Utorak, 11.06.2019.

22:50

Nemačka i Francuska pokazale silu, Island napravio haos u Grupi H

Fudbalske reprezentacije Nemačke, Francuske i Belgije su opravdale uloge favorita i zabeležile ubedljive pobede u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

pre 4 godine

Kakve Kazahstan veze ima s Evropom!? Zasto onda Indiji, Kini,Pakistanu i Koreji ne dozvole da igraju EP
(alajxi, 11. jun 2019 23:21)

Ima i jedan pojas s ove, evropske, strane reke Ural. Nista u Evropi nema Armenija, oni su citavi s druge strane Kavkaza, u Aziji, pa su ipak clanica evropskih organizacija i igraju evropska prvenstva.

Qee

Koga bre odusevljava island, kukavicka igra bunker I dva gola na srecu, jedino im ide u prilog sto su turci Jos vece kukavice odugovlace vreme I izlezavaju se na terenu zadnjih pet minute iako jure rezultat, to Jos nisam video. Grozna utakmica a Bugare juce protiv Kosova ne bih komentarisao, nismo mi najgori pa sve I da izgubismo 10-0 od Ukraine, nama se to jednom Desi njima stalno.

Ivan Veljković

Uzbudljive utakmice u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo večeras. I veoma efikasne. Veliki favoriti zabeležili ubedljive pobede, svetski šampioni Francuzi rutinski Andoru sa 4:0 u gostima razbili, Nemci sa čak čak 8:0 deklasirali Estonce, Belgijanci demolirali sa pola gasa Škotsku i time potvrdili da su zasluženo treći na svetu, i sve su to očekivani rezultati, a Islanđani me opet iznova oduševljavaju svojom velikom borbenošću, uspeli su večeras da iznenade Tursku i pobede sa 2:1 i time skroz zakomplikuju situaciju u toj grupi, sada imaju i oni realne šanse da odu na još jedno veliko takmičenje. Biće veoma zanimljivo i uzbudljivo u nastavku kvalifikacija.