Nedelja, 12.01.2020.

10:28

Lajović nemoćan, Bautista Agut slavio u dva seta za vođstvo Španije

Dušan Lajović nije uspeo da nastavi seriju dobrih rezultata na ATP kupu. U finalu poražen je od Španca Roberta Bautiste Aguta sa 7:5, 6:1.

Izvor: Z.K.

Lajoviæ nemoæan, Bautista Agut slavio u dva seta za voðstvo Španije IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

14 Komentari

Sortiraj po:

x

pre 4 godine

Uprkos ovom porazu, ovo je ipak sjajan rezultat za Lajovica. Ako ovakao bude islo u nastavku sezone - evo njega medju prvi 20, sto je za njega sjajno!
(O RUCK, 12. januar 2020 10:50)

Da je dobio Bautistu Aguta bio bi 21. na ATP listi u ponedeljak.
I ja mislim da ima šanse za top 20, a mislim da to može dobrim rezultatom na AO (prošle godine ispao u 1. kolu).

Dobro

Šteta za poraz, ali treba uvek biti i malo objektivan. Bautista Agut je jedan jaaaako nezgodan igrač. Možda i najnezgodniji van velike trojke i tri velike nade. Njegove iznenadne i ubitačne promene tempa su jako teške za mnoge protivnike. Pogotovo iz forhenda. Dobro kretanje, dobro pokriva teren, zmaj od igrača. Duci je danas malo više grešio na svoj servis a i donosio pogrešne odluke, ali mu skidam kapu za sve mečeve ove nedelje.