Sreda, 25.11.2020.

18:00

Siti u osmini finala, Menhengladbah napunio mrežu Šahtjora VIDEO

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Olimpijakos u gostima, u meču 4. kola grupne faze Lige šampiona – 0:1 (0:1).

Siti u osmini finala, Menhengladbah napunio mrežu Šahtjora VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

8 Komentari

Sortiraj po:

Sale

pre 3 godine

Mislim da će Grci celu noć slaviti poraz od 0:1! Toliko su zadovoljni tim rezultatom da nakon primljenog gola nisu ni pokušali da napadnu, dodavali se na svojoj polovini celo vreme. Antipropaganda fudbala.

blayadubplaya

Stvarno neke ekipe ne zasluzuju da igraju LS, konkretno sad mislim na Sahtjor i Oly. Jeste Oly igra protiv City-ja ali je sramota ovo sto igraju, ljudi ne umeju pola da predju. Sahtjor nezainteresovan za zivot, Gladbah ima spakovao 8 komada za nepunih 180 minuta oni nista trckaraju.