Ponedeljak, 17.10.2011.

12:35

Klose u 93. odlučio rimski derbi

Fudbaleri Lacija pobedili su Romu sa 2:1 (0:1) u poslednjoj utakmici sedmog kola italijanske Serije A, a odlučujući gol postigao je Miroslav Klose u 93. minutu.

Klose u 93. odluèio rimski derbi IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

12 Komentari

Sortiraj po:

friùl

pre 12 godina

gledajuci snimku stvara se lazna slika da je roma igrala, a lazio pobjedio sa penalom i golom u zadnjoj minuti. nije prikazana precka klose-a, a stativa cissè-a je pravo remek djelo. zasluzena pobjeda lazia, a romi cestitke jer se nisu samo branili iako su igrali sa 10 protiv 11 skoro 40 minuta. bio je to sjajan derbi koji je djelomicno ublazio sramotu od 5 puta 0-0 u popodnevnom terminu.

Zeljko

Gledao sam utakmicu, i uzivao u igri Lacia. Zaista mocna ekipa ove sezone, fali samo Zarate, vezni red za respekt sa Hernanesom ,Ledesmom, Matuzalemom, u napadu odlicni Klosse.. sa ovakvom ekipom mogu izboriti dobar plasman u prvenstvu.

Jonny SPQR

Pozdravio bi ovom prilikom sudiju ovog derbija "Taljaventa" i moderatore ovog sajta sto nisu prikazali kako je doslo do penala i Kjaer-ovog crvenog kartona, stvarno bi bilo glupo da i to prikazete to je bio totalno nebitan deo utakmice?! FORZA ROMA