Subota, 08.03.2014.

17:35

Strašni Bajern, Šalke i tri 'iksa'

U 24. kolu Bundeslige nismo videli ništa novo, Bajern iz Minhena je protiv Volfsburga oborio novi rekord (6:1), dok je Šalke bio silan protiv Hofenfajma (4:0).

Strašni Bajern, Šalke i tri 'iksa' IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

24 Komentari

Sortiraj po:

drago

pre 10 godina

Mandzukic prvi strijelac lige sa 16 golova. Lewandowski ima 11 bez penala (ukupno 15). Zabija svakih sat i po a prvi do njega svaka dva sata (Obemajong sa 13).

BAYERN recordmeister

Al me oce para ove Sezone,svakog vikenda 1000 Eura na nas,uvek po 200 eura sigurnog kesa,uzivanje zaradjivati uz nase pobede heh

Kostakurta

Cuj njega usporedba nekakvog Mitrovica nedokazanog i Mandzukica koji zabija di stigne i kad stigne, od europskog prvenstva gdje je bio izjednacen prvi strijelac, do finala lige prvaka i bundeslige.. Mandzo majstore!

geni

E sada je prestigao Lewandovskog i valjda će biti prvi strelac Bundeslige. No, Mandža ne puca jedanaesterce a Poljak je zabio četiri i igrao je na tri tekme. Ukoliko Mandžo bude igrao sve do kraja pa makar jedno poluvrijeme kao danas evo najboljeg s preko dvadeset komada.

mića orlović

Guardiola i njegove lažne špice... Uveo Mandžu kod 1:1 u 57 minutu i završilo 1:6!! Opet stare priče: u garaži ferrari, a on se s fićekima vozika po terenu!!