Petak, 23.07.2021.

09:15

Dunajska Streda: Nadamo se dominaciji

Trener fudbalera Dunajske Strede Antal Nemet rekao je da njegova ekipa nije zadovoljna rezultatom protiv Partizana i da će to pokušati da ispravi u revanšu.

pre 2 godine

Imali su ispadanja u odbrani i mogu biti srecni sto su primili samo jedan gol i da zahvale svom golmanu ali imao sam utisak,pogotovo u drugom poluvremenu,da mogu proci igrace partizana kad pozele.Probijali su lako,cuvali loptu koliko su hteli ali kao da im cilj nije bio postici gol nego da drze loptu na partizanovoj polovini.Generalno,igraju tecnije i brze od partizana i ako nadju resenje kako postici gol,pogotovo na pocetku utakmice,mogu lagano do narednog kola.

yo.dorro

Milslim da je ovaj trener bio satirican, jer je Sreda presla polovinu 3 puta, a ka njihovom golu je upuceno 25 suteva. Sreca pa ih je Partizan olako shvatio, trebalo je da prodju sa petardom.

Tragikomedija

Da se zahvalite vašem golmanu što nije bilo 3-0 posle prvih 5 minuta. A to što igrači Partizana nisu tih poslednjih 30 minuta stvarali izglednu šansu svaki drugi napad kao što su prvih 60, pa vam se otvorilo da šutnete par puta na gol, nijednom ni blizu okvira, ne znači da ste dominirali.