Utorak, 06.11.2018.

16:05

Njegoš će sanjati golmana Liverpula, Zvezda se ispromašivala i izgubila

Fudbaleri Liverpula pobedili su Crvenu zvezdu 2:0 na stadionu Čukaričkog, u meču Lige šampiona za omladince.

Njegoš æe sanjati golmana Liverpula, Zvezda se ispromašivala i izgubila IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

panco

pre 5 godina

Gledao sam drugo poluvrijeme i mogu vam reci da smo mnogo losi. Traljavi. Oko 70 minuta vec smo pali na fizickom planu. Medjutim mene nesto drugo haj da kazemo brine. U ekipi Liverpoola im par igraca koji nisu englezi. Neki holandjani sta li vec. Pa zar i u tom uzrastu se uzimaju igraci iz inostranstva. I to je razlog sto smo slabi.

Zvezdas

Predjem preko puta ulice i idem na Cukaricki da gledam utakmicu.Na tribinama 3 hiljade gledalaca.Vise nego na vojnom stadionu i vise nego sto je nedavno bilo Cuka Partizan.Cena karte 300 dinara

Cetiri zicera Zvezda ne iskoristi.Jovelja dva.Ovi dva suta na gol i dali dva gola.Zvezda igra ovu ligu kao najmladji tim.Liverpulova sedmica crnac kao da ima 25 godina.U Liverpulu izgube sa 2:1 gde su vodili i to u poslednja dva minuta nadiknade

limenka

Naravno da će sanjati golmana jer već od mlađih kadeta treneri stavljaju najgoreg na go protiv zvezde da bi punili statistiku mrkelinim igračićima

Toliko

Zajedno sa seniorima to je već 0-7. Idemo do 0-12.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (ja, 6. novembar 2018 16:36)

Stigli ste vi do minus 13 za polusezonu.
Sine,jel ti hladno?!

Istina

Totalno nerealan rezultat jer je golman Liverpula spasio svoj klub i to tezeg poraza.U prvom poluvremenu je Kupusovic promasio 3 zicera za 5-6 minuta a u drugom jos 2-3,po jedan Joveljic,Terzic i jos jedan valjda bese.Zvezda je primila oba gola nakon greske stopera Jovicica jer je kod prvog cistu loptu izbacio u aut,umesto sto dalje u protivnicku polovinu i englezi su iz tog auta svorili sansu i dali gol a kod drugog je napravio faul na 20 metara od gola i iz slobodnjaka su savladali Gordica.