Sreda, 06.11.2019.

20:50

Leverkuzen sa igračem manje šokirao Atletiko

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena sa 2:1 pobedili su madridski Atletiko i upisali prvu pobedu u Ligi šampiona.

Luda tekma u zg. :D
Dinamo imao 100% sansu, precku, dobio crveni, sahtjor dobio crveni, dinamo preokrenuo i ... GOOOOOOOOOOLLLLLLL 3:1 OLMO GENIJEEEEEE

Ovo moze samo dinamo: imas 3:1 u 90, dobijes 2 gola u 3 min od cega je drugi penal sviran zbog faula nad golmanom u napadu. :D nevidjeno.

Branislav

Ajmo Dinamo! Gazi, u inat Brihu koji nije svirao penal i ovim pljuvacima kojima je najvaznije da komsiji crkne krava! Meni je drago, neka Zvezda i Partizan uce, imaju od koga! Svaka cast, braco!

Stevan

Rodrigo, 17-18 godina- dakle srednjoskolski uzrast. Igra startnu u Real Madridu i u Ligi sampiona daje dva gola i asistenciju- za poluvreme.
A nasi igraju sporednu ulogu u nekim prosecnim ekipama i do 25-te su talenti na koje se jos uvek kao ceka da eksplodiraju.