Mičel i Gober besni na sudije: Ovo izmiče kontroli

Košarkaši Jute Džez su poraženi od Filadelfije rezultatom 131:123.

Mièel i Gober besni na sudije: Ovo izmièe kontroli IMAGE SOURCE

9 Komentari

Sortiraj po:

Western Devil

pre 3 godine

Napisao sam i na drugoj vesti da su ih pokrali. Ali ko nije gledao, izmedju ostalog, kljucni trenutak je kada je izbijena lopta iz ruku 76ersa i ide ka autu, Konli skace na vreme hvata je rukom i baca ka Micelu koji bi imao sam kontru ka kosu i to bi bio kraj ali je lopta, u trenutku kada je Konli hvata okrznula sudiju koji ne zna da se pomeri u stranu nego stoji kao kip (taj lopov je i presudio mrtav ladan za Filu). Zamislite da ste sudija i izbijena lopta ide ka vama i stojite ukopani kao srpski policajac kada vidi da neko vice "Lopov!" a taj sto bezi je neki mrsavi mladic koji juri kao vetar.

Lajavi Krelac

Ja sam od kad znam za košarku navijač 76-sa i Celticsa sa stažom preko 40 godina, i ovim momcima dajem za pravo ve što su izgovorili. Da ne razvlačim sad priču koliko Jutu kao celu organizaciju nikad nisam mirisao.

Pre pola sata sam odgledao snimak i malo mi je bio neprijatno.

Pera

Kad bi ovaj dvojac bolje igrao i manje pričao bilo bi više pobeda.
@MileR
Izgleda da si ti clan grupe "A gde je tabela zapada?"
Ja sam nekako uspeo da stignem do iste, i mogu ti reci da Juta ima najvise pobeda u celoj NBA (27-9).

Konformista

Ljudi spekulišu kako se ne igra odbrana u NBA-u. Igrala se. Postojali su nekad Bad Boy Pistonsi koji su udarali igrače po terenu. Na momente je to više izgledalo kao rvanje. Čim su uvedena pravila koja favorizuju napadače, počevši sa hand checking-om, ništa ne možeš da uradiš. Igrači poput Hardena, Dončića, Traea Younga love faulove. Sude se neke sulude stvari đe igrači namjerno ulaze u prostor protivnika pri šutu da bi iznudili bacanja, što bi trebalo da se sudi kao kontra faul. Da ne pričam o selektivnom suđenju koje su komentarisali Mitchell i Gobert... I što je najgore od svega, vjerovatno će L2M report da kaže kako su sve odluke ispravne jer tako hrane ego sudijske organizacije. Dobra odbrana se više ne cijeni. Bitno je da se u prosjeku postiže po dvjesto i nešto poena.

Jaime Vardy

ono je bilo tesko gledati
nije bilo strasno kao barsa celsi Ili barsa psz
ali je bilo neverovatnih sudijskih odluka koje su frapantne

76er

Navijam za Filadelfiju ceo zivot, kad je poceo "proces" sa Hinkijem toliko sam imao nade, rekoh draftovacemo nekoga koga mogu voleti kao igraca, a koji ce plus biti dobar. Kad ono, draftujemo dve balerine i 10 promasaja. Drugim recima, da sad Filadelfija osvoji titulu, necu se nesto radovati, jer su odvratna ekipa, pocevsi od trenera pa do igraca, jedino gotivan je Set Kari.

lažeš kao poslovica

Da, tri utakmice na 120 poena a sve pobjede na jedan koš. Suci drže u egalu do kraja. Zapravo 40 minuta ne rade ništa a na kraju pucaju trice iz pick en rola. Utakmice sa 14 time outa, 3 prekida za četvrtine i 2 reprize odluka je događaj, a košarka se igra do 11. Koraci, nošene, kretnje u bloku, uskakivanja su normalni do mjere gdje se igrači specijaliziraju u prevarama, a pobjedjuju Srbi