Nedelja, 23.01.2022.

18:15

Real gubio 2:0 do 82' i nekako je preživeo

U 22. kolu španske LaLige videli smo veliko iznenađenje u Madridu gde su Real i Elče remizirali rezultatom 2:2 (0:1).

pre 2 godine

Ne lupaj druze brisi ovaj komentar da ti se ljudi ne smeju. Pravis scenario kako tebi odgovara kao da svet ne zna kako se sramno kroz istoriju sudi fasistima iz Madrida. Pokrali su pola trofeja u Spaniji i Evropi i imas smelosti da komentarises njihovo suđenje.
(Pall Mall, 23. januar 2022 20:46)
@pali mali@ odnos -/+ se vidi koliko ti ne znas! Tebi je Real Madrid unistio detinjstvo a izgleda da ce i zivot

Minoraur

Mogli su im poklonit jos koji penal. Umjesto faula za Elche, Real dobije penal. Standardna pljacka u korist Reala. Ali ne moze im se penala svirati koliko oni mogu primit golova.
(Bari, 23. januar 2022 18:34)

Uvek su bili lopovi

lupa

Lupa
(Pall Mall, 23. januar 2022 20:46)

Nikakav scenario ja nisam pravio, samo sam izneo činjenice. Sve sam ti argumentovano napisao i sve je to lako proverljivo.
A jedini ko ovde lupa si ti i to radiš iz dana u dan.

Pall Mall

Lupa

lupa

Druga pljačka Elcea u samo par dana u susretu protiv Reala. Pre neki dan im sudija poništio gol u 119 minuti da se ne bi išlo u penal seriju u kupu. Danas penal da se stigne zaostatak od 0-2. Tako se to sudi u Spaniji vec decenijama u korist Frankovog kluba sto rece onaj komentator na Areni.A sam gospodin Ferguson je izjavio citiram. neka se ne ljute navijaci Real Madrid je bio i ostao fašistički klub generala Franka.
(Pall Mall, 23. januar 2022 19:18)

Odgovorio sam bio na taj tvoj nebulozni komentar od pre neki dan samo nisu hteli da ga objave jer je vest već pala nisko.
Napisao si bio da je igrač Reala tada napravio faul što nema veze sa vezom, jer se na ponovljenom snimku jasno videlo povlačenje za dres igrača Elcea. Bio je faul nad igračem Reala. Pritom, i da nije sviran bio bi sviran ofsajd jer je igrač Elcea koji je napravio faul bio najbliži golmanu (direktno ispred njega) u trenutku šuta i ometao ga je, a najverovatnije je i zakačio loptu što su i pokazivali igrači Reala.
Ovaj penal je čist kao tvoja suza. Ruka daleko od tela, lopta udara u ruku. Nekoliko minuta ranije je sudija svirao u istom tom kaznenom ruku Militaa.

Pall Mall

Sek&Destroj
Kad tako pametujes druze ajde reci mi bili se onaj penal svirao za Excel. Nikad ili ova utakmica u kupu onaj poništen gol Elcea u 119 minuti jesi li onu bruku gledao Znas kad bi se Realu poništio onaj gol nikad a mozda ni tad. Tako se sudi fasistima vec decenijama u Spaniji to ceo svet vidi i ti našao da pametujes.

fer86

Kako placu katalonci to je cudo nevidjeno a ne spominju treci nedosudjeni cisti penal i to opet radi ruke par minuta nakon gola Modrica...Ali eto,bitno da laprdaju a utakmicu niti gledali nisu.

hehehe

Da je igrao Jovic barem 30 minuta ovo bi dobili 8-2
(Marko, 23. januar 2022 18:26) Najjace kad komentarise neko ko ni ne prati fudbal. :)))))

Pall Mall

Nikola

Igrali nerešeno protiv Elčea i Kadiza a izgubili od Hetafea. Sve to u manje od mesec dana i protiv ekipa koje su na dnu tabele. Nije sumnjivo.

Seek & Destroy

Pa cist penal,na kraju je Real bio ostecen za jos jedan penal.
Svako igranje rukom koja nije u prirodnom polozaju je penal.Bole me uši za Real ali treba gledati realno.