Ponedeljak, 25.04.2022.

08:00

Ingram blistao, Pelikansi izjednačili protiv Finiksa

Košarkaši Nju Orleansa pobedili su Finiks sa 118:103 u četvrtom susretu plej-of serije na Zapadu.

pre 2 godine

"iste stvari koje smo apsolvirali za utakmicu br 3 se nastavaljaju,42-15 slobodna bacanja 17-2 prvo poluvreme u korist pelikansa.trener vilijams je cak apostrofirao tu cinjenicu na konferenciji za stampu sa puno gorcine.ne moze finiks sa ovakvim sudjenjem daleko.
(g.k, 25. april 2022 09:05)"

Gluposti, pogledaj omjer slobodnih bacanja u prvom poluvremenu između Denvera i GSW. Jednostavno, neki treneri odluče da neće biti lakog koša i igrači tuku nemilice, idu sekirice i slične stvari, prst u oko, nema veze. Jednostavno, gledati golu statistiku, a ne pogledati utakmicu je bez ikakvog smisla.

Cicero

Nisam gledao utakmicu, pa ne mogu da sudim šta je sve presudilo. Ali, odnos slobodnih bacanja 42:15 za Pelikanse je ogromna disproporcija za domaćine.

Naravno, očigledno je da nema ko da nadomesti Bukerovih 30p.

Osim GSW-Denver serije, na Zapadu je svugde 2:2. Biće zanimljivo.

g.k

CJC

Miloš, 25. april 2022 08:53

A ko bi bio taj koga guraju u Pelikansima? Niti jedna velika zvezda, malo tržište, taj jedan što im vredi je poluinvalid i pitanje je da li će ikad igrati ozbiljnu košarku... Pa me živo zanima zašto bi liga gurala jednu takvu ekipu?

g.k

CJC

Ne guraju oni pelikanse kao pelikanse nego ima odgovaraju ti fazoni david protiv golijata da bi podigki rejting lige i ko zna sta jos,to su majstori manipulacije masama.42-15 slobodna bacanja to nece niko da me ubedi da nije instruirano kao i u utakmici br 3.kad je jedan ultra smireni monti vilijams je dobio tehnicku i potpuno izgubio kontrolu na konf za stampu onda je sve jasno.

Miloš

Omjer slobodnih bacanja 42:15.
To je suđenje u NBA.
Pratim američki sport i ne mogu se oteti dojmu da organizacije imaju svog favorita kojeg guraju pod svaku cijenu. U ovom trenutku mi se čini da je prvak GSW, pogotovo nakon onog prsta u oko u prvom minutu. Kaže sudac "slučajno". Draymond Green i slučajno. Yeah, right!