Subota, 29.02.2020.

18:30

Bornmut šokirao Čelsi, Vest Hem srušio Sautempton

Fudbaleri Čelsija odigrali su nerešeno sa Bornmutom na svom stadionu, 2:2, dok je Vest Hem sa 3:1 pobedio Sautempton.

pre 4 godine

Druze drzi se svog malenog WH kojeg nikog ne zanima bas kao ni tvoje misljenje o pravopisu gdje se usput odvoji rijec nakon tacke. Ziv i zdrav bio i ti i Celsi, Chelsea, Celzi.

Red devil 7

Odlicno drugo poluvrijeme, mnogo prilika, preokreta, cini mi se da je Celzi mogao do 3 boda ali fali im jedan gol igrac. Alonso je mogao do hettrika u 90-oj ali to ne baca mrlju na njegovu izvrsnu predstavu, prosto je bio nerjesiva enigma. Vilijan, Pedro, Žiru, svi dosta loše danas ali ubjedljivo najgori je Barkli. Decko bez dobijenog duela, losi pasovi a o pokusajima suta ne treba trositi rijeci.

Naisus

Bornmut ima nešto tipa jedan poraz u zadnjih 6 utakmica protiv Čelsija, prošle godine ih kod kuće dobili 4-0, ovo je daleko od šoka..