Branko
pre 8 godina
Na zalost soros,madjar kojeg svi madjari mrze,marioneta zla je finansirala otcepljenje katalonije..na zalost to nije kraj...ja mislim da je cilj da se sve dovede na ondaj nivo na kojem smo mi..nama na zalost sledi jos otcepljenje vojvodine,a mozda i snadzaka i juga..to je to sa ne obrazovanim ljudima i ljudima koji mesto glave imaju tv kutiju je lako upravljati...a na tv ide rijaliti i estradne k... ljudi neznaju da mnoze 2 i 3 ali zato znaju sve o rijaliti zvezdama...zato idemo u pravcu u kojem smo kanalisani,na zalost ljudska svest je pala na ispitu....ima nade ako......ali sam pesimista po tom pitanju...poz
31 Komentari
Sortiraj po: