8 Komentari

Sortiraj po:

Danilo

pre 17 godina

Ja sam gledao utakmicu jer radim u Limasolu do 1. oktobra. Prvo, sudjenje je bilo zaista na strani PAO-a ali to je za očekivanje u takvim pripremnim utakmicama na domaćem terenu. Drugo, Šakota je rotirao sve igrače pa je po meni zbog toga Zvezda pala kada je u 27. minutu došla do prednosti 65-60. Popović sjajan, konačno PRAVA petica i Gurović je zaista bio fenomenalan. Veoma dobri su bili Antić, Dragićevič, Kovač i Marković. Dragićević je bio malo uplašen prvu četvrtinu kada ga je Tomašević uradio ali posle se opustio i za mene je veliko iznenadjenje. Kada je u 3/4 opalio rampu Tomaševiću ovaj je poludeo. Kovač je igrač koga nisam znao i veoma me je prijatno iznenadio. Tomas je do kraja treće četvrtine bio dobar ali vidi se da još nije potpunio spreman. Ali u onoj seriji 22-4 za Zvezdu je doveo do ludila Željka Obradovića sa dve vezane trojke. Mali Igor Milošević je hio slab, kao da je hteo da se dokaže i na početku je prodao tri lopte i to je bilo u onoj početnoj seriji 17-4 za PAO. To je to. Poslednju čertvrtinu je Zvezda igrala sa radivojevićem na pleju jer čekaju Stefanova ali se i tada relativno dobro držala mada se vidi da Radivojević nije plej sve do namerne lične i tehničke posle kojih je PAO otišao u 34. minutu na 12 poena prednosti. Dobra utakmica, još su pripreme ali sam veoma zadovoljan Zvezdom, uz Vrbicu to će biti jako dobro. Primetio sam da je Željko Obradović hteo da "umre" da dobije Zvezdu pa mi nije jasno kako se ponašao tako na prijateljskoj utakmici. Bacanje table na dva tajm auta, psovanje igrača, ulazak u teren i komentarisanje svake sudijske odluke... Zvezda je imala mnogo primedbi na sudjenje kojhe zaista jeste bilo na strani PAO-a. Ipak, to je samo pripremna utakmica pa mi nije jasno koliko je žara i emocija bilo na obe strane.

Deks, Z

Ovoga puta grci su se izvukli, samo zato što nismo bili kompletnog sastava. Očekujem dobru sezonu, titula će biti sigurno naša uprkos dobrim pojačanjima državnog Politizana.

hokilida

Da li neko ko je gledao utakmicu moze da prokomentarise ucinak igraca. Mislim da ipak ova ekipa mora vise da pruzi i da Sakota gresi sto ne uigrava jednu petorku koja mora da iznese teret predstojeceg prvenstva.
CRVENA ZVEZDA: Milošević 2, Marković, Popović 13, Kovač 3, Tomas 12, Mišanović 2, Gurović 20, Vitkovac 5, Radivojević 7, Dragićević 8, Antić 8, Krasnić.
PANATINAIKOS: Dijamantidis 10, Delk 11, Hadživretas 9, Tomašević 19, Bećirević 15, Šakota 3, Alvertis 6, Dikudis 12, Batist 8, Javtokas, Papanikolau.

Mickey

Igrali smo protiv Panatinaikosa bez Vrbice i bez Aleksandrova i zamalo da ih dobijemo.Nije loše naročito kada se uzme u obzir koliko Željko Obradović i Tomašević grizu da dobiju
Zvezdu što većom razlikom.Da Šakota nije previše kombinovao u trećoj četvrtini kada smo poveli sa 5 rezlike, utakmice je mogla da bude neizvesna do kraja.
Činjenica je da je ovo pripremna utakmica,ali je činjenica i da su Zvezdini plejmejkeri (Marković i Milošević) ukupno na meču dali 2 poena i to zaista brine.
Pomenuću još samo da smo za protivnike imali takva imena kao što su Dijamantidis, Delk, Tomašević, Hadživretas,Dikudis,Alvertis,Javtokas,Papanikolau i Bećirović tako da poraz protiv njih nije sramota i nije ništa strašno.