Gazda
pre 2 godine
Jadni ljudi. Navikli da je kod njih uvek neka svadja i tuca u svlacionici pa je sad vide i kod drugih.
I stvarno veruju da je neki osrednji evropski igrac koji je juce dosao mogao da se "posvadja" sa Zeljkom i da ostane u klubu.
30 Komentari
Sortiraj po: