Ja ne
pre 11 godina
Kako ga nije sramota.
Nedelja, 13.07.2014.
20:36
Brazilac Fred oprostio se od reprezentacije, nakon što su petostruki svetski prvaci kod kuće pretrpeli debakl i završili takmičenje na 4. mestu.
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Kako ga nije sramota.
pre 11 godina
Žao mi je što je Fred napustio evropski fudbal i vratio se u Brazil. Kako je samo dobro igrao u Lionu. Ne može se iz brazilske lige na svetsko prvenstvo danas. Odličan igrač, ali totalno van forme na ovom SP.
pre 11 godina
Da li se neko od vas seća, Freda iz Liona? Sa ovim veznim redom ni sam Bog ne bi dao više golova. Tuga...
pre 11 godina
Citam njegovu statistiku i ne verujem sta citam. Onda se lepo nesmejem pa opet procitam... Ladno lik ima gori bilans od dua fantastika iz studija (keza i panta) a njih dvojica su svetski priznati experti u neznanju igranja napadaca za svoju zemlju....
pre 11 godina
Ipak je on proglasen za zlatnog panja SP..
pre 11 godina
Lord Fred,mozda ce neki reci da je bio los na prvenstvu ali je on na sp 2014 dao vise golova od zidana maradone peleta i ronalda zajedno,strasan igrac
pre 11 godina
Ovo za posed lopte mi zvuci nerealno, ali kad pomislim na te utakmice, uopste se ne secam da je dobio loptu.
pre 11 godina
Kamo sreće da nije ni počinjao
pre 11 godina
A na dan svetskog prvenstva, ako me se sete, sete se, ako ne, nikom nista, najvece zadovoljstvo ce mi biti cinjenica da sam padanjem u jedanaestercu protiv Hrvatske, osigurao Brazilu prolaz iz grupe.
pre 11 godina
Težak udarac kako za reprezentaciju Brazila tako i za fudbal uopšte.
pre 11 godina
po meni, najgori igrac na ovom prvenstvu.
pre 11 godina
Najlošiji centarfor Brazila od kada pratim SP (Spanija 1982)
pre 11 godina
Nemoj Panju da ides,nikada!!!!!!!!!!!!!
pre 11 godina
Hulk i on u zidariju da idu. Hulk sa onakvim ramenima moze po dzak cementa na svako rame.Fred za mesalicom
pre 11 godina
Ja coveka ne krivim. Lepo kaze, nijednog igraca ne treba kriviti. Jednostavno, svako igra onako kako najbolje ume. Nije on kriv zato sto nije dovoljno dobar za taj nivo. Pozvan je da igra i odigrao je.
Kriv je selektor najvise jer je on birao igrace i postavljao taktiku. Naravno, i nerealna ocekivanja da ce na domacinstvo odrati sve. Ali svakako selektor najvise, pa makar vodio i reprezentaciju gvatemale ne smes da dozvolis da ti iko da 7 komada.
pre 11 godina
A vise nisu Karioke ?
pre 11 godina
Pre nego sto neko krene da se zali da napomenem da Brazlici svoju reprezentaciju zovu Selesao.
pre 11 godina
Povedi i Zoa (Jo)!
pre 11 godina
Hulk i on u zidariju da idu. Hulk sa onakvim ramenima moze po dzak cementa na svako rame.Fred za mesalicom
pre 11 godina
Ja coveka ne krivim. Lepo kaze, nijednog igraca ne treba kriviti. Jednostavno, svako igra onako kako najbolje ume. Nije on kriv zato sto nije dovoljno dobar za taj nivo. Pozvan je da igra i odigrao je.
Kriv je selektor najvise jer je on birao igrace i postavljao taktiku. Naravno, i nerealna ocekivanja da ce na domacinstvo odrati sve. Ali svakako selektor najvise, pa makar vodio i reprezentaciju gvatemale ne smes da dozvolis da ti iko da 7 komada.
pre 11 godina
Povedi i Zoa (Jo)!
pre 11 godina
Najlošiji centarfor Brazila od kada pratim SP (Spanija 1982)
pre 11 godina
Težak udarac kako za reprezentaciju Brazila tako i za fudbal uopšte.
pre 11 godina
A na dan svetskog prvenstva, ako me se sete, sete se, ako ne, nikom nista, najvece zadovoljstvo ce mi biti cinjenica da sam padanjem u jedanaestercu protiv Hrvatske, osigurao Brazilu prolaz iz grupe.
pre 11 godina
A vise nisu Karioke ?
