Pijani zlotvor
pre 2 godine
Da, ali prvo se mora napravit stadion u kranjcevicevoj (to je na puskomet od cibone) i tad se dinamo seli tamo, a tek onda ide rusenje maksimira pa gradnja novog. Dakle, sve u svemu, vidimo se 2030.
Sreda, 21.02.2024.
16:07
Posle dugo vremena, preciznije 27 godina, postignut je dogovor o polaganju prava na zemljište na kojem bi trebalo da se gradi Dinamov stadion.
Izvor: B92
IMAGE SOURCE
pre 2 godine
Da, ali prvo se mora napravit stadion u kranjcevicevoj (to je na puskomet od cibone) i tad se dinamo seli tamo, a tek onda ide rusenje maksimira pa gradnja novog. Dakle, sve u svemu, vidimo se 2030.
pre 2 godine
Maksimir, simbol nefunkcionalnog,slobodno mogu reći i najružnijeg većeg stadiona u ex-yu,a i šire,sa sve za današnji fudbal,sa bespotrebnom atletskom stazom.Ostaje mi malo nejasno na osnovu pročitanog teksta,ko će biti finansijer novog stadiona,a još kako nema Mamića,zasigurno kontroverznog bivšeg predsjednika Dinama,koji bi "iskopao" dio novca za izgradnju,kako doći do najmanje 100 milona €?
pre 2 godine
Maksimir, simbol nefunkcionalnog,slobodno mogu reći i najružnijeg većeg stadiona u ex-yu,a i šire,sa sve za današnji fudbal,sa bespotrebnom atletskom stazom.Ostaje mi malo nejasno na osnovu pročitanog teksta,ko će biti finansijer novog stadiona,a još kako nema Mamića,zasigurno kontroverznog bivšeg predsjednika Dinama,koji bi "iskopao" dio novca za izgradnju,kako doći do najmanje 100 milona €?
pre 2 godine
Da, ali prvo se mora napravit stadion u kranjcevicevoj (to je na puskomet od cibone) i tad se dinamo seli tamo, a tek onda ide rusenje maksimira pa gradnja novog. Dakle, sve u svemu, vidimo se 2030.
pre 2 godine
Maksimir, simbol nefunkcionalnog,slobodno mogu reći i najružnijeg većeg stadiona u ex-yu,a i šire,sa sve za današnji fudbal,sa bespotrebnom atletskom stazom.Ostaje mi malo nejasno na osnovu pročitanog teksta,ko će biti finansijer novog stadiona,a još kako nema Mamića,zasigurno kontroverznog bivšeg predsjednika Dinama,koji bi "iskopao" dio novca za izgradnju,kako doći do najmanje 100 milona €?
pre 2 godine
Da, ali prvo se mora napravit stadion u kranjcevicevoj (to je na puskomet od cibone) i tad se dinamo seli tamo, a tek onda ide rusenje maksimira pa gradnja novog. Dakle, sve u svemu, vidimo se 2030.
2 Komentari
Sortiraj po: