5 Komentari

Sortiraj po:

Dvojnik Wiliama Wilsona

pre 17 godina

"Prva postava Lejkersa razbila je drugu petorku domaćina i sprečila tim Dvejna Kejsija da dođe do 50 posto pobeda i poraza (10-12). "

e bas je bilo obrnuto, ne znam samo ko vam salje ovakve dezinformacije ili je to mozda samo los prevod sa nba.com-a.
Gledao sam taj dvoboj Lejkersa i Vulvsa, od nasih - Radmanovic fantastican, Jaric statican.
Radman je uz Mo Evansa bio veliki deo te druge postave koja je u 4. cetvrtini od -10 preokrenula na +10 i to protiv prve petorke Vulvsa. Toliko su bili dobri da Fil Dzekson nije ni vratio startere do kraja meca(jedino se Kobi vratio minut i po do kraja na +12 za LA) Zapravo, Radmanovic je sa tri trojke i par vaznih skokova i asistencija bio i najzasluzniji za veliki preokret gostiju.

Jaric, kao sto sam rekao, je bio jako pasivan sto i ne cudi tako jer igra van svoje pozicije, na SF. Da ste ga samo videli u 2. cetvrtini kada je posle svega 2 minuta u igri poslat na klupu, kamera ga je, dok je sedeo na klupi, drzala u kadar dobrih 10 sekundi, tako nesto jos nisam video, tako razocaran i tuzan pogled jos nisam video, samo sto nije zaplako, cak si magao da mu vidis suzu u ocima. Bas mi ga je bilo zao, pogotovo kad se setim kako je bio odlican plejmejker u Klipersima, pa i u Minesoti u prvom delu sezone., a sad...tuga. Cak su i komentatori prokomentarisali kako Jaric izgelda razocarano, kako zasluzuje da bude u igri, kako mu je tesko itd. Ali sta ces, bice valjda bolje i za Marka

gledalac

pisac ove vesti ocigledno nije gledao utakmicu. u poslednjoj cetvrtini kada su lejkersi razbili minesotu, na terenu sve do poslednja 2.5 minuta su bile rezerve lejkersa (radman, vujacic, framer, bujnam i evans)

Miloš

Interesantno je da su Lejkersi preokrenuli rezultat u poslednjoj četvrtini, igrajući nejveći deo bez Brajanta i da je Njujork svoju pobedu izvojevao košem koji je postignut posle ubacivanja lopte sa strane, iako je pre tog ubacivanja, do kraja drugog produžetka ostala samo jedna desetinka sekunde.