pre 11 godina
Nemoj Panju da ides,nikada!!!!!!!!!!!!!
pre 11 godina
Pre nego sto neko krene da se zali da napomenem da Brazlici svoju reprezentaciju zovu Selesao.
pre 11 godina
Ovo za posed lopte mi zvuci nerealno, ali kad pomislim na te utakmice, uopste se ne secam da je dobio loptu.
pre 11 godina
po meni, najgori igrac na ovom prvenstvu.
pre 11 godina
Kamo sreće da nije ni počinjao
pre 11 godina
Lord Fred,mozda ce neki reci da je bio los na prvenstvu ali je on na sp 2014 dao vise golova od zidana maradone peleta i ronalda zajedno,strasan igrac
pre 11 godina
Ipak je on proglasen za zlatnog panja SP..
pre 11 godina
Da li se neko od vas seća, Freda iz Liona? Sa ovim veznim redom ni sam Bog ne bi dao više golova. Tuga...
pre 11 godina
Citam njegovu statistiku i ne verujem sta citam. Onda se lepo nesmejem pa opet procitam... Ladno lik ima gori bilans od dua fantastika iz studija (keza i panta) a njih dvojica su svetski priznati experti u neznanju igranja napadaca za svoju zemlju....
pre 11 godina
Žao mi je što je Fred napustio evropski fudbal i vratio se u Brazil. Kako je samo dobro igrao u Lionu. Ne može se iz brazilske lige na svetsko prvenstvo danas. Odličan igrač, ali totalno van forme na ovom SP.
pre 11 godina
Kako ga nije sramota.
pre 11 godina
Lord Fred,mozda ce neki reci da je bio los na prvenstvu ali je on na sp 2014 dao vise golova od zidana maradone peleta i ronalda zajedno,strasan igrac
pre 11 godina
po meni, najgori igrac na ovom prvenstvu.
pre 11 godina
A vise nisu Karioke ?
pre 11 godina
Pre nego sto neko krene da se zali da napomenem da Brazlici svoju reprezentaciju zovu Selesao.
pre 11 godina
Težak udarac kako za reprezentaciju Brazila tako i za fudbal uopšte.
pre 11 godina
Nemoj Panju da ides,nikada!!!!!!!!!!!!!
pre 11 godina
Hulk i on u zidariju da idu. Hulk sa onakvim ramenima moze po dzak cementa na svako rame.Fred za mesalicom
pre 11 godina
A na dan svetskog prvenstva, ako me se sete, sete se, ako ne, nikom nista, najvece zadovoljstvo ce mi biti cinjenica da sam padanjem u jedanaestercu protiv Hrvatske, osigurao Brazilu prolaz iz grupe.
pre 11 godina
Kamo sreće da nije ni počinjao
pre 11 godina
Najlošiji centarfor Brazila od kada pratim SP (Spanija 1982)
pre 11 godina
Citam njegovu statistiku i ne verujem sta citam. Onda se lepo nesmejem pa opet procitam... Ladno lik ima gori bilans od dua fantastika iz studija (keza i panta) a njih dvojica su svetski priznati experti u neznanju igranja napadaca za svoju zemlju....
pre 11 godina
Ja coveka ne krivim. Lepo kaze, nijednog igraca ne treba kriviti. Jednostavno, svako igra onako kako najbolje ume. Nije on kriv zato sto nije dovoljno dobar za taj nivo. Pozvan je da igra i odigrao je.
Kriv je selektor najvise jer je on birao igrace i postavljao taktiku. Naravno, i nerealna ocekivanja da ce na domacinstvo odrati sve. Ali svakako selektor najvise, pa makar vodio i reprezentaciju gvatemale ne smes da dozvolis da ti iko da 7 komada.
pre 11 godina
Povedi i Zoa (Jo)!
pre 11 godina
Ovo za posed lopte mi zvuci nerealno, ali kad pomislim na te utakmice, uopste se ne secam da je dobio loptu.
pre 11 godina
Ipak je on proglasen za zlatnog panja SP..
pre 11 godina
Da li se neko od vas seća, Freda iz Liona? Sa ovim veznim redom ni sam Bog ne bi dao više golova. Tuga...
pre 11 godina
Žao mi je što je Fred napustio evropski fudbal i vratio se u Brazil. Kako je samo dobro igrao u Lionu. Ne može se iz brazilske lige na svetsko prvenstvo danas. Odličan igrač, ali totalno van forme na ovom SP.
pre 11 godina
Kako ga nije sramota.
18 Komentari
Sortiraj po: