolji bekkort odbrambeni duo (Holidej/Vajt) koji i u napadu umeju da popune prazne minute Džejlana. Porzingas je više nego korektan zaštitnik obruča, jedini problem ima u kontakt igri sa visokim igračima, ali koliko visokih igrača na istoku će ga napasti tako? Trojica recimo (Bem, Janis i Embid)? Tu je Horford da pomogne u takvim situacijama (Porzingas je imao proglema sa faulovima protiv Majamija, završio sa 6 ličnih pre kraja). Problem za Boston je klupa sem Horforda (Hauzer, Pričard, Kornet, Brizet), zbog čega će većina iz prve petorke imati visoku mintažu tokom cele sezone. Uvek ostaje i pitanje koliko će Porzingas biti zdrav.

Gledao sam prvo poluverme LA-Orlando, oba tima bez po tri bitna igrača u rotaciji (Gabe/Rui/Prins i Fultz/Karter/Heris), ali izgleda da Orlandu to nije mnogo smetalo. Goga i ruki Blek odigrali više nego korektno kao zamene u prvoj petorci. Orlando zaista izgleda dobro i nije nerealno da zauzmu dobru poziciju za PO (iznad plejin crte).

vince carter

pre 2 godine

Najgore od svega ce biti ljudi poput aluzije na prsten Darka Milicica,onaj lik koji ima "nik" kojim ismeva prstenje kao argument a ne shvata copina da ne moze Robert Horija porediti sa Dzordanom vec sa Stiv Kerom,role igracem. Tako da ce da se javljaju posle svake partije kao protiv Klipersa i nazivati dokazanog Steroidasa najboljim igracem lige ili se praviti skromni i stavljati ga kao drugog posle Jokica i onda se ne oglasavati posle ovakvih poraza od Orlanda. Uzgred,nijedan najveci u svom sportu nema negativan rekord u finalima ili u mecevima za sampionsku titulu ako govorimo o individualnom sportu.

vince carter

pre 2 godine

Najgore od svega ce biti ljudi poput aluzije na prsten Darka Milicica,onaj lik koji ima "nik" kojim ismeva prstenje kao argument a ne shvata copina da ne moze Robert Horija porediti sa Dzordanom vec sa Stiv Kerom,role igracem. Tako da ce da se javljaju posle svake partije kao protiv Klipersa i nazivati dokazanog Steroidasa najboljim igracem lige ili se praviti skromni i stavljati ga kao drugog posle Jokica i onda se ne oglasavati posle ovakvih poraza od Orlanda. Uzgred,nijedan najveci u svom sportu nema negativan rekord u finalima ili u mecevima za sampionsku titulu ako govorimo o individualnom sportu.

ČikaCrni

pre 2 godine

Boston ima najbolju prvu petorku u ligi. Najbolji bekkort odbrambeni duo (Holidej/Vajt) koji i u napadu umeju da popune prazne minute Džejlana. Porzingas je više nego korektan zaštitnik obruča, jedini problem ima u kontakt igri sa visokim igračima, ali koliko visokih igrača na istoku će ga napasti tako? Trojica recimo (Bem, Janis i Embid)? Tu je Horford da pomogne u takvim situacijama (Porzingas je imao proglema sa faulovima protiv Majamija, završio sa 6 ličnih pre kraja). Problem za Boston je klupa sem Horforda (Hauzer, Pričard, Kornet, Brizet), zbog čega će većina iz prve petorke imati visoku mintažu tokom cele sezone. Uvek ostaje i pitanje koliko će Porzingas biti zdrav.

Gledao sam prvo poluverme LA-Orlando, oba tima bez po tri bitna igrača u rotaciji (Gabe/Rui/Prins i Fultz/Karter/Heris), ali izgleda da Orlandu to nije mnogo smetalo. Goga i ruki Blek odigrali više nego korektno kao zamene u prvoj petorci. Orlando zaista izgleda dobro i nije nerealno da zauzmu dobru poziciju za PO (iznad plejin crte).