Radvanska eliminisala Voznijacki

U polufinalu ženskog turnira u Sidneju sastaće se Na Li - Petra Kvitova i Viktorija Azarenka - Agnješka Radvanska.

Izvor: B92
Pošaljite komentar
  1. Kakva je to sportiskinja...ova RADWANSKA...zasluzuje medalju za FAIR-PLAY...sve ostale teniserke (pogotovu nasa Ana) MORAJU da se ugledaju na nju.Poznato je da su njih dve (Wozniacki i Radwanska) NAJBOLJE prijateljice i da je tesko kada igraju jedna protiv druge ali...tako se ponasa samo PRAVA sportiskinja,bez pokazivanja emocija i stezanja pesnica (za razliku od Wozniacki) i ovoga puta je dokazala kako se ponasa jedna profesionalna teniserka...svaka joj cast zato i zelim da osvoji ovaj turnir u Sydneyu (bice tesko jer Kvitova je zaista NAJBOLJA teniserka danasnjice) ali u sportu je svemoguce.Radwanska je pravo osvezenje u zenskom tenisu kada se uporedi sa nevaspitanom Serenom,krestalicom Victorijom i drugima.
    (Australian Serb, 12. januar 2012 01:30)

# Link komentara

2. Svaka cast Ago.Zasluzila si ovo sve.Bolja si od Karolina.Imala si najtezi zreb na ovaj turnir, u drugo kolo Petkovic a sada Voznijacki.Jos na pocetkom godine imas 2:0 protiv TOP 10.Sa ovakvom igru garantirano ti je polufinale AO a dali mozes vise od to mozda i titula u Melburnu jedva cekam da vidim.Sve najbolje devojko!
    (viktor, 11. januar 2012 22:36)

3. Nadam se da nece vise biti broj 1
    (marko, 11. januar 2012 18:44)

Dzaba joj broj 1. To je sve sto ima.

Pogledaj u kakvoj je seriji Petra. Osvojila je Linc, Istanbul, Fed Kup, Hopman Kup i sada je u 1/2 finalu Sidneja...

Koliko je to pobeda u nizu. Svaka joj cast i zelim joj da osvoji Sidnej i da i zvanicno bude broj 1.

Mada realno Petra je vec godinu dana BROJ 1.
    (Ajdeee Perra do titule, 11. januar 2012 22:26)

4. Bravo za tankousnu Agnjesku! Pobedi se i nije nesto obradovala posto joj je Karolina najbolja prijateljica.
    (U2, 11. januar 2012 20:38)