slobinator
pre 2 godine
Mi smo zadnji put nekoga pobedili u Ligi Sampiona pre 40 godina.
(Pekova druzina, 27. jul 2023 00:39)
Mala ispravka.Oni nisu nikada nikoga pobedili u ligi šampiona,ako ne računamo onu stativu ilića protiv reala.imali su neku pobedu u kupu šampiona valjda nekad tamo 1966.inače stvarno ne znam zašto se zvezdi ne računa i igranje u prvoj ligi šampiona 1992 godine.tada su bila dva kola kvalifikacija,pa dve grupe od po 4 ekipe i na kraju su pobednici igrali finale.zvezda je odigrala 10 utakmica te godine i imala 7 pobeda i 3 poraza i na kraju zvanično bila treća u evropi
501 Komentari
Sortiraj po: