Ponedeljak, 11.02.2019.

22:52

Njukasl u 95' ispustio pobedu protiv Vulvsa

Fudbaler Njukasla i Vulverhemptona odigrali su nerešeno, 1:1, u 26. kolu Premijer lige.

pre 5 godina

Sve u svemu, ovde su se ljudi smejali Rafi zbog Mitrovica posebno u prvih par kola, ali sada se ipak Rafa smeje.
(sef strucnog staba, 11. februar 2019 23:18)

Ne razumem zasto bi se Rafa smejao? Imaju ekipu za gornji deo tabele a oni se celu sezonu bore za opstanak. Jednostavno on je procitan trener, igra na istu foru ceo zivot. Isto kao Murinjo.

Futsal

Velika steta za Njukasl, imali su pobedu do zadnjih 30 sekundi ali je ponovo greska sudije odlucila-bio je ocigledan faul nad golmanom.
Ako gledamo realno, Vulvsi su zasluzili bar bod.

sef strucnog staba

Gol Vulverhrmptona možda i jeste regularan u smislu da nije bio faul,ali produžiti 4minuta ,pa još i dodatnih minut do gola je skroz nepotrebno.
(Niki, 11. februar 2019 23:46)

Pa Benitez je vrsio izmenu u prvom minutu nadoknade, tako da je sasvim normalno da se to produzi.

Rafa Benitez sad kad nije umro, nece nikad. Ovaj golman je branio fenomenalno, ali evo vec dve utakmice im direktno oduzima ukupno 4 boda. (3 danas, i 1 protiv Totenhema direktno njegovim greskama). Ne bi trebalo Njukasl da ispadne jer imaju neki kvalitet, ali ovo ne sme da im se desava. Sve u svemu, ovde su se ljudi smejali Rafi zbog Mitrovica posebno u prvih par kola, ali sada se ipak Rafa smeje.