Nedelja, 16.01.2022.

20:23

Debi iz snova za Portugalca – minimalac Rome

Fudbaleri Rome pobedili su na svom terenu ekipu Kaljarija sa 1:0, u meču 22. kola italijanske Serije A.

Debi iz snova za Portugalca – minimalac Rome IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

3 Komentari

Sortiraj po:

netko

pre 2 godine

Kako sam se smejao kad je Roma imala napad u 90-om minutu i ušli u njihov šesnaesterac pa onda vratili loptu skroz nazad, skoro do golmana. Murinjo.
(kukuruz kokicar, 16. januar 2022 20:40)

tokom utakmice se videlo da hoce da daju jos jedan gol, i da ih murinjo tera da napadaju, ali su bili totalno jalovi, na kraju su vukli vreme, jer gol nisu mogli dati ni pod razno.
mislim da bi ih murinjo sve stavio pred streljacki vod da su primili gol koliko je bio besan oko 80minuta

ja sam se jos vise smejao kad su izvodili korner u 90nekom minutu, i stoje tamo kod kornera abraham i jos neko i hoce da se zezaju i da trose vreme, pa izgube loptu odma.

ipak, koliko roma ima jalov napad to je strasno, abraham danas totalno odsecen, dve normalne lopte nije dobio, onaj zaniolo je postao krsina, sve lopte izgubi. onaj afena ne zna dupli pas da odigra, trci ko muva bez glave, snage ima, al fudbalskog znanja bas ne puno.
srednji red im je krs, odbrana jos nekako danas, ali su obicno bas oni pozadi najgori.

ne mogu da verujem da im je i dalje matori mihktarjan najbolji igrac kojeg imaju.