Sreda, 18.09.2019.

18:40

Iznenađenje u Zvezdinoj grupi – remi Olimpijakosa i Totenhema

Fudbaleri Totenhema odigrali su nerešeno 2:2 protiv Olimpijakosa u Pireju, dok u Brižu nije bilo golova.

pre 4 godine

Zvezdi odgovara pobeda Tottenhama u Grčkoj..
(trn, 18. septembar 2019 19:45)

Kako si došao do tog epohalnog otkrića već posle prvog kola?
Jel to da bi teže mogla da završi među prve 2 ekipe?

Laki

Jbt, koliko je ozbiljna ekipa ovaj Olimpijakos, pojma nisam imao. I to ne pričam zbog rezultata, oni su svih 90 minuta bili egal sa Totenhemom, moze se reci da su ih cak i nadigrali. Kada je bilo 0:2 za Totenhem, odnos u udarcima je bio 8:2 za Olimpijakos. Stvarno ozbiljna ekipa.

Very stable genius

Јел вам јасно сада да није битно како једна екипа игра? Тотенхем из 2 шута до 2 гола. А Олимпијакос имао неколико добрих шанси.
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (Звездин весник, 18. septembar 2019 19:27)

Nije nam jasno, zato sto je sad 2:2.

Back in Black

Prvo poluvreme skoro gotovo.Totenhem kao da igra protiv Donje Sipulje....
(dnevna doza prosecnog Srbende, 18. septembar 2019 19:38)
Sada ti malo trulo priznaj?

Тотенхем рутински, са пола снаге. Како јадна и досадна утакмица у Белгији. ?
(ВЕЧИТИ ДЕЛИЈА, 18. septembar 2019 19:49)
Ma kakvi sa pola ono sa 12,5 posto,e bre gde letite kao naši košarkaši.

Звездин весник

ВЕЧИТИ ДЕЛИЈА

Тотенхем рутински, са пола снаге. Како јадна и досадна утакмица у Белгији. 👎

veliki strumf

Dade Totenhem gol ni iz cega, bez sanse, bez igre, zbog gluposti odbrambenog igraca koji je napravio nepotreban penal. Olimpijakos ih je razbio u ovih pola sata. totenhem deluje veoma ranjivo, a Oly veoma opasno. Sa Totenhemom mozemo da igramo kuci sasvim sigurno, van Londona nisu nista posebno, nisu cak ni mnogo brzi. Pobedili smo Liverpul koji je mnogo veci i bolji tim - zasto da ne pobedimo i Totenhem, narocito jer sada imamo kvalitetnije igrace.

bmiles

Tpliko o Olimpijakosu - Grckom sampionu!Priprete ma pocetku,ako ne postignu gol u prvih 15 minuta sledi kazna iskusnog Totenhema koji ume da kazni svaku gresku odbrane protivnika.Lukasov gol rekli bas mu "sela" lopta na nogu!Penal postojao,nema spora,ali za nasu Zvezdu bolje je bilo da je ovde podeljen plen ovako trka za trece mesto objektivno resice se u Beogradu!?