Nedelja, 27.09.2020.

09:00

Bilić: Ovo je neverovatno, neshvatljivo!

Menadžer Vest Bromvič Albiona Slaven Bilić nije mogao da se pomiri sa odlukom sudija da priznaju gol Čelsija u nadoknadi utakmice trećeg kola Premijer lige.

pre 3 godine

Овим енглеским судијама је и ВАР џабе.... Најгоре судије у лигама петице!!!!

Chel$ea Bromance

Treba da steknete reputacuji kod sudija, čak i onih iz VAR sobe. Ne može to preko noći, tek ste osnovani pre 142. godine, treba steći poštovanje vremenom i trudom.

Zorowitzki

Da se niste branili sa 15 igraca celo rrugo poluvreme pa da nesto i kazes, ovako neka te je sramota sto si ispustio 3 gola prednosti.

eto

gledao utakmicu,zanimljiva,napeta,navijao za Bilićevu ekipu ali mislim kad je prespavao da unatoč 3:0 na poluvremenu treba biti zadovoljan i sa bodom