Ponedeljak, 16.03.2015.

20:59

Preokret Viole, Inzagi pred otkazom

Ekipa Fiorentine pobedila je Milan 2:1 (0:0) posle preokreta u poslednjih deset minuta u 27. kolu Serije A.

@ gremlin
Ako vec placas arenu gledaj Juventus, kakva roma milan inter itd.Samo Juventus, i eto mozda Lazio i Napoli i Viola igraju malo ljepsi fudbal ..

Bio jednom jedan Milan... iskreno, kao navijacu Juventusa mi ih je bas zao. Kako mogu da dozvole da ih treniraju bukvalno igraci? Sedorf i Inzagi su skoro zavrsili karijere, posebno Sedorf da bi seo na klupu Milana. Raspadnuta igra skroz, daju gol i misle da cuvaju prednost od 60 minuta ... Fiorentini cestitam zato sto su mediji govorili prije neki dan kako imaju paklen nastavak sezone(sve jace ekipe), a oni se ispostavise bolji od svih njih. Golman Viole Neto uskoro dolazi u Juventus, prepoznali su kod njega talenat i kvalitet nasi skauteri, posebno se istako zadnju utakmicu u LE kad odbrani LJajicu penal. Forza Juventus