Subota, 21.03.2015.

19:16

JSL: Podela bodova Radničkog i Voše

Fudbaleri niškog Radničkog i Vojvodine odigrali su u Nišu nerešeno 1:1 u utakmici 20. kola Jelen Superlige Srbije.

pre 9 godina

Vojvodina je iz jedine šanse dala gol, ali se ipak može reći da je remi realan rezultat. A onom malom gaćinoviću bi trebalo da neko održi lekciju i da mu objasni da se onakvim provociranjem ne postaje veliki igrač.

besan ker

Zašto ovakav naslov? Radnički uopšte nije loša ekipa, nisu primili gol u nastavku sezone do pogotka Gaćinovića, a igrali su protiv oba blizanca. Remi je najpravedniji rezultat u tvrdom meču dve podjednake ekipe. Ovo pišem kao navijač Vojvodine. Sportski pozdrav iz NS.